Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar kurallarımızı tekrar bir hatırlıyalım..
çünkü ;tüm kural ve cezalar bu cuma sabahından itibaren uygulanmaya başlayacaktır....

8.TAKIM KURALLARI:

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:00 kadar yüzde hesabı ile bildirmekle yükümlüdür...

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

>>> 1.sarı kart,2.sarı kart ve kırmızı kart ile diskalifiye...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!

*cuma kilo bildirimlerinde, mutlaka o haftaki yapılan sporların toplamı ve mesaj sayılarının toplamı da yazılacak.

* Her üye haftada en az 30 mesaj yazmak zorundadır(cuma sabahından,perşembe gecesine kadar)Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!özel durumlar kaptanın insifiyatinde...!

* Her üye son yazdığı mesajdan itibaren yazılan mesajları okuyup gerektiğinde cevaplamakla yükümlüdür... Bu bir bütünün parçası olmak adına önemlidir.

* Her üye gün sonunda menüsünü + içtiği su miktarını + yaptığı spor aktivitesini süresi ile+günlük mesaj sayısını bildirmekle yükümlüdür..

* Kaçamak yapanlar yaptıkları kaçamağın kalorisine göre,aynı gün içerisinde ekstra sportif faaliyette bulunacak ve bunu takıma yazacaklar.

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

sarı kartların silinmesi>>> genel bireyselde ilk 3 dereceye girenlerin sarı kartları silinir.her kilo verdiği hafta,bir önceki sarı kartı silinir...!

* yeni üyenin deneme süresi 3 haftadır,yeterli paylaşım ve takıma uyum sağladığı kanaatine varılınca listeye dahil edilir.

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen üye yada üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.
Takım kuralları ilerleyen zamanlarda güncellenecek ve yeni kurallar eklenecektir.

kaptan moni'cim ben bu hafta listeye gireyebilir miyim bi de 8 .takım biraz sıkıntılı galiba forumda cezadan falan bahsediliyor tam bilemiyorm

kaptan moni'cim ben bu hafta listeye gireyebilir miyim bi de 8 .takım biraz sıkıntılı galiba forumda cezadan falan bahsediliyor tam bilemiyorm
tatlım takımda henüz çok yeni olduğun için bu hafta listede değilsin biraz daha deneme süren devam edecek.
yazdığım kurallar ve cezalar bizim takım içinde uyguladıklarımız .

İyi aksamlar kizlar bugun cok halsizim ya kilimi kipirdatamadim butun gun. Aksam yemegim de annemin azarlari bagirislari sagolsun yine yedigim tek bi lokmadan bile tat almadim ve sirf sussun diye yedim oyle bi seyler.. Menum;
Sabah: 1 dilim cavdar ekmegi, peynir, yesillik.
Ogle: nohutlu bulgur pilavi, cacik.
Aksam: 2 kucuk tavuk but, bi iki kasik bulgur pilav.
Uzuun zaman sonra cikolata yedim resmen tadini unutmusum ya kacamak bi kare bitter :)

Dünkü menüm

sabah:1 dilm çavdar emeği ,zeytin, çay

öğle:1 kase nohut yemeği,acı biber , salatalık

ara.1 muz

akşam:1 tavuk bağet bulgur pilavi vee malesef kabak tatlısı,

spor:60 dak. Yürüyüş, 10 dak mekik

su:1,5 litre

Spor ve menu guzel canim sadece muz ve kabak ayni gunde biraz sey olmus ama bi seycik olmaz :)

***8.TAKIM 351.ETAP***

Moni(100,0/ / /% )
Nice15( 64,6/ / / % )
phalanx(60,5/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /% )
turuncu (72,2 / / / %)
efsax(82,0/ / / % )
adayaren38 (66,1/ / /% )337.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 14'e bölündü
heydoktorr ( 59,1 / / / % )yeni üye kilosu 2'ye bölündü ,hedef kilo 55

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
***8.TAKIM 351.ETAP***

Moni(100,0/ / /% )
Nice15( 64,6/ / / % )
phalanx(60,5/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /% )
turuncu (72,2 / / / %)
efsax(82,0/ / / % )
adayaren38 (66,1/ / /% )337.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 14'e bölündü
heydoktorr ( 59,1 / / / % )yeni üye kilosu 2'ye bölündü ,hedef kilo 55

8. TAKIM ORTALAMASI:%
Canim yalniz benim gecen cumaki kilom 57.0 di onu mu alsan ki? Bi de ikiye bolundu olayi ne anlamadim?

Canim yalniz benim gecen cumaki kilom 57.0 di onu mu alsan ki? Bi de ikiye bolundu olayi ne anlamadim?
tatlım takıma geldiğin zamanki kilon geçerli ve takıma gelelide 2 hafta olduğu için,vermiş olduğun kilo 2 ye bölünecek kurallar gereği:KK34:

Al benden de o kadar :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen baya bi yapiyosun ama 300 ip atlama 3-5 tur kosu filan :KK70: bugun bi arkadasimla karsilastik liseden ne zamandir gormuyoduk cok yakindik bi havalara girmis anlamadim sen kilo almissin dedi uustune hirslanmam gerekir biraksammi ugrasmayi diyorum
Ama sen mukemmeel gidiyosun sakin birakma bi kare bitter nasi hissettirdi :KK70:

tatlım takıma geldiğin zamanki kilon geçerli ve takıma gelelide 2 hafta olduğu için,vermiş olduğun kilo 2 ye bölünecek kurallar gereği:KK34:

Hmm simdi ben hesaplarken nasil hesaplicam kafam karisti:) normalde (baslangic kilosu- simdiki kilo)/baslangic kilosu nu 100 ile carpiyoruz dimi ben de bunu bi daha ikiye bolucem herhalde:)

Hmm simdi ben hesaplarken nasil hesaplicam kafam karisti:) normalde (baslangic kilosu- simdiki kilo)/baslangic kilosu nu 100 ile carpiyoruz dimi ben de bunu bi daha ikiye bolucem herhalde:)
mesela 56 kilo olduğunu varsayalım.
59,1-56,0=3,1/2=1,55/59,1*100=2,62

Sen baya bi yapiyosun ama 300 ip atlama 3-5 tur kosu filan :KK70: bugun bi arkadasimla karsilastik liseden ne zamandir gormuyoduk cok yakindik bi havalara girmis anlamadim sen kilo almissin dedi uustune hirslanmam gerekir biraksammi ugrasmayi diyorum
Ama sen mukemmeel gidiyosun sakin birakma bi kare bitter nasi hissettirdi :KK70:

Bi kac gundur cok yogun yapiyorum sanirim o yuzden patladi bugun biraz :/ ama bitter inanilmaz hissettirdi ya iyiki yemisim :) tesekkur ederim canim ama sacmalama sen de cok iyi gidiyosum bak nefsimize nasi hakim olmaya basladik spor filan iyi gidiyoruz pes etmeye deger mi yani :) benim su an bi arkadasim var inanilmaz zayif biri ama sahsen ben begenmiyorum o kadar kivrimsiz tahta gibi vucudu da neyse kendisi cok begeniyo ve mesela ben diyorum arada ya ne zamandir da yemiyorum cikolata filan diye o hemen atliyo ayy dun aksam yine milka yedim bi paket hahah hic umursamadim falan diye. Kafayi yicektim onun bu cevaplarindan dolayi o yuzden cevreye kulak tikamak en iyisi hele bi de benim annemin durumu var sen yine iyisin :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Yine ancak gelebildim :KK1:
Anam işe gitseydim herhalde bu kadar işim olmazdı :KK1: yada en azından üzerine maaş alırıdım :KK1:
Bugünde mobilyalarım gelmedi :26: Adamlar benden bıkacak ama yine aradım :KK1: artık sesimden tanıyacaklar neredeyse :KK1: abla eli kulağındadır yarın ben seni arar kesin gün bildiririm dedi adamcağız :KK34:
Halımdan zaten haber yok :KK60: kesin korkudan herif halıyı getiremiyordur yine eşim gidip kafasına atar diye :KK60: neyse hayırlısı bakalım :KK34:

halıcının yerini hiç gidip görmedim:44:ben 3 dür tüm evin halılarını aynı halıcıya yıkatıyorum.arıyorum gelip alıp yıkayıp getiriyolar.,benim halılarım ufak ufak toplam 10 tane falan,zamanında yıkayıp getirdiler hep,fiyatıda öyle pahalı değildi.halıcıyı bana kardeşimin hanımı tavsiye etmişti.ben çok memnun kaldım.senin kokarcaya çevirdikleri halına çözüm bulabilirlermi bilmiyorum:KK1: yada şöyle yap halıcıdan al halını geri ,deki ben size artık güvenmiyorum halımı mahvettiniz, başka yere yıkatıcam ve parasını da siz ödeyeceksiniz:nazar:
bilmiyorum böyle bir şey kabul ederlermi:44:
dur telefonunu yazayım sen ara durumunu anlat halının başına gelenleri ve koktuğunu falan,metrekaresini söyleyip bir de fiyat al:nazar:en güzeli bu olacak galiba.
halı fabrikasıdır çünkü ben en son geçen kış vermiştim halıları 3 güne falan getirmişlerdi,elde yıkayıp dışarda kurutsalar yetişmezdi.ayy halıcının reklamı gibi oldu oysaki hiç tanımam etmem:KK1:
UFUK HALI : 0212 565 33 41

çok isterdim banum ama benim boğazlar felaket ayy birde 3 gecedir nasıl beceriyorsam uykudayken dilimin yanını ısırıyorum acı içinde uyanıyorum,yara oldu resmen zor konuşuyorum:KK31: benim dertlerimde bi bitmedi illa bi yerim yamuluyo.en kısa zamanda inşallah sen ve nüketimle bir kahve içmek nasip olur:KK16:

Çok geçmiş olsun canım :KK71:
İnşallah bir an önce düzelir :KK34: hee önümüzdeki hafta olmaz bir sonraki hafta olur hiç sorun değil benim açımdan :KK34: sen iyi ol yeter nasılsa fırsat buluruz elbet :KK34:

Bu arada yıkamanın nosunu kayıt ettim :KK34: bakalım şu halım bir gelsinde zaten bedava yıkarım deseler bir daha asla onlara göndermem :KK34:
Artık yazın sonunda bir kerede seninkine veririm halıları :KK1:

selam kızlar ne yapıyorsunuz ? ben adım sayar aldım adımlarımı sayıyorum dün 10500 ü geçtimm sizlerden kullanan var mı ?

Süper valla :KK9::KK9::KK9:
Benimde vardı bir tane ama benim büyük cadı nasıl becerdiyse kırdı :KK1: aslında bende ilk fırsatta alayım kendime bir tane :KK34: fazla pahalı değiller nasılsa :KK34: en azından ne kadar adım attığımı görmüş olurum :KK34:

Son düzenleme:
Bi kac gundur cok yogun yapiyorum sanirim o yuzden patladi bugun biraz :/ ama bitter inanilmaz hissettirdi ya iyiki yemisim :) tesekkur ederim canim ama sacmalama sen de cok iyi gidiyosum bak nefsimize nasi hakim olmaya basladik spor filan iyi gidiyoruz pes etmeye deger mi yani :) benim su an bi arkadasim var inanilmaz zayif biri ama sahsen ben begenmiyorum o kadar kivrimsiz tahta gibi vucudu da neyse kendisi cok begeniyo ve mesela ben diyorum arada ya ne zamandir da yemiyorum cikolata filan diye o hemen atliyo ayy dun aksam yine milka yedim bi paket hahah hic umursamadim falan diye. Kafayi yicektim onun bu cevaplarindan dolayi o yuzden cevreye kulak tikamak en iyisi hele bi de benim annemin durumu var sen yine iyisin :)

Aah ah evet haklisin aslinda var ya bi kisinin dedigi sey yuzunden pes etmemem lazim ama cocuk lisedeki en yakin arkadasimdi full birlikte takilirdik annesini filan cok severdim ne zamandir vakit ayarlayip bulusamamistik niye boyle kutuk olmua anlamadim zaten zevksizlesmis gitmis pembe pantolon giymis bi erkege hic yakismiyo ya :KK70: ben de makarna yicem aksam benim kacamagim buu gerci ben son bi hafta baya yaptim :KK43: oturdum spor da yaptim 40 dakkada 250 kalori yaktim hic yoktan iyidir :))

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Yine ancak gelebildim :KK1:
Anam işe gitseydim herhalde bu kadar işim olmazdı :KK1: yada en azından üzerine maaş alırıdım :KK1:
Bugünde mobilyalarım gelmedi :26: Adamlar benden bıkacak ama yine aradım :KK1: artık sesimden tanıyacaklar neredeyse :KK1: abla eli kulağındadır yarın ben seni arar kesin gün bildiririm dedi adamcağız :KK34:
Halımdan zaten haber yok :KK60: kesin korkudan herif halıyı getiremiyordur yine eşim gidip kafasına atar diye :KK60: neyse hayırlısı bakalım :KK34:

Çok geçmiş olsun canım :KK71:
İnşallah bir an önce düzelir :KK34: hee önümüzdeki hafta olmaz bir sonraki hafta olur hiç sorun değil benim açımdan :KK34: sen iyi ol yeter nasılsa fırsat buluruz elbet :KK34:

Bu arada yıkamanın nosunu kayıt ettim :KK34: bakalım şu halım bir gelsinde zaten bedava yıkarım deseler bir daha asla onlara göndermem :KK34:
Artık yazın sonunda bir kerede seninkine veririm halıları :KK1:

Süper valla :KK9::KK9::KK9:
Benimde vardı bir tane ama benim büyük cadı nasıl becerdiyse kırdı :KK1: aslında bende ilk fırsatta alayım kendime bir tane :KK34: fazla pahalı değiller nasılsa :KK34: en azından ne kadar adım attığımı görmüş olurum :KK34:

Ya valla snin isin cok zor :)) yani zorluk acisindan digil tatli bi zoeluk da o kadar kosusturmaya mobilyalar halilar havada ucarken iki tane de kiz sana o spor yeter zaten :)))

X