Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

tahmin edebiliyorum canım,21 yıl ne demek:KK5:emekliliğin tadını çıkarın,mutluluklar:KK16:

nerde o günler tatlım eşim yeni bir iş kurdu.önceden 7 de uyanırdım şimdide 6 tıda .hocadan önce ben ayaktayım.kızlardan biri evlendi.ama evde 1 kız bir oğlan daha var.biri 6 sınıf biri 8 sınıf.daha gerçek ememkliliğe çoook var.onlar büyüyecek okuları bitecek de bende kendimce emekli olacağım.belki eşim gerçekten emekli olabilir ama bildiğin gibi kadınlara emeklilik yok.Allah oğluna biran önce kavuşmayı nasip etsin tatlım

Son düzenleme:
nerde o günler tatlım eşim yeni bir iş kurdu.önceden 7 de uyanırdım şimdide 6 tıda .hocadan önce ben ayaktayım.kızlardan biri evlendi.ama evde 1 kız bir oğlan daha var.biri 6 sınıf biri 8 sınıf.daha gerçek ememkliliğe çoook var.onlar büyüyecek okuları bitecek de bende kendimce emekli olacağım.belki eşim gerçekten emekli olabilir ama bildiğin gibi kadınlara emeklilik yok.Allah oğluna biran önce kavuşmayı nasip etsin tatlım
sağol canım Allah razı olsun,sizede kolaylıklar diliyorum,her şey gönlünüzce olsun:KK16:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Aslında uğramaya fırsatım olmayacaktı ama hazır uyanmışken uğrayıp bildirimimide yapayım dedim :KK34:
Dün inanılmaz güldük hatta resmen çenem ağrıdı gülmekten ama maalesef gecenin sonu hiç hoş bitmedi :KK14::KK14::KK14:
Biz daha gösteriye girmeden evvel Anannemin ölüm haberini almış annemler :KK14::KK14::KK14::KK14: ama kadıncağız sırf benim gecem maf olmasın diye aramamış bizi :26:
Herşeyden habersiz inanılmaz güzel eğlendik ama işte tam arabayla eve yaklaştığımızda annem çağrı atınca kötü birşey olduğunu anladık ama açıkcası ben kızlardan biri hastalandı sandım :KK43: meğer Anannemmiş :26:

İki saat sonra cenaze için Annemin köyüne gideceğiz :KK53:
Bakalım orada ne gelecek başımıza :26:
Teyzem olacak karı kadıncağızın 3 gündür hastanede yattığını bile haber vermemiş :KK50: Zaten 1.5 senedir anacığım kendi annesini göremiyordu ( Şerefsiz teyzem gizlice anannemi okuma yazma bilmediği halde notere göttürüp evindeki hakkını ve tarlalardan birinin hakkını üzerine almıştı annemde nasıl kadını kandırır diye kızmıştı ve dava açmıştı tabi o durumdan dolayıda bir daha o eve gidemedi :26: telefonlarınada cevap veren olmadı o zamandan beri :26: birde üzerine anannemi doldurmuş yok efendim senin malında gözü var işte bizi bu evden atırmak istiyor falan diye bir sürü yalan söylemiş :26: kadıncağızda ne yapsın saf inamıştır herhalde ki akrabalara gelmesin istemiyorm demiş:KK14: zaten anam gitsede teyzem olacak insan müsveddesi inanılmaz çirkeftir hani sopayla kovalayacak cinsten :KK53: işini bozduk diye hepimize düşman oldu:26: ses etmeseydik bütün tarlaları üzerine alsaydı hiç sorunsuz görüştürürdü herhalde :KK47: )
Anannem öldüğü halde üzülüpte abla bak anamızı kayıp ettik diyeceğine millete Cenazeye gelirlerse öldürürüm onları diyormuş :KK47::KK47::KK47::KK47:
Tabi istediği kadar tehdit savursun Annem gidiceğiz ama ne derse desin bir tek cevap dahi veremeyeceksiniz diye tembiledi gece gece :KK52::KK52::KK52: Birde onun işi delli olmaz diyip Jandarmaya gidip durumu izah edeceğiz ve mecbur Jandarma eşliğinde Cenazeye katılacağız ( Silahı yok ama taş sopa ne bulsa kullanır o mağara kadını :KK47: )
Topu topu 5 - 6 saatlik uykuyla yola çıkacağım mecbur ( eşimde bende arabayla gidiceğiz mecbur öbür türlü sığmayız diye ) Allahtan köy yakın arabayla 1 saat en fazla :KK34:

Neyse sizinde canınızı daha fazla sıkmayayım :KK3:
Hesapta bildirim yapıp kaçacaktım:KK5:

Bu hafta kilo vermişim ama hiç sevinemedim :KK43:

Başlangıç; 123 kg
Geçen hafta; 120.5 kg ( yanlış hatırlamıyorsam )
Bu hafta; 119.2 kg
Giden; 1.3 kg
Toplam giden; 4.3 kg
Hedef; 85 kg ( şimdilik )
Sporum yok maalesef bir tek dün 1 saat yürüdük :KK34:

Umarım herkes eksilerde bildirimler yapar :KK34:

Bu arada Ayşeciğim ne olur kusura bakma son anda jeton düştü;
Rabbim hayırlısıyla oğluna kavuşmayı nasip etsin :KK34: Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Merhaba kızlar ben 3. Takımdan Şule. Listemizi kontrol ederseniz çok sevinirim :KK3:
***3.TAKIM 347.ETAP***

NoRaaa:KK43:66,8 /66,6/0,20/ 0,30%) izinli
sekerkiz67:KK43:76/75/1/%1, 32)
sahgull:KK43:70,3 /68,5/1,8/2,56%)
Sweetdimple:KK43:75,5 /74,4 /1,1/1,46%)
pegasus07:KK43:67,8 /66,9 /0,9/1,33% )
Valkyrie89 : (81,6/79,9/1,7 /%2, 08)
kelebekolacam : ( 80/79,4/ 0,6/ %0,75)
sevilay80:KK43: 71,2 / 70.1/ 1.1/ % 1.54)
erigim:KK43:64,8 /64, 8/0, 0 / %0, 0)kilosu sabit
sulofe:KK43:89 / 87,8/1,2/%1,35)
mrv5534: (65,5/64,3 /1,2/ %1,83)

3. Takim Ortalaması :% 1,32

***8.TAKIM 347.ETAP***

Moni(98,0/ 99,0 / -1 /% -1,02)
Nice15( 64,2/ 65,2 / -1/ %-1,56 )
newlife35 ( 59,9/ / 0/ %0 )kilosu sabit
maviask (52,2/ 52,2 / 0/%0 )kilosu sabit
phalanx(61,7/ 61,7/ /% 0) kilosu sabit
ceco34 (120,9/ 119,2 /1,7 /%1,41)

8. TAKIM ORTALAMASI:%-0,20

hayırlı akşamlar şekerler:KK3:
bugün listeyi acele hazırlayıp dışarı çıktım o yüzden phalanxı listeye ekleyemedim.

banucumm çok sağol bitanem.aminn inşallahh:KK16:
canımcım başınız sağolsun,inşallah sorun çıkmadan gider gelirsiniz:KK54:

bugün listeyi acele hazırlayıp dışarı çıktım o yüzden phalanxı listeye ekleyemedim.

Çok sağ ol canımcım :KK34:
Şükür sorunsuz gittik geldik :KK34: diyetimide baltalamadım :KK1:
Cenazeden sonra annemin Amcakızına geçtik sağ olsun sofra kurmuş ama okadar çeşit yemeğe rağmen ben oturup diyetime uygun beslendim :KK34: inşallah haftayada eksi bildirimim olucak :KK34:

Selam abla :) olsun haftaya yüzdem artar :)

Nerde bu devlet nerde bu millet :KK1:

Yahu nerelerdesiniz :44: hep geliyorum kimse yok o yüzden kendi kendime konuşmuş gibi olmayayım diye yazmıyorum ama istikrarlı devam ediyorum :KK34:

Nerde bu devlet nerde bu millet :KK1:

Yahu nerelerdesiniz :44: hep geliyorum kimse yok o yüzden kendi kendime konuşmuş gibi olmayayım diye yazmıyorum ama istikrarlı devam ediyorum :KK34:
herkes bir dünya telaşına düşmüş,kuralları cezaları da bir müddettir rafa kaldırınca geldiğimiz son durum bu malesef:KK25:

napsam ben elime alsammı kızılcık sopamı yine :KK47:

kızlarr nerdesinizzz:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

herkes bir dünya telaşına düşmüş,kuralları cezaları da bir müddettir rafa kaldırınca geldiğimiz son durum bu malesef:KK25:

Heee al bence sopayı eline :KK1: :KK1: :KK1: ( fitneci ceco :KK60: )
Valla tam gaza gelip kilolardan kurtulacağız diye seviniyoruz kimsecikler ortada olmuyor :KK1:

Valla tam gaza gelip kilolardan kurtulacağız diye seviniyoruz kimsecikler ortada olmuyor :KK1:

Selam kızlar ben geldim nihayet.
İşlerden okadar bunaldım ki kaçasım var bir de kg aldımki şaşarsınız dün tartıya çıkma fırsatım oldu rakamları görünce beynim döndü kendi kendime saydırmaya başladım ama nafile tabi mide büyümüş doymak bilmiyorki ama yok birinin beni durdurması gerekiyor.İşlerimi biraz düzene koydum gibi fırsat buldukça girip yediklerimi paylaşacağım ve az da olsa hareket yapmaya çalışacağım yani inşallah

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Anam yine koşturmacadan ancak girebildim :KK34:
Aslında hemen mutfağa dalmam lazım ama yine dayanamadım :KK1:
Küçük kızı sabahtan götürdüm şükür tahmin ettiğimiz gibi egzama değilmiş sadece alerjiymiş :KK34:
Büyük kızın bileğinde ufak bir yırtlık varmış :26: birde elinin üzerinde ödem :26::26: 3 hafta boyunca hep hap içecek hemde sabah akşam krem sürüp bileklik takacak :KK53: İki doktor gördü ikiside aynısını söyledi :KK34: şükür ameliyatlık değilmiş durum ama 3 hafta boyunca o bileklik ancak duş alırken kısa süreliğine çıkacak ve gece gündüz elinde kalsın dedi :KK34:
Bende cadıda rahatladık daha kötü birşey çıkmadı diye :KK34:

Dönüşte birde anneme uğrayıp kahve faslı yaptım ondan sonrada gelir gelmez balkondaki çamaşırları toplayıp bir posta daha attım makineye :KK35:
Bana kalsa bugün savsaklardım ama Cumartesi amcamlar yemeğe gelecek ve benim bir sürü işim var üstelik büyük cadı resmen ilan etti 3 hafta boyunca benden birşey beklemeyin ben bileğimi kollamam lazım diye :KK1: çakallllllllllllllll :KK1:
Bu gece ütülerimi yapayım ki yarın yatak odamı temizler bitiririm Perşembede mutfağı kaldırıp bitirirsem cumaya bir tek salonla banyo kalır diye plan yaptım :KK34: Cumartesi malum yemeklerle boğuşacağım üstelik onlar erken gelirler :KK52::KK52::KK52::KK52:
Şu Cumartesiyide atlatayım Pazar gram iş yapmayacağım :KK1: gerekirse hastayım ayağına yatacağım :KK60: yeter yawwwww nefretlik geldi iş yapmaktan :KK53: Anamlara koşturmaktanda işlerim kalıyor ama kadıncağız yanlız kalınca yine Anneciği aklına geldiği için yanlız kalmakta istemiyor :26:
Kız kardeşime bile diyorum iyiki artık buradalar ama ayın 3de anamı Havaalanına bıraktıktan sonra yupppiiii diye havalara sıçrayıp evde en az 3 gün iş yapmayacağım diye :KK60: nasıl gülüyor valla bende aynısını yapacağım diye :KK1: kadıncağız çat diye gelirse bu ne hal hadi kalk temizlik yapalım demesin diye devamlı elimizde bezler dolanır olduk :KK60:

Neyse çok çenem düştü yine :KK1: gidip mutfağımıda toparlayıp yemeğimi ateşe koyayım :KK1: yemekten sonra gelirim nasılsa yine :KK34:

bencede ayşe abla al eline sopayı kilo vermemiz lazım senin gayretin bu konuda çok önemli sen kızrsan biz daha sıkı tutatrız
ceza ver bana ablaaaaaaa

X