Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

aleykümselam banucum,minik kuzuna geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin amin:KK16:
ana kız diyetinizde süper gidiyormuş sevindim canım çok inşallah böyle devam eder de ikinizin birden yaza yüzünüz güler:KK16:

aslında hedef belirlerken kısa dönem belirlesek daha başarılı oluruz sanıyorum , örneğin ideal kiloma 40 kilo var nasıl vercem diye kara kara düşüneceğimize ,mesela bir 10 kilo versem ne kadar rahatlıcam demeliyiz ilk hedefi de misal 10 kilo olarak belirlemeliyiz:KK34:ben artık öyle yapıcam inşallah işe yarar:KK1:ben 85 kiloya düştüğümde,herkes yeter daha verme böyle çok iyisin demişlerdi:KK34:bende kendimi kıyafetlerle iyi hissediyordum hatta dar kalıp bir pantolon almıştım kendime onunla 50 kilo gibi hissediyordum:KK1:

yani boyumuz kısa olmasına rağmen bizde 80 lerde çok güzel duracak tatlım:KK34:yakın çevremiz bizi hep kilolu gördüğünden onlara hatta zafiyet geçiriyormuş gibi gelicez:KK9:

diğer konuya gelince,bizimle alakalı demiyorum genel anlamda yazıyorum.kiloluyuz diye eşimize karşı kendimizi kötü hissetmemeliyiz,dünyanın en güzel kadınları bile aldatılıyor,erkeğin içinde olmasın yoksa:KK50:yapacağı varsa kulpunu uydurur yapar:nazar:

biz kendimiz için,kendi sağlığımız kendimizi iyi hissedebilmemiz için kilo vermeli ve kendimize bakmalıyız.o yuva düşmanı kadınlardan o kadar çok varki:KK47:mümkün mertebe çok yakınımız olmayan hatun kişileri evimizden çevremizden uzak tutalım,çok samimi olmaya gerek yok.erkekler zaten saftirik,hatunların güzel olmalarıda gerekmiyor kanmak için.ilgi alaka gördükleri yere kayabiliyorlar.tabi içinde olanlardan bahsediyorum,vesvese yapmayalım kendimize:nazar:

bizlerde eşlerimizin hep hatalarını görüp,ilgisiz alakasız davranıp en ufak bir şeyde dır dır ediyoruz .daha anlayışlı daha ilgi alakalı olmalıyız onlara karşı,zaten erkekler çocuk gibi,kadın zekasıyla kocasını elde tutmayı bilir :KK1:eve geldiklerinde de onları pijamayla karşılamayalım lütfen:KK1:dışarıda hep bakımlı güzel giyinen saçları başları yapılı hatunlarla muhataplar,eve geldiklerinde neyle karşılaşıyorlar? bunu soralım kendimize:nazar:

Rabbim yuvalarımızdan huzuru,mutluluğu bereketi eksik etmesin inşallah..aminnn..

Aminnnnnnn canım :KK34:
Gerçekten çok haklsın :KK34: erkekler kandırılmaya meyilli saftirik çocuklardan farksız :KK1:
O yüzden onları lolipopla biz kandıracağız ama aradada enseye şaplağı yapıştıracağız ki fazlada şımarıp yaramazlık yapmaya niyetlenmesin :KK60:
Rabbim hepimizin huzurunu daim etsin ...aminnnnn

Kilo konusuna gelince kesinlikle 85 kg bile olsam herhalde afet gibi olurum :KK60: şu kilomla bile Banu Alkan modundayım genelde :KK60: hele birde üzerimde elbise varsa Sibel Can gibi eteklerini tutup parmak ucunda sallana sallana gezmişliğimde çok :KK60:
Dediğin gibi hedefleri ufak tutmak en iyisi :KK34: bende hedefleri 10ar 10ar gitmeyi düşünüyorum :KK34: Rabbim inşallah nasip edecek bu sefer sağlıklı ve fit bir kiloya düşmeyi :KK34:
Daha geçen gün annem bile diyor kız 95 olsan bile yeter diye :KK1: ( Almanyaya gittiğimde okadardım ya :KK34: iyidin o zaman diyor ki bende resimlere baktığımda kız iyimişim o kilo diyorum :KK1: en azından resimlerde biraz daha düzgün çıkıyordum :KK1: neyse hallederizzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK34:

Günaydın kızlarrr siteye giriş yapamıyorum iş yogunlugum nedeniyle.
diyet miyet kalmadı bende hem iş hem ev stresi beni mahvetti yedikçe yiyorum ailevi bazı sıkıntılarım var sıkılınca daha da cok ıyıyorum benim için dua edin duaya çok ihtiyacım varr morale de.
Ailevi sıkıntım arasnda kg da var eşimle ilgili çok kglulu bir bayan değilim aslında ama işte evlenmeden önce 50 kg oldugumdan bu durum benı fazlaca rahatsız edıyor. Neden bukadar rahatsız edıyor kendı ıcımde savaşıyorum sanki. burda söylemem doğru olurmu ama bilmiyorum. Eşimin daha önceden beğendiği bayanla ailecek görüşüyoruz tabi bayanın haberi yok beğendiğinden eşim bi ara ağzından kaçırmıştı keşkede kaçırmasaymış o günden beri içim içimi yiyor, kadın çok güzelll fiziğide öyle. Eşim her ne kadar guzelsın zayıfsın deseede yok anacım ben bır kere taktım bunu zayıflayacağım ama sinirden yemeğe vuruyorum sanki kendimi bu ruhsal durumdanda kilolarımdanda kurtulmak istiyorum ama nasıl:?

canım seni çom iyi anlıyorum haklısın kıskanmkatada ama kilonu dert etme sen maşallahın var senin canım daha ne olsun çocuk var yinede çıtırsın :nazar:
sadece sen daha bakımlı ol zaten fizik iyi senin 59 kiosun daha ne olsun ya kendine işkence etme verirsin 1-2 kio fazlanıda sen eminim ben senden arkadaşım
dediğim gibi bakımlı ol eve geldim diye salma kendini yap makyajını git mini elbiseleri adamın gözü senden başkasını görmez
arkadaş anlattı psikolojik danışman danışanı bie erkek eşim evde eşofmanla dloşıyor ama işe giderken elbiseler makyajlar çok üzülüyorum diyormuş ben öyle istemiyorum diyormuş bak erkekler ne ister sorusunun yanıtı:KK1:

dünkü menüm

sabah:3 kurabiye
öğle:1 kase çorba, tavuk, 3 çatal pilav, salata
akşam:1 tabak kuru fasülye, pilav
ara:çikolata
60 dak yürüyüş
1,5 litre su
bugün abarttım ya sinir oldum kendime

iyi akşamlar şekerlerim:KK16:
dün spora tekrar yazıldım kendimi çokkk mutlu hissediyorum:21:2 gündür düzenli gidiyorum inşallah bir aksilik olmassa böyle devam edicem.eski arkadaşlarımlada karşılaşıyoruz çok hoş oluyor:KK34:
diyette 2 gündür süper gidiyor,ya sabır çekmeyide unutmuyorum hatta koşu bandında yürürken çekiyorum :KK1:

Aminnnnnnn canım :KK34:
Gerçekten çok haklsın :KK34: erkekler kandırılmaya meyilli saftirik çocuklardan farksız :KK1:
O yüzden onları lolipopla biz kandıracağız ama aradada enseye şaplağı yapıştıracağız ki fazlada şımarıp yaramazlık yapmaya niyetlenmesin :KK60:
Rabbim hepimizin huzurunu daim etsin ...aminnnnn

Kilo konusuna gelince kesinlikle 85 kg bile olsam herhalde afet gibi olurum :KK60: şu kilomla bile Banu Alkan modundayım genelde :KK60: hele birde üzerimde elbise varsa Sibel Can gibi eteklerini tutup parmak ucunda sallana sallana gezmişliğimde çok :KK60:
Dediğin gibi hedefleri ufak tutmak en iyisi :KK34: bende hedefleri 10ar 10ar gitmeyi düşünüyorum :KK34: Rabbim inşallah nasip edecek bu sefer sağlıklı ve fit bir kiloya düşmeyi :KK34:
Daha geçen gün annem bile diyor kız 95 olsan bile yeter diye :KK1: ( Almanyaya gittiğimde okadardım ya :KK34: iyidin o zaman diyor ki bende resimlere baktığımda kız iyimişim o kilo diyorum :KK1: en azından resimlerde biraz daha düzgün çıkıyordum :KK1: neyse hallederizzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK34:
Allah iyiliğini versin kız güldürdün yine:KK1:

evet tatlım 85 bile yeter ve sen 95 lede fıstık gibiydin:KK34:

dünkü menüm

sabah:3 kurabiye
öğle:1 kase çorba, tavuk, 3 çatal pilav, salata
akşam:1 tabak kuru fasülye, pilav
ara:çikolata
60 dak yürüyüş
1,5 litre su
bugün abarttım ya sinir oldum kendime
bu menüyle yolunmadık saçın kalmıcak diyim:KK47:
kurabiye çikolata aaaaa:KK4::KK4::KK4:
suyu az buldum 2 ye tamamlamaya gayret et tatlım,yürüyüş harika:KK34:

Kizlar benim gecen haftayla ayni:KK43:( maalesef hic verememisim ama sukur almamisim da. Neyse yogundu haftam buna sukur

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ / / % )
benbirtaneyim ( 61,4/ / /% )
newlife35 ( 59,7/ / / % )
maviask (52,2/52,2 /0 /%0 )kilosu sabit
phalanx(63,5/ / /% )
Moni(94,7/ / /% )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%

banucum ben bu hafta izinden dönüp listeye giriyorum canımcım,sen de ne zaman istersen o zaman listede olursun söylemen yeterli:KK54:

banucum ben bu hafta izinden dönüp listeye giriyorum canımcım,sen de ne zaman istersen o zaman listede olursun söylemen yeterli:KK54:

Tamam canım yarın sabah bir tartılayımda ona göre cevap veririm :KK1: ama inşallah bir aksilik olmazsa bende listeye dönerim :KK1:

Aklımdayken yediklerimide yazayım kaçmadan :KK34:

sabah;
Klasik kahvaltım
2 dilim ekmek
2 kk beyaz peynir
4 zeytin
domates, salatalık
1 haşlanmış yumurta

Öğlen;
1 kase çorba ( dünden az kalmıştı )
1 kase salata
1 kase yoğurt

Akşam;
1 kase çorba
4 YK zeytinyağlı ıspanak ( pirinçsiz )
3 YK yoğurt

Gün içinde 2 litre su :KK34:

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ / / % )
benbirtaneyim ( 61,4/61,4 / 0/%0 )kilosu sabit
newlife35 ( 59,7/ / / % )
phalanx(63,5/ / /% )
Moni(94,7/ 96,0 / -0,43 /%-0,46 )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
ceco34 (118,5/ / /%)340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

Son düzenleme:
günaydın hayırlı cumalar şekerlerim:KK16:

rabbim sağlık,sıhhat,huzur,mutluluk,bereket versin,yuvalarımızı kem gözlerden ,her türlü kötülüklerden korusun inşallah..aminn..

izne çıktığım kilodan daha da aldığım için bu hafta böyle bir sonuç oldu haliyle,bundan sonraki haftalar inşallah bir aksilik olmassa azar azar da olsa kilo vereceğimi düşünüyorum.

kızlar ben birazdan spora gidicem,sizler kilo bildirmeyi unutmayın.gelince listeyi hazırlayıp paylaşırım.

banucum,senide aldım listeye bacım:KK1:bu hafta fazla çıksan da sorun yok zaten kilon 3 e bölünecek,benim gibi olcak yani:13:

kilo vermek zorundayız kızlar o yüzden bu hafta daha bi dikkat edip kaçamaksız bir hafta geçirelim,kendimiz için:emir_bebek:

merhaba kızlar benim finallerim var pek giremiyorum bu hafta kilom sabit :)
Allah zihin açıklığı versin canım,inşallah tüm sınavlarından çok iyi sonuçlar alırsın:KK54:

Son düzenleme:
Diyette pazartesi yada ertesi yoktur,diyette sadece sağlıklı yaşam ve bugün vardır, Bugün kendi sağlığın için ne yaptın???

canım benim kendini üzme sakın olmayan bir şey için,hem onu beğenseydi onunla evlenirdi demekki seni daha çok beğenmişki seni seçmiş:KK34:
biliyor olman iyimi kötümü bilemedim:44:2 yönlü düşünüyorum aslında.bilmeseydin ve eşin içten içe onu beğenmeye devam etseydi ve bundan haberin olmadığın için daha sık görüşüyor olabilirdiniz.sana söylemekle dürüst davranmış,sende hem kendine daha bir özen gösterirsin hemde o kişiyi, böylelikle eşinden, yuvandan daha uzak tutabilirsin tatlım.iyi yönden bakalım bence,gereksiz vesveselere de kapılıp eşinin üzerine gitme canım,ne kadar umursamaz görünüp ona belli etmessen o kadar iyi olur.tabi sen içinden gerekli önlemleri ve tedbirleri de mutlaka al,sessizden :KK34:ve o kişinin imasını bile yapma,ne kadar çok dile getirirsen o kadar ilgi artar.konu kapanıp kaybolup gitsin:nazar:
canım benim şu bir kaç gün diyeti akışına bırak,sinirin bozuk çünkü yemekle bunu dindiriyorsun ve bir kaç gün bırak ye.zaten 2 3 güne o yemek isteği de yok olacak:KK34:zaten çok az bir kilon var yaza kadar ufak ufak,sağlıklı ve geri dönüşümsüz bir şekilde onlardan da kurtulursun:KK34:
tabiki bize anlatacaksın tatlım,kime anlatabilirsinki böyle bir şeyi?en yakınına bile anlatmada zaten.biz bu konularda birbirimize yeteriz.burada sadece kilo vermek için bulunmuyoruz burası aynı zamanda dejarj alanımız:KK1:içimizde birikenleri anlatıcazki o birikimler içimizde büyümesin ve onları yok saymak için hırsımızı yemekten çıkarmayalım di mi ama:KK34:
moralini bozma,biz seni çok seviyoruz ve sana inanıyoruz az bi kilon var onlardan kurtulup bugünkü konuşmalarımıza güleceksin:KK16::KK54:

Canım maalesef beter bir olayı bende yaşadım :26:
Eşimin eski iş yerinde bir hatun vardı çalışan bizimki devamlı telefonda konuşurken baştan bir kalayladım arada güzelim falan çekiyor diye sonra eşim tutturdu ille bak senle tanışmak istiyor diye :KK53: Hadi neyse bir gidip tanışayım bakalım nasıl birşey dedim :KK53:
Hatun daha evvel boşanmış ve yanlız yaşıyor ( bize çok uzak )
Bizimkide şirket arabası onda diye sık sık onuda evine bırakmak zorundaydı o dönem. Tabi olayı anlattığım yakın arkadaşımda verdi bana çoşkuyu ille git tanış ama süslenerek git seni paçoz görmesin diye.
O dönem bu kadar kilolu bile değildim ve en güzel halimle gittim. Gayet güzel sohbet edildi o gece ama nedense içim içimi yedi :26: sonuçta şirkette bütün gün bir aradaydılar ve her öğlen yemeğe bile çıkıldığında bunlar yine bir arada ( şirket o dönem eğitim semineride veriyor tabi :KK47: )
Bir ara eşim durduk yere bu hatundan laf açtı ( bir araya geldikten sonra eşim bak gerçekten çok iyi biri dimi diyip duruyordu hani kıskanmana gerek yok hesabı :KK35: ) neymiş efendim nişanlanmış ve yakında nikaha gidebiliriz hesabı :KK34:
Ben o dönem patron şirkete ziyaretleri ani bir kararla yasaklamıştı nedense :KK35::KK35::KK35: tabi eşimin demesi :KK35::KK35:
Neyse bir gün eşime haber vermeden şirkette gittim iş çıkışına yakın :KK1: tabi yine en güzel halimle :KK1:
Eşim beni görünce şaşırdı ama tabi bozuntuya vermedi :KK1: bende o bayana istersen senide metroya kadar bırakalım dedim :KK53: hatun bindi tabi arabaya ama nedense tedirgin :KK1: durduk yere aaa bu arada hayırlı olsun nişanlanmışsın dedim :KK1: kadın bir şaşırdı yooo o nerden çıktı dedi :KK1: tabi eşim bukalemun gibi rengten renge girdi :KK1:
Hemen toparladım ay bende kafa kalmadı senin adaşın olan bir arkadaşımız daha var onu dedi herhalde eşim geçenlerde ben sen sandım dedim :KK53: tabi eşim fırtına öncesi sesizlik olduğunu anlayıp evet yaa diğer arkadaştı o yanlış anlamışsın dedi :KK60:
Meğer denyo sırf o bayanı kıskanmıyayım diye öyle bir yalan uydurmuş :26: ki ben hala akıl sır erdiremem :KK53:
Tabi evde adamı anasından emdiği sütü burnundan getirene kadar kalayladım :KK1: :KK1:

İnan şirketten ayrıldı o bayan sonra iflas etti şirket ve aynı kadro yeni bir şirkette bir araya geldi hatta eşim kaç senedir görmüyor o bayanı ama hala nedense tedirgin o konuda :KK53: ya şerrimden korktu yada harbi bir nane yedide ortaya çıkarsa diye tedirgin :KK1:
Hatun hala bekar :KK1: ve eşim geçenlerde ona bir şey danışmak için ( işle ilgili hala arada mailleşirler ) mail atmış ve bir baktım kadına abla çekmiş :KK1: gelde kıllanma şimdi adam seni bizim şirketin sekreteriyle tanıştıracağım diyince :KK1:

Yani biraz uzun oldu ama beterin beteri var :KK34: huzurunu bozduğuna deymez o yüzden sen sadece kendine odaklan ve sonrada ayşenin dediği gibi mümkünse olabildiğince az bir araya gelmeye çalış o bayanla :KK34:
Şimdi kesin bu yazıdığımı okuyan ulen bu ne rahatlıktır diyecektir:KK1: ama inan ben totoşumuda yırtsam bu adam yapacaksa yapar o yüzden hiç yüreğimi çürütmeden göz kulak olurum ve mümkün olduğu kadar riskleri azaltırım ( yanlız bir yere yollamam :KK1: ) sonrası kader kısmet sonuçta kaderimde varsa yaşarım heee eşimede hep derim ama elime bariz delil geçerse üzerinden 10 sene bile geçmiş olursa valizini kapı önünde bulduğun an neden diye sorma bile çünkü tek af edemeyeceğim şey ihanet olur :KK34:
Rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın inşallah ....Aminnnnnnnnnnn

canım seni çom iyi anlıyorum haklısın kıskanmkatada ama kilonu dert etme sen maşallahın var senin canım daha ne olsun çocuk var yinede çıtırsın :nazar:
sadece sen daha bakımlı ol zaten fizik iyi senin 59 kiosun daha ne olsun ya kendine işkence etme verirsin 1-2 kio fazlanıda sen eminim ben senden arkadaşım
dediğim gibi bakımlı ol eve geldim diye salma kendini yap makyajını git mini elbiseleri adamın gözü senden başkasını görmez
arkadaş anlattı psikolojik danışman danışanı bie erkek eşim evde eşofmanla dloşıyor ama işe giderken elbiseler makyajlar çok üzülüyorum diyormuş ben öyle istemiyorum diyormuş bak erkekler ne ister sorusunun yanıtı:KK1:

Hepinizden Allah razı olsun beni çok güzel motive ediyorsunuz. Böyle şeyler eşe dosta akarabaya anlatılamıyor iyiki varsınız sizi çok seviyorum.
Ayşe ablam kg sabit benim bu haftada inşallah bundan sonra motive olarak kilo vermek istiyorum

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ / / % )
benbirtaneyim ( 61,4/61,4 / 0/%0 )kilosu sabit
newlife35 ( 59,7/ 59,7/ 0/ %0 ) kilosu sabit
phalanx(63,5/ / /% )
Moni(94,7/ 96,0 / -0,43 /%-0,46 )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
ceco34 (118,5/ / /%)340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

Hepinizden Allah razı olsun beni çok güzel motive ediyorsunuz. Böyle şeyler eşe dosta akarabaya anlatılamıyor iyiki varsınız sizi çok seviyorum.
Ayşe ablam kg sabit benim bu haftada inşallah bundan sonra motive olarak kilo vermek istiyorum
canım benim senden de Allah razı olsun ,iyiki sizlerde varsınız:KK16:biz burada bir aileyiz kimseye diyemediklerimizi birbirimizle paylaşalımki içimizde büyümesinler.
bizde seni çokkkk seviyoruz:KK16:
yeni bir haftaya inşallah güzel motivelerle giricez ve takımca çok güzel kilolar vericez:KK16::KK54:

kızlar ben spora gidiyorum lütfen kilo bildirimlerini unutmayın:KK54:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Hepinize hayırlı ve bol eksili bir gün diliyorum :KK34:
Hayırlı Cumalar :KK3:
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını sizlere en kısa zamanda nasip eder inşallah...Aminnnnnnnnnn

Evetttttttttttt kızlarrrrrrrrr :122: :122: :122:
Gelelim dananın kuyruğunun koptuğu noktaya :KK1:

Başlangıç; 123 kg ( Rabim kimsenin başına vermesin ...Aminnn )
Geçen hafta; 122 kg :KK53::KK53::KK53::KK53:
Bu hafta; 120.9 kg :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Giden; 1.1 kg :KK76::KK76::KK76::KK76: ( bu kiloda olunca insan o 1.1e bile seviniyormuş :KK1: )

Toplam giden; 2.1 kg

Ahhhh aptal kafam ahhh verdiklerimi almasaydım şimdiye kadar rahat 20 kg gitmişti ama ben geriye doğru çalıştım istemeddende olsa :KK53: Neyse umutsuzluğa kapılmıyorum :KK34: inşallah önümüzdeki cuma daha aşağılarıda göreceğim :KK34:

Bu arada Spor; haftada 2 kere yürüyüş oldu bu hafta ( diğer koşturmaları saymıyorum tabiki :KK34: )
İnşallah önümüzdeki hafta daha fazla olucak :KK34:

Neyse ben temizliğe girişeyim :KK1: akşama annemler çaya gelicek :KK1: hatun titiz kesin bulur bir şey yoksa :KK60:

Herkse güzel bir gün diliyorum :KK3:

Selam kardes takimimin citir hanimlari..
listemizi kontrol edermisiniz lütfen:KK16::KK54:
***3.TAKIM 343.ETAP***

NoRaaa:KK43:65,6/66 / -0,4/-0,61 %)
sekerkiz67:KK43:79/78/1 / %1,27)
sahgull:KK43:69,9/69,4 /0,5 / %0, 72)
bluebootle:KK43:57,8/57,1 /0,7/%1, 21)
Sweetdimple:KK43:78/77,1/0,9 /1,15 % )
pegasus07:KK43:69,3/67,7 /1,6 /2,31 %)
Valkyrie89 : (82,2/82,2 /0 / % 0) kilosu sabit
kelebekolacam : (82,5/ 81, 2/ 1, 3/ %1, 58)
sevilay80:KK43:72/ 71, 2/0, 8/ % 1, 11)
cglaa16 : (67,4/67 /0.4 / %0.59)
erigim:KK43:65,3/63, 7/1, 6 %2, 45)
ayulduzz (74,6/ 74.3/ 0, 3/% 0, 40)
sulofe:KK43:90,8/ 90/0, 8/%0, 88)

3. Takim Ortalaması : %1,0

X