Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

:KK47:kayıt gunlerı bu okulun sıtesı nıye dokuz saat acılmazkıı sınır edıyorlar ınsanı hem 2 gun verıyorlar , hemde kayıt yaptıramıyoruzz:KK47::KK47:

***8.TAKIM 327.ETAP***

Moni(92,9/ / /% )
hrnsnr ( 55,0/ / /% )
sky87 (92,0 / / / % )
kelebeklerhepbekler (89,5 / / /% )izinli
Nice15( 62,0 / / / % )
yagmur3872 (66,6 / / / % )
turuncu ( 69,9 / / / % ) 317.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 9 a bölündü
iris ( / / /% )yeni üye hedef kilo
alsen ( / / / % )yeni üye hedef kilo
efsax(78,1/ / / %) 325. etapta kılosunu bıldırıp ızıne ayrılan uye gerı dondu . kılosu 2 ye bolundu
8. TAKIM ORTALAMASI:%

ayse abla bı bakar mısın ben kılo mu bıldırıp ayrılmıstım bıldırmeden ayrılanlarında kılosunu 2 ye boluyorduk , ben bıldırdım ayrıldım sadece bı hafta bıldırım yapmamıs oldum sımdı yıne 2 ye bolmek anlamsız gelıyor bna , nasıl yapıcaz bunu :26:

selammmm ben geldim kahvaltıya gittik arkadaşlarla daha yeni geldim
çok yedşinmi diye sorarsanız evet çok yedim:KK50::KK50:

gunaydın kızlar uzerımden kamyon gecmıs gıbı sızler nasılsınız

anladım tatlım emzırıyormussun metabolızman bızden kat kat daha hızlı daha kolay yakarsın zaten

Selam cnm netabolizmam hızlı ama iştahta kat kat fazla :)
76 kg dan 67 oldum kısa sürede önümüzdeki ay 62 olurum inş. Çıtır bi anne olsam ah ah :) :)

Selam cnm netabolizmam hızlı ama iştahta kat kat fazla :)
76 kg dan 67 oldum kısa sürede önümüzdeki ay 62 olurum inş. Çıtır bi anne olsam ah ah :) :)
aleykum selam cnm , olsun cnm ıstahın cok olması emzıren anne olmandan saglıklı beslenırsen kılo almazsın zaten kı sende kısa sure 9 kılo vermıssın bı 5 kılocuk kalmıs onuda verırsın ve cıtır bı anne olursun :KK16:

Son düzenleme:
Fittingo Sağlıklı Yaşam Platformu | Kilo Kalori Diyet Kontrol

sıte burası kızlar ıctıgınız suyu, yemklerın kalorılerını , yaptıgınız sporu ve ev ıslerını metabolızma hızınızı ve regl donemınızı bıle burdan takıp edebılırsınız , benım takıp ettıgım yer burası bu tarz bı cok sıte var tbıkı tercıh sızın

Eveet kızlar ayşe ablayla konuştum ben eğer sizde okey verirseniz fittingo'ya hepimiz üye oluyoruz ve ordanda ekliyoruz birbirimizi.
Orda hem neyi ne kadar yediğimizi görücez hem kim kaç kalori almış onu görücez ama tabiki buraya da yazıcaz yine.
Zaten siteye girince göreceksiniz su hedefi spor hedefine kadar her şey gayet güzel topkekin bile kalorisi var sitede :KK9:

Siteye üye olanlar:
efsax
thebeyin
rabia1984
iris

Biz rabia ile ekleştik bile:KK1: Ben şimdi efsax ve irise de mesaj atıcam ekşelmek için :)
Üye olanlar burdan bize duyursunlar ve hepimiz birbirimizi ekleyelim artsın motivasyonumuz :)

X