Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aminnnnnnn canım
Gerçekten çok haklsın erkekler kandırılmaya meyilli saftirik çocuklardan farksız
O yüzden onları lolipopla biz kandıracağız ama aradada enseye şaplağı yapıştıracağız ki fazlada şımarıp yaramazlık yapmaya niyetlenmesin
Rabbim hepimizin huzurunu daim etsin ...aminnnnn

Kilo konusuna gelince kesinlikle 85 kg bile olsam herhalde afet gibi olurum şu kilomla bile Banu Alkan modundayım genelde hele birde üzerimde elbise varsa Sibel Can gibi eteklerini tutup parmak ucunda sallana sallana gezmişliğimde çok
Dediğin gibi hedefleri ufak tutmak en iyisi bende hedefleri 10ar 10ar gitmeyi düşünüyorum Rabbim inşallah nasip edecek bu sefer sağlıklı ve fit bir kiloya düşmeyi
Daha geçen gün annem bile diyor kız 95 olsan bile yeter diye ( Almanyaya gittiğimde okadardım ya iyidin o zaman diyor ki bende resimlere baktığımda kız iyimişim o kilo diyorum en azından resimlerde biraz daha düzgün çıkıyordum neyse hallederizzzzzzzzzzzzzzzzzz

canım seni çom iyi anlıyorum haklısın kıskanmkatada ama kilonu dert etme sen maşallahın var senin canım daha ne olsun çocuk var yinede çıtırsın
sadece sen daha bakımlı ol zaten fizik iyi senin 59 kiosun daha ne olsun ya kendine işkence etme verirsin 1-2 kio fazlanıda sen eminim ben senden arkadaşım
dediğim gibi bakımlı ol eve geldim diye salma kendini yap makyajını git mini elbiseleri adamın gözü senden başkasını görmez
arkadaş anlattı psikolojik danışman danışanı bie erkek eşim evde eşofmanla dloşıyor ama işe giderken elbiseler makyajlar çok üzülüyorum diyormuş ben öyle istemiyorum diyormuş bak erkekler ne ister sorusunun yanıtı

dünkü menüm

sabah:3 kurabiye
öğle:1 kase çorba, tavuk, 3 çatal pilav, salata
akşam:1 tabak kuru fasülye, pilav
ara:çikolata
60 dak yürüyüş
1,5 litre su
bugün abarttım ya sinir oldum kendime

iyi akşamlar şekerlerim
dün spora tekrar yazıldım kendimi çokkk mutlu hissediyorum2 gündür düzenli gidiyorum inşallah bir aksilik olmassa böyle devam edicem.eski arkadaşlarımlada karşılaşıyoruz çok hoş oluyor
diyette 2 gündür süper gidiyor,ya sabır çekmeyide unutmuyorum hatta koşu bandında yürürken çekiyorum

Allah iyiliğini versin kız güldürdün yine

evet tatlım 85 bile yeter ve sen 95 lede fıstık gibiydin

dünkü menüm

sabah:3 kurabiye
öğle:1 kase çorba, tavuk, 3 çatal pilav, salata
akşam:1 tabak kuru fasülye, pilav
ara:çikolata
60 dak yürüyüş
1,5 litre su
bugün abarttım ya sinir oldum kendime
bu menüyle yolunmadık saçın kalmıcak diyim
kurabiye çikolata aaaaa
suyu az buldum 2 ye tamamlamaya gayret et tatlım,yürüyüş harika

Kizlar benim gecen haftayla ayni( maalesef hic verememisim ama sukur almamisim da. Neyse yogundu haftam buna sukur

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ / / % )
benbirtaneyim ( 61,4/ / /% )
newlife35 ( 59,7/ / / % )
maviask (52,2/52,2 /0 /%0 )kilosu sabit
phalanx(63,5/ / /% )
Moni(94,7/ / /% )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%

banucum ben bu hafta izinden dönüp listeye giriyorum canımcım,sen de ne zaman istersen o zaman listede olursun söylemen yeterli

banucum ben bu hafta izinden dönüp listeye giriyorum canımcım,sen de ne zaman istersen o zaman listede olursun söylemen yeterli

Tamam canım yarın sabah bir tartılayımda ona göre cevap veririm ama inşallah bir aksilik olmazsa bende listeye dönerim

Aklımdayken yediklerimide yazayım kaçmadan

sabah;
Klasik kahvaltım
2 dilim ekmek
2 kk beyaz peynir
4 zeytin
domates, salatalık
1 haşlanmış yumurta

Öğlen;
1 kase çorba ( dünden az kalmıştı )
1 kase salata
1 kase yoğurt

Akşam;
1 kase çorba
4 YK zeytinyağlı ıspanak ( pirinçsiz )
3 YK yoğurt

Gün içinde 2 litre su

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ / / % )
benbirtaneyim ( 61,4/61,4 / 0/%0 )kilosu sabit
newlife35 ( 59,7/ / / % )
phalanx(63,5/ / /% )
Moni(94,7/ 96,0 / -0,43 /%-0,46 )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
ceco34 (118,5/ / /%)340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

Son düzenleme:
günaydın hayırlı cumalar şekerlerim

rabbim sağlık,sıhhat,huzur,mutluluk,bereket versin,yuvalarımızı kem gözlerden ,her türlü kötülüklerden korusun inşallah..aminn..

izne çıktığım kilodan daha da aldığım için bu hafta böyle bir sonuç oldu haliyle,bundan sonraki haftalar inşallah bir aksilik olmassa azar azar da olsa kilo vereceğimi düşünüyorum.

kızlar ben birazdan spora gidicem,sizler kilo bildirmeyi unutmayın.gelince listeyi hazırlayıp paylaşırım.

banucum,senide aldım listeye bacımbu hafta fazla çıksan da sorun yok zaten kilon 3 e bölünecek,benim gibi olcak yani:13:

kilo vermek zorundayız kızlar o yüzden bu hafta daha bi dikkat edip kaçamaksız bir hafta geçirelim,kendimiz için

merhaba kızlar benim finallerim var pek giremiyorum bu hafta kilom sabit :)
Allah zihin açıklığı versin canım,inşallah tüm sınavlarından çok iyi sonuçlar alırsın

Son düzenleme:
Diyette pazartesi yada ertesi yoktur,diyette sadece sağlıklı yaşam ve bugün vardır, Bugün kendi sağlığın için ne yaptın???

Hepinizden Allah razı olsun beni çok güzel motive ediyorsunuz. Böyle şeyler eşe dosta akarabaya anlatılamıyor iyiki varsınız sizi çok seviyorum.
Ayşe ablam kg sabit benim bu haftada inşallah bundan sonra motive olarak kilo vermek istiyorum

***8.TAKIM 343.ETAP***

Nice15( 65,2/ / / % )
benbirtaneyim ( 61,4/61,4 / 0/%0 )kilosu sabit
newlife35 ( 59,7/ 59,7/ 0/ %0 ) kilosu sabit
phalanx(63,5/ / /% )
Moni(94,7/ 96,0 / -0,43 /%-0,46 )340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
ceco34 (118,5/ / /%)340.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

canım benim senden de Allah razı olsun ,iyiki sizlerde varsınızbiz burada bir aileyiz kimseye diyemediklerimizi birbirimizle paylaşalımki içimizde büyümesinler.
bizde seni çokkkk seviyoruz
yeni bir haftaya inşallah güzel motivelerle giricez ve takımca çok güzel kilolar vericez

kızlar ben spora gidiyorum lütfen kilo bildirimlerini unutmayın

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hepinize hayırlı ve bol eksili bir gün diliyorum
Hayırlı Cumalar
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını sizlere en kısa zamanda nasip eder inşallah...Aminnnnnnnnnn

Evetttttttttttt kızlarrrrrrrrr :122: :122: :122:
Gelelim dananın kuyruğunun koptuğu noktaya

Başlangıç; 123 kg ( Rabim kimsenin başına vermesin ...Aminnn )
Geçen hafta; 122 kg
Bu hafta; 120.9 kg

Giden; 1.1 kg ( bu kiloda olunca insan o 1.1e bile seviniyormuş )

Toplam giden; 2.1 kg

Ahhhh aptal kafam ahhh verdiklerimi almasaydım şimdiye kadar rahat 20 kg gitmişti ama ben geriye doğru çalıştım istemeddende olsa Neyse umutsuzluğa kapılmıyorum inşallah önümüzdeki cuma daha aşağılarıda göreceğim

Bu arada Spor; haftada 2 kere yürüyüş oldu bu hafta ( diğer koşturmaları saymıyorum tabiki )
İnşallah önümüzdeki hafta daha fazla olucak

Neyse ben temizliğe girişeyim akşama annemler çaya gelicek hatun titiz kesin bulur bir şey yoksa

Herkse güzel bir gün diliyorum

Selam kardes takimimin citir hanimlari..
listemizi kontrol edermisiniz lütfen
***3.TAKIM 343.ETAP***

NoRaaa65,6/66 / -0,4/-0,61 %)
sekerkiz6779/78/1 / %1,27)
sahgull69,9/69,4 /0,5 / %0, 72)
bluebootle57,8/57,1 /0,7/%1, 21)
Sweetdimple78/77,1/0,9 /1,15 % )
pegasus0769,3/67,7 /1,6 /2,31 %)
Valkyrie89 : (82,2/82,2 /0 / % 0) kilosu sabit
kelebekolacam : (82,5/ 81, 2/ 1, 3/ %1, 58)
sevilay8072/ 71, 2/0, 8/ % 1, 11)
cglaa16 : (67,4/67 /0.4 / %0.59)
erigim65,3/63, 7/1, 6 %2, 45)
ayulduzz (74,6/ 74.3/ 0, 3/% 0, 40)
sulofe90,8/ 90/0, 8/%0, 88)

3. Takim Ortalaması : %1,0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…