Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

uuv yine bir pazar ve sessiz sakin kalan topigimiz :) iyi aksamlar kizlar menumu gireyim :)
sabah: 1 yumurta, 2 tane kucuk patates kizartmasi, yesillik.
ara: 2 badem, 2 diyet biskuvi
ogle: yogurdun icine 1 dilim elma ve tarcin
aksam:1 kasik pilav, kuru fasulye, salata.
sabah kahvaltidan once 1 saat tempolu yuruyus+ 10 dk bisiklet

Kızlar izindeyim de ya menü toparlasam spor yapamıyorum iyice göçtüm gibi anlamadım. Bugün akşamkiler olmasa az diyebilirdim.

Sabah
1 simit

Öğle
Yarım ekmek arası kokoreç
1 kutu ayran

Ara
1 bardak onlu bitki çayı

Akşam
5 mini çikolata
4 kaşık irmik helvası

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Akşam çaya eşimin halaları gelecekti ( haberim vardı ) onlarla birlikte eşimin amcası, yengesi, gelini ve oğluda geldi :KK1:
Öğlende ben size uzun uzun yazarken benim büyük kız tutturdu kek yapacağım tek başıma diye :KK1: bende iyi bari akşam birşeye benzerse çayın yanında veririz diye tamam dedim :KK34: hatun hızını alamadı iki tane yaptı :KK1: ( biri sade, biride kakaolu karışık )
Normalde bir tane yeter ne gerek var derdim ama o an kafam okadar doluydu ki yap gitsin dedim sırf benim dalgınlığımı fark etmesin diye :KK1: iyikide demişim çünkü iki kek okadar kalabalığa ancak yetti :KK1:
Birşeye benzemez dediğim kekler bayada lezzetli olmuştu :KK1:

Bu arada eşim geldikten sonra benim dalgınlığımı ne kadar belli etmesemde anladı ( adam çiğerimi biliyor tabi :KK1: )
Hayırdır falan diye sordu durdu bende gece uyuyamadığım için böyleyim hatta nedense gözlerim çok yanıyor dedim ( sonuçta dokunsan ağlayacak moddaydım o an ) Sende var birşey diyip durdu sonrada sarılıp seni çok seviyorum biliyorsun dimi dedi bende o an gülerek yalancının dedim :KK1: ( normalde anasını bilmemne yapsınlar der :KK60: ama bu sefer çok sinirlendi :KK1: sen ne demek istiyorsun diye. Tabi anında ne kıllanıyorsun her zaman dediğim şey dedim ve birşey yokmuş gibi neyse ben çayı koyayım halanlar gelir diye mutfağa attım kendimi :KK34:
Anında dibimde bitti ve beni ne kadar sevdiğini, yok işte bensiz bir hiç olduğunu falan söyleyip durdu ( hoşuma gitti gitmesine ama bir yandanda ister istemez acaba beni inandırmak içinmi diyor dedim kendi kendime :KK53:)
Sonrada kendi kendimi yemenin sonucu değiştirmeyeceğine karar verdim :KK34: Sonuçta Rabbim ne yazdıysa onu yaşayacağız :KK34: Kend,m, hasta ettiğime deymez :KK19:

Komşu ablama emin ol anamdan fazla güvenirim :KK34: bu dünyadaki en dürüst ve dobra insandır kendisi :KK34:
Aslında ben sıkıştırmasaydım demezdi bile ama baya zorladım :KK1:
Hatun öyle süslü birşey değil ama çirkin denecek bir tipte değil ( aslında ortalama biri )
35 yaşında ve hiç evlenmemiş :KK53: hesapta 2 sene evvel nişanlısıyla kpsini bir trafik kazasında kayıp etmiş ( eşime anlatmış hesapta ) ama bana hiç anlatmadı öyle birşeyi dün ( ki konusuda gelmişti sonuçta )
İnanılmaz aktif biri ( tek başına paraşüt atlamalar, para sailing yapmalar, tatile yurtdışı dahil gitmeler falan ... )
Eşim aynı senin gibi çok iyi niyetli diyip duruyordu ( oda benim gibi kimseden kötülük beklemezmişte işte hep arkadaşlarından kazık yemiş bu güne kadarda o yüzden herkese güvenemiyormuş ama daha 4 ay olmasına rağmen eşime yaşadığı her otu anlatacak kadar rahat )
Tahminim eşim bana onu saf ve zararsız göstermeye çalışıyor ki ben kıllanmıyayım :KK35:
Hatun birde ısrarla yaza çocuklarıda eşine bırakıp iki günlüğüne tatile kaçalım seninle diyor bana :KK35: hani kanka moduna girmeye çalışıyor eşimde normalde herkese kuşkuyla yaklaşırken ona çok güveniyor ve istersen git ben çocuklarla idare ederim diyor ( normalde kadın kadına tatilde neymiş ne alaka aklından bile geçirme diyen biriydi eşim her zaman :26: şimdi gelde kıllanma :KK1: )

canım benim aklından neler geçiyor daha iyi anladım şuanda belki de üzülmek istememiştir ondan açmamıştır konuyu diyeceğim yani pek anlamıyorum böyle işlerden ama canını sıkma yani ya da eşine çıtlat konuyu ya da çok güvendiğin bir insana ne diyecek merak konusu... ben düşünüyorum düşünüyorum hani benimki hemen zaten birşeyim olduğunu anlıyor tek bakışımdan ya da konuşmadan mesaj atsam bile anlıyor bişey olduğunu ve konuşturmadan da rahat bırakmıyor ben anında anlatıveriyorum yani en yakın arkadaşımda o gene .. O yüzden herşeyimi anlatıyorum ne düşünüyorsa söylüyor bende onun aynı zamanda en yakın arkadaşıyım canım ikimizinde çok yakın arkadaşı dostu var ama en yakınım her zaman onu görüyorum şüphelensemde ilk gider ona söylerim

Bence sen de söyle eşin sonuçta o ee birbirnizi de seviyorsunuz değil mi ? bakalım sana ne açıklama yapacak en azından beni aldatıyor musun deme bi arkadaşını örnek ver ya da herhangi birinden bahset böyle yapmış ben olsam asla affetmem falan de bakalım yüzü , tepkisi ne olacak ?

Malum bugün pazar ve bende iki gündür okadar yorulmuşum ki bugün tam keyif yaptım :KK1:
Eşim sağ olsun akşam yemeğinide üstlendi :KK1:

Bu arada dün gece çocukları da uyutup biraz baş başa Film seyrettik :KK34:
Bir ara yine beni sıkıştırdı işte neyin var falan diye bende yahu birşeyim yok sadece bütün gece uyuyamayınca gerildim dedim oda inandı :KK1:
Bugünde koltukta oturduğumuzda bile hep dibine girdim :KK1:
Heee birde dün aklıma geldi geçenlerde sohbet ederken dip boyan gelmiş kuaföre gitmiyormusun demişti eşim hatta kızımda anne bu sefer başka bir reng boyatsana dediğinde biraz daha aç saçının rengini hatta sarı yapsana dedi eşim :KK53:
Sanırım adam gerçekten monotonluktan sıkıldığı için birazda heycan arayışına girmiş gibi :26: bende aslında bayılırım sarı saça :KK1: artık yoğun istek üzerine gidip kuaförde saçımı sarıya boyatacağım :KK1: kaşlarımda pala remzi misali olmuş onlarıda aldırıp devamlı dikkat ediceğim bundan sonra :KK34:

Tabi en önemliside zayıflamam şart :KK19: o yüzden önümüzdeki hafta için hemen kendime randevu alıp tahlillerimide yaptırıp endokrine sevk isteyeceğim :KK34: Birde annem almanyadan bana bir shake tarzı protein tozu gibi birşey getirmişti 3 kutu :KK53: onlar hala duruyor pazartesiden itibaren onları kullanacağım endokrine gidene kadar :KK34: Metabolizmayı hızlandırmak için ilk 3 gün sabah, öğle ve akşam ondan içilmesi gerekiyormuş sonrasında günde 2 kere ondan 1 de normal öğün olucakmış :KK34: bakalım belki endokrine gidene kadar bir 5 kg bile vermemi sağlarsa ( 1 ay sonrada olsa ) bana motivasyon olur :KK34: sonra nasılsa doktor ne derse o olucak :KK34:

Yine her daim buralardayım ama beni isterseniz listeden çıkarabilirsiniz en azından bir süreliğine :KK34: endokrinlede görüştükten sonra inşallah nasıl bir yol çizeceğim belli olucak ve ben ne pahasına olursa olsun bu kilolardan da kurtulacağım :KK34:
Ondan sonra bakalım herifin gözü az da olsa dışarı kayarmı :KK1: İşte o zaman oyarım o gözü :KK60:

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar menümü gireyim hemenn

sabah : 1 elma 1 muz 1 bardak tarçınlı papatya çayı

ara : 1 bardak adaçayı

öğle : 1 kase mercimek çorbası , 1 tabak yoğurtlu kabak salatası

ara : 1 bardak şekersiz nescafe

akşam : 1 kase yoğurt çorbası içinde biraz nohut ve erişte vardı farklı bi çorba :KK1: 1 kase karakız köftesi yoğurt

sabah : 30 dakika tempolu yürüyüş yapmıştım su : 2 litre

canım benim aklından neler geçiyor daha iyi anladım şuanda belki de üzülmek istememiştir ondan açmamıştır konuyu diyeceğim yani pek anlamıyorum böyle işlerden ama canını sıkma yani ya da eşine çıtlat konuyu ya da çok güvendiğin bir insana ne diyecek merak konusu... ben düşünüyorum düşünüyorum hani benimki hemen zaten birşeyim olduğunu anlıyor tek bakışımdan ya da konuşmadan mesaj atsam bile anlıyor bişey olduğunu ve konuşturmadan da rahat bırakmıyor ben anında anlatıveriyorum yani en yakın arkadaşımda o gene .. O yüzden herşeyimi anlatıyorum ne düşünüyorsa söylüyor bende onun aynı zamanda en yakın arkadaşıyım canım ikimizinde çok yakın arkadaşı dostu var ama en yakınım her zaman onu görüyorum şüphelensemde ilk gider ona söylerim

Bence sen de söyle eşin sonuçta o ee birbirnizi de seviyorsunuz değil mi ? bakalım sana ne açıklama yapacak en azından beni aldatıyor musun deme bi arkadaşını örnek ver ya da herhangi birinden bahset böyle yapmış ben olsam asla affetmem falan de bakalım yüzü , tepkisi ne olacak ?

Canım aslında bizimde birbirimizden gizlimiz saklımız yoktur ve gerçekten her konuda çok rahat konuşuruz birbirimizle :KK34: hatta arkadaş cevremizde bile hep eşimin arkadaşları kendi eşlerine bile derler yahu şu yengemiz ( saygıdan hepsi birbirinin eşine ufakta olsa yenge der :KK1: ) gibi anlayışlı olamıyorsunuz diye :KK1: bizde dediğin gibi birbirimizin gözünden anlarız birşey olup olmadığını ( zaten benim canımı sıkan birazda o ya :KK53: çünkü bir değişiklik var eşimde ama sebebini bilmiyorum ) belki sadece kuruntudur başkalarına göre ama ben gerçekten eşimin çiğerini bilirim :KK1:
Hani düşünceni başkasını örnek vererek söyle demişsin ya :KK34: bizde o muhabbet yaşanmıştı zaten :KK1: bir arkadaşının ( ki görüşmeyi önceleri kesmiştik aramızı bozmak için eşime kumar oynuyor diye iftirağ attığından beri ) eşini aldatdığını duydum başka bir arkadaş ortamında hatta üstüne basa basa dedim tabiki eşimi çok seviyorum ama eğer Allah korusun şeytana uyarda ben bunu 10 sene sonrada duyarsam kesinlikle sonucuna katlanmak zorunda kalır :KK34: sonuçta beni aptal yerine koymuş olmaz sadece kendine etmiş olur demiştim :KK34: ki eşimde dedi o zaman Allah korusun öyle bir hata yapmam ama eminim yaparsam bu beni doğduğuma pişman eder diye :KK1:

Bu güne kadar hiç beni aldatıyorsun demedim ama geçmişte sırf bir bayan iş arkadaşını kıskanmıyayım diye ( ki zaten kıskanmıyordum ama nedense adam panik yaptı o dönem :KK1: ) o bayanın nişanlandığını uydurmuştu beni rahatlatmak için :KK53: bende çakal tabi hatunla bir araya gelir gelmez tebrik ettim ( şirkete beklemediği bir anda gidip :KK1: ) kadın tabi ne olduğunu şaşırıp yanlışlık var herhalde ben nişanlanmadım diyince sırf eşim ona mahçup olmaın diye anaaa eşimin dediği kendi akrabasıymış ben yanlış anlamışım diye toparlamıştım ( adaşı bir akraba uydurdum o an :KK1: ) tabi eşim eve gelince itiraf etmek zorunda kaldı o zaman yalan söylediğini ve sebebini ( ki ben o an anlamıştım zaten :KK1: )
Şimdiki hatunla ilgilide işte düğüne 1 ay kala nişanlısını ve kayınpederini kayıp etmiş yazık acıyorum bayana çok zor günler yaşamış destek olalım ayağına yatınca ister istemez o diğer yalan geldi aklıma çünkü eşim öyle bayan olsun erken olsun destek olucak bir tip değil :KK19: üstelik hatun o olaydan hiç bana bahsetmedi ki eşime daha 3 - 4 ay bir arada çalıştıkları halde hayatını anlatmış ( nasıl güvendiyse artık :KK34: ) benim kafamı karıştıranda oydu ama artık kendime bakacağım :KK34: RAbbim hayırlısı neyse onu nasip edecektir inşallah ve sonuç ne olursa olsun ben sabredeceğim :KK34:

Malum bugün pazar ve bende iki gündür okadar yorulmuşum ki bugün tam keyif yaptım :KK1:
Eşim sağ olsun akşam yemeğinide üstlendi :KK1:

Bu arada dün gece çocukları da uyutup biraz baş başa Film seyrettik :KK34:
Bir ara yine beni sıkıştırdı işte neyin var falan diye bende yahu birşeyim yok sadece bütün gece uyuyamayınca gerildim dedim oda inandı :KK1:
Bugünde koltukta oturduğumuzda bile hep dibine girdim :KK1:
Heee birde dün aklıma geldi geçenlerde sohbet ederken dip boyan gelmiş kuaföre gitmiyormusun demişti eşim hatta kızımda anne bu sefer başka bir reng boyatsana dediğinde biraz daha aç saçının rengini hatta sarı yapsana dedi eşim :KK53:
Sanırım adam gerçekten monotonluktan sıkıldığı için birazda heycan arayışına girmiş gibi :26: bende aslında bayılırım sarı saça :KK1: artık yoğun istek üzerine gidip kuaförde saçımı sarıya boyatacağım :KK1: kaşlarımda pala remzi misali olmuş onlarıda aldırıp devamlı dikkat ediceğim bundan sonra :KK34:

Tabi en önemliside zayıflamam şart :KK19: o yüzden önümüzdeki hafta için hemen kendime randevu alıp tahlillerimide yaptırıp endokrine sevk isteyeceğim :KK34: Birde annem almanyadan bana bir shake tarzı protein tozu gibi birşey getirmişti 3 kutu :KK53: onlar hala duruyor pazartesiden itibaren onları kullanacağım endokrine gidene kadar :KK34: Metabolizmayı hızlandırmak için ilk 3 gün sabah, öğle ve akşam ondan içilmesi gerekiyormuş sonrasında günde 2 kere ondan 1 de normal öğün olucakmış :KK34: bakalım belki endokrine gidene kadar bir 5 kg bile vermemi sağlarsa ( 1 ay sonrada olsa ) bana motivasyon olur :KK34: sonra nasılsa doktor ne derse o olucak :KK34:

Yine her daim buralardayım ama beni isterseniz listeden çıkarabilirsiniz en azından bir süreliğine :KK34: endokrinlede görüştükten sonra inşallah nasıl bir yol çizeceğim belli olucak ve ben ne pahasına olursa olsun bu kilolardan da kurtulacağım :KK34:
Ondan sonra bakalım herifin gözü az da olsa dışarı kayarmı :KK1: İşte o zaman oyarım o gözü :KK60:

Canım aslında bizimde birbirimizden gizlimiz saklımız yoktur ve gerçekten her konuda çok rahat konuşuruz birbirimizle :KK34: hatta arkadaş cevremizde bile hep eşimin arkadaşları kendi eşlerine bile derler yahu şu yengemiz ( saygıdan hepsi birbirinin eşine ufakta olsa yenge der :KK1: ) gibi anlayışlı olamıyorsunuz diye :KK1: bizde dediğin gibi birbirimizin gözünden anlarız birşey olup olmadığını ( zaten benim canımı sıkan birazda o ya :KK53: çünkü bir değişiklik var eşimde ama sebebini bilmiyorum ) belki sadece kuruntudur başkalarına göre ama ben gerçekten eşimin çiğerini bilirim :KK1:
Hani düşünceni başkasını örnek vererek söyle demişsin ya :KK34: bizde o muhabbet yaşanmıştı zaten :KK1: bir arkadaşının ( ki görüşmeyi önceleri kesmiştik aramızı bozmak için eşime kumar oynuyor diye iftirağ attığından beri ) eşini aldatdığını duydum başka bir arkadaş ortamında hatta üstüne basa basa dedim tabiki eşimi çok seviyorum ama eğer Allah korusun şeytana uyarda ben bunu 10 sene sonrada duyarsam kesinlikle sonucuna katlanmak zorunda kalır :KK34: sonuçta beni aptal yerine koymuş olmaz sadece kendine etmiş olur demiştim :KK34: ki eşimde dedi o zaman Allah korusun öyle bir hata yapmam ama eminim yaparsam bu beni doğduğuma pişman eder diye :KK1:

Bu güne kadar hiç beni aldatıyorsun demedim ama geçmişte sırf bir bayan iş arkadaşını kıskanmıyayım diye ( ki zaten kıskanmıyordum ama nedense adam panik yaptı o dönem :KK1: ) o bayanın nişanlandığını uydurmuştu beni rahatlatmak için :KK53: bende çakal tabi hatunla bir araya gelir gelmez tebrik ettim ( şirkete beklemediği bir anda gidip :KK1: ) kadın tabi ne olduğunu şaşırıp yanlışlık var herhalde ben nişanlanmadım diyince sırf eşim ona mahçup olmaın diye anaaa eşimin dediği kendi akrabasıymış ben yanlış anlamışım diye toparlamıştım ( adaşı bir akraba uydurdum o an :KK1: ) tabi eşim eve gelince itiraf etmek zorunda kaldı o zaman yalan söylediğini ve sebebini ( ki ben o an anlamıştım zaten :KK1: )
Şimdiki hatunla ilgilide işte düğüne 1 ay kala nişanlısını ve kayınpederini kayıp etmiş yazık acıyorum bayana çok zor günler yaşamış destek olalım ayağına yatınca ister istemez o diğer yalan geldi aklıma çünkü eşim öyle bayan olsun erken olsun destek olucak bir tip değil :KK19: üstelik hatun o olaydan hiç bana bahsetmedi ki eşime daha 3 - 4 ay bir arada çalıştıkları halde hayatını anlatmış ( nasıl güvendiyse artık :KK34: ) benim kafamı karıştıranda oydu ama artık kendime bakacağım :KK34: RAbbim hayırlısı neyse onu nasip edecektir inşallah ve sonuç ne olursa olsun ben sabredeceğim :KK34:

senin içine bir şüphe düşmüş canım sende eşinin ilgiisini kendine çekmek için yap bişeyler saçını boyat , evde güzel kıyafetler giy elbise falan kilo vercem diyosan kilo ver orası sana kalmış :KK34: Çok da takılma bence artık sen elinden geleni yap ama eşinle de konuş derim yakınlığınız hoşuma gitmiyor falan de en azından eşine bişeyler söyle sen beni aldatıyor musun diye sorma ama kadınla yakınlığının hoşuna gitmediğini içinde bişeylerden dolayı bayana ısınmadığını çok görüşmek istemedğini falan söyle bilmiyorum anlatabiliyor muyum ? Bunu söyledikten sonra da kendine biraz çeki düzen ver eşin için süslen falan evliliğin ilk zamanlarındaki gibi :KK1: belki de değişiklik istiyodur dediğin gibi bir yap bakalım neler olacak daha sonra

Günaydın kızlar uyanır uyanmaz kafamda deli sorular :KK28:

Bir karar aldım ama eksileriyle artılarıyla bir kaç gün düşünmek istiyorum . Dukan diyetini duymuşsunuzdur. Ben daha önce 1 kere yaptım 10 kilo verdim bu diyet sayesinde geri de almadım. Şimdi diyorum ki böyle bir beslenme düzenim yok diyetisyene gitcektim randevu aldım aldım kadın iptal etti başkasına da gitmedim . Bir boşlukta gibiyim daha önceden yaptığım için tanıdık bir diyet yabancı gelmiyor. Yapınca tam yapmak istiyorum ve en geç mayısa kadar kilolarımdan kurtulmak istiyorum . Aynada bakınca kendimi beğenmemeye başladım . Sabah dışarı çıkmadan önce sürekli kıyafet değiştiriyorum bi türlü yakıştıramıyorum. Çok sıkıntıdayım çok bu kilolar başıma dert oluyor. Yaz da geliyor . Kışlık kıyafetlerde kiloyu saklamak kolaydı . Şimdi nasıl saklanacak acaba ? :KK14:

İşte bu yüzden tekrar dukan diyeti yapmaya karar verdim gibi birşey . Net kararımı salı günü akşam vereceğim. Salı günü misafirlerim var mecburen yemek zorundayım onlarla. Ev sahibi yemezse ayıp olur , değil mi ? Öyle işte salı akşam kesin kararımı bildireceğim sizlere . Burda listeden çıkmama gerek yok , değil mi ? Sonuçta herkes menüsünü paylaşıyor . Ben de diyette ne yiyorsam onu paylaşırım. Sizde düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim kızlar. Şimdi hazırlanıyorum dersim var . Sizinde fikrinize ihtiyacım var.

iyi akşamlar hanımlarrrrrrrrrr
bugun ku mönüm
sabah 11:kıymalı yumurta
az peynir
çok az recel
2 dilim ekmek
ara:2 ceviz
akşam:1 yumurta karnıbahar salata 1 dilim ekmek
spor:120 dk

canım menü iyi görünüyor spor da iyi
ben hafta sonu spor yapamıyorum malesef temizlilten fırsat kalmıyor spora:KK31:

çooooooooooook sinirliyim kızlar yaa dukan diyeti yaptım 4. gün ya inanmazsınız hiç kaçırmadım ama hiç kilo vermemişim artı birde 200 gr almışım anlamadım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Ancak gelebildim :KK1:
Sabah erkenden kızı sağlık ocağına götürdüm yine köhür köhür öksürüyor diye :26:
Doktor çok dikkatli olmamız gerektiğini yoksa astıma çevirebileceğini söyledi ( daha evvel zatüre başlangıçından hastanede yattığımızı duyunca )
Yine iki üç gün hava makinesine bağlayacağız cimcimeyi :KK53:
Gelir gelmez bağladım kavga dövüş ağlayarakta olsa ilk postayı verdim :26: artık nasıl yapacağız bilmiyorum hiç hoşlanmıyor ondan :KK53: tabi sağlığı için ağlasada kendinide yırtsa mecbur bağlayacağım :KK34:
Dönüşte alışverişimide yapıp kendime eve attım :KK34:

Bugün inşallah dağ gibi ütülerime başlayacağım :KK1: yarısını yapsam yine kardır :KK34:
Tabi işim bitince ütülere başlamadan ( mutfak işi ve sil süpür :KK1: ) uğrarım tabi yine :KK1:

senin içine bir şüphe düşmüş canım sende eşinin ilgiisini kendine çekmek için yap bişeyler saçını boyat , evde güzel kıyafetler giy elbise falan kilo vercem diyosan kilo ver orası sana kalmış :KK34: Çok da takılma bence artık sen elinden geleni yap ama eşinle de konuş derim yakınlığınız hoşuma gitmiyor falan de en azından eşine bişeyler söyle sen beni aldatıyor musun diye sorma ama kadınla yakınlığının hoşuna gitmediğini içinde bişeylerden dolayı bayana ısınmadığını çok görüşmek istemedğini falan söyle bilmiyorum anlatabiliyor muyum ? Bunu söyledikten sonra da kendine biraz çeki düzen ver eşin için süslen falan evliliğin ilk zamanlarındaki gibi :KK1: belki de değişiklik istiyodur dediğin gibi bir yap bakalım neler olacak daha sonra

Bakalım bir kaç hafta daha gözlemleyeceğim hatta şirkete süpriz ziyaretler yapıp eşime seni öğle yemeğine kaçırmaya geldim havası yaratacağım :KK34: bakalım ondan sonra ne tepki verecek :KK34: eskiden çok sık giderdim ama uzun zamandır hiç uğramıyordum :KK34:
Dediğin gibi kendimede biraz daha çeki düzen verdikten sonra gerisi Allaha kalmış :KK34:

çooooooooooook sinirliyim kızlar yaa dukan diyeti yaptım 4. gün ya inanmazsınız hiç kaçırmadım ama hiç kilo vermemişim artı birde 200 gr almışım anlamadım

Bende dukan zedelerdenim :KK53:
Millet çok çok güzel kilolar verirken ben 4 gün vermiş görünürken birden yine eski kilomu gördüm ve halada aynı kilodayım :26:
Belkide bizde bir rahatsızlık vardırda o yüzden verememişizdir :KK34: Benim dukanla fıstık gibi olan bir arkadaşımda şaşırmıştı olamaz diye ama erkeklik hormonumun fazla çalıştığını duyunca sende de troitlerde bir sorun vardır tedavi olman şart demişti :KK34: bakalım inşallah en kısa zamanda gideceğim doktora :KK34:

kızlar yaa ben çok yoruldum 2 aydır nerdeyse 56 kiloyla 58 kilo arası gidip geliyorum ya şeytana uyup bozayım diyorum arkadaşlar yemek yiyolar ben öyle bakıyorum ya bari değsin istiyorum ama nerde anlamadım ne zaman 50 kilo olacağım valla arkadaşlar diyo senin yediklerini biz yesek 30 kilo vermiştik. offfffffffff valla ağlayacağım bütün umudumu kaybettim

X