Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ayy zaten beğenemiyoruz birde alıntıda yaptırtmıyolarrrr:KK47::KK47::KK47:devlet meselesine döndü forum bu ne yahu hiç hoşnut değilim:KK47::KK47::KK47:

şurda iki cümle yazıp stres atıyoduk,stres sahibi ettiler:KK35::KK35::KK35:

bu arada hazır gerilmişkennnn,kızlarrr nerdesinizzzzzzzzzzzz:KK4::KK4::KK4::KK4:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Yine ben geldimmmm :KK1:
Anam bende sonunda galiba şifayı kapmak üzereyim :26: Akşam yemeğinden sonra bir tuhaf oldum :KK53: birden titreme geldi resmen dondum ama şükür şu anda iyiyim :KK34:
Eşim sağ olsun sıcak süt yaptı şimdi bana :KK1: ballı hemide :KK1:
Ya bu haftasonunuda atlatayımda ondan sonra bir kaç gün iyice dinleneceğim :KK34:
Bugün dışarı çıktım baya bir koşturmaktan halsiz düştüm diye de olmuş olabilir :KK34: eşim hatta tembihledi iki gün yat dinlen perşembe bak halama gidiceksin cumada birlikte temizliğimizi bitiririz dedi :KK34: yarın tüm gün dinlenip çarşambada işlere girişeceğim inşallah :KK34:

ayy zaten beğenemiyoruz birde alıntıda yaptırtmıyolarrrr:KK47::KK47::KK47:devlet meselesine döndü forum bu ne yahu hiç hoşnut değilim:KK47::KK47::KK47:

şurda iki cümle yazıp stres atıyoduk,stres sahibi ettiler:KK35::KK35::KK35:

bu arada hazır gerilmişkennnn,kızlarrr nerdesinizzzzzzzzzzzz:KK4::KK4::KK4::KK4:

Yahu bu iş için piskevüte mesaj mı atsak ne yapsak :KK34:
Valla KKdan soğuturlar adamı :26:

Selam kızlar :) ben çok sevdim Mersin'i. Eşimle gelirken tarladan karnıbahar aldık ağaçtan limon ve portakal :) en son çocukken dalından yemiştim çok hoşuma gitti. Metro market ten küp küp kesilmiş paketi kuru incir aldım sağlıklı atıştırmalık acıktıkça atıyorum ağzıma. Oğlumun kuru öksürüğüde olmasa keyfimiz tam olacaktı. Ateş iştahsızlık halsizlik vs yok sadece öksürüyo yavrum
Banu dan özendim uzun uzun yazmaya :) Banu dedim ama yaşını bilmiyorum affola :) büyüksen ablam derim artık

Selamün aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Anam sabahtan beri küçük kuzumla uğraşıp durdum :KK53:
Uyandığından beri ateşi vardı hatta bir ara baya bir korkuttu beni ama şükür sonunda geçti :KK34:
Soğuk kompres yaptım, ılık duş aldırdım birde ateş düşürücü verince düzeldi şükürler olsun :KK34:
Tabi o düzelene kadar benim ömrümden ömür gitti :KK1:

Eşimde sağ olsun sık sık aradı yok skypeden kızını görmek istedi :KK1:
En son görüştüklerinde kızım babasına babacığım neden çok çok arıyorsun ben iyiyim çizgi film izliyorum yeter arama dedi :KK60:
Tabi tam tabletten çizgi film izlerken babası skypden arama gönderince görüntü değişiyor oda sinir oluyordu :KK1:
Tek sıkıntımız sabahtan beri sadece 1 biberon süt içti :KK53:
Çorba yaptım önüne koydum yok canı istemiyormuş :26: zorla biraz su içti başkada birşey istemiyor şu anda. Neyse inşallah babacığı gelince onu bir şekilde yedirir nasılsa :KK34: ( babacı ya eliyle besleyince hayır diyemiyor ama ben vermeye kalkınca ben bebek değilim yemek istemiyorum diyor cadı :KK1: )

Selam kızlar :) ben çok sevdim Mersin'i. Eşimle gelirken tarladan karnıbahar aldık ağaçtan limon ve portakal :) en son çocukken dalından yemiştim çok hoşuma gitti. Metro market ten küp küp kesilmiş paketi kuru incir aldım sağlıklı atıştırmalık acıktıkça atıyorum ağzıma. Oğlumun kuru öksürüğüde olmasa keyfimiz tam olacaktı. Ateş iştahsızlık halsizlik vs yok sadece öksürüyo yavrum
Banu dan özendim uzun uzun yazmaya :) Banu dedim ama yaşını bilmiyorum affola :) büyüksen ablam derim artık

Canım sizede çok geçmiş olsun :KK34:
Şükür ateşi yokmuş kuzunun :KK34: biz ikinci antibiyotiğe başladık ama bir kaç güne devam ederse bu sefer iğne isteyeceğim doktordan :KK34: en azından daha etkili olur ve daha çabuk mikrobu atar :KK34:

Bu arada ben 34 yaşındayım :KK1: ama yaşın benden ufakta olsa abla demene gerek yok :KK34: kendimi henüz 18 hissettiğimden :KK60: :KK60: :KK60:

Selamün aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Anam sabahtan beri küçük kuzumla uğraşıp durdum :KK53:
Uyandığından beri ateşi vardı hatta bir ara baya bir korkuttu beni ama şükür sonunda geçti :KK34:
Soğuk kompres yaptım, ılık duş aldırdım birde ateş düşürücü verince düzeldi şükürler olsun :KK34:
Tabi o düzelene kadar benim ömrümden ömür gitti :KK1:

Eşimde sağ olsun sık sık aradı yok skypeden kızını görmek istedi :KK1:
En son görüştüklerinde kızım babasına babacığım neden çok çok arıyorsun ben iyiyim çizgi film izliyorum yeter arama dedi :KK60:
Tabi tam tabletten çizgi film izlerken babası skypden arama gönderince görüntü değişiyor oda sinir oluyordu :KK1:
Tek sıkıntımız sabahtan beri sadece 1 biberon süt içti :KK53:
Çorba yaptım önüne koydum yok canı istemiyormuş :26: zorla biraz su içti başkada birşey istemiyor şu anda. Neyse inşallah babacığı gelince onu bir şekilde yedirir nasılsa :KK34: ( babacı ya eliyle besleyince hayır diyemiyor ama ben vermeye kalkınca ben bebek değilim yemek istemiyorum diyor cadı :KK1: )

Canım sizede çok geçmiş olsun :KK34:
Şükür ateşi yokmuş kuzunun :KK34: biz ikinci antibiyotiğe başladık ama bir kaç güne devam ederse bu sefer iğne isteyeceğim doktordan :KK34: en azından daha etkili olur ve daha çabuk mikrobu atar :KK34:

Bu arada ben 34 yaşındayım :KK1: ama yaşın benden ufakta olsa abla demene gerek yok :KK34: kendimi henüz 18 hissettiğimden :KK60: :KK60: :KK60:

Saol sanada geçmiş olsun. Kıyamam ya keşke onların derdi bize gelse. Oğlum daha 6 aylık ve 6. Ay aşısı geldi ama yaptırmıyorum öksürüğü geçsin diye. Diş te çıkarıyor düşün halimi:KK43:

Ben 88liyim

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Ancak fırsat bulup gelebildim :KK34:
Küçük kuzu çok şükür şu anda iyi ( bir ara yine ateşi çıktmıştı ) bu seferde büyük kuzu nazlanıyor :KK1: herhalde biraz ilgiyi kıskandı :KK1: yastığını ve örtüsünü alıp oda diğer koltuğa uzandı halim yok diye :KK1:
Len revire çevirdiniz evi dediğimde nasıl gülüyor büyük cadı :KK1:
Halsizliğini yutturamayınca bu seferde 2 sene evvel kırılan bileğinin ağrıdığını söyledi :KK53: neyseki okullar tatile girer girmez seni bir ortopedi professörüne götürelim diyince rahatladı :KK1:
Hanım sigortayı istemiyor ille özele gidecekmiş :KK35: onlar anlamıyormuş :KK1: o yüzden bende mecbur ay başında dedim sonuçta Professörler ona göre ücret alıyor :KK36:

Aslında çok hafif bir baş ağrım var ama kendimi çok salmamaya çalışıyorum yoksa bende yamulacağım :KK1:

Saol sanada geçmiş olsun. Kıyamam ya keşke onların derdi bize gelse. Oğlum daha 6 aylık ve 6. Ay aşısı geldi ama yaptırmıyorum öksürüğü geçsin diye. Diş te çıkarıyor düşün halimi:KK43:

Ben 88liyim

Çok sağ ol canım :KK34:
Valla dediğin gibi ona olacağına bana olsaymış diye düşündüm bir ara ama sonra bunda da bir hayır vardır diye kendimi teselli ettim :KK34: çok şükür şu anda iyi :KK34:
Allah seninde yardımcın olsun :KK71: çok şükür iki kızımdada dişlerinin çıktığını hep görünce anladık :KK1: hiç sıkıntı yaşamadık ama cevremdeki herkes illalah demişti :KK1: biraz huysuzluk ve ateş yapar diye biliyorum umarım çok fazla huysuzluk yaşamadan dişini çıkartır paşan :KK34:

günaydın kızlar nasılsıınız be çok üzgünüm ya dün o kadar çok yedimki anlatamam
pişmnım evet ya ne zorum varki sonrada çok rahatsız oldum
midemiz isterse ne kadar az yiyebiliyor istersede çok fazla dün 2000 kalorilik yedim normalde 900 kalorilik yemeye çalışırım dün
bir fiyaskoydu malesef:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Selamün aleyküm kızlarrrr :KK3:

Sabahtan beri uğrayamadım çünkü sabahın köründen beri hastanedeydik :26:
Kuzumun gece yine ateşi çıktı hatta bütün gece uyuyamadım 15 dakika arayla ateşini ölçüp kontrol edeceğim diye :KK53:
En sonunda sabah 7ye doğru baya bir yükseldi ateşi ( 38.8 i gördük ) ve eşimi uyandırdığım gibi hastanenin yolunu tuttuk :26:
İlk önce devlet hastanesine gittik ama felaket kalabalıktı ve acildeki doktor bir ateş düşürücü verip önemli birşey yok diğer doktorun muayenesini bekleyin birde ona gösterin olmazsa dedi :26:
Tabi eşim çıldırdı yürü özele gidiyoruz dedi :KK34: hadiiii kalktık bize yakın bir özel hastaneye gittik oradada aksilik çocuk doktoru yok acil müdahale edecek :KK47:
Tekrar yola çıktık başka bir yere götürdük ve şükür orada doktor vardı :KK34:
Ateşi o arada biraz düşmüştü ama doktor yinede kaç gündür ateşle uğraşıyoruz diye film çekelim ve kan tahlili yapalım dedi :26:
Maalesef filmde göğsünün sol tarafında birşey gördü ve tahlilide görünce zatüreden şüphelendiğini söyledi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Acil büyük bir hastaneye gidin dedi tabi yol boyunca ağlamaktan içim dışıma çıktı :KK43:

Kızımın halsizliği falan yoktu şükür ama inanılmaz ateşi oynuyordu bir yukarı bir aşağı birde tabi doktorun söyledikleri beynimde çınlayıp durdu resmen :KK53:
İlk gittiğimiz hastaneye sevkle gidince anında ilgilendiler ve hemen müşahade altına aldıklar şükür :KK34: tam 3 kere aralıklarla hava verdiler kuzuma :KK53: öğleni buldu tabi hastaneden çıkmamız ama tabi kafama takılan doktorun ikinci kez film istememesi ki diğer doktor tomografi çekerler demişti ama yok :KK19: çekmediler ve antibiyotikle öksürük şurubu yazıp 3 gün sonra tekrar kontrole gel diyip gönderdiler :KK50::KK50::KK50:

Bakalım eğer yine ateşi çıkamzsa 3 gün sonra gittiğimde doktora diğer doktorun şüphesinden söz edip film çekmesini isteyeceğim hatta gerekirse tomografi diye ikna etmeye çalışacağım :KK34:

Rabbim eksiklerinide göstermesin hastanelerin ama işte insan muhtaç oluncada sinir küpü oluyor ister istemez eksikleri gördükçe :KK34:

günaydın kızlar nasılsıınız be çok üzgünüm ya dün o kadar çok yedimki anlatamam
pişmnım evet ya ne zorum varki sonrada çok rahatsız oldum
midemiz isterse ne kadar az yiyebiliyor istersede çok fazla dün 2000 kalorilik yedim normalde 900 kalorilik yemeye çalışırım dün
bir fiyaskoydu malesef:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Üzülme cumaya kadar dengelersin inşallah :KK34:

Selamün aleyküm kızlarrrr :KK3:

Sabahtan beri uğrayamadım çünkü sabahın köründen beri hastanedeydik :26:
Kuzumun gece yine ateşi çıktı hatta bütün gece uyuyamadım 15 dakika arayla ateşini ölçüp kontrol edeceğim diye :KK53:
En sonunda sabah 7ye doğru baya bir yükseldi ateşi ( 38.8 i gördük ) ve eşimi uyandırdığım gibi hastanenin yolunu tuttuk :26:
İlk önce devlet hastanesine gittik ama felaket kalabalıktı ve acildeki doktor bir ateş düşürücü verip önemli birşey yok diğer doktorun muayenesini bekleyin birde ona gösterin olmazsa dedi :26:
Tabi eşim çıldırdı yürü özele gidiyoruz dedi :KK34: hadiiii kalktık bize yakın bir özel hastaneye gittik oradada aksilik çocuk doktoru yok acil müdahale edecek :KK47:
Tekrar yola çıktık başka bir yere götürdük ve şükür orada doktor vardı :KK34:
Ateşi o arada biraz düşmüştü ama doktor yinede kaç gündür ateşle uğraşıyoruz diye film çekelim ve kan tahlili yapalım dedi :26:
Maalesef filmde göğsünün sol tarafında birşey gördü ve tahlilide görünce zatüreden şüphelendiğini söyledi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Acil büyük bir hastaneye gidin dedi tabi yol boyunca ağlamaktan içim dışıma çıktı :KK43:

Kızımın halsizliği falan yoktu şükür ama inanılmaz ateşi oynuyordu bir yukarı bir aşağı birde tabi doktorun söyledikleri beynimde çınlayıp durdu resmen :KK53:
İlk gittiğimiz hastaneye sevkle gidince anında ilgilendiler ve hemen müşahade altına aldıklar şükür :KK34: tam 3 kere aralıklarla hava verdiler kuzuma :KK53: öğleni buldu tabi hastaneden çıkmamız ama tabi kafama takılan doktorun ikinci kez film istememesi ki diğer doktor tomografi çekerler demişti ama yok :KK19: çekmediler ve antibiyotikle öksürük şurubu yazıp 3 gün sonra tekrar kontrole gel diyip gönderdiler :KK50::KK50::KK50:

Bakalım eğer yine ateşi çıkamzsa 3 gün sonra gittiğimde doktora diğer doktorun şüphesinden söz edip film çekmesini isteyeceğim hatta gerekirse tomografi diye ikna etmeye çalışacağım :KK34:

Rabbim eksiklerinide göstermesin hastanelerin ama işte insan muhtaç oluncada sinir küpü oluyor ister istemez eksikleri gördükçe :KK34:

Üzülme cumaya kadar dengelersin inşallah :KK34:

Cnm çok geçmiş olsun ay kıyamam kuzuna :KK43:

Günaydın bugün sonunda 63.2 gördüm tartıda. 2 aydır 63.5 altına düşememiştim direnç kilom kırıldı galiba. Inş bundan sonrası hızlı iner.

Selamün aleyküm kızlarrrrr :KK3:

Çok çalışmam lazım çoook :KK1:
Bugün evdeyim keyif yaparım diyordum ama öğlende annem ve kızkardeşim geçmiş olsuna geleceklermiş :KK1:
Gelirkende simit falan alırız dediler :KK1:
Hadi o sorun değilde şimdi mecbur işlerimi onlar gelmeden bitirmem lazım :KK53:
Çamaşır atayım makinayada yıkansın birde kuzum uyandı yatak odamı toplayayım :KK34:

Anam kazayla yatak odasına girip girse şimdi kesin kalpten gider :KK60:
Kadın titiz uyanır uyanmaz daha tek gözü kapalıyken yatağını düzelten bir hatun :KK1: bende tam tersine öğlene doğru ancak toparlıyorum :KK60: birde bir sürü ütüm var :KK1: sepeti görse kesin ver bari oturduğum yerde yapayım der ama olsun bu gece kendim yaparım :KK34:

Neyse anamlar gittikten sonra geliriim yine :KK3: şimdi girişeyimde onlar gelene kadar ancak biter :KK34: Allahtan dün mutfağımı çok güzel temizlemiştim de mutfak ve salonda işim yok :KK1:

Günaydın bugün sonunda 63.2 gördüm tartıda. 2 aydır 63.5 altına düşememiştim direnç kilom kırıldı galiba. Inş bundan sonrası hızlı iner.

Darısı benim başıma :122: :122: :122:
Gerçekten süper :nazar: inşallah bir an önce hedefine ulaşırsın :KK34:

inşallah canım ne güzel bak yarında cuma zaten tam denk gelmiş belki yarına kadar dahada düşersin

6.00 x 1 Adet (80gr) Zeytinyağlı Biber Dolma (138 kcal) 828 kcal
1.00 x 1 Litre Su (0 kcal) 0 kcal
0.50 x 1 Dilim (120gr) Yaş Pasta Çeşitleri (296 kcal) 148 kcal
1.00 x 1 Su Bardağı (250ml) Çay (Şekersiz) (3 kcal) 3 kcal
2.00 x 1 Adet (15gr) Kuru Kayısı (36 kcal) 72 kcal
1.00 x 1 Porsiyon (200gr) Yoğurtlu Karnıbahar / Karnabahar Kızartma (184 kcal) 184 kcal
1.00 x 1 Litre Su (0 kcal) 0 kcal
1.00 x 1 Dilim (40gr) Baklava (120 kcal) 120 kcal
Alınan Kalori Toplamı1355 kcal

dünkü yediklerim ve kalorileri kızlar ya akşama kadar iyi yedim akşam dolma yedim o da 1 tanesi 138 kaloriymiş bende baya yedim ve 1355 kaloriyi buldum ya çarşamaba tartıya 1 gün kalmış bende abrattmışım sinir oldum

Selamün aleyküm kızlarrrrr :KK3:

Çok çalışmam lazım çoook :KK1:
Bugün evdeyim keyif yaparım diyordum ama öğlende annem ve kızkardeşim geçmiş olsuna geleceklermiş :KK1:
Gelirkende simit falan alırız dediler :KK1:
Hadi o sorun değilde şimdi mecbur işlerimi onlar gelmeden bitirmem lazım :KK53:
Çamaşır atayım makinayada yıkansın birde kuzum uyandı yatak odamı toplayayım :KK34:

Anam kazayla yatak odasına girip girse şimdi kesin kalpten gider :KK60:
Kadın titiz uyanır uyanmaz daha tek gözü kapalıyken yatağını düzelten bir hatun :KK1: bende tam tersine öğlene doğru ancak toparlıyorum :KK60: birde bir sürü ütüm var :KK1: sepeti görse kesin ver bari oturduğum yerde yapayım der ama olsun bu gece kendim yaparım :KK34:

Neyse anamlar gittikten sonra geliriim yine :KK3: şimdi girişeyimde onlar gelene kadar ancak biter :KK34: Allahtan dün mutfağımı çok güzel temizlemiştim de mutfak ve salonda işim yok :KK1:

Darısı benim başıma :122: :122: :122:
Gerçekten süper :nazar: inşallah bir an önce hedefine ulaşırsın :KK34:

Saol cnm inşallah hep beraber eritiriz göbüşleri. Ya gerçi 300 gr ama olsun :)

Ya bu hafta ben göçtüm arkadaşlar :KK43:( Geçen hafta zaten sabitti bu hafta eksiye düştüm ne olacak bu halim. Şu yürüyüşlerime başlayayım bari tekrar :KK43:

Geçen hafta = 52.2
Bu hafta = 52.4
Aradaki oran = %0.38
:KK43:((((((((((

Maalesef kuzum yine ateslendi ve bu sefer zatürre teshisiyle hastaneye yatirildik :KK43:((((
En az 3 gun buralardayim o yuzden haber vereyim dedim merak etmeyin diye :KK34:

ne olur dua edin cimcimem bir an önce iyilessin :KK34:
tabi bildirim yalan oldu ama kuzumdan önemli değil

Maalesef kuzum yine ateslendi ve bu sefer zatürre teshisiyle hastaneye yatirildik :KK43:((((
En az 3 gun buralardayim o yuzden haber vereyim dedim merak etmeyin diye :KK34:

ne olur dua edin cimcimem bir an önce iyilessin :KK34:
tabi bildirim yalan oldu ama kuzumdan önemli değil

Cnm çok geçmiş olsun boşver bildirimi kuzuna bak :KK43: inşallah çabucak iyileşir

X