🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

kizlar galiba yine hasta oluyorum . yorgunluk hava değişimi regl hepsi mahvetti beni. ust dudagimin yarisi da komple uçuk oldu. boğazım ağrıyor bir ıhlamur yaptim. takım arkadaşlarım buguj spor yapamayacagim simdiden hepinizden özür dilerim. ama sabah kalktığımdan beri kahvalti yapmak dışında oturmadan ev isi yapiyorum umarım az da olsa katkım olur .
Balım senin vücut direncin düştü sanki, dün de şekerim düştü demiştin, beslenmen yeterli mi gelmiyor acaba niye böyle oldu ki 😔 Yorgunluk ve hava değişimi de var tabi 😟 Ve regl :olamaz:
Sen iyi ol da spor önemli değil ❤

Senin için şimdi 3bin adım daha atacağım :KK60:

Yani aslında insan özellikle akşam yemeğinden yatana kadar olan süreçte biraz açlık hissedecek işte. Ben uzun süredir böyle olup insulin direnci de çıkınca kısır döngüye girdi olay. Yavaş yavaş ara öğünleri kaldırmak istiyorum ben de.
Geçmiş olsun vücudu şaşırtmak lazm biraz ama bu kış günlerinde de zor oluyo biraz
A Alyasena
melisa- melisa- kızlar sizi de kalıcı listeye aliyorum.

@Deltavealfa canım pazar gününün menu ve sporunu yazmayı unutma.
tamam canım çok sağol şu karambolde geçen günlerden sonra yarın sağlam bi yürüyüş sporla sahaya çıkıcam inşallah
Rica ederim☺️
Bu arada kizlar @Deltavealfa A Alyasena melisa- melisa- ucunuzun Hedef kilonuzu yazmamışım, söyler misiniz?

Bugün yeterince etiketle taciz ettiğimi düşünüyorum bu kadar yeter:KK70: cikiyim da çalışıyım biraz:KK70:
59.9 benim hedefim ahahahahah 🤣

İyi Geceler Ballarım

Sonunda evimdeyim. Sekiz gibi geldim.

Hemen adımlarımı 10.000 e tamamladım. Takımım için ne kadar yorgun olsam da çalıştım.

İşte sporlarım
30 Ocak

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ❤️ enerji_kusagi enerji_kusagi

11.000 adım : 385 puan
40+20= 60 plank duruşu 60 puan
100 mekik = 50 puan
50 iç bacak + 50 dış bacak egzersizleri = 50 puan

Toplam : 545 puan
(Şarjım yüzde iki yarın uzun uzun görüşmek dileğiyle, iyi geceler)

BC941E85-60C8-4A47-BD37-5BC1D8FE3075.png

Sende o ışık yok mu balım, üzme şimdi 😶 çok bekletmee beni hadi yolumuz uzun 😍

Haftada ne kadar veriyordun canım merak ettim?
Burada 700 gr verdim 5/6 günde ama öncesi 1 aydır pilatese gidiyorum yediklerimi kalori hesabı yapıyordum gr vermemiştim burayla birlikte Leslie ye de başladım bakalım 🤔 73 de aaa yine ipin ucu kaçmış dedim işte haftalık tartı yapmadığım için bilmiyorum kuzu

Bence sende o ışık var bekle beni enerji 😂 ben zor kilo veriyorum
Yarışma bitince hızlan e mi :KK70:

O soğuk limonatayı yapan, sizde için diyen sen miydin bakim, birazdan bakacam o mesajlara gerçi :)) sen isen onu yarış bitene kadar Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik civcivimle iç 🙈 sonra buluşmamız için hızlan ❤

Kusura bakma artık yarış başka dostluk başka :KK70:

İyi Geceler Ballarım

Sonunda evimdeyim. Sekiz gibi geldim.

Hemen adımlarımı 10.000 e tamamladım. Takımım için ne kadar yorgun olsam da çalıştım.

İşte sporlarım
30 Ocak

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ❤️ enerji_kusagi enerji_kusagi

11.000 adım : 385 puan
40+20= 60 plank duruşu 60 puan
100 mekik = 50 puan
50 iç bacak + 50 dış bacak egzersizleri = 50 puan

Toplam : 545 puan
(Şarjım yüzde iki yarın uzun uzun görüşmek dileğiyle, iyi geceler)

Eki Görüntüle 3199819
Tebrikler kimin grubundasınınız bilmiyorum ama 👏🏻👏🏻👏🏻

Yarışma bitince hızlan e mi :KK70:

O soğuk limonatayı yapan, sizde için diyen sen miydin bakim, birazdan bakacam o mesajlara gerçi :)) sen isen onu yarış bitene kadar Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik civcivimle iç 🙈 sonra buluşmamız için hızlan ❤

Kusura bakma artık yarış başka dostluk başka :KK70:
Ay ben değildim 🙈🤣 yarışma da elimden geleni ardıma koymam Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik e sözüm var 🤣

Burada 700 gr verdim 5/6 günde ama öncesi 1 aydır pilatese gidiyorum yediklerimi kalori hesabı yapıyordum gr vermemiştim burayla birlikte Leslie ye de başladım bakalım 🤔 73 de aaa yine ipin ucu kaçmış dedim işte haftalık tartı yapmadığım için bilmiyorum kuzu
Tamam balım şimdi hatırladım, kafam biraz dolu unutmuşum. Doğru kısa sürede iyi gitmişti 😍
Olacak canım, çok sürmeden gidecek o kilolar, bence sen başaracaksın 👌

bugün menüm hiç olmadı biliyorum bana kızmayın psikolojimin buna ihtiyacı vardı:KK14:

sabah
4 tane sigara böreği, şekersiz çay
öğlen
duble sade türk kahvesi
akşam
5 tane köfte, biraz fırında patates, patlıcanlı yoğurt
sonrada 1 fincan salep

615 adım 21 puan
:eek:
Balım mutluysan afiyet olsun. Yani yediklerin çok değil gibi aslında, patates ve patlıcanın miktarları tam kestirmedim ama yinede menünün kalorisi çok olmayabilir çünkü ekmek meyve falan ekstra bir şey yok. Azcık daha yürüseydin bari canım 😔 üşenmiyorsan yatmadan biraz turla 🙈

30 ocak pzt,
Sabah 10
3 yumurtali kasarli menemen, çay
15.00
1 kase yogurt, 2 kasik tahin pekmez
17.00
1 avuc tuzsuz kuruyemis ve cranberry
18.30
1 büyük kase tavuklu salata, 1 kepçe domates çorbası
Su bugun 1.5 lt yapabildim
Spor 8000adim
Su an asıl listede olmadığım için spor puanı hesaplamiyorum.
Su an aç hissediyorum mesela, hemen yatmaliyim ama minik uyumuyor, katı gıda denemelerimiz var bu ara, o da kabızlık yapıyor biraz sanırım. O uyumayıp ağlayınca ben de stres yapıyorum, stres olunca da hemen bir seyler ağzıma atarım genelde🙈

X