Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Sonuç çok da parlak değil kızlar :KK20:
Herkes şöyle bir silkelensin ve haftaya cumaya kadar takım olarak derece yapalım diyorum.:KK15:

maviask seni izinli yazdım canım belliki yoğunsun ve takımla ilgilenemiyorsun.toparlanıp dönmeye hazır olduğunda tekrar listeye alırım.

Çokkk üzgünüm moni :KK43:( Nasıl yetişemedim bilmiyorum normalde ben sıkıntı olmasın diye birgün önceden girerdim kilo bilgisini bu hafta iyice kafam uçmuş sağolsun phalanx beni uyardı o sırada whatsapptan söyledim. Kusura bakmayın cidden ya inşallah bir daha olmaz :KK43:

Haydi kizlar moralimizi bozmadan motivasyonumuzu kaybetmeden saglikli guzel bol kalori kaybettigimiz tartida yuzumuzun gulecegi bi hafta olur insallah :))
simdi ben menumu giriyorum giriyim ki o kadar cok istahim acik ki bi seyler yemeyim issiz kalip :))
Kahvalti: 2 mantar, yesillik, yarim dilim ekmek.
Ogle: 4 kasik corba, yogurt, 3 kasik yesil fasulye
ara:2 badem, 1 diyet biskuvi
aksam: az patlican, yarim dilim ekmek, cacik.
Umarim aksam kendimi tutabilirim :KK43:

Sabah : domates - peynir - kaymak - yumurta - rezene çayı - 1 dilim ekmek
Öğle : çorba - cicibebe
Akşam : havuçlu kek - bugün yine yaptım dün güne götürürken eşimin canı çekmişti bozulmasın diye veremedim içimde kalmıştı bugün çayla doya doya yedi. Yemek yapmaya başladığımdan beri kilo aldı :) yıllardır kilo almayan adam 85 kilo oldu boyu uzun belli olmuyo ama 1.88 ben yanında minik :)

Haydi kizlar moralimizi bozmadan motivasyonumuzu kaybetmeden saglikli guzel bol kalori kaybettigimiz tartida yuzumuzun gulecegi bi hafta olur insallah :))
simdi ben menumu giriyorum giriyim ki o kadar cok istahim acik ki bi seyler yemeyim issiz kalip :))
Kahvalti: 2 mantar, yesillik, yarim dilim ekmek.
Ogle: 4 kasik corba, yogurt, 3 kasik yesil fasulye
ara:2 badem, 1 diyet biskuvi
aksam: az patlican, yarim dilim ekmek, cacik.
Umarim aksam kendimi tutabilirim :KK43:

Menü gayet güzel...Bu şekilde devam edebilirsen eminim haftaya kadar güzel sonuçlar alırsın.

Sabah : domates - peynir - kaymak - yumurta - rezene çayı - 1 dilim ekmek
Öğle : çorba - cicibebe
Akşam : havuçlu kek - bugün yine yaptım dün güne götürürken eşimin canı çekmişti bozulmasın diye veremedim içimde kalmıştı bugün çayla doya doya yedi. Yemek yapmaya başladığımdan beri kilo aldı :) yıllardır kilo almayan adam 85 kilo oldu boyu uzun belli olmuyo ama 1.88 ben yanında minik :)

Canım sen ara öğün yapmıyorsun sanırım ?...
Emziren anne olarak eksik ve kalitesiz beslendiğini düşünüyorum ?

Gelelim benim dünkü menüme...

kahvaltı (10.00) :
1 yumurta
yufka ekmeği (miktarı belirtemiyorum ama normal ölçüdeydi.
Biraz lor peyniri
Kahve (3ü bir arada)

ara (13.00)
-4-5 tane haylayf bisküvi

öğlen (15.00)
-ızgara tavuk (9-10 tane ufak kanat)
-mevsim salatası
-1 dilim ekmek
-1 bardak ayran

ara (18.00)
-1 bardak 3ü bir arada

akşam (20.00)
-1 dilim ıslak kek (misafirlikteydim)

su : 1 lt
spor : bol bol gezme tarzında yürüyüş

kahvaltı (10.00) :
1 yumurta
Biraz lor peyniri
Kahve (3ü bir arada)

ara (13.00)

öğlen (15.00)
-mevsim salatası
-1 dilim ekmek
-1 bardak ayran

ara (18.00)
-1 bardak 3ü bir arada

akşam (20.00)

Sabah ve öğlen güzel ama akşamı hem geç hemde kalorili olmuş
bir de 3ü 1 arada paketinin 3/1 ini kullan yani 1 paketi gün içinde 3 kerede iç- diyet yapan bi arkadaş böyle yapmıştı

Gunaydiinn kizlaaar kosma,yuruyus, ip atlama ve bisikletten olusaan sabah sporumu yapmis dinc bi halde bulunmaktayim cok sukurr simdi dersleer beni bekleeer :))

kahvaltı (10.00) :
1 yumurta
Biraz lor peyniri
Kahve (3ü bir arada)

ara (13.00)

öğlen (15.00)
-mevsim salatası
-1 dilim ekmek
-1 bardak ayran

ara (18.00)
-1 bardak 3ü bir arada

akşam (20.00)

Canim yuruyus guzel olmus da bence suyu biraz artirmalisin. Bi de hani 2 tane 3u 1 arada yerine gunde 1 fincan turk kahvesi ya da yesil cay da icebilirsin sonucta kafeinse kafein en azindan sekersiz kremasiz :)

günaydın kızlar,güzel hafta sonları olsun inşallah:KK16:

Ellerine sağlık monicim.. :KK71:
Gözün aydın cezanız bitti.. Haftaya artık 14. takımdan başlayarak standar düzene devam..

Yalnız performans sonuçları yine iyi değil.. Yeni üye alımı yapmazsanız eğer bu ceza işinden kurtulamayacaksınız gibi geliyor bana.. Takımın ortalamasını yükseltecek yeni kana ihtiyacınız var, diye düşünüyorum.. ya da mevcut üyelerin diyet stratejilerini mi değiştirmeleri gerekiyor.. bilemedim..

Son iki performans sonucunda da cezayı sizin takım aldı.. kendi adıma bundan sonrakinde almasanız ne güzel olacak diyorum, sen ne düşünüyorsun yazdıklarım konusunda..

Burnumu sokuyor gibi görünmek istemem, dedim ya.. üzülüyorum sadece..:KK14:

Hatta bi düşüncem var.. performans uygulaması kurallarına göre aynı takıma üst üste iki ay ceza verilemez gibi bir ekleme mi yapsak..
buda,sevgili püsküütümün takımımız adına endişelenmesi:KK50:sizde okuyun istedim:nazar:

bir çoğunuz bi haberdir eminimki böyle bir uygulama olduğundan ve malesefki takımımızın her turda ceza aldığından,benimde bu cezaları yerine getirmek için 4 hafta boyunca genel sonuç listelerini hazırlıyor olmamdan:KK24:

şekerlerim,takım olarak ,ilk baştada ben,artık kendimize gelmeliyiz.bir çoğunuz zaten hedef kilolarınıza yakınsınız az bir gayretle bundan kurtulabilirsiniz.bu neden bu yaz olmasın?bende sizleri tek tek mezun etmek istiyorum,bu mutluluğu önce sizde sonrada kendimde yaşamak istiyorum:KK16:

ben bize güveniyorum:KK54:

kızlar kuralları ve gereken diğer şeyleri tek tek yazıcam lütfen herkes sabırla sonuna kadar okusunki takımda neler oluyor,bu yarışma nedir,yarışmanın gereklilikleri kuralları nedir herkes bilsin..neyin içinde olduğumuzu bilirsek bazı şeyler daha kolay olur:nazar:

ve...tüm kural ve cezalar bugünden itibaren devrededir bilginize...kendim dahil olmak üzere affı yok...

dünkü menüm

sabah:neskafe

öğle:hamburger menü

ara:çikolata şelalesi bardakta muzlu

akşam:yemedim

bugün abarttım ama sabah ve akşam yemeyerek dengelemeye çalıştım

spor:60 dak. yürüyüş ve 15 dak. yüzdüm

:KK3::KK3::KK3::KK3:

Kizlar valla ben bu diyeti yaparken zorlanmadim annemle ugrasirkem zorlandigim kadar ya delirticek beni delirticek baska hic bi sey degil bi anne niye surekli diyeti bozdurmak icin her seyi yapar ya aksamin 10nunda getiriyo pastayi meyveyi mesela dikiliyo bunu yiceksin diye o kadar spor yapip gelmisim mesela hafif bisiler yicem patates kizartmasi yapmis iste dolduruyo tabagimi bu bitcek diye kirmiyim diye az yiyorum sonra da laf sokuyo dayanamiyorum yani artik aglamak uzereyim bunlari yazarken

Hayırlı akşamlar...
Haftasonu olunca kimsecikler uğramamış..
Monicim kurallar ne kadar sıkı olursa o kadar motive edici olur bence :KK34:
Ayrıca takıma birkaç tane daha taze kan alıp maksimum sayıyıda tamamlayabiliriz ?

Bugünün menüsü :

sabah :
-1 y.k lor peyniri
-2 dilim ekmek
-1 bardak süt

ara :

öğlen :
-1 tane snickers çikolata (250 kcal)

ara :
-5-6 tane çizi bisküvi

akşam :
-4 tane minik köfte
-1 dilim ekmek
-salata

su : 2.5 lt
y.çay : 2 kupa
spor : yok

NOT : Berbat bir gün....Hala içimde bir şeyler yememi söyleyen kurtlar var..
1-2 güne adet olacağım.Fena hallerdeyim :KK14:

Kızlarrrrrrrrrrrr Ben geldimmmmm :KK3:

Geçmiş baya bir birikmiş o yüzden ilk önce bir selam vereyim dedim :KK1:
Bende malum herşey inanılmaz yoğun geçiyor :KK1:
Salonda her yer leş gibi oldu :KK1: bütün eşyaları balkona attık ( ıncık cıncık bardak tabak ) hani balkonda kayıp olsam herifim beni bulamaz o kadar yani :KK60:

Bugün usta gelip Tv ünitesinin arkasına istediğimiz taşları yaptı :KK34:
Baştan hiç beğenmemiştim hatta pok rengi diyip duruyordum ama sonuç süper oldu :KK16::KK16::KK16::KK16:
Ben bile bayıldım :KK1: Yarında Allahın izniyle karı koca boyaya girişiyoruz :KK34:
Önce tabi tavandan başlıyacağız ki duvarlara sıçrasada sorun olmasın :KK34:

Halılarımıda yıkamaya verdim o arada onlarda temizlensin diye :KK34:
Koltuk ve masamdanda kurtuldum :KK76::KK76::KK76:
Şimdi salonda sehpa üzerine Tvyi koyduk bende şark köşesinin minderlerini aldım kendimi yere attım :KK1: kızın ödevi için hazır laptobu açmışken sizlerede bakayım dedim :KK1:

İnşallah herkes iyidir :KK3:

Ben biraz geçmişi okuyayım sonra damlarım inşallah yine :KK1:

X