Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

yapma kız yapma öyle yiyormuş gibi yap ama yemee valla canımız çıkıyor 1 kiloyu verinceye kadar

kızlar yediklerimi 2gündür kusuyorum midem bulanıyor
kilolarım için iyi ama midem için kötü bişii
akşam yemeği yemedim yemeyede korkuyorum
papatya çayı yaptım onu içiyorum:)

Benimde mide haftasonundan beri hemen bulanıyor. Şiddetli bulantı geçti ama bu sefer sanki yediklerim midemi ağrıtacak gibi geliyor yemeye korkuyorum. Bugün zorladım yedim birşeyler. Evet, bu haftanın bildirimini yapayım bende :) Yarın sabah 6 buçukta okula gidiyorum vaktim olmuyor öğleye kadar.

Geçen hafta : 53.0
Bu hafta : 52.6
Aradaki fark : 0.4
Oran : %0.7 inş doğrudur
spor : - hasta olunca bir de kar filan hiç yapamadım

Bugünkü menü

Sabah
1 dereotlu puğaça

Ara
1 bardak beşli yeşil çay

Öğle
Balık
Domates
2 dilim çavdar ekmek

Akşam
1 dereotlu puğaça
1 orta şekerli türk kahvesi

Kaç gündür yemeyince bugün çok yemişim gibi geldi :)

canım valla bende çarşı pazar dolaşmaktan karda kışta soğuğu yedim yedim midem kötü oldu
canım sen öğretmendin demi yalnış hatırlamıyorsam

canım valla bende çarşı pazar dolaşmaktan karda kışta soğuğu yedim yedim midem kötü oldu
canım sen öğretmendin demi yalnış hatırlamıyorsam

Evet, öğretmenim :) Soğuklara dikkat fena ben hafta sonu birden göçtüm. Ne olduğunu bile anlamadım hastane acile gittim serumla filan geldim kendime anca. Daha yeni yeni geçiyor. İştah açısından iyi oldu gerçi bişey yiyemedim. Ama işin kötüsü su bile içemiyorum.

ne öğretmenisin fıstık çok geçmiş olsun canım :) bende dikkat etmeye çalışıyorumda valla burası çok çok soğuk :26:

Ya yediklerimi sayıyo resmen bana sen diyet yapıyosun sütün kesilecek diyo. Aslında iyi oluyo o yemeye zorladıkça yiyesim gelmiyo

yede canım düzeni olsun ipin ucunu koyverince kilolar geliyor
eskikilomadönüyorum bloku varya ordakileri uykula bari onunda emzirme dönemi olmuş

yede canım düzeni olsun ipin ucunu koyverince kilolar geliyor
eskikilomadönüyorum bloku varya ordakileri uykula bari onunda emzirme dönemi olmuş

Evet okudum tüm bloğu hatta o kızda mersindeymiş. Sahil yürüyüşlerine katılmak istedim 750 tl dedi. Tabi içinde diyet listesi ve telefonla takipte ediyoruz dedi ama çok geldi bana. Bu arada ilk haftaki listesi emziren biri için sağlıksız gibi geldi bana. En azından oğlum 1 yaşındayken süt üretimi azalınca yaparım tabi o zamana kadar veremezsem

Hasta olduğun için poğaçalara bişi demiyorum :) öğlen menünü beğendim.

canım o kadar para vermeye ne gerek var kendin çık yürüyüşe üstüne cebine parada kalır
sana az geliyor bence annelik psikolojisi anneler birtanedirrrrrr

canım o kadar para vermeye ne gerek var kendin çık yürüyüşe üstüne cebine parada kalır
sana az geliyor bence annelik psikolojisi anneler birtanedirrrrrr

Valla Allah'ın sahili onlar yürürken arkadan takip ediyim yok cidden az ilk hafta hep Mısır patlağı var besleyici değil

Valla Allah'ın sahili onlar yürürken arkadan takip ediyim yok cidden az ilk hafta hep Mısır patlağı var besleyici değil

aynen süper fikir gelme peşimdenmi diyecek haha ayak benim sahil benim dersin hahaa ben çok seviyorum ama onu bak akllıma getirmişken ondan alayım yarın bu arada montum üstüme çok büyük geliyordu( xl dı) terziye gittim küçültebilirmisiniz diye oda 2 beden küçülmesi lazım dedi bugün verdim işte yarın gidip alacağım çok mutluyum büyük montun içinde kendimi kaybolmuş gibi hissediyordum artık kurtulucammmm

Çok sevindim cnm bende hamileyken giydiğim eşofman altlarını anneme verdim kendisi 88 kilo. Annemi akupunktura göndericem sürekli kilo alıyo geçen sene 83 tü gittikçe artıyo

Son düzenleme:
Aklımdayken yediklerimide yazayım

Bundan sonra kendi kafama göre dikkat edeceğim yine

Sabah;
2 dilim ekmek
2 KK beyaz peynir
1 domates
1 salatalık
2 zeytin
1 bardak yeşil çay

Öğlen;
1 tabak tarhana çorbası
yarım saat sonrada 1 avuç ceviz

Akşam;
1 kase çorba
1 ufak kase zeytinyağlı pırasa
bol salata

Su maalesef yine ancak 1 litre içmişimdir ama telefonuma hatırlatma kuracağım ki devamlı su içmemi hatırlatsın
Sporum zaten malum 1 gün yüzme ( bu hafta başka sporda yapmadım ama bu değişiyor )
Millet pazartesi başlar perhize ben cuma Rabbim hayırlısını nasip eder inşallahhhhhhhhhhhhhh ....Aminnnnnnnnnnnn

Benimki zaten kabul etmedi
İnşallah gerek kalmaz yaa ne bileyim annemin hali iyice kafamı karıştırdı
ONun iyice gönül rızası olursa daha iyi hissedeceğim kendimi ama onada söz verdim son bir kez daha kendimi kasacağım inşallah
Umarım gider şu kilolar

Gerçekten çok zor bir durum Allah yardımcın olsun canım

Saol cnm

Zor bir ameliyat şimdi kendin dene bence yapabilirsin. Eski kiloma dönüyorum diye bi site car ordaki listeleri sırayla yapsana gerçekten zayıflatıyor. Taylan kümeli hazırlıyor listeleri. Ben emzirmesem hemen başlarım

korkuyorum bu akupunkturmu nedir :26::26:

Yok cnm bi sürü kişi yaptırmış bende gitmek istiyodum eşim istemedi emziriyorum diye. Sadece kulaktan iğnelerle uyarıyolar. Kulağına iğneli bi küpe takıyorlar acıkınca ovalıyorsun. Annem için iyi çünkü çok iştahlı iştahı kesilse az yer. Gece gece aradılar yarın toprağı bize getir sevelim diye :) belki oğlumun özlemi iştahını keser de zayıflar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…