🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

24 Ocak Sali Menüm
Sabah 12.00 1 yumurtayla omlet, yarım havuç, 1 dilim peynir, biber çay
Ara 14.00 Türk kahvesi, 1 avuç leblebi
Ara 16.00 3 kaşık yoğurt, 1 çay kaşığı tarcin, yarım mandalina hatta çeyrek çünkü minnacıkti
Akşam 18.00 yarim kepçe mercimek çorbası, 3 kaşık kuru fasulye, 2 kaşık pilav, turşu (aslında salata yapcaktim ama malzeme almaya cikamadim)
Ara 20.00 nescafe, 1 dilim tam buğday ekmeğine azcık tahin pekmez sürdüm yedim
Şimdi 00.30 kirazsapi ve kayısı çayını karistirdm içiyorum.

Spor; 25 dk eliptik bisiklet
Su; 3 lt

24 Ocak Sali Menüm
Sabah 12.00 1 yumurtayla omlet, yarım havuç, 1 dilim peynir, biber çay
Ara 14.00 Türk kahvesi, 1 avuç leblebi
Ara 16.00 3 kaşık yoğurt, 1 çay kaşığı tarcin, yarım mandalina hatta çeyrek çünkü minnacıkti
Akşam 18.00 yarim kepçe mercimek çorbası, 3 kaşık kuru fasulye, 2 kaşık pilav, turşu (aslında salata yapcaktim ama malzeme almaya cikamadim)
Ara 20.00 nescafe, 1 dilim tam buğday ekmeğine azcık tahin pekmez sürdüm yedim
Şimdi 00.30 kirazsapi ve kayısı çayını karistirdm içiyorum.

Spor; 25 dk eliptik bisiklet
Su; 3 lt
Canım afiyet olsun 😘

Merhabalar
Epeyce oldu ben gelip menü yazamadım. Sanırım hormonlarımdaki bu yükselme nedeniyle kendimi aşırı duygusal/ağlamaklı hissettiğim bir süreçti ve menü yazıp beslenme kontrolü yapmak istemiyordum çok özür dilerim yazamadığım için. Ufak tefek kaçamaklarım oldu ama günlük 15K adım üzeri adım atıp telafi etmeye çalıştım
Bugün regl oldum ve sonunda duygusal günler bitti çok şükür

Hayirli gunlar kizlar:)
Merhabalar
Epeyce oldu ben gelip menü yazamadım. Sanırım hormonlarımdaki bu yükselme nedeniyle kendimi aşırı duygusal/ağlamaklı hissettiğim bir süreçti ve menü yazıp beslenme kontrolü yapmak istemiyordum çok özür dilerim yazamadığım için. Ufak tefek kaçamaklarım oldu ama günlük 15K adım üzeri adım atıp telafi etmeye çalıştım
Hayırlı günler :KK200:
Merhaba

24.01.2023--6.Hafta--44.Gün--Yeni Liste-3.Gün

11:00--2 yumurta beyazindan omlet+bol yeşil salata+3 galeta+1 bardak laktozsuz sut+2 Ceviz
12:00--Filtre Kahve

13:00--1 Bardak ihlamur

14:00--yarim ayva limonla +10 findik +10 badem+sade soda

18:30--8 kasik sebze turlusu+1 kase yogurt +kis salatasi+turp+sogan salatasi

Akşam:şekersiz çay+ıhlamur

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik enerjiciğimden istedin ama o kosturuyodur ben evde boş boş oturuyorum dıye şöyle bi toparlama yaptım :)umarım işini kolaylastırır :)

Kilo Bildirimleri:

lisbethsalander00--
Haftaya Başlangıç: 86.3
Güncel:84.9
Fark:1.4

Deltavealfa--

Başlangıç :75,1
Bugün: 74,7
Fark: -400

sudansebep--

Son kg: 67.2
Güncel kg: 66.9
Fark: 300 gr

enerji_kusagi--

Geçen Cuma 73.4
Bu Cuma 72.0
Fark - 1.4

Civciv--

Geçen hafta: 70.9
Bu hafta: Sabit

Humakaser--
gecen hafta: 57.500
bu haftda--57.200
Fark=500

***Çizkek misafir olarak devam edeceğini söyledi .
***aramıza Alyasena ve melisa- katıldı.
Duzenleme : Çizkek sonradan tekrar başladıgını söylemiş :) kilo:77
Kuzularım doğru misafir olarak devam ediyorum😍 Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Aklıma bişey esiyor bırakmak isteyebiliyorum.Ama yakınınızda olmak güzel yine de ve aradada olsa menü paylaşıp yavaştan düzen edinmek istiyorum 😘

bende iç bacaklarımdan şikayetçiyim heves ettm o çemberdende aldım ama düzenli hiç kullanamadım siz etkisini gördünüz mü

Çok geçmiş olsun
Canım güzel bi video var iç bacak için atabilirim istersen.

Canım domuz gribi olduk demişssin . ben bilerek zor geçiyor. kendini yorma bu aralar. İlaç da kullanıyomussun. diyetine uysan yeter aslında.sonra ıyıleşme suren uzarsa daha uzun sure spor yapamayabilirsin. Çok geçmiş olsun :KK200:
Bugün yapamadım zaten ama bitki çayları çok içiyorum ☺️ Hafif bir yürüyüş yapabilirsem temiz havaya ihtiyacım var teşekkür ederim ❤️

Yürüyüşümu yaptim geldim . Yuruyus sonrasi yeşil çayı mi ictim:) görevimi yapmanın mutluluğu bir başka:)

Eklentiler

• 20230125_143217.jpg
    20230125_143217.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 22
Merhabalar
Hosgeldin Vega🌸 umarım hızlıca atlatırsın bu sureci❤ seni ve yulaf yulaf ya da yogurt yogurt yazdigin menüleri ozledik:)

Bugün yapamadım zaten ama bitki çayları çok içiyorum ☺️ Hafif bir yürüyüş yapabilirsem temiz havaya ihtiyacım var teşekkür ederim ❤️
Özlem merhaba, aramıza hoşgeldin 🌸

Benim günlerim biraz yoğun geçiyor, onun için seninle tanışamadık, fakat okuyorum mesajlarınızı :)

Merhabalar
Merhaba Vegacım, hoşgeldin 😘 ve de gözümüz aydın :) Regl olmak bir dert, olamamak 2 dert, sonunda toparlamışsın çok sevindim 😍
Ama özledik yani bilesin ❤

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Civcivim geçmiş olsun, deprem korkuttu mu 😑 Antalya da fena sallandı. Akdeniz, 5.9 deniyor, sana benden daha yakın konumu.
Enercim ben de tam sana yazmaya girdim.
Ben evde değildim şimdi girdim eve ama telefonuma bildirim gelmiş ordan gördüm. Hissetmedim yani yürüyordum 😑

Sen hissettin galiba :KK43: Çok mu kötüydü bayağı da sallamış ya..:KK43:

X