Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın kızlar :KK16: ;
inş bugünden sonra bende aranızdayım hepberaber verıcez kılocukları :KK9:
öncelikle kendimi tanıtayım yaşım 23 , adım merve,ögrencıyım(son senem ıns), bekarım , zayıflama seruvenıme yaklaşık nısan sonu gıbı 103,2 ıle başladım hemen hemen herseyı denedım dıyebılırım ama hıc bır zaman dıyet yapmadım sadece yedıklerıme dıkkat ettım fazla yedıgım gunlerı ya sporu çoğaltarak yada bır sonra kı gun sebze agırlılık beslenerek dengelemeye calıstım ve suan bu kılodayım ama hedefime ulaşmam ıcın 22 kiloya yakın vermem lazım ve bunu ınss sızlerın yanında hep berabr verıcez ,
bu arada daha oncesınde 9. takımdaydım ve sızın yanınıza transfer oluyorm :KK9:

dipnott: kızlar bugun belkı gıremeye bılırım midem tuttu yine geldıgı ılk günden ordan kayboldu sanmayın :KK9:

hoşgeldin mervecim. takıma bekarlar gelmiş nasıl mutlu oldum... çok iyi kilo vermişssin harikasın kendinle gurur duymalısın...

ben yağmur 26 yaşındayım sınıf öğretmeniyim bekarım. bana bekar arkadaşlar gelmiş yuppiiii

takım ve topik şenlendi:KK9::KK9:
hadi bakalım azim böcüklerinizi çağırın gelsinler,yeter dinlendikleri:21:
bugünden itibaren takımın daha güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum,içim kıpır kıpır oldu birden:124:

bugünden itibaren takımın daha güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum,içim kıpır kıpır oldu birden:124:

Acımadan hakaret eden, kendileri gibi kişilikleri de zayıf, vücutları değil ama kalpleri yağ bağlamış insanlar yüzünden ağlamaktan bıktığım için yapacağım.

Asla vazgeçmeyin

Acımadan hakaret eden, kendileri gibi kişilikleri de zayıf, vücutları değil ama kalpleri yağ bağlamış insanlar yüzünden ağlamaktan bıktığım için yapacağım.

Asla vazgeçmeyin

ahanda buraya yazıyorum:nazar:
bugün 31 temmuz 2013,1 yıl sonra yani 31 temmuz 2014 de,Allah ömür ve sağlık verirse,8.takım yarışmacıları olarak herbirimiz ideal kilolarımıza ulaşmış olacağız inşallah:KK16:
ve... bu günü anıcaz gülümseyerek....

pıtırcığımmmm:KK9::KK71::KK54:

ahanda buraya yazıyorum:nazar:
bugün 31 temmuz 2013,1 yıl sonra yani 31 temmuz 2014 de,Allah ömür ve sağlık verirse,8.takım yarışmacıları olarak herbirimiz ideal kilolarımıza ulaşmış olacağız inşallah:KK16:
ve... bu günü anıcaz gülümseyerek....

pıtırcığımmmm:KK9::KK71::KK54:

Ben hem küçük hem daha şişman olduğum için daha çabuk veririm diyye planlıyorum :KK52:

İNŞALLAH o günleri görücez :KK9::KK9:

kızlar şimdide size takımı özetliyim:nazar:
1.sayfada takım kuralları yazıyor,ramazan dolayısıyla esneklik gösteriyoruz:21:
kurallar katı ve soğuk gelebilir ama inanın zaten orda yazanları zevkle yapıyoruz,samimi bir otamdayız bir sorun olacağını düşünmüyorum,her şey bizim için motive olabilmek ve kilo illetinden bir an önce kurtulabilmemiz için.tabi bu süreçte ben saçınızı çeke çeke kel kalma olasılığınızda var:KK1::KK4:

kilo bildirimlerini cuma günü 11 e kadar olursa sevinirim,listeyi hazırlamak yayınlamak uzun sürebiliyor o yüzden 11 iyidir:KK1:
şöyle bir uygulamamız da var;etap bitimlerinde takımda kilo alan arkadaşlara şöyle bir ceza sistemim var:KK1:diğer takım topiklerine gidip bu hafta kilo aldıklarını ve pişmanlıklarını yazmalarını istiyorum,baya etkili oluyor:KK1: tecrübeyle sabit:KK43::KK1:
gözünüz korkmasın gerçekten çok şirin oluyor:KK1:

takımlara gelen yeni üyelere 2 hafta deneme süresi verilir biliyorsunuz ama ben ikinizide süre beklemeden listeye almak istiyorum,sonuçta bengisu yu bayadır günlüğünden takip ediyorum ve paylaşımlarını biliyorum.bu hafta listedesin canım:KK16:

mervecim senin için de aynı düşünüyorum canım zaten bir takımla yarışıyordun ama şöyle bir durumun var bu hafta diğer takımın listesinde görüneceksin,8.takıma transfer oldu diye o yüzden bu hafta listemizde olamıyacaksın,sonraki haftada bayram olduğundan liste olmayacak.bayram sonu listedesin tatlım:KK16:

ben her hafta gerekli olanları tekrar hatırlatıyorum zaten topiğe:KK34:
relax olun arkanıza yaslanın ve sadece zayıflayın:21::KK1:

dun aksam kuralları okuma fırsatım oldu cnm benm sımdı daha cok pekıstırmıs oldum :KK16: diğer takım topiklerine gidip bu hafta kilo aldıklarını ve pişmanlıklarını yazmalarını istiyorum,baya etkili oluyor:KK1: tecrübeyle sabit
gayet güzel dusunulmus bı motıvasyon cnm benm :KK9: evet cnm bılıyorum bu hafta 9.takımın lıstesındeyım transfer olmak ıstedıgımı bıldırmem lazım :KK9: ohh ohh ne güzel hep beraber baya ıı yerlere gelecegız sanırım :KK9: bıze bı zayıflamak düşüyor :KK9:
Günaydın, hoşbulduk. Ben çok beğendim menünü ama karışık kızartma yerine sebze yemeği olabilir :KK9:
Hoşbulduk, teşekkür ederim :KK1:
Pilavı azaltmanı öneririm, onun dışında karpuzun çoğu su zaten, dert etme :KK9:

Önce ben geldiğim için hoşgeldin :KK1: , ben de senin başlangıç kilolarındayım şu an. En yakın zamanda sana yaklaşacağım :KK53::KK53:

Ben de isterim :KK9:

:KK53: Sosyoloji mi okuyorsun? Benim annemde sosyoloji 1'de. Habire okuyup habire iş değiştirmesiyle ünlü annem :KK52:

Herkese günaydın kahvaltımı 2 dilim ruşeymli ekmek ve bi dilim peynirden tost ve light limonatayla yaptım. Canım salata istemiyordu. Hatta canım hiçbir şey istemiyor, ilk kez. Çok garip bi duyguymuş :KK52:
hosbuldum fıstık , takımın taze kanı sensın cnm :KK9:eee o zaman senınle bız ayrı bı yarışa gırelım hadı bakalım ben zaten duraksama donemındeyım sen sımdı cabuk cabuk verırısın kıloları :KK9: yetısırsın bana hemencık :KK9: kılolar gıttıkce zayıflamada yavaşlıyor:KK9: sımdı motıvasyon depolama zamanların senın cnm:KK9: kıymetını bıl bol bol depola sonrasnda lazım olucak :KK9:
tatlım içinden ne geliyorsa o şekilde hitap edebilirsin,ayşe abla,ayşecim:KK1: moni vs.öyle egolarım yok:KK1:
teşekkür ederim canım darısı başına:KK34:rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın.amin.
artık her şey hormonlu ve ilaçlı olduğundan ne yiyeceğimizi şaşırdık,organik candır:KK34:
40 dan sonra okuyayım dedim:KK1:önce çocuk yaptım şimdide kariyer:KK1:
inşallah takımca çok güzel kilolar vericez:KK16::KK54:

görüşürüz tatlım:KK16:
ayşecim biz organik bal üretip satıyoruz.ayrıca internetten organik ürünler satışıda yapıyorduk,küçük oğlumla ben ilgileniyorduk.oğlum üniversiteye başlayınca ve benimde derslerimin yoğunluğundan bir süre ara verdik.
tatlım organik ürün sadece 'organik sertifikalı' dır.paketinde gerekli logolar ve numaralar bulunması gereklidir ve satıcıdan ürünün organik sertifikasını göstermesini talep edebilirsiniz.sertifikasını gördüğünüz ürün organiktir güvenin:KK34:
organik tavuk yeşil küre,orvital marklarında var aklıma gelmeyen bir kaç marka daha var.ben real marketten alıyorum organik tavuğumu.organik konusunda istediğin her şeyi sorabilirsin tatlım:KK16: sana mesajla bizim sitenin adresini atayım orada organik le ilgili bilgi bulabilirsin,sertif,ikanın falan nasıl bişey olduğunu göürsün,bir nevi yardımcı olur sana.tüm soruların için burdayım:KK54:

pıtırcığımm menü yorumlarına bayıldımmmm:KK16:
normalde bende öyle yorumluyorum :KK1:saçlarını çeke çeke saç bırakmadım kafalarında ,o yüzden ramazanda taze saçlarının çıkmasını bekliyorum topiğin:KK1:
evet tatlım sosyoloji okuyorum,ben bu bölüm bitince bir de adalet okumak istiyorum:KK76:annende okul konusunda sana iyi bir örnek:KK9:
kahvaltında harika her zamanki gibi:KK54:
menülerini akşamları bir kez daha yazarsın tatlım gündüz kaçıran olabilir:21:
cok sevındım cnm benm ego basa bela :KK9: hıtap konusundada abla ve cnm seklınde gıderım sanırım burdakı herkes sankı benm yaşıtımmış gıbı hıssedıyorm :KK9: amin rabbım kıymet bılen hayırlı ınsanlarla karşılaştırsın her zaman , ne güzel olms once çocuk sonra okul bende daha ogrencılıkten kurtulamadım hatta 2. unıye hazırlanıyorm bakalım :KK9: bu sene tekrar gırıs yapıcam
hoşgeldin canım ben zeynep 31 yaşındayım 6 aylık anneyim laboratuvar teknisyeniyim :)
hosbuldum cnm benm Allah analı babalı buyutsun cok memnun oldum
canım hoşgeldin sefalar getirdin
ben özlem evliyim
26 yaşındayım 55 olmak için büyük uğraşlar veriyorum
canım inşallah hep birlikte kalna kilolarıda vereceğiz allahın izniyle
hosbuldum cnm benm memnun oldum tatlım ıns hedeflere ulaşacağız hepımız :KK9:
hoşgeldin mervecim. takıma bekarlar gelmiş nasıl mutlu oldum... çok iyi kilo vermişssin harikasın kendinle gurur duymalısın...

ben yağmur 26 yaşındayım sınıf öğretmeniyim bekarım. bana bekar arkadaşlar gelmiş yuppiiii
hosbuldum cnmcım ne gusell bekarlık sultanlıktır dıyoruz yasayıp gıdıyorz:KK9: hem bekar hem meslektaşmışız cnm , evet baya ıı verdım Allahıma sukurler olsun ama suan duraksama donemındeyım tabı ramazanın eksıde oldu :KK9:

ıns ablam cok güzel sonuçlar alırız :KK16:

Asla vazgeçmeyin

cnm benm kımsenın dedıklerıne kulak asma sadece hedefe odaklan en güzel cevap hedefine ulastıgnda olacak onlara :KK52:

Ben hem küçük hem daha şişman olduğum için daha çabuk veririm diyye planlıyorum :KK52:

İNŞALLAH o günleri görücez :KK9::KK9:

evet cnm suan ıcın cabuk verırısın duzenlı beslenme spor ve bol su ıle :KK9: yesıl cay ıc her sabah ve aksam hızlansn metabolızma her ogunddede bı kaçık yoğurt yemelısın :KK9:

Saat 3 gibi bi kase yoğurt ve 1 nektari yedim. Sonra uyuyakalmışım , nasıl yorulduysam artık .

Eğer belirli bir bölgenizden (basen, göbek...) zayıflamak istiyor fakat bunu başaramıyorsanız umutsuzluğa düşmeyin. Böyle bir isteği ancak özel diyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğiz. Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz. Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir. Bu programı 3 hafta uygulayın, 21'inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.

Mekik hareketi
Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.

Sopalı hareket

Bu harekette de bir sopayı ense kökümüze alıp iki elimizi geçiriyoruz. Ayaklarımızı yere sağlam basıp süratli bir şekilde sağa ve sola doğru daha çok kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri yapıyoruz. Bu haraket karnın yan tarafındaki kasların şekillenmesi ve göbeğin erimesini sağlar.

Bel kasları için mekik

Bir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe, sık sık ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareket karnın yan tarafına doğru olan kasları çalıştırmak için yararlıdır.

Haftanın tek günleri bunları yiyin

Kalkar kalkmaz: 1 bardak ılık ballı limonlu su (içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon konacak).

Sabah sporu: 35 - 40 dakika tempolu yürüyüş yapın. Bol ter atmaya gayret edin. Ardından fotoğraftaki gibi 15-20 dakika spor.

Duş: Ham ipek kese veya kabak lifi ile 5 dakika fırçalar gibi göbek, basen, popo, bel sertçe fırçalanacak. 5 dakika kadar susam yağı, kekik yağı, biberiye yağı, melisa yağı ile aynı bölgeye masaj yapılacak.

Kahvaltı: 1 adet kabuklu yeşil elma, 1 adet sert şeftali

Ara:
2 parmak taze dil peyniri yiyebilirsiniz.

Öğle: 1 porsiyon ızgara tavuk (derisiz), bol rokalı yeşil salata (taze soğanlı).

Ara(saat 15.00): 3-4 yulaflı bisküvi.

Ara(saat 17.30): 1 adet yeşil elma.

Akşam: 4-5 kaşık zeytinyağlı fasulye (az yağlı), 1 dilim tam ekmek, mevsim salatası.

Gece: 1 bardak şekersiz tarçınlı ılık light süt. 3-4 fincan rezene çayı, yeşil çay, mısır püskülü, kiraz, avakado yaprağı karışım çayı içilecek.

Yasaklar

- Kolalı, şekerli içecekler

- Kızartma

- Hayvansal katı yağlar (tereyağı, kaymak, yağlı şarküteriler, yumurtanın sarısı, yağlı süt ürünleri, yağlı etler, tavuk - balık derisi, tam yağlı süt)

- Alkol (özellikle bira)

- Beyaz un

- Beyaz şeker

- Doğum kontrol hapları

- Aşırı gündüz uykusu

- Çikolata

- Yağlı çerezler

- Cips

Zayıflatıcı çayı elinizden düşürmeyin

Bir su bardağı için 1-2 adet avakado yaprağı, 1 çay kaşığı yeşil çay, küçük bir tutam kiraz sapı ve mısır püskülü, 1 çay kaşığı rezene tohumu sadece 1-2 dakika kaynatılacak ve hafifçe fokurdadıktan sonra 3-4 dakika demlenmeye bırakılacak. Sonrasında şeker veya tatlandırıcı eklenmeyecek sadece çok ince bir dilim limonla içilecek. Yemeklerden biraz sonra da içebilirsiniz. Akşam mümkün olduğunca erken yenilecek. Sabah ise erken kalkmak önemli çünkü erken kalktığınızda metabolizma hızlanır, sabah sporu ise vücudu canlandırır, harekete geçirir.

halim kalmadı ablacım spor yapacaktım:KK43:( mantı yaptım harika görünüyor ohhh:))

Eğer belirli bir bölgenizden (basen, göbek...) zayıflamak istiyor fakat bunu başaramıyorsanız umutsuzluğa düşmeyin. Böyle bir isteği ancak özel diyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğiz. Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz. Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir. Bu programı 3 hafta uygulayın, 21'inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.

Mekik hareketi
Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.

Sopalı hareket

Bu harekette de bir sopayı ense kökümüze alıp iki elimizi geçiriyoruz. Ayaklarımızı yere sağlam basıp süratli bir şekilde sağa ve sola doğru daha çok kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri yapıyoruz. Bu haraket karnın yan tarafındaki kasların şekillenmesi ve göbeğin erimesini sağlar.

Bel kasları için mekik

Bir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe, sık sık ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareket karnın yan tarafına doğru olan kasları çalıştırmak için yararlıdır.

Haftanın tek günleri bunları yiyin

Kalkar kalkmaz: 1 bardak ılık ballı limonlu su (içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon konacak).

Sabah sporu: 35 - 40 dakika tempolu yürüyüş yapın. Bol ter atmaya gayret edin. Ardından fotoğraftaki gibi 15-20 dakika spor.

Duş: Ham ipek kese veya kabak lifi ile 5 dakika fırçalar gibi göbek, basen, popo, bel sertçe fırçalanacak. 5 dakika kadar susam yağı, kekik yağı, biberiye yağı, melisa yağı ile aynı bölgeye masaj yapılacak.

Kahvaltı: 1 adet kabuklu yeşil elma, 1 adet sert şeftali

Ara:
2 parmak taze dil peyniri yiyebilirsiniz.

Öğle: 1 porsiyon ızgara tavuk (derisiz), bol rokalı yeşil salata (taze soğanlı).

Ara(saat 15.00): 3-4 yulaflı bisküvi.

Ara(saat 17.30): 1 adet yeşil elma.

Akşam: 4-5 kaşık zeytinyağlı fasulye (az yağlı), 1 dilim tam ekmek, mevsim salatası.

Gece: 1 bardak şekersiz tarçınlı ılık light süt. 3-4 fincan rezene çayı, yeşil çay, mısır püskülü, kiraz, avakado yaprağı karışım çayı içilecek.

Yasaklar

- Kolalı, şekerli içecekler

- Kızartma

- Hayvansal katı yağlar (tereyağı, kaymak, yağlı şarküteriler, yumurtanın sarısı, yağlı süt ürünleri, yağlı etler, tavuk - balık derisi, tam yağlı süt)

- Alkol (özellikle bira)

- Beyaz un

- Beyaz şeker

- Doğum kontrol hapları

- Aşırı gündüz uykusu

- Çikolata

- Yağlı çerezler

- Cips

Zayıflatıcı çayı elinizden düşürmeyin

Bir su bardağı için 1-2 adet avakado yaprağı, 1 çay kaşığı yeşil çay, küçük bir tutam kiraz sapı ve mısır püskülü, 1 çay kaşığı rezene tohumu sadece 1-2 dakika kaynatılacak ve hafifçe fokurdadıktan sonra 3-4 dakika demlenmeye bırakılacak. Sonrasında şeker veya tatlandırıcı eklenmeyecek sadece çok ince bir dilim limonla içilecek. Yemeklerden biraz sonra da içebilirsiniz. Akşam mümkün olduğunca erken yenilecek. Sabah ise erken kalkmak önemli çünkü erken kalktığınızda metabolizma hızlanır, sabah sporu ise vücudu canlandırır, harekete geçirir.

güzel bilgiler için teşekkur ederim canım emeğine sağlık...

günaydın kızlar nasılsınız
gelemedim epeydir özledim sizi
benden murtlu haberler 70,9 dum cuma günü çok sevindim bi ramazanı kilo almadan atlatacağım sanıırm
cuma günü izne ayrılıyorum 5 hafta tatilde olacağım
eylül 15 gibi gelirim tekrar aranıza
seneye hedefim 58 duyrulurrrrrr

bir bakayım sizlerde durum ne

kızlar selammmm
sizi unuttum sanmayın, ben de çok özledim hepinizi..
Ramazan bana yaramadı, kilo aldım
Ama çok ta önemli değil, yine verilir kilolar..bir de anlamadığım şekilde garip bir kabızlık ve ödem durumu var ama geçer..
Bizim evde hazirandan bu yana gelen giden misafir bitmiyor..kısmetse eylülde rahatlayacağım biraz..bu ay yine 2 misafirim var.
hepinizi çok öpüyorum
kendinize iyi bakın :KK16:

Ben karnımdan değilde kalçamdan ve bacağımdan şikayetçiyim, bütün yağ oraya depolanmış. Onun için ne yapılabilir acaba?

Güzelmiş, ama içinde karına yönelik, önceden yaptığım hareketler var, basen başlığında onların da olması ilginç olmuş. Yapacağım şimdi :KK1:

valla kuzucum spor salonundakı egıtmenımde bunları gosterdı basen ıcın belkı her ıkı bolgeyede etkısı vardır kesın bır bılgı bılmedıgım ıcın bısey dıyemem sımdı tatlım ::KK9: sen yapta hareketten zarar gelmez bende bı vıdeo var sırf alt bölge kardıyo egzersz vıdeosu hep pc ye ındırdıgım ıcın lınklerını onemsememısım :KK50:

X