Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Menüm
Sabah
1 dereotlu puğaça

Ara
2 elmalı tarçınlı kurabiye

Öğle
1 kase ezogelin çorba
1 porsiyon köfte
1 dilim kepek ekmek

Aksam
1 bardak lipton form çay

Su : 2 litre
Spor : -

O zaman izin dönüşü ilk menümü yazayım

Kahvaltı
7 yeşil zeytin
1 dilim ekmek
1 dilin peynir
Çay

Öğlen
3 kaşık yoğurt 2 kaşık pırasa
3 kaşık erişte

Arada 1 mandalina
Çay

Akşam
İki kaşık yoğurt
Tarhanaçorbası
Elma

Spor yok
Su 2 lt

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Yatak odasından sonra birde akşam yemeğinden sonra mutfağıda hafif bir elden geçirdim yarına az işim kalsın diye
Birtek ütülerime söylenecektir kızım şunları bekletmeden anında ütüleseydin ya diye o zamanda anne ütü masası kapının arkasında getirim istersen derim
Aslında o bana ütümü yapsa ben diğer işleri seve seve yaparım yeminle

Baya yoruldum ama sizlere bakmadan yatmak istemedim
Malum sabah erken gelicek bizim kakılmış o bendeykende bilgisayar açtırmaz ille önce işimizi yapalım diye
Artık anam gidince vaktim kalırsa damlarım olmadı artık akşam yüzmeden sonra

Bu arada bugünlük menü paylaşmıyorum çünkü bugün hayatımın en saçma menüsü oldu
Çok yemedim ama liste dışına çıktım maalesef:26:
Eşim uzun zamandır ilk kez oluyor bukadar takma diyor ama kendime de kızmıyor değilim yani Neyse yarında biraz şaşar düzenim ama sonra yine aynen devam

iyi geceler şekerler
biraz sizi serbest bırakma kararı aldım canlarım,bir süredir zaten mesaj sayılarına falan bakmıyorum.kendimde henüz adapte olamadığım için dedim biraz nefes alalım bari
cezaları da uygulamayacağım bir süre,sarıkart larıda sildim
bakalım bu şekilde motivasyonumuz nasıl olacak,belki daha çok paylaşım olur,daha bi azim gelir.bakalım yaşayıp görcez
tek istediğim kilo verebilmemiz takım olarak.

bu arada 2.sarı kartıda gördük, takımımız ceza alacak.ceza;4 hafta boyunca sonuç listelerini hazırlamak,püsküütüm yazar yakında zaten.eğer cezamız kesinleşirse,tek endişem listeleri hazırlayamayacak olmam şöyleki,zaten taşınma telaşı,kursum ,aöf sınavlarım var,cuma günleri listemizi bile hazırlayabileceğimden emin değilim kaldıki genel liste için hiç zamanım olmayacak.yardımcımda izinde üstelik.:44:
bu görevler size kalabilir o yüzden rica ediyorum bunları öğrenin ki tekrar tekrar ceza almayalım.hem performans uygulamasından %30 un altına düşersek cezalar gelir,hem de cuma günü zamanında bildirim yapamassak ceza gelir.gözüm arkada kalmasın canlarım,bileyimki ben giremessem yapamassam benim yerime yapabilecek birileri var
hepinize güvenim tam

Kaptanım ben izne ayrılmak istiyorum 3 hafta kendimi toplamam lazım
tamam canım not alıyorum

banucum,canım Allah kolaylık versin tatlım
aman diyeti bırakma bak bana aldım kiloları gidiyor

efsax, mervecim sana da ihtiyacım var canım,izinden dönmesen bile en azından cuma günleri takımla ilgilenmeni isticem tatlım,çünkü ben her zaman giremeyebilirim bir çok teleşım var ve en önemlisi diğer evde olursam orada net yok,telden de doğru dürüst çekmiyor.

kızlar bu arada bir yere falan gittiğim yok sakın yanlış anlaşılmasın
sadece olurda giremem diye önceden tedbir alıyorum

Günaydın kızlarr dün fazla giremedim işlerimin yoğunluğundan
dünkü menümü paylaşayım

sabah: peynirli tost
şekersiz çay

ara: yeşil çay

öğle: 1 kase çorba
4 misket köfte ve püre
yoğurt
5 kaşık pilav

ara: 1 küçük elma

akşam: 2 lahmacun ve bol yeşillikli salata

peynir tatlısı yarım dilim

su: hatırlamıyorum
spor: 300 bel çalıştım okadar

günaydın,güzel bir gün olsun bol su içelim,hareket edelim cumaya az kaldı

günaydın kızlar :) okula geri döndüm bugün saat 2de dersim var :) kızlar kilom fazla çıktı ya neden böyle oluyor anlamıyorum iyice sıkacağım inş. bu hafta kilo veririm :26:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Ay kızlar ölüyyorum yorgunluktan :26: Sabah 10a doğru bizim kakılmış geldi elinde süpürgesiyle
Anam ben normal şöyle bir üstten yaparız diye düşünürken balkondan başladı ve şark köşemin altını bile kaldırdı
Ne cam kaldı ne perde hepsini söktük, yıkadık, pakladık hatta bir sürüde ben bunu evde yıkarım diye topladığı şeyde vardı
Allahtan yatak odasını daha evvel yapmışım yoksa hayatta bitmezdi.
Ben mutfağı ve banyoyu hallettim oda sağ olsun salon ve balkonu halletti
Büyük kızda kendi odasına girişti derken akşam üzere 4 gibi bitirdik sayılır
Aslında biraz daha işim varda onları biraz dinlendikten sonra yaparım ( bir iki yerleştirilecek eşya var birde gece yapacağım bir sepet ütüm var )

Hesapta bugün yüzmeye gidecektim ama nerdeeee bacaklarımı almamıştım o yüzdende gidemedim birde anneme kalk git iş bitti nasılsa demek ayıp olurdu o yüzden bugün gidemedim. Zaten gitsemde bacaklarımda derman yok zor yüzerdim
Artık perşembe günü inşallah
Çok yoruldum ama mis gibi oldu her yer keşke hiç pislenmese

canım lahmacun 1 tane olabilirdi
üstüne tatlı yemişsin cıss
ama 300 bel çalışmak harka tebrik ederim

Bugün çok bunaltıcı bir gündü sizler içinde öyle miydi Sebepsiz bunaltı havalardan mı nedir bilmiyorum. Neyseki bu fazla yememe yol açmadı :))

Sabah
2 dilim ekmek
2 dilim peynir

Ara
4 yulaflı bisküvi
2 bardak Tarçınlı, karanfilli çay

Öğle
Tavuk döner
2 dilim çavdar ekmek
4 kaşık yoğurt
1 domates

Ara
Patlamış mısır

Akşam
1 bardak lipton form çay
1 mandalina

Su : 3 lt
Spor : 30 dk yürüyüş

Yağmur yağıyor daha fazla yürüyemedim maalesef.

Benim annemde öyle titizdir fena senin annen gene senin yaptıklarına karışmamış benim annem temizliğe bir başlar yaptıklarımın üzerinden de bir geçer. Hiç ona çekmemişim boşver koy gitsin yapıyorum:) Ne zamandır odamı bi süpürgeden geçirmedim üşendiğimden. Ah azıcık çekeydim anneme.

Yok valla benim yaptığımın üzerinden geçicek olsa kesin isyan eder kendim yap madem derim
Bugün kızıma da diyor anası kılıklı istedinmi nasıl güzel temizlik yapıyorsun diye
Bende hakikaten anneme çekmemişim keşke çekseymişim İki günde bir süpürge açarım ama işte bazen benimde tembelliğim tutuyor kadına göre her gün temizlik yapılırsa düzgün evin hiç pisliği olmazmış ama tabi benim küçük cimcimem hep bacaklarımızın etrafında dolanınca oda anladı benim ancak onun dağınıklığıyla uğraştığımı
Şükür oyuncaklarınında bir kısmından kurtulduk bugün

iyi akşamlar şekerlerim

bugün saatlerce yürüdüm çok iyi geldi
yağmurluydu aslında ama avm de olduğum için etkilenmedimistanbul forum,ikea derken saat nasıl geçti anlamadım.dönüştede pazara uğrayıp taze sebze aldım bayada orda yürümüş oldum.tek kötü yanı yürüyüş ayakkabımı giymediğim için ayaklarım inanılmaz ağrıyor,su bile toplayabilir
yarın sabah 9 da da ingilizce kursum var,erkenden uyumayı planlıyorum bakalım.

oy oy canım benim yorulmuşsun
anneninde maşallahı var hani
ne güzel mis gibidir şimdi evin,güle güle kirlet canımcım
ben 2 ev arası temizlik yapmaktan fenalık geçiriyorum,cumaya kadar burdayım , cuma yada cumartesi diğer tarafa geçerim yine.perdeler de gelecekti bakalım ben ordayken denk gelirse iyi olcak.kapılardaki boyalar içinde tiner denicem, inşallah beni çok yormadan çıkarlarda içim de rahat eder.orayı sil burayı sil alışmayayımda kokusuna,ay bide tinerci oluyomuşum
oyyy bende çok yorgunummm

Canım çok sağ ol Rabbim sanada yardımcı
Senin işin benden çok daha zor valla
Bu arada sen tinerle temizliyeceğim kapıları diyince eşime sordum boyayı ne çıkartır diye ( baba mesleği marangozluk malum )
Tiner kullanmasını tavsiye etmem kapının üzerindeki boyaları yok edeyim derken kapıların boyasını bozmasın dedi
Tek çare tırnakla kazımak eğer çok değilse dedi zaten boya atarmış kendini tırnakladıkça.
Yine sen bilirsin ama en azından önce kapı arkasında görünmeyecek bir yerde dene boyayı bozarsa tiner en azından görünmeyen bir yerinde kalır
Umarım boyayı bozmazda tinerle halledersin

çok teşekkür ederim canımcım
tırnak diyince sağ el baş parmağımın tırnağını kullandım o iş için tırnak şu an yok eh artık çıkmasını beklicem

Evettttttt gelelim bugünki menüme

Sabah;
2 dilim ekmek
1 KK beyaz peynir
5 zeytin
1 elma ( sabah sabah canım meyve istedi nedense )

ara;
1 yeşil çay

Öğle; ( temizlikten ancak bukadarı oldu )
1 tabak Tarhana çorbası

ara;
Şekersiz nescafe

Akşam;
1 kase çorba
5 tavuk köftesi
koca bir kase salata
2 parça kornişon

gece;
1 koca fincan yeşilçay ( şimdi içiyorum )

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Dünki yorgunlukla nasıl uyduysam top patlasa duymayacak kıvamdaydım ama şimdi çok iyiyim
Hala ayaklarımın altı ağrıyor tabi avuç içlerimde
Şimdi elma sirkeli sıcak suyumu aldım yudumluyorum ondan sonrada hemen kahvaltımı ediceğim

Bugün yine pazara çıkma günüm
Gidip biraz salatalık malzeme ve meyve alayım birde markete uğrayıp bir iki eksiğimide tamamlayayım
Malum bugün yine balık günümüz o yüzden bu akşamda annemlerdeyiz
Anam bir müddet daha böyle devam eder ama sonra az daha sınır çizmem lazım yoksa her gün bir arada olursak benim kendime hayatım kalmayacak Komşu ablamla kaç gündür bir araya gelip kahve bile içemedik ne zamandır

Bu arada kızlar komşu ablam benim için çok çok önemli bir insan
İnanın onunla hayatımının en kötü dönemi tanıştık ve benim toparlanmama o vesile oldu Allah razı olsun ....Aminnnnnnnnnn
Maalesef bu aralar onlarında sıkıntısı var; Babası kanser olmuş ve yarın kanserli bölgenin temizlenmesi için ameliyata girecek
Doktor ameliyatın çok riskli olduğunu söylemiş çünkü adamcağızın yaşı var üstelik narkozdan kurtulamayabilir :26: ama eğer amelyat olmazsada 3 ay ömür biçilmiş
Nisa Ablam herşey Rabbime kalmış diyor ama eminim onlarda çok çok üzülüyor sonuçta baba yani
Nisa ablama kalsa ameliyat ettirme taraftarı değildi sonuçta o ameliyattan çıkamayabilir yada çıksada ne kadar faydalı olur belli değil :26:

Lafın kısası ben dünden beri aklıma geldikce babası için dua ediyorum ve sizden ricam ne olur sizlerde bir kerecikte olsa dua edin Belki sizlerden birinin duası kabul olurda adamcağız ameliyatı sağ sağlim atlatırda sağlığına kavuşur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…