🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

30 Ocak Pazartesi

07:00 1 duble Türk Kahvesi, sade

08:00 3 tandır gevreği, 3 kk süzme peynir, domates, salatalık, yeşillik, 3 badem

10:00 1 Filtre kahve, 1/4 mango

13:00 1 tabak kolokas(sebze), 2 yk yoğurt

16:00 1 kuşburnu çayı, 1/2 armut

20:30 1 kase yoğurt, 15 adet kesme çekirdekli galeta(3 tanesi 1 parmak boyunda) ve bolca roka, nane, maydanoz

01:00 1 soda ve 1 bardak ayran içicem

Su ; 2 lt,

Sporlar ;
-50 dk temizlik = 50 puan
-k.bisiklet 36 dk x 2 = 72 puan
-14.922 Adım x 0.035 = 522 puan
-176 ipsiz ip atlama ÷ 4 = 44 puan

Toplam puan = 688 :ruh:
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

30 ocak pzt,
Sabah 10
3 yumurtali kasarli menemen, çay
15.00
1 kase yogurt, 2 kasik tahin pekmez
17.00
1 avuc tuzsuz kuruyemis ve cranberry
18.30
1 büyük kase tavuklu salata, 1 kepçe domates çorbası
Su bugun 1.5 lt yapabildim
Spor 8000adim
Su an asıl listede olmadığım için spor puanı hesaplamiyorum.
Su an aç hissediyorum mesela, hemen yatmaliyim ama minik uyumuyor, katı gıda denemelerimiz var bu ara, o da kabızlık yapıyor biraz sanırım. O uyumayıp ağlayınca ben de stres yapıyorum, stres olunca da hemen bir seyler ağzıma atarım genelde🙈
Canım afiyet olsun, açlık seni çok zorlayacaksa bence süt iç. Şekerini dengeler. Birde insülin direnci demişsin, onun en büyük çözümü spor canım, ve protein ağırlıklı beslenmek. Kan şekerini hızlı yükselten ve çabuk düşüren gıdalardan kurtulmaya bak. Yavaş yavaş hepsi düzene girer.

Hoşbuldum balım 😘
Buradaysan 3 kere tıkla :)))
Değildim simdi geldim ve tikliyorum:KK70:
10bin adımı tamamlamak için evde deli dana gibi dolaşıyorum :confused:

Yürürken mesajlara bakayım dedim de yazmak zor oluyor, umarım bir duvara toslamam :KK70:
Dikkat et bebeğim 🤣
Geçmiş olsun vücudu şaşırtmak lazm biraz ama bu kış günlerinde de zor oluyo biraz

tamam canım çok sağol şu karambolde geçen günlerden sonra yarın sağlam bi yürüyüş sporla sahaya çıkıcam inşallah

59.9 benim hedefim ahahahahah 🤣
Tamam canim 😁
İyi Geceler Ballarım

Sonunda evimdeyim. Sekiz gibi geldim.

Hemen adımlarımı 10.000 e tamamladım. Takımım için ne kadar yorgun olsam da çalıştım.

İşte sporlarım
30 Ocak

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ❤️ enerji_kusagi enerji_kusagi

11.000 adım : 385 puan
40+20= 60 plank duruşu 60 puan
100 mekik = 50 puan
50 iç bacak + 50 dış bacak egzersizleri = 50 puan

Toplam : 545 puan
(Şarjım yüzde iki yarın uzun uzun görüşmek dileğiyle, iyi geceler)

Eki Görüntüle 3199819
Hey masallah hemşom bu neee😍
İyi uykular balım yattığın yeri beğenirsin bu gece yorgunlukla:KK70:
bugün menüm hiç olmadı biliyorum bana kızmayın psikolojimin buna ihtiyacı vardı:KK14:

sabah
4 tane sigara böreği, şekersiz çay
öğlen
duble sade türk kahvesi
akşam
5 tane köfte, biraz fırında patates, patlıcanlı yoğurt
sonrada 1 fincan salep

615 adım 21 puan
:eek:
Melisa sen hangi gruptaydin dur bakıyım ona göre şey etcem:KK70: :KK70:
Yani aslında menün fazla değil gibi. Kalori olarak dengelemissin ama. Tabi bol yağ var 😬 olur arada öyle ama yarın yumurta falan olsa güzel olur akşama da sebze😁 şu an dediğime kendim bile inanmadım sigara böreği dururken yumurta da kim:KK70: :KK70: ben olsam ben de onu tercih ederdim snsnnsn
Yarışma bitince hızlan e mi :KK70:

O soğuk limonatayı yapan, sizde için diyen sen miydin bakim, birazdan bakacam o mesajlara gerçi :)) sen isen onu yarış bitene kadar Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik civcivimle iç 🙈 sonra buluşmamız için hızlan ❤

Kusura bakma artık yarış başka dostluk başka :KK70:
Sudan sebepti balım o 🤣 ben icmem hatta yazın annemler çok yapıyor fazla şekerli geliyor icemiyorum😑 ben mümkünse naneli limonlu buzlu bi su aliyim :KK8:
Tebrikler kimin grubundasınınız bilmiyorum ama 👏🏻👏🏻👏🏻
Bizden bizden🤣
Ay ben değildim 🙈🤣 yarışma da elimden geleni ardıma koymam Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik e sözüm var 🤣
İşte cesaret iste ferasett iste adam gibi adamlik:KK70: :KK70:
30 ocak pzt,
Sabah 10
15.00
17.00
18.30
Spor 8000adim
Su an aç hissediyorum mesela, hemen yatmaliyim ama minik uyumuyor, katı gıda denemelerimiz var bu ara, o da kabızlık yapıyor biraz sanırım. O uyumayıp ağlayınca ben de stres yapıyorum, stres olunca da hemen bir seyler ağzıma atarım genelde🙈
Afiyet olsun canım menun ne kadar temiz 😍
Canim sen madem öyle kendini hiç zora sokma gece strese girince elinin altında atistirabilecegin sağlıklı bir seyler olsun. Bi ara öğün yap gece.. Yani ben olsam öyle yapardım öbür türlü tehlikeye giriyor is🤣 evdeki tatlilara saldirirsin 😁
Mesela bi yarım muz bi bardak sütle muzlu süt hem lezzetli hem sağlıklı bence😬
30 Ocak Pazartesi

08:00 3 tandır gevreği, 3 kk süzme peynir, domates, salatalık, yeşillik, 3 badem

20:30 1 kase yoğurt, 15 adet kesme çekirdekli galeta(3 tanesi 1 parmak boyunda) ve bolca roka, nane, maydanoz

Su ; 2 lt,

Sporlar ;

Kolokas ne ola ki 🤔 dur bakiym googledan😁
Afiyet olsun balım bu spor ne işten geldin az dinleneydin:110:

Balım senin vücut direncin düştü sanki, dün de şekerim düştü demiştin, beslenmen yeterli mi gelmiyor acaba niye böyle oldu ki 😔 Yorgunluk ve hava değişimi de var tabi 😟 Ve regl :olamaz:
Sen iyi ol da spor önemli değil ❤

Senin için şimdi 3bin adım daha atacağım :KK60:
yaaa sen mukemmel bi detaysın :KK200:
30 ocak pzt,
Sabah 10
15.00
17.00
18.30
Spor 8000adim
Clair akşam 9 bucuk 10 gibi bir meyve kuru yemıs ya da tarcınlı sut yapabilirisin . bir de 3 yumurtadan menemen fazla olabilir. onu azaltıp ara ogunu bi tane de daha yapabilirsin böylece dengede kalır hem şekerin.
30 Ocak Pazartesi

Su ; 2 lt,

Sporlar ;

Enerjim sen olmasan bizim takım bi tık pert gibi :KK70: emeğine saglık balım :KK200:

Balım senin vücut direncin düştü sanki, dün de şekerim düştü demiştin, beslenmen yeterli mi gelmiyor acaba niye böyle oldu ki 😔 Yorgunluk ve hava değişimi de var tabi 😟 Ve regl :olamaz:
Sen iyi ol da spor önemli değil ❤

Senin için şimdi 3bin adım daha atacağım :KK60:
Evet balım bunu ben de düşündüm.eşimle de tartıstık hatta . ben hastalanınca portakal suyu sıkacam ve ıceceksın dedı. içmem dedim. ya böyle dıyet mı olur dıye baya soylendı. evet bıraz kırgınlık var vucudumda ama bence buna da alısacagım. bu ara hersey ust uste geldi ondan düştü diye düşünüyorum .cumartesıye kadar toparlamazsam diyetisyenle bi konusacagım.

30.01.2023--7.Hafta--49.Gün--Yeni Liste-9.Gün

10:00--1 bardak kuşburnu
11:00--salata+bir dilim kaşar+2 ceviz+10 badem+3 Galeta+şekersiz cay

14:30-- yarım kase yogurt+15 badem (pul biber getirmeyi unutmusum)
17:00--sade filtre kahve

19:00--100 gr kadar tavuk haşlama+2 kepce domates corbası+bol salata

Akşam :şekersiz cay+2 kestane
**kestane listede yok :KK43:

spor:
3200 adım puan:112
temizlik 45 dk puan: 45

toplam:157 Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

30.01.2023--7.Hafta--49.Gün--Yeni Liste-9.Gün

10:00--1 bardak kuşburnu
11:00--salata+bir dilim kaşar+2 ceviz+10 badem+3 Galeta+şekersiz cay

14:30-- yarım kase yogurt+15 badem (pul biber getirmeyi unutmusum)
17:00--sade filtre kahve

19:00--100 gr kadar tavuk haşlama+2 kepce domates corbası+bol salata

Akşam :şekersiz cay+2 kestane
**kestane listede yok :KK43:

spor:
3200 adım puan:112
temizlik 45 dk puan: 45

toplam:157 Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Canim hiç sıkma canını sen her zaman uyuyorsun listene zaten arada bi böyle şeyler olabilir..
Ayrıca kestane hastasiyim ben olsam bi kiloyu yemeden başından kalkmazdim o yüzden haline şükret 2 tane nedir kiz:KK70: :KK70:

Evet balım bunu ben de düşündüm.eşimle de tartıstık hatta . ben hastalanınca portakal suyu sıkacam ve ıceceksın dedı. içmem dedim. ya böyle dıyet mı olur dıye baya soylendı. evet bıraz kırgınlık var vucudumda ama bence buna da alısacagım. bu ara hersey ust uste geldi ondan düştü diye düşünüyorum .cumartesıye kadar toparlamazsam diyetisyenle bi konusacagım.
Of ya, eşinde endişelenmekte haksız sayılmaz 😑 Ama portakal uygun değil gibi, 1 bardak için kaç tane sıkacaktı kim bilir, şekeri yüksek, içmek istememen de çok normal. İnşaallah çabuk toparlarsın 🙏
Lisbetim özellikle C ve D vitamini içeren multivitamin falan mı kullansan şu kırgınlığı atana kadar. Eniştem sağlıkçı değil miydi, o sana güzel bir şey ayarlayabilir aslında.

Afiyet olsun canım biraz yer değiştirme olsa fena olmaz sanki börek gibi şeyler sabaha hafif sebze, et yemekleri aksama😊 ama zaten küçük yemişsin afiyet olsun bence güzel menün de sporun da💚

Off lisbetim ya kıyamam:KK43: çok iyi yapmışsın hosbes yiyerek zaten şekerin düştüyse biraz zor yerine geliyor. Hemen müdahale etmen iyi olmus:KK43: dert yanmak ne demek tabi ki yazacaksin💚
Bugün işte daha az yorulursun inşallah balım eve gidince de dinlenmeye calis:KK43:

Afiyet olsn hümacim bence güzel sporun da zaten gayet niye kusura bakalim😘 mis gibi hareket😍

Güzel kilo vermissiniz😍 evet koruma daha da önemli.. biz de verip koruyamadigimiz için burdayız tam olarak..
Son kilolar yavaş gidiyor biraz şaşırtmak lazım vucudu😊
İnsallah beraber hedefimize ulasiriz💚
Gecici listeye ekliyorum o zaman.
Beni etiketleyip Güncel kilonu ve hedef kilonu yazabilir misin?

Yaaaa🥰 belki tatil devam eder dedim aslim☺️ nasıl geçti dinlenip kafa dağıtabildin mi☺️

Evet sana derken kendimiz Allaha kavuştuk soğuktan:KK70: :KK70: bi ara burnum bile akamiyordu akamadan donuyordu çünkü dbjsjsj

Canim enercim aciklamis ben de onu dicektim.
İstersen ilk zamanlar 6 öğün olarak başla vücudun alışkın olmadığı için kilo verirsin zaten. Hem de aç kalmazsın. Bana da 6 öğün daha iyi geliyor gibi..
Acikinca da ara öğün olarak süte Kakao katıp ya da süte tarçın katıp yanında 1 meyve yiyebilirsin, ben tarçınlı yoğurdu da çok seviyorum. Ya da galeta. Ya da diyet bisküvi. Seçenek çok sen acıkınca yaz hepimiz bir şey söyleriz😁

Hosgeldin Lady yulafimiz seni ve 3 kaşık yulaf+3 kaşık yulaflarini ozledik:cry: uzun sürdü banın
Çok şükür Civcivim, ailemle dolu dolu bir hafta geçirdim. Şimdi evimde dinlenme zamanı. Okul açılana kadar bol bol enerji toplamam lazım dinlenerek tabi, yiyerek asla olmaz 😅 diğer takımdaki arkadaşlar sevinmesin. 😘
Tebrikler kimin grubundasınınız bilmiyorum ama 👏🏻👏🏻👏🏻
1. Grupppp

Teşekkür ederim 🙏🏻
30 Ocak Pazartesi

Su ; 2 lt,

Sporlar ;

hemdemimmmm nettin sen? :cool:
Değildim simdi geldim ve tikliyorum:KK70:

Dikkat et bebeğim 🤣

Tamam canim 😁

Hey masallah hemşom bu neee😍
İyi uykular balım yattığın yeri beğenirsin bu gece yorgunlukla:KK70:

Melisa sen hangi gruptaydin dur bakıyım ona göre şey etcem:KK70: :KK70:
Yani aslında menün fazla değil gibi. Kalori olarak dengelemissin ama. Tabi bol yağ var 😬 olur arada öyle ama yarın yumurta falan olsa güzel olur akşama da sebze😁 şu an dediğime kendim bile inanmadım sigara böreği dururken yumurta da kim:KK70: :KK70: ben olsam ben de onu tercih ederdim snsnnsn

Sudan sebepti balım o 🤣 ben icmem hatta yazın annemler çok yapıyor fazla şekerli geliyor icemiyorum😑 ben mümkünse naneli limonlu buzlu bi su aliyim :KK8:

Bizden bizden🤣

İşte cesaret iste ferasett iste adam gibi adamlik:KK70: :KK70:

Afiyet olsun canım menun ne kadar temiz 😍
Canim sen madem öyle kendini hiç zora sokma gece strese girince elinin altında atistirabilecegin sağlıklı bir seyler olsun. Bi ara öğün yap gece.. Yani ben olsam öyle yapardım öbür türlü tehlikeye giriyor is🤣 evdeki tatlilara saldirirsin 😁
Mesela bi yarım muz bi bardak sütle muzlu süt hem lezzetli hem sağlıklı bence😬

Kolokas ne ola ki 🤔 dur bakiym googledan😁
Afiyet olsun balım bu spor ne işten geldin az dinleneydin:110:
Öyle walla bal hemşom bebekler gibi uyumuşum ❤️

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım etiketli tacizlere az daha devam edicem :KK70:

melisa- melisa- Canım sen bugün spora ağırlık verecektin di miiii o_O
Ben dün biraz şeyini çıkardım bugün her yerim ağrıyor 🙈
Hahaha:KK70:
Valla ben de utaniyorum artık etiket yapmaya ama:KK70:
Dün menü ve sporlari yazmayanlar, hiç ugramayanlar var kızlar bakın taciz etmek istemiyorum çıkın ortaya :KK70: :KK70: sapık gibi peşinize düştüm resmen :KK53:

09.30 Türk kahvesi
11.30 salatalık, maydonoz, omlet, zeytin, beyaz peynir, yeşil biber
13.00 cennet hurması
14.00 latte
16. 00 yoğurt çorbası, 1 dilim ekmek
18.00 madalina, süt
19.00 airfry da soslu karnabahar, brokoli, patates
23.00 Türk kahvesi
2lt su

Temizlik 120dk = 120
ip atlama 50= 50
2423 adım = 84, 805