🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Söyle bakim değmeyecek ne yedin, bari değseydi balım 😅
Yinede afiyet olsun, bugün hafif yemekle, yarında sporla halledersin 😘

Gel biz bugün yoğurtlu kabak yemeği yiyelim :)))

Civcivim alıntılamısım yazmamısım :KK70: ne yedin :KK70: ne yediysen de şifa olsun kilo olmasın :)
Bosverin soylemiyim:KK70: :KK70:
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım nerelere kayboldun, seni göremedim bugün hiç, iyi misin?

Ayy dimi dimi 😄teşekkür ederim 🌸 🙆

Eveeet nerde Civcivimiz
Ballar ya eşim evde maşallah hiç durmuyor susmuyor şu teli elime alinca konusasi geliyor:KK70: bir de satış işlemleri var hesap benim telde. Arada telimi alıyor falan girsem de yazamadan cikiyorum:KK70:
İşte bende ona hayret ediyorum, ruh ikimizi miyiz neyiz ki ❤ Tam 72 çıkınca aha dedim Lisbetle eksimiz bile aynı, bunun fotosunu çekeyim inanılır gibi değil dedim :)))

Yalnız ben listeden biraz kısıntı yapıyorum yoksa yaza kadar yolu yarı bile edemeyeceğim 🙈
Senin coraplarini yesinler😅😍

Teşeklürler balım 😘
Ama daha birkaç gün önce 1.2 kg eksiydin, tekrar geri mi aldın onu 😔
Sabit olmanda bir şeydir tabiki, almaktansa. Hemen pes etme çizkekim biraz daha uğraş ❤
Yok yok cnm o sabit yani eksim sabit 😍
Cumaya sabit olmaya çalışırım cnm iştahım açıldı regl yaklaştı 😍

Bugün fırsatım varken epey yazdım çizdim, gidip yemeğimi yiyeyim. İyi akşamlar kızlar 😊
Sen olunca ben gelemiyorum ben gelince sen gelemiyorsun be Enercim bulusamiyoruz ortada :KK42:
Günaydın kilo bildirimi yapayım

Başlangıç :75,1
Bugün: 74,7

-400 gr
Başlangıç için güzel canim☺️🤩
Tebrikler kızlar 😍
Ben de pazartesiyle aynı 75.4 kg
Ben misafir olarak devam edeyim 😍
Tamam cizkekim nasil istersen😚
sen napiyorsun nasılsın bi ara tusa hazirlaniyordun gibi hatırladım nasil gidiyor

Sen olunca ben gelemiyorum ben gelince sen gelemiyorsun be Enercim bulusamiyoruz ortada :KK42:

Başlangıç için güzel canim☺️🤩

Tamam cizkekim nasil istersen😚
sen napiyorsun nasılsın bi ara tusa hazirlaniyordun gibi hatırladım nasil gidiyor
Evet canım yavaş yavaş
Başka hayallerim de var
Bakalım kader ne gösterecek 😘

Hanımlar hyirli geceler bugünkü menum
  • sabah 10:00 elma suyu arkasına iki adet hurma iki adet karakılçık ekmeği ile tahin pekmez
  • ikindin 15:35 türk kahvesi
  • akşam 17:40 lahana ve yaprak sarması yanında da turşu.
Suyumu da içtim. Fakat hesaplamadim. herkese bol yağ yakmali bir hafta diliyorum♥️
Bugün memüm
09.00 Türk kahvesi
11.00 yulaf, süt, bal
Ara: bir avuç kuruyemiş
15.00 2 kase çorba
Ara: kahve, bitki çayı
19.00 pırasa yemeği

Afiyet olsun kızlar 😘

Hosgeldinz kendinizi tanıtır misiniz😊
Merhaba Aslı ben 29 yaşındayım, cuma takımlarında zayıflamıştım bikaç sene önce
2 oğlum var doğumlarda kilo aldım istediğim kadar veremedim şuan kaç kiloyum bilmiyorum.
Yarın sabah tartılıp bildiririm 65 70 arası gidiyordum hedefim 50li kilolara inmek

X