Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menüm::KK1:

1.00 x 1 Porsiyon (200gr) Tavuk Sote (190 kcal)190 kcal
1.00 x 1 Dilim (50gr) Börek Çeşitleri (132 kcal)132 kcal
0.50 x 1 Dilim (30gr) Kek Çeşitleri (113 kcal)57 kcal
2.00 x 1 Litre Su (0 kcal)0 kcal Sil
0.50 x 1 Porsiyon Kıvırcık Salata (84 kcal)42 kcal Sil
1.00 x 1 Dilim (15gr) Kızarmış Beyaz Ekmek (35 kcal)35 kcal
4.00 x 1 Adet (30gr) Zeytinyağlı Yaprak Sarma (39 kcal)156 kcal
0.25 x 1 Porsiyon (200gr) Makarna Salatası (232 kcal)58 kcal
0.25 x 1 Dilim (30gr) Kek Çeşitleri (113 kcal)28 kcal
1.00 x 1 Litre Su (0 kcal)0 kcal
4.00 x 1 Su Bardağı (250ml) Çay (Şekersiz) (3 kcal)12 kcal
Alınan Kalori Toplamı: 710 kcal

spor:

0.50 x 1 Saat Yürümek / Yürüyüş (Hafif Tempo) (200 kcal)100 kcal

Yakılan Kalori Toplamı:200 kcal

Son düzenleme:
bugün tartıldım ve 63,4 geldim yani cuma gününe göre 200 gr artıdayım ve çok üzgünüm
bugün elimden gelenin fazlasını yapmalıyım ve nefsime sahip çıkmalıyım
yarına kadar bari geçen haftayla aynı kalsam
bol su içeceğim bakalım

canım haklsısın tabi düzenim şaştı ama pes etmeyeceğim vereceğim inşallah daha da fazla
suyu çok içiyorum bugün gayet iyi gidiyorum bakalım
1 nisanda 59 olabilecekmiyim :26::26::26:

tabiki olacaksın canım yeter ki kendine güven ve iradene sahip çık gerusu gelir zaten :KK54: :KK54:

bugün tartıldım ve 63,4 geldim yani cuma gününe göre 200 gr artıdayım ve çok üzgünüm
bugün elimden gelenin fazlasını yapmalıyım ve nefsime sahip çıkmalıyım
yarına kadar bari geçen haftayla aynı kalsam
bol su içeceğim bakalım

tatlım dönemsel şeyler bunlar üzme kendini sonuçta ideallerimize ulaşacağız bunca gün bekledik 1 hafta geç olsa ne olur sanki

Kızlar kaç gündür tartıda hep aynı rakamı görmekten çok sıkıldım.
Evet spor yapamıyorum ama gün içerisinde hep hareket halindeyim.
Bol su ve yeşil çay da içiyorum ama ....

Ben biraz motive olmak için cuma günü protein diyetine başlayacağım.1 hafta uygulamayı planlıyorum.
Umarım şu tartıda biraz eksilirimde motive olmuş olurum.

Belki direnc gosteriyodur ya o kadar umutsuzluga dusme ben buraya gelmeden once 3 hafta 67.6da takilmstim spor da yapiyodum deli gibi ama sonr akacamak yaptim boyle sporu kestim o zaman verdim ama benimki ekstrem bi durum:KK70:

Ben de kardesime waffle sozu verdim eger hedefe ulasir da o zamana kdar kacamak yapmazsam vuhuu mesela artik kacamak yapacakkenn dusunuyorum ya diyorum madem bu kaloriyi alcam daha cok sevdigim bi sey icin alayim diye diye biriktirip pastada filan patlatiyorum olayi :KK70:ya canim ben by pass ve sezeryan ameliyatina girdim de etkilrnmedim hic bi yerden sonra hani oyuncakmis gibi geliyo :KK70:

Ya ben youtubedan izlemistim sezeryani hic bi zorluk yadamamistim izlerken ama off kendi minicik yaramla oluyorum sandim :KK70:of waffle mi evet ben bu ara kacamagi baya baya arttirdim ama ne biliyim hakim olamiyorum kendime :KK70:

valla şimdi şöyle kocaman bir bittere hayır demem ama yok kii :KK43:((

Hahahh caniim ya arada yicez tabi sonucta eninde sonunda bi gun rejimi birakicaz o zaman hepsi daha fazla yarar haftada iki kere bitterde bi sakinca yokmus zateen :))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Eve geldikten sonra bir halsizlik çöktü üzerime sormayın :26:
Bİraz uzanaımda geçer diye düşündüm ama uyuya kalmışım ve uyandığımda inanılmaz bir mide bulantısı yaşadım :44:
Ne dokundu bilmiyorum ama baya bir süründürdü beni :KK53: en son istifrağ ettimde ( kendiliğinden tabi ben zorlamadım ) biraz rahatladım :KK34:
Akşam yemeğinde de yoğurtlu brokoli ve salatayle geçiştirdim ki daha beter olmayayım diye :KK34:

Hazır aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK34:

Sabah;
2 kk beyaz peynir
1 domates
4 dilim salatalık
5 zeytin
1 ufak kepekli baget ekmek
2 fincan şekersiz nescafe

ara;
1 az şekerli türk kahvesi
1 dilim kek

Öğle;
1 tabak kuskus
2 bardak şekersiz limonata

ara;
yok

Akşam;
4 parça brokoli
3 - 4 YK sarımsaklı yoğurt
1 kase karışık salata

gece; yani birazdan
1 fincan yeşil çay

Bugün istediğim gibi olmadı ve büyük ihtimal yarında olmayacak :KK1: malum güne katılacağım :KK1: artık cuma artı görmemek bile bana kafi gelecek :KK1:

Bu gece nöbetçiyim :KK1: dağ gibi ütülerim var ve onları yapmam lazım :KK34:
Cuma akşamı eşimin halaları gelicek çaya ve dağ gibi ütülerimin haricinde balkonda daha kuruyacak olanlar var birde makinede asacağım çamaşırlarım var :KK34: Anam ne yolluk kaldı, ne battaniye :KK1: kimse bana bahar temizliği demesin :KK60: artık fenalık geldi ama işte uzun bir süre sadece kaynananı gördüğü yerleri yaparım :KK1:

Büyük kız hala çok zorlanır yerken ( başka birşey vermem diyince tırtıklıyor sadece :KK1: ) ama ufaklık hiç itiraz etmeden yedi :KK1:
Valla dediğin gibi o koku olmasa her gün sarımsaklı yoğurt yerimde hem kokuyor hemde inanılmaz uykum geliyor :KK1: şu an bile esne esne bir hal oldum ama direniyorum bugün o ütülerimi bitireceğim inşallah herkes uyuduktan sonra :KK1:

Canım çok geçmiş olsun :KK71: bende diyordum bu hatun nerelere kayıp oldu :KK1:
Maşallah ne güzel sporunuda yapmışsın canım valla helal olsun :nazar:
Bizde seni özledik güzelim inşallah artık hastalığıda atlatıp aramıza dönersin :KK34: bak cumaya az kaldı :KK1: bakalım senden nasıl müthiş bir sonuç göreceğiz :KK34:

Canım sanada çok geçmiş olsun :KK71: hakikaten nazarmı değdi topiğimize :KK34: hepimizde var bir şeyler ama inşallah herşey çok çok güzel olucak :KK1:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

İnşallah hepimiz için bol eksili az kalorili bir gün olur :KK34: Aminnnnnnn

Gece erken yattım iyice uykumu alayım diye ama nasıl birşeyse gece okadar çok korktuğum bir rüya gördüm ki uykuya dalamadım uzun bir süre. O korkuyla bildiğim bütün duaları patır patır okudum :KK1: :KK1::KK1:
Kim bilir belkide dua okumayı ihmal mi ettim bu aralar :KK1:

Çamaşırlarımı toplayıp yeni yıkananlarıda hazır hava güneşliyken sereceğim gitmeden evvel :KK34: ben gelene kadar ancak kurur nasılsa :KK34:

Sagol caniim iyiyim ya sporu nasi yaptim simdi kendime bile sasiriyorum bugun kilimi kipirdaticak halim yok :KK70:ya senin temizlik cocuklar filan zaten sende de mukemmel sonucu er ya da gec geucez :)) bu arada salonun resimlerine baktim ben biraz zor begenirim o konusa annem de deli olu hatta ama ne guzel olmus boyle insanin icini aciyo allah gule gule oturmayi nasip etsin insallaah :)) masallah ne enerji bugun nereye :KK70:

dünkü menüm::KK1:

1.00 x 1 Porsiyon (200gr) Tavuk Sote (190 kcal)190 kcal
1.00 x 1 Dilim (50gr) Börek Çeşitleri (132 kcal)132 kcal
0.50 x 1 Dilim (30gr) Kek Çeşitleri (113 kcal)57 kcal
2.00 x 1 Litre Su (0 kcal)0 kcal Sil
0.50 x 1 Porsiyon Kıvırcık Salata (84 kcal)42 kcal Sil
1.00 x 1 Dilim (15gr) Kızarmış Beyaz Ekmek (35 kcal)35 kcal
4.00 x 1 Adet (30gr) Zeytinyağlı Yaprak Sarma (39 kcal)156 kcal
0.25 x 1 Porsiyon (200gr) Makarna Salatası (232 kcal)58 kcal
0.25 x 1 Dilim (30gr) Kek Çeşitleri (113 kcal)28 kcal
1.00 x 1 Litre Su (0 kcal)0 kcal
4.00 x 1 Su Bardağı (250ml) Çay (Şekersiz) (3 kcal)12 kcal
Alınan Kalori Toplamı: 710 kcal

spor:

Yakılan Kalori Toplamı:200 kcal

Tatlim gun icinde ne kadar az kalori almissin sporla da yakmissin ya biraz az digilmi gucten dusersin sonra :/ sonra vucudun ona alisir takili kalir ::

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Gezenti ceco geldiiii :KK1:
Sabah bir attık kendimizi sokağa ana kız daha 1 saat oldu geleli :KK1:
Kahvaltımızı dışarda yaptık ( en hafifinden :KK1: ) sonrada uzun zamandır gitmediğim bir arkadaşıma geçtim hem kızıyla hemde köpeğiyle oynasın küçük kuzum diye :KK1: Aslında eve uğrayıp öyle çıkarım diye düşünüyordum ama benim küçük cadı ille karamele gidelim diye tutturdu :KK1: ( karamel köpeğin adı :KK1: ) Çok güzel sohbetler ettik ve çocuklarda çok eğlendi :KK34:
En sonunda hadi kalkalım dedim kıza ( ona kalsa akşama kadar orada kalacak :KK1: )
Yine en kısa zamanda bir araya gelmeye söz verdik birbirimizede öylelikle sakinleşti cimcime :KK1: Havalar ısındığında da hep birlikte pikniğe gideceğiz hem biz eğleniceğiz hemde çocuklar köpekle doya doya koşturabilecekler :KK34:

Kızlarrrrrrr ikinizede çok geçmiş olsun :KK71:
İnşallah bir an önce ağrınız sızınız kalmaz ...amin

çok sağol tatlımmmmm

merhaba kızlar ya bu bisiklet bir tek basenlerden götürüyo benim göbek ve belden sorunum var o yüzden plates cd si aldım bundan sonra 1 saat plates 1 saat bisiklet kullanacağım. offf ne yapacağım bu yanlarla bende insülin direnci olduğu için malesef direk yanlar kilo alıyo ve gitmiyo neyse dünki menüyü gireyim.

sabah
1 yumurta
1 kk peynir
1 domates
1 dilim kepek ekmeği

öğle
1 paket form çikolatalı
1 bardak çay

ara
1 nescafe, 1 kayısı çayı

akşam
1 meyve
1 form
1 bardak yoğurt
1 küçük parça bitter =))
3 litre su içtim ama spor yok bugün başlıyorum spor yapmaya inşallah 55 kilo olmuşumdur

Kizlar ya ben de 56 da takilo kaldim bi de su sira hep evdeyim bacagim agriyip spor da yapamayinca resmen yemek yerken kendime hakim olamiyorum ya boyle butun buzdolabini alip ayni anda yiyesim var inanilmaz bi aclik mesela ders calisiyorum ama aklim hep yemeklerde filan of hic bu kadar zorlanmamistim moralim bozuyo :)

Kizlar ya ben de 56 da takilo kaldim bi de su sira hep evdeyim bacagim agriyip spor da yapamayinca resmen yemek yerken kendime hakim olamiyorum ya boyle butun buzdolabini alip ayni anda yiyesim var inanilmaz bi aclik mesela ders calisiyorum ama aklim hep yemeklerde filan of hic bu kadar zorlanmamistim moralim bozuyo :)

bozma moralini tatlım senin boyun kaçtı

Canim benim ust kisim 4 inceliyosa alt kisim 2 inceliyo yani cok can sıkıcı:/ :) sen kac kiloya dusmek istiyosuun

tatlım bende de tam tersi göbek ve yanlar sabit kalır bacak ve basenler günden güne eriyo =((( 50 kilo şimdiki hedefim tabi ama eğer kötü durmazsa 48 olmayı düşünüyorum

kızlaaaar dün akşam çok yorgunum saat 9 da uyuyakalmışım girip menümü paylaşacaktım olmadı neyse şimdi dünkü menümü yazayım

sabah : kepek ekmeğine tost, 3 zeytin

ara : yok

öğle : tavuk , bol salata, ayran

ara : 1 elma

akşam : zeytinyağlı yeşil fasulye , yoğurt

su : 1.5 litre spor : biraz dans ettim kendi kendime o da pek spor sayılmazdı

kızlar bugünkü menümü de gireyim hemen de aradan çıksın :)

sabah : 2 dilim kepek ekmeği, 1 domates yarım salatalık , beyaz peynir , 3 zeytin 1 fincan sütlü kahve

ara : yok ( kahvaltıda çok çok doydum :KK1:)

öğle : :KK56: 1 küçük kase çorba , 1 tane haşlanmış but (domates , biberli ) , 1 kase cacık

ara : 1 küçük paket çikolata ( arkadaşım çok ısrar etti yemem için bana almış kıramadım )

akşam : henüz yemedim ama 1 kabağı rendeleyip pişircem , yoğurt

spor : 1 saat yürüyüş , zumba su :2.5 litre yatana kadar 3 e tamamlarım :KK1:

Son düzenleme:
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Eve geldikten sonra bir halsizlik çöktü üzerime sormayın :26:
Bİraz uzanaımda geçer diye düşündüm ama uyuya kalmışım ve uyandığımda inanılmaz bir mide bulantısı yaşadım :44:
Ne dokundu bilmiyorum ama baya bir süründürdü beni :KK53: en son istifrağ ettimde ( kendiliğinden tabi ben zorlamadım ) biraz rahatladım :KK34:
Akşam yemeğinde de yoğurtlu brokoli ve salatayle geçiştirdim ki daha beter olmayayım diye :KK34:

Hazır aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK34:

Sabah;
2 kk beyaz peynir
1 domates
4 dilim salatalık
5 zeytin
1 ufak kepekli baget ekmek
2 fincan şekersiz nescafe

ara;
1 az şekerli türk kahvesi
1 dilim kek

Öğle;
1 tabak kuskus
2 bardak şekersiz limonata

ara;
yok

Akşam;
4 parça brokoli
3 - 4 YK sarımsaklı yoğurt
1 kase karışık salata

gece; yani birazdan
1 fincan yeşil çay

Bugün istediğim gibi olmadı ve büyük ihtimal yarında olmayacak :KK1: malum güne katılacağım :KK1: artık cuma artı görmemek bile bana kafi gelecek :KK1:

Bu gece nöbetçiyim :KK1: dağ gibi ütülerim var ve onları yapmam lazım :KK34:
Cuma akşamı eşimin halaları gelicek çaya ve dağ gibi ütülerimin haricinde balkonda daha kuruyacak olanlar var birde makinede asacağım çamaşırlarım var :KK34: Anam ne yolluk kaldı, ne battaniye :KK1: kimse bana bahar temizliği demesin :KK60: artık fenalık geldi ama işte uzun bir süre sadece kaynananı gördüğü yerleri yaparım :KK1:

Büyük kız hala çok zorlanır yerken ( başka birşey vermem diyince tırtıklıyor sadece :KK1: ) ama ufaklık hiç itiraz etmeden yedi :KK1:
Valla dediğin gibi o koku olmasa her gün sarımsaklı yoğurt yerimde hem kokuyor hemde inanılmaz uykum geliyor :KK1: şu an bile esne esne bir hal oldum ama direniyorum bugün o ütülerimi bitireceğim inşallah herkes uyuduktan sonra :KK1:

Canım çok geçmiş olsun :KK71: bende diyordum bu hatun nerelere kayıp oldu :KK1:
Maşallah ne güzel sporunuda yapmışsın canım valla helal olsun :nazar:
Bizde seni özledik güzelim inşallah artık hastalığıda atlatıp aramıza dönersin :KK34: bak cumaya az kaldı :KK1: bakalım senden nasıl müthiş bir sonuç göreceğiz :KK34:

Canım sanada çok geçmiş olsun :KK71: hakikaten nazarmı değdi topiğimize :KK34: hepimizde var bir şeyler ama inşallah herşey çok çok güzel olucak :KK1:

geçmiş olsun canım bugün iyi olmuşsundur inşallah nolduki herkese dün bende çok halsizdim erkenden uyumuşum nazar nazar bu hafta çok mu kilo verdik ne yaptık :KK1::nazar:

X