Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar,sevgili püsküüt şöyle bir oylama açmış,takımın oyunu evet olarak kullanmayı düşünüyorum.sizlerde okuyun anlayın ve bana fikirlerinizi söyleyin ortak bir karar alalım..
bu arada bu uygulama bizim takım yüzünden gündeme geldi.şöyleki;üst üste cezaları hep biz aldığımız ve ben hep ceza olarak genel listeleri hazırladığımdan dolayı böyle bir uygulamaya gerek duyuldu ve oylamaya sunuldu:KK30:

konu şu;

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&p=31377343#post31377343

OYLAMA

Öneri:

Performans uygulaması sonuçlarına göre; iki ay üst üste aynı takım ceza alamaz.

Cevaplar:

2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : HAYIR
4. TAKIM : HAYIR
5. TAKIM : EVET
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

Dikkat!
* Oylama 28 Şubat Cuma günü sona erecektir.
* Oylama kararınızı lütfen ilgili uygulamadan haberdar olan üyelerle görüşerek veriniz.
* Toplam takım sayımız sekiz olduğu için; oylama sonucunda evet/hayır seçeneklerinden birinin en az beş oy alması gerekmektedir.

merhaba ben henüz deneme süresindeyim bende oy kullanacak mıyım acaba ?

bende bugünkü menümü yazmak istiyorum

sabah 07.30 1 elma

09.30 1 kepekli sandviç ekmeği , 2 yaprak marul , biraz beyaz peynir

12.30 1 kase mercimek çorbası, 1 kase yoğurt, 1 tabak sebze yemeği

14.30 1 fincan nescafe (şekersiz)

16.30 1 bardak ayran

akşam yemeğimi henüz yemedim ama menümü devam ettireyim :)

1 tabak etli sebze yemeği ayran salata

bende bugünkü menümü yazmak istiyorum

sabah 07.30 1 elma

09.30 1 kepekli sandviç ekmeği , 2 yaprak marul , biraz beyaz peynir

12.30 1 kase mercimek çorbası, 1 kase yoğurt, 1 tabak sebze yemeği

14.30 1 fincan nescafe (şekersiz)

16.30 1 bardak ayran

akşam yemeğimi henüz yemedim ama menümü devam ettireyim :)

1 tabak etli sebze yemeği ayran salata

Merhabaa hosgeldin ben esra ben de deneme suresindeyim :) ayrani yogurdu sebzesi bol bi gun olmus guzel olmus bence :)

İyi aksamlar kizlar unutmadan menumu gireyim :))
Sabah: 2 mantar, yarim dilim cavdar ekmegi, yesillik.
Ara: 2 badem,2 findik
Ogle:2 3 kasik corba, 2 kofte kadar tavuk gogus izgara, salata.
Ara: 1 tane yulafli kepekli biskuvi
Aksam: Cok az brokoli haslamasi, yagsi
z salata, kucuk kase yogurt.
2 kupa 5i 1yerde cayimi ictim, 2,5 litre suyumu tamamlicam aksam ve insallah birzdan 1 saat fitness yapicam :)

Ayşe ablacım paylaşımlarını tek tek okudum ve buraya ne kadar emek harcadıgını zaten bılıyorum ve daha ıyı anlıyorum. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bu konuda yardımcı olamayacağım gibi takımımızı kötü etkiliyor olacağım bu yuzden takımdan ayrılıp uzaktan takip etmeyi tercih etmek durumundayım. Sizlerle sohbet etmek paylaşımda bulunmak çok güzel ama iş yerindeki sorumluluklarm arttığı için buraya yetişemiyorum. Umarım herkes en kısa sürede istediği kgya düşer Rabbim yardımcınız olsun....
canım zaten izinli durumdasın,kendini toparlayıp işlerini yoluna koyduğunda istediğin zaman takıma dönebilirsin,ayrıca yarışman gerekmiyor,listeye girmeden de paylaşıma devam edebilirsin sonuçta hepimizin amacı kilo vermek.kopmamak adına istediğin zaman bizlere yazabilirsin:KK16:

Moni kaptanım, isteğin üzerine takım kurallarınızı editledim.. Bilgine, :KK71:
çok teşekkür ediyorum püsküütüm:KK54:

Moni kaptanım tekrar takıma dönebilir miyim
tabiki tatlım,listeye aldım bile:KK16:

merhabalar tekrardan şuanki kilom 76 hedef kilom 63 yani 13 kilo fazlam var :KK14: ama bu kiloların gideceğine inancım tam

bu arada ismim ırmak bende memnun oldum evet okudum kuralları ama şu kiloyu yüzde hesabıyla bildirme işini çok anlayamadım doğru yaparım inşallah evet birlikte olduktan sonra birbrimizi motive ederek kilo verebilirz bende aynı düşüncedeyim:KK1:
deneme süren bitene kadar öğrenirsin tatlım:KK34:

merhaba ben henüz deneme süresindeyim bende oy kullanacak mıyım acaba ?
oy konusu halloldu canım:KK34:

Ben geldim kendimi şöyle derleyip toplamak herşeye bir dur deme faaliyetime bugün başladım. Kaza borçlarım 15 gün kadar var hem onu bitirmek hem de şu durdulamayan nefsime bir dur demek için bugün niyetlendim. İnşallah 15 günü biteceğim tertemiz. Bugün iftardan önce 53.2 kiloydum başlangıç kilom bu olacak. Yediklerimin listesi de şu şekilde.

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 fırında tavuk but
5 kaşık yoğurt
1 dilim tam buğday ekmeği
1 mini kase ceviz fındık içi < tv de Canan Karatay'ı izliyordum :)

Ara
1 bardak form çay
Çekirdek
Çubuk kraker

Dün sabah 54 civarı bişey çıktım fevrim döndü zaten milim gram verdim her hafta bi bucuk haftada iki kilo nasıl almayı becerdim ne diyeyim kendime artık :KK43: Cezalıyım zaten 52 51 benim kırılma noktamdır o sınırdan aşağı düşemedim bir düşsem sanırım gerisi gelecek. Hemen vücut geri çekti inanılmaz yemek yedim filan.

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür boya badana ve parke işlerimiz bugün bitti :KK76::KK76::KK76::KK76:
Parkeleri baştan pek beğenmemiştim ama yapılınca bayıldımmmmmmmm :KK16:
Şimdi bir tek Tv ünitemle diğer mobilyaları beklemek kaldı ondan sonra hemen sizlerede resimlerini atacağım :KK1:

Kaç gündür artık ne kadar yorulduysam bugün kızın yatağına bir 5 dakika uzanayım dedim resmen uyuya kalmışım :KK1:
Eşim o arada petekleride boyamış birde çay koymuş uyandırdı beni :KK34:
Bugün çocukları getirdi annem gündüzden ama kadın evin halini görünce ona kalsa direk çocukları alıp dönecekti :KK1:
Tabi her yer her yerde olunca ay bu çocuklar burada kalamaz diye tutturdu ama çocuk odasını zaten toparlamıştım oraya aldım direk onları :KK34: kuzucuk dururmu ille bende yapacağım yardım edeceğim diye geldiği andan itibaren deli etti babasını :KK1:
Adam en sonunda bağırınca çekil ayağımın altından diye ağlaya ağlaya bana geldi :KK1:
Dedim tabi anannenle deden hiç bağırmıyorlardı alıştın her dediğinin olmasına :KK1: evet dedem bile hiç bağırmadı bana ben yine ananneme gideceğim demezmi :KK1:

Bİr kaç gün uğraştıracak anlaşılan cimcime bizi ama neyse eski düzene çabuk alışır nasılsa :KK34:

Yarına inşallah bir tek holün yerini temizleyip halılarımı yaymak kalacak birde tabi salonun camı silinip tüller yıkanıp asılacak :KK34:
İnşallah eşyalarımda bir an önce gelirde keyif yaparım :KK1:

***8.TAKIM 350.ETAP***

Moni(99,0/ / /% )
Nice15( 64,6/ / / % )
maviask (53,2/0 /0/%0)izinli
phalanx(61,2/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /% )
turuncu (72,3/ / / % )
efsax(75,9/ / / % )332.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 18'e bölündü.
adayaren38 (66,1/ / /% )337.etapta izne ayrılan üye geri döndü,kilosu 13' e bölündü.

8. TAKIM ORTALAMASI:%

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür boya badana ve parke işlerimiz bugün bitti :KK76::KK76::KK76::KK76:
Parkeleri baştan pek beğenmemiştim ama yapılınca bayıldımmmmmmmm :KK16:
Şimdi bir tek Tv ünitemle diğer mobilyaları beklemek kaldı ondan sonra hemen sizlerede resimlerini atacağım :KK1:

Kaç gündür artık ne kadar yorulduysam bugün kızın yatağına bir 5 dakika uzanayım dedim resmen uyuya kalmışım :KK1:
Eşim o arada petekleride boyamış birde çay koymuş uyandırdı beni :KK34:
Bugün çocukları getirdi annem gündüzden ama kadın evin halini görünce ona kalsa direk çocukları alıp dönecekti :KK1:
Tabi her yer her yerde olunca ay bu çocuklar burada kalamaz diye tutturdu ama çocuk odasını zaten toparlamıştım oraya aldım direk onları :KK34: kuzucuk dururmu ille bende yapacağım yardım edeceğim diye geldiği andan itibaren deli etti babasını :KK1:
Adam en sonunda bağırınca çekil ayağımın altından diye ağlaya ağlaya bana geldi :KK1:
Dedim tabi anannenle deden hiç bağırmıyorlardı alıştın her dediğinin olmasına :KK1: evet dedem bile hiç bağırmadı bana ben yine ananneme gideceğim demezmi :KK1:

Bİr kaç gün uğraştıracak anlaşılan cimcime bizi ama neyse eski düzene çabuk alışır nasılsa :KK34:

Yarına inşallah bir tek holün yerini temizleyip halılarımı yaymak kalacak birde tabi salonun camı silinip tüller yıkanıp asılacak :KK34:
İnşallah eşyalarımda bir an önce gelirde keyif yaparım :KK1:

küçük cimcimeyle işin var senin banucum:KK1:

Allah güle güle oturmak nasip etsin yoruldun ama değcek:KK16:

Merhabaa hosgeldin ben esra ben de deneme suresindeyim :) ayrani yogurdu sebzesi bol bi gun olmus guzel olmus bence :)

merhabalar :) evet baya bol oldu nedense sürekli bişeyler içme isteğim var kahve , çay , ayran , kuşburnu ne olursa soda da içecektim yer kalmadı şuan :KK1:

canım zaten izinli durumdasın,kendini toparlayıp işlerini yoluna koyduğunda istediğin zaman takıma dönebilirsin,ayrıca yarışman gerekmiyor,listeye girmeden de paylaşıma devam edebilirsin sonuçta hepimizin amacı kilo vermek.kopmamak adına istediğin zaman bizlere yazabilirsin:KK16:

çok teşekkür ediyorum püsküütüm:KK54:

tabiki tatlım,listeye aldım bile:KK16:

deneme süren bitene kadar öğrenirsin tatlım:KK34:

oy konusu halloldu canım:KK34:

tamam canım bi kaç kere paylaşsam öğrenirim sanırım :KK1: iyi bari hallolduysa peki sonuç ne oldu ?

bugün çok az su içtim yatana kadar 9 bardağı tamamlamak istiyorum içim dışım sıvı oldu :KK8: bu ifadeyi görünce aklıma geldi hula hop çeviren var mı kızlar aramızda ? bel bölgesini inceltmede çok etkiliymiş ben aldım ama çevirme konusunda pek becerikli değilim hemen düşüyor belimden çocukken ne güzel çevirirdik oysa şuan kendimi 80 yaşında gibi hissettim :) :) :)

Son düzenleme:
küçük cimcimeyle işin var senin banucum:KK1:

Allah güle güle oturmak nasip etsin yoruldun ama değcek:KK16:

Sorma canım kız resmen parmağında oynatacak bizi gibi görünüyor :KK1:
Akşam babasının kuçağından inmedi uykusu geldiği halde inat etti yatmadı ve sonunda bir baktım uyumuş :KK1:
Salonuda boş bulunca devamlı kelebek gibi ordan oraya koşturuyor bir yandan ben bale yapıyorum diyip duruyor :KK1: bırak mobilya olmadığı için yankıda yapınca dur kızım otur kızım demekten bir hal olduk komşu rahatsız olmasın diye :KK1:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sabahın 5inden beri ayaktayım:KK53:
Daha doğrusu zaten doğru dürüst uyuyamadım bile sinirden :KK47:
Şu tadilat yüzünden salonun halısını ve yolluklarımı yıkamaya göndermiştim:KK53: tadilat bitene kadar ancak gelir diye.
Salı akşamı halıları tam biz annemlere çıkacakken getirdiler ve eşimde direk tozlanmasın diye poşetinden çıkarmadan yatak odasına attı halıyı doğal olarak :KK34:
Dünde bütün gün zaten uğraştığımız için hiç halıya bakmadık bile ne alemde diye :26:
GEce yatmak için yatak odasına bir girdik ağır bir koku var :KK53:
Hayırdır inşallah falan derken eşim bir baktı halının olduğu poşet nem yapmış :26: adam halıyı kaldırmaya uğraşırkende bir baktık ki o ağır koku halıdan geliyor :KK52::KK52::KK52:
Herifler resmen iyice kurutmadan ıslak halıyı sarıp poşetlemiş ve öyle getirmişler :KK47::KK47::KK47::KK47:
Hem sinirden hemde odadaki ağır kokudan uyuyamadım :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hayır kimse telefon açıpta ille acil halımızı getirin demedi üstelik o halıya dünya para vermiştim :KK47:
Şimdide bir yandan sinirden kuduruyorum bir yandanda bir an önce sabah olsunda adamların canını okuyayım diye bekliyorum :KK47:
Hayır halının sırf poşetinin kenarını açtık bu kadar koku hani alıp tekrar yıkasalar bile halı düzelirmi bilmiyorum ama eğer bana halımı maf ettilerse ki öyle görünüyor :26: onların benden çekeceği var :KK34:
İçimdeki mahalle kadınını uyandırdılar gece gece :KK1:

Sorma canım kız resmen parmağında oynatacak bizi gibi görünüyor :KK1:
Akşam babasının kuçağından inmedi uykusu geldiği halde inat etti yatmadı ve sonunda bir baktım uyumuş :KK1:
Salonuda boş bulunca devamlı kelebek gibi ordan oraya koşturuyor bir yandan ben bale yapıyorum diyip duruyor :KK1: bırak mobilya olmadığı için yankıda yapınca dur kızım otur kızım demekten bir hal olduk komşu rahatsız olmasın diye :KK1:
bu küçükler böyle nedense:KK1:benim büyük mülayimdir küçüğün içine canavar kaçmış,bizi parmağında oynatıyor resmen:KK1:
ayy yerim ben o kelebeğiii:KK16:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sabahın 5inden beri ayaktayım:KK53:
Daha doğrusu zaten doğru dürüst uyuyamadım bile sinirden :KK47:
Şu tadilat yüzünden salonun halısını ve yolluklarımı yıkamaya göndermiştim:KK53: tadilat bitene kadar ancak gelir diye.
Salı akşamı halıları tam biz annemlere çıkacakken getirdiler ve eşimde direk tozlanmasın diye poşetinden çıkarmadan yatak odasına attı halıyı doğal olarak :KK34:
Dünde bütün gün zaten uğraştığımız için hiç halıya bakmadık bile ne alemde diye :26:
GEce yatmak için yatak odasına bir girdik ağır bir koku var :KK53:
Hayırdır inşallah falan derken eşim bir baktı halının olduğu poşet nem yapmış :26: adam halıyı kaldırmaya uğraşırkende bir baktık ki o ağır koku halıdan geliyor :KK52::KK52::KK52:
Herifler resmen iyice kurutmadan ıslak halıyı sarıp poşetlemiş ve öyle getirmişler :KK47::KK47::KK47::KK47:
Hem sinirden hemde odadaki ağır kokudan uyuyamadım :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hayır kimse telefon açıpta ille acil halımızı getirin demedi üstelik o halıya dünya para vermiştim :KK47:
Şimdide bir yandan sinirden kuduruyorum bir yandanda bir an önce sabah olsunda adamların canını okuyayım diye bekliyorum :KK47:
Hayır halının sırf poşetinin kenarını açtık bu kadar koku hani alıp tekrar yıkasalar bile halı düzelirmi bilmiyorum ama eğer bana halımı maf ettilerse ki öyle görünüyor :26: onların benden çekeceği var :KK34:
İçimdeki mahalle kadınını uyandırdılar gece gece :KK1:

aaaaa:KK47: çok sinirlendim bak şimdi..benim halı yıkattığım yer var valla reklamınıda yapayım ufuk halı:KK1:çokk memnunum,tertemiz yıkarlar getirirler,bende hemen açmam poşetini bir odaya yığarım hepsini zamanı gelince açar sererim.o oda misler gibi kokar:KK16:bunlar neden böyle yapmışlar ilginç sonuçta ekmek paraları:44:

İyi aksamlar kizlar menumu gireyim unutmadan :)
Sabah: 1 yumurta ile omlet, yarim dilim cavdar ekmegi, yesillik.
Ara: 2 diyet biskuvi
Ogle: 4 kasik bulgur pilavi, yogurt
ara: yarim elma, muz
aksam: 4 5 kucuk hamsi(bugulama) , salata, 1 kepce mercimek corbasi.
Evde misafir var ve mutfak da kayniyo yani tahmin edersiniz irade savasi mode on :))

X