🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

5 Nisan Menu:
Sahur:1 bardak laktozsuz süt içine 2 hurma 2 yemek kasıgı yulaf ezmesi 1 tatlı kaşığı keten tohumu ekleyerek yedim.+2 yumurta beyazı+2 galeta
İftar: 4 kasık patlıcanlı yogurt uzerıne 3 kasık kıyma ile alinazik+ küçük kase erişte corbası+salata+avuc içi kadar pide
Akşam : kahve soda 3 kare bitter çikolata+ 1 ince dilim yaş pasta
*****haftada bir gün tatlı yeme hakkımı dün kullandım. Dün avukatlar günü sebebiyle bizimle kalan stajyer avukat kuzenıme pasta aldık .öyle olunca ben de ayrı kalmak istemedim :)
Spor:13.160 adım

Bu hafta bu kadar yeter 😃 haftaya bakıcaz artık olsun arada olur önemli olan diyeti bırakmamak devam edebilmek bu gün dur dedim artık kendime
Evet canım önemli olan bırakmamak, ben de toparladım bakalım.
Yoğurtlu denemedim açıkçası hiç ama süte göre daha faydalıdır bence. Bende bı yofurtlu deneyim bakalm.
Eşim yokken çay yapmiyordum sırf bişey yememek için hele ki çocuk uyuduysa yemeden duramiyordum
Yoğurtlu çok güzel oluyor bence, hem tatlı isteğini de bayağı kesiyor, içine taze ve kuru meyve de koyunca muhteşem.
Bende spor yapınca emeğim boşa gitmesin diye yediklerime daha iyi dikkat ediyorum aslında. Aksam çocuk uyudukca Leslie yapayim bari bende
Hahahah ben de öyleyim biliyor musun. O kadar spor yaptım boşa mı gitsin diye yemiyorum. Demek ki neymiş hemen spora başlamak lazımmış.

Kuzum gece acillik oldum ben 4 te bir ağrı iki doğum yapmış biri olarak inan çerezmiş o doğum sancıları özel devlete sevketti apandist kitle vs olabilir diye eğitim araştırmaya lavma, serum yeni kalktım daha sonuçları da alamadık kimsesiz olmak ne kötü ya çocuklar tek diye geri döndüm 🤦‍♀️😞 bilmiyorum bu ne ama diyetisyen dahiliye gideceğim menü de paylaştım pazartesi gösterdi kendini enginar bulgur pilavi dışında kaçamak yok su tam içiyorum hareket var biraz
Çok geçmiş olsun canım, şu an nasılsın. Sonuçlar belli oldu mu.
Geçti mi şimdi peki. Benimde üsüttuğum zaman oluyo. Birinde tam yemek yapacakken bıçak gibi saplandı ayakta bile düramadim sıcak su yapıp yattm öyle geçmişti. Başka ne olabilir bilemiyorum
Böbrek taşı ağrısı da çok fena, birçok acıyla yarışır.
Günaydın kizlar, dün evde çocuklarla geçirdim annem rahatsızlandı 1 günlük izin aldim sanirim yarında izin alacagim. Regli oldum karnım çok sis.
Dün sabah 9.00 da 1 yumurta, domates salatalık peynir ve 2 dilim ekmek
Akşam da kahvaltı ile gecistirdik
Anneciğine çok geçmiş olsun.
Bu ara isimde bi dizensizlik var.sevdigim birimden alindim baska bir birime verildim stresten sikintidan o ara ters bi harekette yaptim sanirim.biyun fitigim tetiklendi.doktorum fizim.tedavi verdi rapor verecekti saglik kurumunda calosmama ragmen sorumlum sagligimi onemsemeyip raporuma izin vermedi yarim.gun calistiriyorlar.bu durumdayken birde kurjm disina gorevlendirme yazdilar.su ara zor bir is hayatim var ogleni sabahi bellj degil stresten de aksamlari kipirdayasim gelmiyo .bazen tatli krizim.tutuyor ama sabretmeye calisiyorum o bari olmasin diye.

Cok gecmis olsun canim cok uzuldum Allah sifa versin😔
Yaşadıklarına üzüldüm, inşallah bir an önce her şey düzene girer tekrar. Geçmiş olsun.

bugunun sporu :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-04-06 at 12.30.14.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-06 at 12.30.14.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 33
Evet canım önemli olan bırakmamak, ben de toparladım bakalım.

Yoğurtlu çok güzel oluyor bence, hem tatlı isteğini de bayağı kesiyor, içine taze ve kuru meyve de koyunca muhteşem.

Hahahah ben de öyleyim biliyor musun. O kadar spor yaptım boşa mı gitsin diye yemiyorum. Demek ki neymiş hemen spora başlamak lazımmış.
Evet yoğurtlu güzel oldu yine yapacağım. Bugün de sporumu yaptım

İyi aksamalr kızlar menümü yazayım
Sahurda 1 yumurta 1 salatalık
2 kaşık yoğurt ile 1 kaşık yulaf
Yarım poğaça ile 2 çay kasigi tahn pekmez
İftarda 1 kase tarhana 1 kabak ve 1 yumurtadan mücver yaptım yarısını oğlum yedi yarısını ben. Yanında salata yoğurt
1 ısırık browni

İyi akşamlar kızlar bu ramazan kızımın gece uykuları bozuldu gece 4 5 kere uyanıyor yanıma geliyor götürüyorm yaptırıyorum sonra tekrar geliyor bir fırsat bulup sahur yapıyorum ya da yapamıyorum sonra tekrar geliyor bu döngüde o kadar uykusuz ve bitkin düştüm ki uğrayamıyorum buraya. Az yemeye çalışıyorum ama bazen de hırsımı yemekten alıyorum :KK43: 9 da yatırdım şimdi yeni daldı mesela.....

İyi akşamlar kızlar bu ramazan kızımın gece uykuları bozuldu gece 4 5 kere uyanıyor yanıma geliyor götürüyorm yaptırıyorum sonra tekrar geliyor bir fırsat bulup sahur yapıyorum ya da yapamıyorum sonra tekrar geliyor bu döngüde o kadar uykusuz ve bitkin düştüm ki uğrayamıyorum buraya. Az yemeye çalışıyorum ama bazen de hırsımı yemekten alıyorum :KK43: 9 da yatırdım şimdi yeni daldı mesela.....
Allah yardımcın olsun sudansebepciğim. bebekle ramazan zor Rabbim yardımcın olsun. inşALLAH uykusu düzene girer cabucak:KK200:

Kizlar nasilsiniz.dunku menum
Sahur 3 kasik melemen 1 dilim bugday ekmegi
Iftar
2 kepce tarhana corbasi
3 kasik pilav 3 4 kasik kadar kavurma
1 dilim kasarli borek
1 tane baklava🤫bu menuden sonra regl oldum bide bakalim.bugun tartida ne gorucez.gece esim sahura kalktigi icjn bende kalkiyorum aynen devam gun icinde su disinda birsey yemeden bu donemi atlatabilirim.ins ama tatli istegim cok fazla😔

Çok şükür iyiyim devam programa. Bağırsak spazmı geçirmişim 🤦‍♀️
Çarşamba perşembe oruç değildim sadece iftar yaptım ama
Perşembe akşam etli pilav ayran
Çarşamba bamya yemeği yoğurt.
Cuma sahur mantarlı omlet, bir dilim beyaz peynir, bir dilim pide, yeşillik
İftar az makarna , ezogelin çorba, salata

Toplam üç gün adım sayım 33 bin.

Allah kolaylık versin kuzum

X