Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menüm
sabah:fıstık yedim tuvalet sorunumu halletmek için :KK34::KK34:
öğle:bulgur pilavı turşu
akşam:1 kase çorba, yarım porsiyon pataes yemeği ve patlıcan musakka
gece:2 kurabiye (cumartesi günüm var oyüzden yeni tarif denedimde nasıl olmuş bir bakayım dedim )

1 litre su
60 dak Yürüyüş,
250 ip atlama

Neyse ben temizliğe girişeyim :KK1: akşama annemler çaya gelicek :KK1: hatun titiz kesin bulur bir şey yoksa :KK60:

Herkse güzel bir gün diliyorum :KK3:

kolay gelsn canım
ayrıca kilo vermişsin hemde çok iyi vermişsin tebrik ederim devamıda gelecek inşallah :nazar:

kızlar siz<lere iyi tatiller ben çıkıyorum yarın misafirim gelecek çok hazırlık yapmam lazım çokk

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ 64,9/ 0,3/ % 0,46)
benbirtaneyim ( 61,4/61,4 / 0/%0 )kilosu sabit
newlife35 ( 59,7/ 0/0 / %0 ) kilosu sabit
maviask (52,2/52,2 /0 /%0 )kilosu sabit
phalanx(63,5/0 / 0/% 0) kilo bildirmedi
Moni(94,7/ 96,0 / -0,43 /%-0,46 )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
ceco34 (118,5/120,9 /-0,8 /%-0,68)340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%-0,10

Son düzenleme:
***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ 64,9/ 0,3/ % 0,46)
benbirtaneyim ( 61,4/61,4 / 0/%0 )kilosu sabit
newlife35 ( 59,7/ 0/0 / %0 ) kilosu sabit
maviask (52,2/52,2 /0 /%0 )kilosu sabit
phalanx(63,5/0 / 0/% 0) kilo bildirmedi
Moni(94,7/ 96,0 / -0,43 /%-0,46 )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
ceco34 (118,5/120,9 /-0,8 /%-0,68)340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%-0,10

Abla kusura bakma giremedim tel şarjı bitmişti yanımda değildi eve gelip taktım uyuyakalmışım öyle :KK43:

Ev tuttuk sonunda dün gidip eşya aldık. Bi köşe koltuk bi de yatak odamızı aldık akşam gelip hemen monte ettiler. Bugün gidip perde tül ve avize alacağız. Tül ve perde tüm ev 900 tl dedi ve indirimi hali. Daha halı yemek masası bi sürü ıvır zıvır eksiğim var. Ne zormuş taşınmak ya bi daha taşınmam öldüm resmen. Otelde bebekle ayrı zordu eve geçtik eşyasız o ayrı zor. Gece soğuk oldu hemen elektrik sobası aldı eşim zaten bebeğim öksürüyodu :KK43: bi de soğuk hava buhar makinesi aldık bebek için hep kurumuştu ağzı burnu. Cihaz kullanmaya başladığımızdan beri rahatladı.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Herkese bol hareketli ve az kalorili bir gün diliyorum :KK34:

Eşim sağ olsun sabah 9da başladı hepimizi uyandırmaya :KK1: tabi 11de yatınca dinç uyanır bilmiyorki karıcığı gece geç saate kadar sülalesini çekiştirdi ve uykusuz kaldı :KK60:
Bugün akşama kadar evdeyiz :KK34: akşamda bir arkadaşımıza oturmaya gideceğiz bir aksilik olmazsa :KK34:

Güzel ve sağlam bir kahvaltı yaptıktan sonra yeşil çayımı içerken buraya bir bakayım dedim :KK34:

kolay gelsn canım
ayrıca kilo vermişsin hemde çok iyi vermişsin tebrik ederim devamıda gelecek inşallah :nazar:

İnşallah canım :KK3:
Bu hafta hiç kasmadığımdanmıdır nedir gitti şükür kilolar :KK34:

kızlar ben izne ayrılmak istiyorum. sağlık problemlerim ve finallerim sebebiyle pek giremedim haftayada eve gideceğim yine girme imkanım pek olmaz :26: kendinize iyi bakın güzel kilolar verin ben gelinceye kadar :KK16:

selam kızlar internetim yok dünden beri çalışma var dediler hala gelmedi.teldende zor oluyor.

görüşemessek güzel hafta sonları diliyorum aman dikkat edin bu hafta hepimiz güzel kilolar verelim.

Abla kusura bakma giremedim tel şarjı bitmişti yanımda değildi eve gelip taktım uyuyakalmışım öyle :KK43:

Ev tuttuk sonunda dün gidip eşya aldık. Bi köşe koltuk bi de yatak odamızı aldık akşam gelip hemen monte ettiler. Bugün gidip perde tül ve avize alacağız. Tül ve perde tüm ev 900 tl dedi ve indirimi hali. Daha halı yemek masası bi sürü ıvır zıvır eksiğim var. Ne zormuş taşınmak ya bi daha taşınmam öldüm resmen. Otelde bebekle ayrı zordu eve geçtik eşyasız o ayrı zor. Gece soğuk oldu hemen elektrik sobası aldı eşim zaten bebeğim öksürüyodu :KK43: bi de soğuk hava buhar makinesi aldık bebek için hep kurumuştu ağzı burnu. Cihaz kullanmaya başladığımızdan beri rahatladı.
önmemli değil canım bu hafta zaten iyi değildik.önümüzdeki hafta güzel kilolar verelim.
Hayırlı olsun canım evi tutmuşsunuz.eşyalarınıda güle güle kulllan.bilirim evin eksiği hiç bitmez,aman bebişini üşütme.

kızlar ben izne ayrılmak istiyorum. sağlık problemlerim ve finallerim sebebiyle pek giremedim haftayada eve gideceğim yine girme imkanım pek olmaz :26: kendinize iyi bakın güzel kilolar verin ben gelinceye kadar :KK16:

geçmiş olsun canım tamam seni izinli yazyorum.aman tatilde kilo alma.

Son düzenleme:
Sabah güzel bir kahvaltı yaptım misafirler vardı. Öğle kursta ancak galeta filan yedim akşama kadar öle durdum maalesef yemeğe gitme imkanım olmadı. Akşamda evde işte ekmeğe yüklendim :KK43: Bir de üstüne cola içtim sanki çok kilo veriyorum da kaçamak yapıyorum.

Sabah
1 simit
3 dilim peynir
3 çatal omlet
1 domates

Öğle
4 galeta çubuk
3 kurabiye

Akşam
4 dilim ekmek
4 kaşık menemen
2 bardak cola

Su : 1,5 litre ama daha yatana kadar içerim.

:KK43:(

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Çok geç oldu ama ancak geldik misafirlikten :KK34:
Gece fena geçmedi ama pek hoşlanmadığım bir cift daha davetliymiş :KK53: Eve girince onları gördüm ve acıkcası bilseydim gitmezdim bile :KK35:
Boş sohbeti olan insanlar üstelik kendilerini birşey zanneden tipler :KK33:
Çok fazla muhabbete girmemeye çalıştım o yüzden çokda rahattım :KK1:
Ev sahibi sağ olsun bir sürü şey hazırlamıştı hatta bende tahmin ettiğim için akşam yemeği yemeden gittim :KK76:
Şükür geceyi çok hafif atlattım :KK1: hamur işlerinden yemedim sadece 2 çeşit salata ve 5 - 6 tane sarma :KK34:

Evsahibi olan arkadaşın eşi ( yeni evlendiler ) mutfaktayken bir ara bana ya Banu diğer bayanlarda iyiler ama nedense seni çok daha fazla sevdim dedi :KK1:
Çalışmayı düşünüyor ve işe girene kadar fırsat buldukça görüşmeye karar verdik :KK34:
O cins olan çift ha bire kendileriyle ilgili konuşmaya çalıştıkça ikimizde biririmize bakıp durduk :KK1: sanki sohbet edecek şey yokmuş gibi :KK1:

Neyse Mübarek kandil günü ( 12yi geçti sonuçta :KK1: ) günaha girmim fazla :KK1:
Sonuçta bir daha ne zaman görürüm onları Allah bilir :KK34:
Sabah inşallah Annemlere kahvaltıya gideceğiz ordanda öğlenden sonra eşimin anannesine gideriz kandillik :KK34: en son eşimin amcasına akşam yemeğine geçeceğiz yani anlıyacağınız yarın yokkum :KK1: geç saate kadar en azından :KK1:

Şimdiden herkesin Kandili mübarek olsun ....
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını inşallah sizlere hayırlı olarak nasip eder ....Aminnnnnnnnnnn

selamün aleyküm hayırlı kandiller şekerlerim:KK16:
rabbim,sağlık,sıhhat,huzur, mutluluk,bereket versin inşallah.
kandilimiz mübarek olsun, hayırlara da vesile olsun inşallah..aminnn:KK16:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK1:
Sabah annemlerde kahvaltı ettik ordan KVye uğradık bir saat :KK34: en sonda eşimin amcasına gittik ve daha yeni geldik :KK34:
Küçük cimcimemi uyutana kadar boşum ondan sonrada Allahın izniyle oturup kuran okumayı düşünüyorum :KK34:
Mübarek geceden biraz bende faydalanayım değilmi :KK34:

dünkü menüm

sabah arkadaşa kahvaltıya gittim
2 tane kol böreği,
1 dilim ekmek domates çay kahvaltılık

abarttım biraz malesef
akşam:1 kase çorba

spor:arkadaşta oryantal oynadık 1-2 saat umarım yakmışımdır yediklerimi

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Hazır kuzum uyurken sizlere bakayım dedim :KK34:
Ya nasıl bir griptir bu sene kuzum hala okadar ilaça rağmen tam düzeldi derken yine başlıyor öksürük krizlerine :KK43:
Dün tam ilaçını verdim gece bir öksürük tuttu kızcağız tutamadı kendini kustu tabi bütün ilaçda daha boğazından inmeden halıya çıktı :KK35: hadiiiiiii onun temizliğiyle uğraş dur :26:
Ayak altına, göğsüne ve sırtına vicks sürdüm de öylelikle sakinledi :KK34:
Normalde ben yataktan çıkar çıkmaz peşimden kalkan kuzu hala uyuyor :KK53: artık nasıl halsiz düştüyse :26:

Bugün biraz dışarı çıkmayı düşünüyorum :KK34: hem temiz hava belki biraz iyi gelir hemde çamaşır ipim koptu onu alayım dedim :KK34:
Tabi anamda kurtlu dayanamadı sosyete pazarınada uğrayalım dedi :KK1: ölecek kadın pazar gezmek için :KK1:
Neyse banada yürüyüş olur artık ne yapayım :KK34:

Şimdi sabah sabah sinir oldum :KK47:
Dün KV biz gider gitmez kızıma bana hemen bir Facebook hesabı açıyorsun dedi :KK53:
Neymiş ablasına torunu açmışmış onun varsa KVninde olması gerekiyormuş :26: birde açıkca söylüyor :KK1: resmen sinirden gülmeye başladım ve dedim şu teknoloji bozdu iyice sizi diye :KK1: Teyzesi nasıl dalga geçiyor aaa benim varsa onun olmazsa çatlardı zaten diye :KK1: onada torunu sırf muzurluk olsun diye açmış hatta kadıncağız diyor ben sadece resimlere bakmayı öğrendim diğer şeyleri bilmiyorum bile diye :KK34:
Eşim hatta kocaları öbür tarafa gönderdiniz bak ölünce hesap soracaklar bizden sonra ne yaptınız diye dedi :KK1:
Valla dedim ben kendi Anneme şakasına geçenlerde hadi sanada açalım dediğimde ( ki kadının ne bilgisayarı var ne interneti ) aaa bu yaştan sonra facei ne yapacağım oturup namazımı kılar kuranımı okurum dedi dedim :KK34: KV fena bozuldu ve ben kuranımıda okuyorum zaten dedi :KK35:
Buraya kadar herşey iyi hoş güzel sonuçta beni ilgilendirmez ama benim saftirik kızım gitmiş bana ondan istek göndermiş :KK35: neyse kabul etmem olur biter dedim eve geldiğimizde fark edince ( büyük cadı söylemiyor bile :KK1: ) benim iş güzar kocamda sabah benim facee oyun isteği yollamak için girmiş ( birbirimizin şifresini biliriz ama ancak oyun için diğerininkine girersiz :KK1: ) bir güzel anasını bana arkadaş olarak kabul etmiş :KK47::KK47::KK47::KK47:
Tam buraya yazarken fark ettim tabi o an kan beynime sıçradı :KK53: bari orada rahat versin ( büyük görümcem bir tek ekli küçüğünü bile ne ekledim ne birşey )
Telefon açıp len sen niye böyle yaptın sanki gerçekte çok can ciğerizde sanaldada arkadaş olacağız :KK47: oda aşkım yaa sıkıntı yok istemiyorsan çıkar arkadaşlıktan dedi :KK1: bende çıkardım tabiki :KK1: hee inşallah büyük cadı göstererek eklememiştir beni yoksa kabak benim başıma patlar yok işte istek yolladıkda sen kabul etmedin falan diye :KK53:
Bu adam beni öldürecek :26: kadını kurdurtacak sonra ben uğraşacağım yine :KK53: sanane kardeşimmmmmmmmmm sananeeeeeeeee ben senin arkadaşlarına karışıyormuyum :KK47:

Ay sabah sabah sizinde başınızı şişirdim :KK1: kusura bakmayın ama anlatmasaydım çatlardım :KK1:

selam kızlar internetim yok dünden beri çalışma var dediler hala gelmedi.teldende zor oluyor.

görüşemessek güzel hafta sonları diliyorum aman dikkat edin bu hafta hepimiz güzel kilolar verelim.

önmemli değil canım bu hafta zaten iyi değildik.önümüzdeki hafta güzel kilolar verelim.
Hayırlı olsun canım evi tutmuşsunuz.eşyalarınıda güle güle kulllan.bilirim evin eksiği hiç bitmez,aman bebişini üşütme.

geçmiş olsun canım tamam seni izinli yazyorum.aman tatilde kilo alma.
Saol abla anlayışın için :) oğlum uyuduğu zaman başlıyorum eşya dizmeye yoksa kıyameti koparıyo illa kucak ya da güldürün beni . Eşimde hep kafam karışık diyip duruyo çünkü ofiste açıyor burda :)
Annem beni arayıp deli ediyo zaten yanlızım burda yok o evi tutma bu eşyayı alma dedim istersen çadırda yaşıyayım :)
Alışmaya çalışıyorum Mersin'e sevdim burayı havası güzel insanları iyi eşimde mutlu burda inşallah herşey güzel olur

ayyyyyyyy beğen tuşuna ambargo koymuşlar:KK47::KK47::KK47:sinir oldum dün geceden beri ya,yok efendim birini beğenmişimde diğerini beğenemezmişim yok efendim o kişiyi tekrar beğenebilmek için başkalarını önce beğemem gerekiyormuşda ayyy hiç sevmem böyle işleri onane kardeşim 10 kere beğenirim 20 kere beğenirim aaaaa:KK35::KK35::KK35:
forumdan soğudum resmen ya,kocam bana bu kadar baskı yapsa kapıya koymuştum:KK52:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Hazır kuzum uyurken sizlere bakayım dedim :KK34:
Ya nasıl bir griptir bu sene kuzum hala okadar ilaça rağmen tam düzeldi derken yine başlıyor öksürük krizlerine :KK43:
Dün tam ilaçını verdim gece bir öksürük tuttu kızcağız tutamadı kendini kustu tabi bütün ilaçda daha boğazından inmeden halıya çıktı :KK35: hadiiiiiii onun temizliğiyle uğraş dur :26:
Ayak altına, göğsüne ve sırtına vicks sürdüm de öylelikle sakinledi :KK34:
Normalde ben yataktan çıkar çıkmaz peşimden kalkan kuzu hala uyuyor :KK53: artık nasıl halsiz düştüyse :26:

Bugün biraz dışarı çıkmayı düşünüyorum :KK34: hem temiz hava belki biraz iyi gelir hemde çamaşır ipim koptu onu alayım dedim :KK34:
Tabi anamda kurtlu dayanamadı sosyete pazarınada uğrayalım dedi :KK1: ölecek kadın pazar gezmek için :KK1:
Neyse banada yürüyüş olur artık ne yapayım :KK34:

Şimdi sabah sabah sinir oldum :KK47:
Dün KV biz gider gitmez kızıma bana hemen bir Facebook hesabı açıyorsun dedi :KK53:
Neymiş ablasına torunu açmışmış onun varsa KVninde olması gerekiyormuş :26: birde açıkca söylüyor :KK1: resmen sinirden gülmeye başladım ve dedim şu teknoloji bozdu iyice sizi diye :KK1: Teyzesi nasıl dalga geçiyor aaa benim varsa onun olmazsa çatlardı zaten diye :KK1: onada torunu sırf muzurluk olsun diye açmış hatta kadıncağız diyor ben sadece resimlere bakmayı öğrendim diğer şeyleri bilmiyorum bile diye :KK34:
Eşim hatta kocaları öbür tarafa gönderdiniz bak ölünce hesap soracaklar bizden sonra ne yaptınız diye dedi :KK1:
Valla dedim ben kendi Anneme şakasına geçenlerde hadi sanada açalım dediğimde ( ki kadının ne bilgisayarı var ne interneti ) aaa bu yaştan sonra facei ne yapacağım oturup namazımı kılar kuranımı okurum dedi dedim :KK34: KV fena bozuldu ve ben kuranımıda okuyorum zaten dedi :KK35:
Buraya kadar herşey iyi hoş güzel sonuçta beni ilgilendirmez ama benim saftirik kızım gitmiş bana ondan istek göndermiş :KK35: neyse kabul etmem olur biter dedim eve geldiğimizde fark edince ( büyük cadı söylemiyor bile :KK1: ) benim iş güzar kocamda sabah benim facee oyun isteği yollamak için girmiş ( birbirimizin şifresini biliriz ama ancak oyun için diğerininkine girersiz :KK1: ) bir güzel anasını bana arkadaş olarak kabul etmiş :KK47::KK47::KK47::KK47:
Tam buraya yazarken fark ettim tabi o an kan beynime sıçradı :KK53: bari orada rahat versin ( büyük görümcem bir tek ekli küçüğünü bile ne ekledim ne birşey )
Telefon açıp len sen niye böyle yaptın sanki gerçekte çok can ciğerizde sanaldada arkadaş olacağız :KK47: oda aşkım yaa sıkıntı yok istemiyorsan çıkar arkadaşlıktan dedi :KK1: bende çıkardım tabiki :KK1: hee inşallah büyük cadı göstererek eklememiştir beni yoksa kabak benim başıma patlar yok işte istek yolladıkda sen kabul etmedin falan diye :KK53:
Bu adam beni öldürecek :26: kadını kurdurtacak sonra ben uğraşacağım yine :KK53: sanane kardeşimmmmmmmmmm sananeeeeeeeee ben senin arkadaşlarına karışıyormuyum :KK47:

Ay sabah sabah sizinde başınızı şişirdim :KK1: kusura bakmayın ama anlatmasaydım çatlardım :KK1:
ayy ailecek alemsiniz vallahi he:KK1::KK1::KK1:

Saol abla anlayışın için :) oğlum uyuduğu zaman başlıyorum eşya dizmeye yoksa kıyameti koparıyo illa kucak ya da güldürün beni . Eşimde hep kafam karışık diyip duruyo çünkü ofiste açıyor burda :)
Annem beni arayıp deli ediyo zaten yanlızım burda yok o evi tutma bu eşyayı alma dedim istersen çadırda yaşıyayım :)
Alışmaya çalışıyorum Mersin'e sevdim burayı havası güzel insanları iyi eşimde mutlu burda inşallah herşey güzel olur
oyyy canım benim,Allah yardımcın olsun:KK16:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Ben geldimmmm :KK1: ama posam çıktı resmen :KK52:
Hesapta annemle pazara gidecektik ama kızkardeşim arayıp çocuklar çok kötü okulada göndermiyeceğim doktora gitmem lazım diyince bizde annemle merak ettik kuzuları ve atlayıp gittik kardeşime :KK34:
Birlikte götürürüz çocukları dedik ama vardığımızda bir baktık ki çocuklar gayet iyi :KK53:
Ay bakma şimdi böyleler ölüyorlar öksürükten dedi :KK1: tabi o arada benim kuzu öksürmekten helak oluyordu :26:
Hadi istediği hastaneye götürdüm ama oraya varıncada aaa burası kalabalık daha çok mikrop kaparlar dedi muayene ettirmeden hadi geri döndük :KK1:
Başka bir hastaneye götürelim dedi hadi yine yollara düştük ve bu seferde gittiğmiz hastanede sigortalıya belli bir sayıdan sonra bakmıyorlarmış diye muayene ettirmeden çıktı :KK52::KK52::KK52::KK52:

Resmen kafayı yiyecektim :KK50:
Ulen o süre içinde bir kere bile öksürmedi çocukları ama kardeşim pipirik ille göstereceğim diyor ama bir yandanda hastane beğendiremiyoruz :KK53: en sonunda annem kızdı bak ablanın kızı seninkilerden beter ama gıkı çıkmıyor yazık günah yürü eve geçelim bir kahve içelim bari dedi :KK1:
Gittik kahve içmeye anam benim yeğenler öyle bir kudurdularki öyle böyle değil yani :KK52::KK52::KK52::KK52:
Yarım saat oturduk ama beynim şişti :KK53: Valla evde otursaydım bari temizliğimide yapar birazda keyif yapardım :KK1: neyse yarın artık :KK34: ama ben kızkardeşimi tanıyorsam ( pipiriklik konusunda ) akşama kesin eşi işten gelince yine inat edip çocukları bir doktora gösterir :KK1:

Nasıl yorulduysam ve gerildiysem benim büyük kız babasını çaktırmadan aramış annem baya bir yorulmuş gerginliği yüzüne yansıyor demiş :KK1: oda sağ olsun hemen telefon açıp aşkım akşam için birşey yapma hiç dinlen ben gelince tost basarız olmazsa diye :KK1: birde temizliğime yardım edecekmiş :KK1:
Adam tabi biliyor nasıl eşini gevşeteceğini :KK60: :KK60: :KK60: temizlik derdindende kısmen yırttım sayılır :KK1:

ayyyyyyyy beğen tuşuna ambargo koymuşlar:KK47::KK47::KK47:sinir oldum dün geceden beri ya,yok efendim birini beğenmişimde diğerini beğenemezmişim yok efendim o kişiyi tekrar beğenebilmek için başkalarını önce beğemem gerekiyormuşda ayyy hiç sevmem böyle işleri onane kardeşim 10 kere beğenirim 20 kere beğenirim aaaaa:KK35::KK35::KK35:
forumdan soğudum resmen ya,kocam bana bu kadar baskı yapsa kapıya koymuştum:KK52:

ayy ailecek alemsiniz vallahi he:KK1::KK1::KK1:

oyyy canım benim,Allah yardımcın olsun:KK16:

Anam şu beğeni tuşu beni deli etti zaten iki gündür :KK47:
Hayır birde şimdi başımıza birşey daha çıktı :KK47: bakıyorum özel mesaj var yazıyor giriyorum bir bakıyorum bilmemkim seninle ilgili alıntı yapmış diye özel mesaj gelmiş :KK47::KK47::KK47: Ulen ben zaten onu siteye girdiğimde göreceğimmmmmmmmmm birde tekrar mesaj atmanın alemi ne :KK35:
Bakalım belki birkaç gün sonra eski sisteme geçerler inşallah :KK34:

X