Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kimsecikler yok :KK43: kızlaar benim iştahım çok açık ya her şeyleri yiyesim var, ben boşluktan yiyen biriyim zaten evde canım sıkılıyor tatil şimdi bu yüzden yemeğe konsantre oluyorum of of...ama kararlıyım tutucam kendimi, bugün için yine 3 mil yürüyüş planlıyorum

canım sıkıldıkça foruma gel ben seni konsantre ederim:) yeme tut kendini.. ben tutamasamda:))

slm kızlar dünkü menüm
sabah 1 yumurta peynir zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 1 bardak çay
öğle 2 kaşık menemen 1 dilim karpuz yeşillik 2 dilim ekmek
akşam 1 lahmacun 1 bardak kola
1 lt su
spor yok

ayy imrendim ne kadar sade bir menü...

iyi geceler kızlar nasıl geçti gününüz
ben ugün alışverişe çıktım bol bol gezdim
yoruldum
akşamda arkadaşımın düğünü vardı ona gittim
baya yorgunum burayada uğrayamadım malesef

ohh bol bol oynamışsındır şimdi. oynayasım var bugünlerde. bende ugrayamadım davet geziyorum kalan zamanda misafir ağırlıyorum. yorgunummmm...

slm kızlar
dünkü menüm
sabah 1 yumurta peynir 3 zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 1 bardak çay
öğle yarım kıymalı pide salata 1 bardak kola
ara 1 dilim karpuz
akşam 1 kase çorba 6 7 kaşık fasülye 1 dilim ekmek biraz üzüm
yemekten sonra 2 bardak çay bir dilim kek
su 1.5 lt
spor yok

iyi geceler kızlar nasıl geçti gününüz
ben ugün alışverişe çıktım bol bol gezdim
yoruldum
akşamda arkadaşımın düğünü vardı ona gittim
baya yorgunum burayada uğrayamadım malesef

ii yapmışsın gezerek oruçlu iken biryere gidemiyoruz ii olmuş
benimde hem eski mesai arkadaşım hemde ev arkadaşım vardı 2 gün kaldı
ii oldu bizde onla hasret giderdik dolaştık biraz.

selam kızlar kayseriye geleyim annem sebze yapacak düzenli besleneceğim hepsi yalan oldu walla...

menü rezaletine hoşgeldiniz...

sabah çeyrek gözleme, bir haşlanmış yumurta, bir krep biraz kahvaltılık

ara bir parça sucuk ekmek

ara karpuz

öğle biraz bisküvi

akşam 5 tane köfte, bir dilim sütlü irmik tatlısı

spor yok gün içinde 2 saate yakın aralıklarla yürüdüm misafir koşturmacası ve bitmiş haldeyim

suyu bol bol içtim...

kahvaltı ve aranın diyetle hiç alakası olmamış canım bizde suç yok ahhh o anneler yokmu tüm suç onların...

Alıntı kadis kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
malesef gelemedim çok özür dilerim acil bi toplantım çıktı eve de 11 de geldim.
çok üzgünüm.

püskütün mesajı paylaşım alanına bakınız bi zahmet

Görünen köy kılavuz istemez derler ama ben yine de senin nezdinde genel fikrimi yazayım..
Adına "takım" dediğimiz birliğin işlerliği de olmalı. Bu nedenle de kişiye/kaptana dayalı takım yapısından çıkmak lazım.
Kaptanın dışındak üyeler de listenin nasıl yapıldığını bilmeli, karar defterindeki kurallardan haberdar olmalı ve paylaşım alanını takip etmeli.

İnsanız, plan yapıyor olsak da hayatı kurgulama şansımız yok. Kurguladığımız sanrısını bir kenara bırakırsak tabi..
Ani bir gelişme yaptığını sandığımız planların hepsini yok edebiliyor..
İşte bu nedenle de takım birliğinin işlerliği olması, son anda çıkan ve çıkabilecek olasılığı olan aksiliklerin bütün yarışmaya yansımasını önleyecektir.
Keşke bu uygulabilse..

Ben kaptan olsaydım eğer; bunu sağlayabilmek için her hafta liste hazırlama işini ve paylaşım alanını takip etme işini sırayla (aynı bizim karar defterinde sıraladığımız gibi) takım üyelerine verirdim. Bir nevi görev çizelgesi oluştururdum.
Diyelim ki bu hafta sıra Ayşede. Ayşenin görevi paylaşım alanını okumak ve ilgili mesajların linkini takıma taşımak. Cuma günü geldiğinde de listeyi hazırlamak ki listeyi hazırlarken ister istemez ekstrem durumlar olacak ve bu durumlar da Ayşenin karar defterini okumasını sağlayacaktır.

Dedim ya.. ben kaptan olsaydım..

ne yapıyoruz o zaman bi gönüllü seçiyoruz kim var kimmm

slm kızlar
dünkü menüm
sabah 1 yumurta peynir 3 zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 1 bardak çay
öğle yarım kıymalı pide salata 1 bardak kola
ara 1 dilim karpuz
akşam 1 kase çorba 6 7 kaşık fasülye 1 dilim ekmek biraz üzüm
yemekten sonra 2 bardak çay bir dilim kek
su 1.5 lt
spor yok

öğle ve akşamdan sonra olmamıs canım suda az:KK43:( hafta sonu için kurtarır menü bence:))

Alıntı kadis kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
malesef gelemedim çok özür dilerim acil bi toplantım çıktı eve de 11 de geldim.
çok üzgünüm.

püskütün mesajı paylaşım alanına bakınız bi zahmet

Görünen köy kılavuz istemez derler ama ben yine de senin nezdinde genel fikrimi yazayım..
Adına "takım" dediğimiz birliğin işlerliği de olmalı. Bu nedenle de kişiye/kaptana dayalı takım yapısından çıkmak lazım.
Kaptanın dışındak üyeler de listenin nasıl yapıldığını bilmeli, karar defterindeki kurallardan haberdar olmalı ve paylaşım alanını takip etmeli.

İnsanız, plan yapıyor olsak da hayatı kurgulama şansımız yok. Kurguladığımız sanrısını bir kenara bırakırsak tabi..
Ani bir gelişme yaptığını sandığımız planların hepsini yok edebiliyor..
İşte bu nedenle de takım birliğinin işlerliği olması, son anda çıkan ve çıkabilecek olasılığı olan aksiliklerin bütün yarışmaya yansımasını önleyecektir.
Keşke bu uygulabilse..

Ben kaptan olsaydım eğer; bunu sağlayabilmek için her hafta liste hazırlama işini ve paylaşım alanını takip etme işini sırayla (aynı bizim karar defterinde sıraladığımız gibi) takım üyelerine verirdim. Bir nevi görev çizelgesi oluştururdum.
Diyelim ki bu hafta sıra Ayşede. Ayşenin görevi paylaşım alanını okumak ve ilgili mesajların linkini takıma taşımak. Cuma günü geldiğinde de listeyi hazırlamak ki listeyi hazırlarken ister istemez ekstrem durumlar olacak ve bu durumlar da Ayşenin karar defterini okumasını sağlayacaktır.

Dedim ya.. ben kaptan olsaydım..

ne yapıyoruz o zaman bi gönüllü seçiyoruz kim var kimmm

kadiscim gönüllü olayım diyecegim ama aksilik çıkıyor sürekli sıraya koyalım derim sıra uygulaması sorumluluk paylaşımıdır fayda saglar bence...

günaydın kızlar :21: ben annemin elinden kurtulup döndüm :KK9: ramazan başlıyor yarın ne olacak halimiz :KK35: nasıl olacak ramazanda bi değişiklik olacak mı

günaydın kızlar
hayırlı haftalr herkese

hafta sonu çok fazla cozutmadan geçti şükür ramazanda vereceğimi düşünüyorum inşallah irademe sahip cıkabılırım .
bu iç sıkıntısı bende iştah kesılmesıne yol actı bır yönden ıyı oldu bakalım ramazan nasıl gececek

***8.TAKIM 317.ETAP***

kadis ( 71,7 / // %) izinli
newlife35 ( 58,9/// % )316.etapta bildirim olmadığından kilosu ikiye bölündü
turuncu ( 69,9 /// % )izinli
hrnsnr (59,3///%)316.etapta bildirim olmadığından kilosu ikiye bölündü
tipitak (68,3///%) kilosu 3.e bölündü
sewil087 (55,6///%)316.etapta bildirim olmadığından kilosu ikiye bölündü
eloisee( 56///)299.etapta ayrılan üye geri döndü kilosu 19 a bölündü.
bitanemo (68,0 / / /%) yeni üye hedef kilo 53
yağmur3872 ( 64,70 /// % )315.etapta ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü
8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
newlife35

hrnsnr

liste yapma
paylaşım alanını kontrol etme
karar defterini okuma
sırası ikinizde
5.takım ve 3.takım kardeş takımlarımız sorun olursa lütfen sorunuz
en son listeyi ben güncelleyeceğim

yağmur3872 ( 64,70 /// % )315.etapta ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

yağmurcum bu hafta listede olmak istiyomusun

günaydın kızlar :21: ben annemin elinden kurtulup döndüm :KK9: ramazan başlıyor yarın ne olacak halimiz :KK35: nasıl olacak ramazanda bi değişiklik olacak mı

anneden kurtulmussun yaa ramazandan korkma canım:)) orucu çok hafif tutacagız inşallah..

günaydın kızlar
hayırlı haftalr herkese

hafta sonu çok fazla cozutmadan geçti şükür ramazanda vereceğimi düşünüyorum inşallah irademe sahip cıkabılırım .
bu iç sıkıntısı bende iştah kesılmesıne yol actı bır yönden ıyı oldu bakalım ramazan nasıl gececek

gunaydın tatlım ramazanda inşallah sorunsuz atlatırız. sizler öyle deyince telaş yaptım bende..

günaydın kızlar nasılsınız bugün yine bir pazartesi
:KK16:

gunaydın tatlım süper bir enerjim var bugün üzerimde sizede yollayayım...

X