Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Dün gece çok geç saatte dönünce fırsat bulupta bir türlü uğrayamadım
Eve geldiğimizde ufak cimcimeyle uğraşırken bende felaket yorulduğumdan anında yatıp uyumuşum
Misafirliğimiz gayet güzel geçti ama 3 canavar ( benim küçük cadı ve ikiz yeğenler ) kudurup durdular :26:
Bir ara hepsinin totoşlarına birer tane patlatasım geldi tuvalete girenlerin arkasından ışığı bile kapatıp durdu muzurlar
Sabahta biraz geç uyandım ve birazdan yine temizliğe girişeceğim
Valla öööö geldi şu bitmeyen temizlikten
Sağ olsun benim kızlarda baya bir dağınık onların peşlerini her gün toplamazsam ev alıp başını gidecek
Akşamad eşimin halaları oturmaya geleceklermiş
Allahtan Annem dün yaptığı börekten yolladıda akşama çayın yanına çıkartırım tabi ben yemeyi düşünmüyorum

Bu arada dünki menümüde paylaşayım

Sabah;
3 dilim ekmek
2 - 3 Kaşık kadar sucuklu yumurta
3 tane yeşil zeytin
Domates
Salatalık
1 kk kaşar peynir
1 büyük bardak şekersiz çay

ara;
1 ufak kase aşure

Öğlen;
avuç içi kadar ıspanaklı börek
1 büyük bardak ayran

ara;
Yoldaydık aksadı

akşam;
1 ufak kase çorba
2 Yk pilav
2 köfte
2 dilim patates ( fırında )
2 YK barbunya
3 tane acılı bulgur köftesi ( çakma çiğköfte haşlanmış bulgurla yapılmış )

( Anammm şimdi bakıyorumda dünyayı yemişim meğer akşam )
Toplam 2 litre su içtim

ayyy benim annemde böyle sanırım anne olmak tam da böyle birşey

Valla Sorma deli edecek derecede titiz hatun
Sabah kızı yolladım anneme git börek verecekmiş anannen akşam halalar için dedim sen kızın üzerindeki çeketin kolunda bir leke görmüş ( ki o ceketi ben yarın renklilerle yıkıyacaktım ) sen nasılsa hava çok soğuk değil ver üzerindekini ben yıkıyayım demiş
Sırf benden alıp götürmesin diye herşeyi kendim daha ayrıntılı yapayım diye düşünüyorum ama maşallah hızına yetişemiyorum hatunun anında almış üzerinden
Salı günü artık en ince ayrıntıya kadar girer beni deli eder ama yapcak birşey yok hayır neredeyse Almanyaya gitseler diye dua edeceğim yoksa bana rahat yok

Başta Büyük Öğretmen Atatürk olmak üzere tüm Öğretmenlerin Öğretmenler günü kutlu olsun
Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin ki sizler aklı başında, dürüst, başarılı ve hayatı boyunca kendi ve vatanı için hayırlı işlerle uğraşacak çok daha fazla Öğrenciler yetiştirebilesiniz

Kızlar sabah tartıldım 53.6 geldim çok şükür ya :) En son 53.4 de bırakmıştım ama olsun 55 leri gördüm bi ara yahu. İnşallah cumaya kadar hatrı sayılır bir miktar verip yarışa devam ederim yoksa can sıkıntısı. Ya şurda vereceğim 5 6 kilo canım cıkıyor resmen milim milim. Verilecek kilo az olunca insan daha çok zorlanıyor. Normalde o kilo bir ayda verilir yani.

merhaba kızlar sınav sonuçlarım açıklanmaya başladı 6 tane dersim var 3 tanesi açıklandı
mikro: 70
makro:57
bölgesel iktisat: 100
şuan iyi gidiyorum makrom 57 olmasaydı iyiydi ama bakalım en tehlikelilerikaldı bu senede yüzde onluk dilime girmem gerek dua edin kızlar bana :26:

İnşallah geçersin geçiliyor bi şekilde sınavlar :))

Bugünkü menüm

Sabah
1 zeytin açma
1 dilim peynir
Domates, Salatalık
Zeytin

Ara
1 tarçınlı sahlep

Öğle
1 peynirli puğaça

Ara
Patlamış mısır
1 form bitki çay

Akşam
Tavuk sote
2 kaşık yoğurt
Marul

Su: 2,5 lt
Spor : -

iyi akşamlar kızlar,2 gündür yine diğer evdeydim az önce geldim evime .camları elden geçireyim dedim baya bi yoruldum,bu hafta perdelerim gelecek hazır olsun dedim camlar.kapılarlada çok uğraşacağım,boyacımız çok temiz çalışır ama bu sefer nasıl olduysa kapılara ince ince milyonlarca boya damlacığı gelmişbir kapıyı temizliyim dedim cinnet geçirecektim neredeyseçıkmıyorlarda sinir oldum,çizilmesin diye çok da zorlamak istemedim ama bu şekildede bırakamam gördükçe bana gelirlerbir çözümü olan varsa paylaşsın rica ediyorum
off sadece uyumak istiyorummm

Boya lekeleri için tiner iyi geliyor sanırım. Sulandırıp tinerle belki temizleyebilirsin.

boya çok zor oluyor abla ya valla bizim evde boya yapılırken evden kaçıyorum resmen ben çok stresli be takıntılı biri olduğum için bana göre değil ayrıca her boya olduğunda gidip istemediğim bir boyayla boyandığı için ev evde bol kavgalı bir boya oluyor kendi evim olursa fıstık yeşili ve pembe rengini evime sokmayacağım

Kızlarrrrrrrrrrr ben geldimm

Ya iki gündür bu ne biçim yorgunluksa koltuğa iki dakika uzanayım diyorum ve anında uyuya kalıyorum
Akşam eşimin halalarına birde amcasının ailesi eklendi ve çok güzel bol kahkahalıı bir akşam geçirdik
Yeni doğmuş kuzucuklarıda vardı ( amcasının torunu )
Anammm okadar tatlı bir şeyki bu bebekler hani az daha kilom eksik olsaydı anında niyeti bozardım
Eşimde bebeği görünce başladı banu biz buseye kardeş düşünsekmi diye
Küçük kızım bebeğin başından ayrılmadı ama bizde kalsın senin yatağında yatar falan diyince baştan bebek bizde kalsın diye tutturdu ama sonradan bir baktım sen bebeği halama ver bak o istiyor diyip durdu
Kardeş istiyorum diyor ama eminim şu an da kardeşi olsa kesinlikle kıskançlıktan ne yapacağını şaşırır

Bu arada ben birazdan yine dışarı atıyorum kendimi
Artık akşama hem dünki hem bugünki menümü yazarım
Annemle yatak odama yolluk bakmaya gidiceğiz birde bir kaç eksiğim var onları alayım diyorum
Gelince akşam girerim yine nasılsa

Hepinize bol enerjili ve bol eksili bir gün diliyorum
Herşey gönlünüzce olsun

Günaydın herkese

hafta sonu menülerimi pek paylaşmak istemesemde paylaşayım

sabah: 12 gibi kahvaltılıklar
1 yumurta haşlama
3 poğaca
ve şekersiz çay

ara: 3 yemek kaşığı aşure

akşam: 7 gibi
1 çupra fırında
salata
2 dilim ekmek
çok az pilav

ara:avuç içi kadar kadayıf tatlısı

yatarken orta boy muzu götürdüm farkında olmadan

su: hatırlamıyorum
spor:temizlik yaptım 3 saat ve 1 bucuk saat ütü yaptım spordan sayılırsa

günaydın şekerler
güzel bir hafta olsun hepimize

birazdan evden çıkıcam ingilizce kursum var 12 de.tembel bir öğrenci olaraktan ödevlerimide yapmadım
bir tembellik bir uyuşukluk bir yorgunluk var ki üstümde anlatamam
ilaçlarmı bu hale getiriyor beni bilmiyorum.bir an önce her yönden toparlanmam lazım
akşam görüşürüz

Merhaba kızlar sahalara dönmem gerek ama tüm motivasyonum kayboldu ve bu izin bana hiç yaramadı kilo aldım

canım hafta sonuna göre yinede iyi sayılır temizlikte yapmışsın hem

Merhaba kızlar sahalara dönmem gerek ama tüm motivasyonum kayboldu ve bu izin bana hiç yaramadı kilo aldım

merhaba canım buradayken bile kiilo alıyoruz ya sen uzaklaşınca zaten alırsın insana destek olan olmayınca fazla fazla yiyor
hemen dön aramıza

canım iyi dersler allah kolaylık versin

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Ev işinden nefretlik geldi yaaaaaaaaaaaa
Annemle sabah halı işini halletmek için çıktık ve yağmura rağmen birde pazara uğradık iyikide uğramışım çünkü yatak odama ve mutfağıma pazardan çok güzel yolluklar aldım
Bir sürü şey aldım yine
Allah razı olsun annem yine kuruş ödetmedi bende eşimden aldığım pazar parasını indirdim Hastalık için sakladığım zulama ilave ettim Eşimin sağ olsun hiç kenara koyma huyu yok o yüzden bende mecbur böyle yapıyorum

Eve döndükten sonrada az dinlenip yatak odama giriştim
Yarın annem süpürgesiyle gelecekmiş ( hanımın süpürgesi maşallah halıyı kaldırıyor süpürürken )
Bari o gelmeden yatak odasını aradan çıkartayımda işimiz biraz azalsın dedim
Eşimde sağ olsun akşam mutfağı bir elden geçirmeme yardımcı olacakmiş
Yarın en azından yatak odasından yırtarım mutfağında sadece fayansları kalır yapılması gereken

Selam kızlaaaaar ,
Hafta sonu iki gün telafi kursum vardı bu haftanın 7 günü çalışmış oldum ve sadece uyumak istiyorum hatta bi süre istanbuldaaaan uzaklaşmak
bir de öğretmenler günü telaşıdır gitti dört gündür Allahtan ki bu güzel bir koşuşturmyadı
Siz neler yaptınız bakalııııım ???

selam nasılsın zayıflama nasıl gidiyor?? uarım dvam ediyorsun? Moralin de iyidir umarım. görüşmek üzere..

Slm iyiyim. Zayıflayamadım bu ara mersindeyiz şimdi taşınmadan göreyim dedim geldiğimin ilk günü hasta oldum. Nasıl bi havası var hayret üstünü giysen terliyorsun çıkarsan üşüyorsun güneşte 30 gölgede 10 derece sanki. Emziriyorum da oğluma bulaştırmaltan korkuyorum. Bugün çok terledi oğlum üstünü çıkarınca da üşüdü mersinin sadece üniversite caddesini sevdim. Uçak biletimizi erkene aldık havası yüzünden. Neyse bende durumlar böyle. Sen nasılsın devam ediyor musun zayıflamaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…