Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Sabah :
Fındık ezmesi - Kk peynir - zeytin - kavurma - 2 dilim ekmek

Ara : 1 muz - 1 mandalina

Öğle : fırında püreli köfte (ben yaptım :) ) - 2 yk bulgur - yoğurt

Ara : cevizli sucuk

Akşam : yarım tabak tavuk - yoğurt - salata

Ara : rezene çayı

Yarım saat bisiklet sürdüm

Yemek yapmayı öğreniyorum 2 gündür neler yaptım :)

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Yemeğimi yedim annemlerde üzerine şekersiz çayımıda içtim ve sonunda geldim
Kızımla anneme giderken ( ki sokağın diğer ucunda oturuyor ) baya kar topu oynadık
Büyük cimcimede katıldı ve çığlık ata ata çıktık sokağı
Artık nasıl kahkahalar attıysak, ufaklıkta nasıl dedeeee diye seslendiyse bir baktık babam balkonda
Kücük cadıyı zar zor ağlayarak soktuk eve
Oynamak istiyorum oynamak lazım diye ağladı durdu ben kükreyene kadar babam bile heheyyyyt ne kükredin kız çocuk sindi anında dedi tabi annem üzerine gelince fırça yedim niye kuşuma bağırıyorsun diye

Bugünki menümüde aklımdayken paylaşayım

Sabah;
2 dilim ekmek
2 kk beyaz peynir
4 yeşil zeytin
1 yumurta
domates, salatalık

ara;
1 yeşil çay

Öğlen;
1/2 tabak kapuska ( kıymalı )
1 büyük bardak ayran

aradan bir yarım saat geçincede 1 elma

ara;
1 fincan şekersiz nescafe

akşam;
Bol hamsi buğlama
soğanlı karışık salata

ara;
3 bardak şekersiz çay

canım iyi oyunlar o zaman ne güzel baya varmı kar orada

Valla öyle diz boyu kar yoktu ama baya arabaların üzeri kaplanmıştı yerler tabi basıldıkça çamur olmuş tabi bazı yerler temizdi kardan adam yapacak kadar yoktu ama yinede güzeldi

merhaba kızlar mal gibiyim saat 7den beri şu saate kadar uyudum ve midem aşırı derecede bulaniyor soğuk almışım sanırım offf

butun gece artık halay çekerim kendimi bu uyku düensizliğinden dolayı

merhaba kızlar mal gibiyim saat 7den beri şu saate kadar uyudum ve midem aşırı derecede bulaniyor soğuk almışım sanırım offf

canım geçmiş olsun acil şifalar
gece uyanık olmak güzeldir ya sesiz sedasız müzik dinle kitap oku ohhh ne güzel

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Herkese bol eksili ve bol enerjili bir gün diliyorum

Bugün evden çıkmayı düşünmüyorum :26: evdeki işlerimi halledeyim diyorum tabi anamdan fırsatım olursa daha dün tembihliyordu eve giderken öğle yemeğine gelsene diye
Yapılacak ütülerim var onları aradan çıkartayım ki hafta sonu onla uğraşmim evimi temizliyeyim rahat rahat malum haftaya perşembe KPnin senesini okutacağım

Ara ara uğrarım tabi sizlere bakmak için

Çok çok geçmiş olsun umarım şu anda daha iyisindir

yinede oynamışsınız ne güzel bizim burada eridi bitti hemen

dünkü menüm
sabah:çeyrek simit
öğle:1 tabak taze gasülye
ara:kraker çikolata
akşam:1 kse çorba,tavuk pilav
ara:elmalı kurabiye

spor:30 dak yürüyüş

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr

Ben geldimmmmmmmmm

Anam bugün baya hareketli bir gün geçirdim sayılır
Hani geçen gün demiştim ya obezite cerrahisi düşünüyorum diye benim eşşek erkek kardeşim faceden bir gruba ameliyatla ilgili bir kaç soru sorduğumu görmüş ve dün anında annemlere yetiştirmiş pis gambazcı
Hatta ben gittiğimde tam annemle kıza forma bakmaya çıkacağımız sürede iki dakikada yetiştirmiş hatta babam biz çıkarken konuşmaya başladığı için onada söylemiş
Adamcağız tabi neyin ne olduğunu anlamadığı için baya bir üzülmüş biz geldiğimizde de annemi yatak odasına çekip ben banuyla konuşcağım falan demişte annem tatsızlık çıkar ben yanlız konuşurum onla demiş :26:

Tabi karı koca sabaha kadar doğru dürüst uyumamışlar ve kadıncağız bir iki bişey aldım bahanesiyle bana geldi
Anam artık ne dediyse erkek kardeşim ameliyatla ilgili kadıncağız daha lafını açtığı gibi ağlamaya başladı
Neyse oturduk uzun uzun konuştuk hatta ona izah ettim hemen atlama niyetim yok sadece araştırıyorum üstelik benim istememle olacak şey değil doktor karar veriyor falan diye
Şükür biraz rahatladı, sakinledi ama söz vermek zorunda kaldım son kez de olsa sıkı sıkı diyet yapıp elimden geldiğince spor yapacağıma

Kadıncağız sırf kendimi daha iyi hissedeyim diye koltuklarımı bile değiştirmeyi teklif etti hani kendimi daha iyi hissedersem evim daha düzgün olursa sırf kendime yoğunlaşırım diye ama tabi benim inatçı eşim kesinlikle kabul etmedi
Annem sen ikna et hemen önümüzdeki hafta gider alırız dedi ( günden sonra tabi ) ama benimki bir kere hayır dedimi kolay kolay evete dönmez aslında ne güzel olurdu ama annemlerede kıyamıyorum sonuçta niye okadar masrafa girsin
Kadıncağız kafamı karıştırıp çekti gitti yani anlıyacağınız yine diyete devam şimdilik

canım anne işte ya kıyamam
seni düşünütor tabi oda napsın
koltuklarda iyi olurdu tabi
ama boşver annenlere aldırma yazık masraf n gerek ya eşin alır
ameliyatıda tabii indsan bazen düşünüyor olanları görüp neden bande olamayaım denebiliyor ama boşver sen diyetini yap azmin elinden hiçbişey kurtulmaz zayıflarsın burada zaten birbiimize desteğiz ok
yanındayım ben canım eleştiri yaparım hatalarını söylerim verirsin allahın izniyle

merhaba kızlar bugün tartıldım 63.4 gördüm mutlu oldum
bunun üstüne kendime kısa süreli bir bayram ilan ettim midem şuanda yasta

kızlar yediklerimi 2gündür kusuyorum midem bulanıyor
kilolarım için iyi ama midem için kötü bişii
akşam yemeği yemedim yemeyede korkuyorum
papatya çayı yaptım onu içiyorum:)

Annem geldi Eşyaları topladığımızı görünce ağladı çok kötü oldum babamında üzüntüden şekeri düşmüş Mersin'e taşınmaya da mecburum eşimi tek bırakamam of allahım napıcam ben

çok zor bir durum canım ama alışıyor herkes bende alıştım ailemden ayrı şehirde yaşamaya ilk zor oluyor ama alışıyorsun onlarda alışır üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…