Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlaar ben geldim :)) kac gundur yoktum cok kotu hastaydim ya bi de buyuk bi basariyla yatajtan dustum uyurken :KK60: dirsegimi patlatmisim cok aciyodu ucuk cikti atesim yukseldi filan ama dimdi iyiyim gecmisi okudum bin tane alinti yapmam gerekir baya gaza gelsim yine :KK70:
Uc gundur spor yapmiyodum bugun yapiyimdrdim 55 dakkalik cardio yapiyim dedim 30 dakkasinda tikandim ya :KK70: sizler napiyosunuz nasi gidiyoo suan spordan kalktim full terle yaziyoruum ama cok mutluyum :KK70:
Ceco elfida sismanvemutsuz nice15 turuncu moni efsax heydoktorr gaziesi siz napiyosunuuuz ve ukalasey simdi aklima geldi ozledim sizi yaa ::: :)) :*

geçmişş olsuuunnn nolmuş sana böyle :KK50: üzüldüm biraz daha iyi olmuşsundur umarım :2: bizde ne yapalım uğraşıyoruz hasta halinle bile spora kalkışmışsın helal olsun :KK8: :KK1:

kızlaaaar dün akşam çok yorgunum saat 9 da uyuyakalmışım girip menümü paylaşacaktım olmadı neyse şimdi dünkü menümü yazayım

sabah : kepek ekmeğine tost, 3 zeytin

ara : yok

öğle : tavuk , bol salata, ayran

ara : 1 elma

akşam : zeytinyağlı yeşil fasulye , yoğurt

su : 1.5 litre spor : biraz dans ettim kendi kendime o da pek spor sayılmazdı

Harika bi menu bencee tebrikler :)

kızlar bugünkü menümü de gireyim hemen de aradan çıksın :)

sabah : 2 dilim kepek ekmeği, 1 domates yarım salatalık , beyaz peynir , 3 zeytin 1 fincan sütlü kahve

ara : yok ( kahvaltıda çok çok doydum :KK1:)

öğle : :KK56: 1 küçük kase çorba , 1 tane haşlanmış but (domates , biberli ) , 1 kase cacık

ara : 1 küçük paket çikolata ( arkadaşım çok ısrar etti yemem için bana almış kıramadım )

akşam : henüz yemedim ama 1 kabağı rendeleyip pişircem , yoğurt

spor : 1 saat yürüyüş , zumba su :2.5 litre yatana kadar 3 e tamamlarım :KK1:

Oh spor da su da menu de cok iyi gidiyosun canim cok iyi karsiliklar alirsin insallah :)

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim unutmadan yine biraz kacamakli oldu ama boyle canim sıkkın ve evde yalniz olursam boyle oluyo ya :)
sabah: 1 yumurta, 1 kofte, yesillik, sekersiz cay.
Ogle: 1 cig kofte, yogurt, marul
aksam: 4 yk kuru fasulye, salata.
Bugun canim tatli cekti ben de kendimce bi seyler hazirladim 1 kucuk elma, 1 kucuk portakal, 1 tatli kasigi tarcin ve kakaoyu blenderdan gecirip sogutup yedim degisik bisi oldu ama bastirdi diyebilirim en azindan icim rahat :p yemegimi 5bucukta bitirdim yatana kadar su bi 3 lt olur :)
Spor yapamiyorum malum bacagim yuzunden oturdugun yerden zor kalkiuorum :/

Ayy kizlar kafayi yemek uzereyim ya annem deli ediyo beni valla sakin olmak icin cok zorluyorum kendimi benle spor yapmak istiyo yapabiliyo da cogunlukla bi program bitirmistik beraber ondan beri tam 6 farkli program denedik begnmiyo kusur buluyo benim de vucudum hirpalaniyo cunku cidden surekli farkli biseyle insanin pili bitiyo bi de ay bu ne bunu profesyknwller yapar ben basit yapmak istiyorum diyo hevesimi de kaciriyo napicam ben of

kızlaaaar dün akşam çok yorgunum saat 9 da uyuyakalmışım girip menümü paylaşacaktım olmadı neyse şimdi dünkü menümü yazayım

sabah : kepek ekmeğine tost, 3 zeytin

ara : yok

öğle : tavuk , bol salata, ayran

ara : 1 elma

akşam : zeytinyağlı yeşil fasulye , yoğurt

su : 1.5 litre spor : biraz dans ettim kendi kendime o da pek spor sayılmazdı

canım menü süper tebrik ederim valla:KK16:
suyu biraz arttır harika olacak

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim unutmadan yine biraz kacamakli oldu ama boyle canim sıkkın ve evde yalniz olursam boyle oluyo ya :)
Bugun canim tatli cekti ben de kendimce bi seyler hazirladim 1 kucuk elma, 1 kucuk portakal, 1 tatli kasigi tarcin ve kakaoyu blenderdan gecirip sogutup yedim degisik bisi oldu ama bastirdi diyebilirim en azindan icim rahat :p yemegimi 5bucukta bitirdim yatana kadar su bi 3 lt olur :)

canım iyi gidiyorsun akşam çok hafif olmuş gerçekten sabrınna hayran kaldım
yaptığın tatlıda gayet hafif ve senin tatlı krizini geçirmiş daha ne olsun:nazar:

kızlar bugünkü menümü de gireyim hemen de aradan çıksın :)

sabah : 2 dilim kepek ekmeği, 1 domates yarım salatalık , beyaz peynir , 3 zeytin 1 fincan sütlü kahve

ara : yok ( kahvaltıda çok çok doydum :KK1:)

öğle : :KK56: 1 küçük kase çorba , 1 tane haşlanmış but (domates , biberli ) , 1 kase cacık

ara : 1 küçük paket çikolata ( arkadaşım çok ısrar etti yemem için bana almış kıramadım )

akşam : henüz yemedim ama 1 kabağı rendeleyip pişircem , yoğurt

spor : 1 saat yürüyüş , zumba su :2.5 litre yatana kadar 3 e tamamlarım :KK1:

canım menü hafif ve güzel çok çok beğendim
sapor desen haika görünüyor maşallah sana

Kizlar ya ben de 56 da takilo kaldim bi de su sira hep evdeyim bacagim agriyip spor da yapamayinca resmen yemek yerken kendime hakim olamiyorum ya boyle butun buzdolabini alip ayni anda yiyesim var inanilmaz bi aclik mesela ders calisiyorum ama aklim hep yemeklerde filan of hic bu kadar zorlanmamistim moralim bozuyo :)

canım bir su bardağına limonu sık tarçık koy azık ve üstüne bardağın yrısın kadar sıcak su doldur sonra da soğuk suyla tamamla biraz bekletip iç tokluk hissi veriyormuş okumuştum geçen gün aklında olsun dene istersen
sakın yeme isteğine yenilme bunca zaman verdiğin emekleri düşün bizi düşün yeme nefsine yenik düşme
biribirimize karşı sorumlulukarımız var:nazar:

kızlar bugünkü menüm

sabah:1 dilim kızarmış çavdar ekmeği,acı sos,çay

öğle:taze fasülye

akşam:2 kepçe çorba, 1 tabak karnıbahat yoğurtlu

spor:30 dak yürüyüş:KK8:

su:3 litre:KK9:

umarım yarın kilo vermiş oluruz hepimiz
çok istiyorum vermeyi bakalım ne olacak:26:

herkese iyi geceler
yarın görüşmek üzere
yarın kio bildirimini geç yapabilirim 2 gibi bilginiz olsun kızlar !!!!!
yarın toplantım var çıkamazsam diye bilgi vermek istedim

Harika bi menu bencee tebrikler :)

Oh spor da su da menu de cok iyi gidiyosun canim cok iyi karsiliklar alirsin insallah :)

inşallah canım hepimiz karşılığını alalım :KK16: 2 gündür baya dikkat ediyorum canım umarım yarın tartıya yansır gerçi tartımdan çok emin değilim dijital olanı bozuldu 5 kilo fazla gösteriyor :KK45: bence diğeriyle idare ediyorum bu ayın sonuna kadar 4 kilo verirsem ödül olarak kendime yeni bir dijital tartı alacğım :KK1::KK1::KK1:

seninde menün güzel canım ekmek yememişsin tatlı desen o da tatlı sayılmaz yani spor konusunda da canını sıkma bence bacağın düzelir yakında o zaman alasını yaparsın sporun :KK8::KK9:

Ayy kizlar kafayi yemek uzereyim ya annem deli ediyo beni valla sakin olmak icin cok zorluyorum kendimi benle spor yapmak istiyo yapabiliyo da cogunlukla bi program bitirmistik beraber ondan beri tam 6 farkli program denedik begnmiyo kusur buluyo benim de vucudum hirpalaniyo cunku cidden surekli farkli biseyle insanin pili bitiyo bi de ay bu ne bunu profesyknwller yapar ben basit yapmak istiyorum diyo hevesimi de kaciriyo napicam ben of

:KK1::KK1::KK1: annene aç istediğini o kendi kendine yapsın sen de annenden ayrı yap ya da o olmadığı zaman . Annene de söyle ikisini de kabul etmiyorsa sana açmam hiçbişey ya beni takip et ya da git yemek pişir de uymak zorunda kalır belki

canım menü süper tebrik ederim valla:KK16:
suyu biraz arttır harika olacak

canım menü hafif ve güzel çok çok beğendim
sapor desen haika görünüyor maşallah sana

o gün erken yatmasaydım 2 yi tamamlardım belki canım ama öyle uyumuşum işte :KK1: neyse bugün telafi ettim suyu . 2 gündür ayrıca dikkat etmeye çalışıyorum gerçekten kilo vermek istiyorum sporu daha da artırsam iyi olacak bu hafta alışma evresi olarak görüyorum bakalım yarın tartı bana ne söyleyecek 2 günlük çabamın karşılığı gelecek mi :26:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Gezenti ceco geldiiiiiiii :KK1: ( iki gündür aynı cümleyle başlıyorum dejavu oldum sanki :KK1: )

Anam günde bugün yine çok yoruldum :KK1:
Mutfaktan çıkamayan hep ben oluyorum ama tabi kendi isteğimle çıkmıyorum :KK34:
Ev sahibi nasılsa hazırlıklarla yorulmuştur diyip mutfak işini bitirmedende oturmuyorum :KK1:
Bu sefer gün yine çok iyi geçti :KK1: bir ara yine kaynana gelin muhabbeti açıldı tabi bizimki bana laf çakacak ya başladı ay insan oğlunu evlendirince yüzünü zor görüyor, yok efendim gelin adama laf söyleyince mecbur benim gibi 3 maymunu oynamak zorunda kalırsınız falan diye ( oğlu bekar olanlara akıl veriyor aklı sıra :KK1: ) bende o an eşimin amca geliniyle yan yana oturuyordum dürttüm yanımda kadıncağızı kız gelin gül kız gül bak ne diyorlar dedim bastım kahkahayı :KK60: :KK60: :KK60: tabi benim hareketimi gören herkes koptu gülmekten :KK60:
Hiç sinirlendiğime deymez :KK1:

Bizimki tabi fena bozuldu ama espiri ayağına yattığım için birşey diyemedi :KK60:

Şansımıza tahmin edilenin haricinde bir kaç kişi daha geldi ( eşimin yengesi gelinine gelirken yolda bir kaç kişiye rast gelmiş onlarda aaa geline mi gidiyorsun diyince mecbur onlarada buyrun gelin demiş :KK1: ) yapılanlarda ancak yetti hatta bazılarını biz yiyemedik bile ama iyi oldu :KK34:

Akşam 6da ancak geldim tabi direk kendimi mutfağa attım :KK1: tam yemek pişti az kaynaklığı gitsin yeriz derken kızkardeşim çaya geldi ( ben arayıp madem mahalledesiniz çaya uğrayın demiştim tabi o kadar çabukta beklemiyordum :KK1: )
Benim canım istemiyordu zaten o yüzden akşam yemeği yemedim :KK34:
Biz oturup çay içerken çocuklar bir güzel oynadılar :KK1: hemde ne oynamak :KK1:
En son çocuk odasına geçtiler bizde rahat rahat oturduk orada oynuyorlar diye ama maşallah sonuçu görünce böyle oldum :KK52::KK52::KK52::KK52:
Büyük kızın pastel boyalarını alıp bir güzel ufak ufak kırmışlar :KK1: Kız kardeşimde ben sana yenisini alırım dedi tam çıkarken :KK1: bende o an kalan parçaları toplamak için çocuk odasına bir girdim gözlerime inanamadım :KK1:
Büyük kızın çalışma masasını halletmişler boyalarla, dönen koltuğunu boyamadık yer bırakmamışlar :KK60: birde o yetmiyormuş gibi kapıya gülen çöp kız boyamışlar :KK60: :KK60: :KK60:
Kızkardeşim neye uğradığını şaşırdı :KK1::KK1::KK1::KK1: anam özür üzerine özür :KK1::KK1::KK1:
Dedim boşver Allahtan Salonda birşey yapmadılar :KK1: artık yarın bütün gün onları temizlemeyle uğraşırım :KK1:
Veletler sanki hiç işim yokmuş gibi bana iş çıkardılar :KK53: benim ufaklıkta nasıl ağlıyor anne kapıyı kapattılar gelip söyleyemedim sonra bende accık boyadım diye :KK60: Gülermisin ağlarmısın :KK1:
Bakalım yarın çıkacakmı o boyalar :KK1: bu saatte hiç uğraşamam valla çok yoruldum bugün :KK34:

Canım Allah yardımcın olsun :KK34: Annen anladığım kadarıyla mükemmeliyetci biri :KK1: işin zor sonuçta olmaz desen kırılacak demesen sen yıpranacaksın :KK1: Umarım orta yolunu bulursunuz ama eminim çok güzel sonuç alınca katlandığına değmiş olacağını düşünürsün :KK34:

Aklımdayken bugünki menümüde paylaşayım :KK1:

Sabah;
2 dilim tam tahıllı ekmek
2 kk beyaz peynir
4 zeytin
1 domates
1 salatalık
1 fincan şekersiz çay

ara;
yok

Öğle; ( ceco utanarak sunar :KK17: )
3 parmak kadar kıymalı börek
4 parmak büyüklüğünde peynirli börek
3 YK kadar patates salatası
1 YK kereviz salatası
3 ufak top profiterol ( bitter çikolatayla )
4 bardak şekersiz çay

ara;
az şekerli türk kahvesi

Akşam;
yok ( öğlende okadar yedikten sonra canım birşey istemedi )
3 bardak şekersiz çay sadece

Bildirim günü öncesi iyi olmadı ama şu an kendimi hafif hissediyorum :KK34: inşallah tartıyada aynı hafiflikte yansır :KK1:

Günaydın kızlar hepinizeee :KK16: derse gidiyorum bildirim yapıp kaçacağım. İlk bildirim benden :KK1:

geçen hafta : 76.5

bu hafta : 75.9

aradaki fark : 0,6

hesaplanmış hali : 0,78

toplam mesaj sayısı : 39
toplam spor saati : 280 dakika

kızlar umarım doğru hesaplamışımdır. emin olamadım ilk sayfaya bakarak yazdım ama etap başlangıç kilosu dediği ilk baştaki kilomda 77 kiloydum

ben geçen haftaki kilomu baza alarak hesapladım sizler bakar söylersiniz ben yine de diğer şekilde de hesaplıyorum

77 olarak aldığımda ;

hesaplanmış hali : 1,42 yapıyor.

Bilen bir arkadaş hangsi doğruysa onu alsın kızlar bana da hangisinin doğru olduğunu söyleyin lütfen öğreneyim

Kilo bildirimin
gecen hafta 63.2
Bu hafta 62;6
Hesaplama yapamadim arkadasin telefondan giriyorum
mesaj sayim 33

mesaj sayısı 47
geçen hafta ki kilom 58
bu hafta ki kilom 56
aradaki fark 2 kilo
yapılan spor 600 dk

çok mutluyum protein diyetinden sonra su kaybı olmuştu kesinlikle bıraktıktan sonra alırım o 2 kiloyu dedim ama almamışım gelecek hafta ki hedef kilom -2 (54)

X