🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlar maalesef son 2 3 gün ben batırdım. Bıktım artık döngüye girmekten kaçamak sonrası toparlamak zor oluyor. Muhtemelen artidayim.
Ama yarın oruç tutmaya yeniden başlayabilirim 1 haftalık hurma yoğurt detoksu dusunuyorum. Kilo yerleşmeden vermem lazım.

Psikolojik durumun de payı büyük tabi bunda stres tetikledikce yeme isteği oluyor maalesef ki.

Bu hafta aktif olmak için kendime hedef koycam her gün 10 bin ya da en az 8 bin adım gibi.

Spor yarışmasını yapalım demişsiniz ben de istiyorum ama şu an yarışmayı yönetecek ne zamanım ne enerjim var bu hafta iyi hissetmiyorum kendimi 😐

İsterseniz herkes kendine adım hedefi koysun her menü yazısında kenara not etsin. Mesela Hedef 8 bin adımdı 7 bin attim gibi.. onun üzerinden başka bi spor cezası verelim tamamlayamayanlara.
Bem bu hafta sporu fullemeyi planlıyorum. Menüne ve programına beni etiketle istersen , hepsine bakar yorumumu da eleştirimi de yazar destek olurum
Bırakma kendini ve kaçırdım diye aç kalma diyetine girmek bence doğru değil ye yine ama spor yap lütfen. Tabiki ye derken karbonhidrattan bahsetmiyorum . Acıkınca mesela yumurta kır hemen . Düşüp kalkmalar olur vazgeçme

Kızlar maalesef son 2 3 gün ben batırdım. Bıktım artık döngüye girmekten kaçamak sonrası toparlamak zor oluyor. Muhtemelen artidayim.
Ama yarın oruç tutmaya yeniden başlayabilirim 1 haftalık hurma yoğurt detoksu dusunuyorum. Kilo yerleşmeden vermem lazım.

Psikolojik durumun de payı büyük tabi bunda stres tetikledikce yeme isteği oluyor maalesef ki.

Bu hafta aktif olmak için kendime hedef koycam her gün 10 bin ya da en az 8 bin adım gibi.

Spor yarışmasını yapalım demişsiniz ben de istiyorum ama şu an yarışmayı yönetecek ne zamanım ne enerjim var bu hafta iyi hissetmiyorum kendimi 😐

İsterseniz herkes kendine adım hedefi koysun her menü yazısında kenara not etsin. Mesela Hedef 8 bin adımdı 7 bin attim gibi.. onun üzerinden başka bi spor cezası verelim tamamlayamayanlara.
Kuzum olur öyle şeyler bana sen demedin mi geçen hafta artı geldiğim de senin ki de gider hiç moral bozma yeni güne odaklan sen sporda da haklısın herkes kendine koysun hedef.
Ben çok zorlanıyorum oruçlu iken açıkcası yarışma falan 😂😞🤦‍♀️Bitirirdi

Kendime 5000 adım 15 dakika pilates hedef koyuyorum yarından itibaren

2 nisan menü sahur süt hurma
İftar domates çorbası yarım kase
3 köfte yarım porsiyon makarna
Salata
2 litre su
15 dakika Leslie
Yazıp yazmamakta kararsızım ama iki bitter merci çikolata kahve ile leslile yi çikolata yiyince yaptım. Onun dışında iftara bir saat kalana kadar uyuşuk uyuşuk yattım bugün 🙄

Babalar işteyken demek istemiştim bende gerçi babanın işine göre de değişir de. Mesela ben öğretmenim eşim kamyon şoförü bu ara gidiyor 3 4 gün gelmiyo yazın zaten gelemiyo gelsede 1 2 saat ya da 1 gece yatıp gidiyo.
Oğlum 3 oldu aralik da ana okulu işini düşünüyorum ama oğlumun ilk okula gittiği sene çok hasta olacak küçük doğmuş olursa ona bulastiracak aynısıni şuan abimler yaşıyor haftanjn 3 günü doktordaydilar büyük oğlan hastalıktan doğru düzgün okula gitmedi.
Birde eğer 2. Çocuk olursa 2 yıl ücretsiz izin almak istiyorum
Haklısın canım yük tabi annede oluyor daha cok.
2 yıl ücretsiz izin kullanman çok iyi olur canım bence de. İnşallah hakkında hayırlısı olsun 💚
Hamileliğin nasıl geçeceğini bilmiyorsun canim hiç riske atma sınavını atlat sonra bebis dusun derim. Allah hayırlı zamanda versin.
Annelik yorucu heleki şu devirde saldım çayıra deme şansımiz yok. Yorgunluk gecici Allah saglik versin ve çocuklarımıza güzel günler göstersin.
Sen de haklısın canim😐
Ben de sizin gibi düşünüyorum aslında da galiba teyit etmek istedim içten ice😁
Bi yandan mutlu oldum bunlari okudguma. Herkes o kadar bunaltıyor ki çocuk çocuk diye artık ne mantıklı ne mantıksız karar veremiyorum
Ay ben oruçken hem halsiz hem hareketsiz oluyorum haklısın herkes kendini takip etsin ben 6 bin kendime hedef koyuyorum civcivim çok mu az bilemedim ama 2 bin 3 binle günü kapatıyorum bazen. Çarşambaya kadar 6 bin minimum sınır koyuyorum kendime.
Bence 6 bin gayet iyi balım ben de senin gibi o civarda kapatıyorum günü. Bazen 1000 bile olmuyor ya çok hareketsizim😶
Menülerine bakarız 6 bin oldu mu diye😘
Bem bu hafta sporu fullemeyi planlıyorum. Menüne ve programına beni etiketle istersen , hepsine bakar yorumumu da eleştirimi de yazar destek olurum
Bırakma kendini ve kaçırdım diye aç kalma diyetine girmek bence doğru değil ye yine ama spor yap lütfen. Tabiki ye derken karbonhidrattan bahsetmiyorum . Acıkınca mesela yumurta kır hemen . Düşüp kalkmalar olur vazgeçme
Olur canım etiketlerim yarından itibaren.
Evet ya zaten sporu biraktigim an sabit kaliyorum:KK43:

Kuzum olur öyle şeyler bana sen demedin mi geçen hafta artı geldiğim de senin ki de gider hiç moral bozma yeni güne odaklan sen sporda da haklısın herkes kendine koysun hedef.
Ben çok zorlanıyorum oruçlu iken açıkcası yarışma falan 😂😞🤦‍♀️Bitirirdi

Kendime 5000 adım 15 dakika pilates hedef koyuyorum yarından itibaren
Yaa ne güzel şeyler yazmışsınız kizlar🥲
Çok haklısınız. İnşallah toparlanicam ben de.

Tamamdır senin de adımları takip ederiz alyam😘

2 Nisan Menu :
11:00 3 kasık kıyma+biraz biber biraz soganla menemen+2 dilim ekmek+4 ceviz+1 bardak tarcınlı laktozsuz süt
15:00--1 muz
19:00-- 3 minik köfte+3 kaşık fırında sebze+1 kase ezogelın corba+3 kaşık yoğurt+salata
21:00-- kahve soda 2 hurma

***dünden itibaren diyetimi kaçamaksız uygulamaya niyet ettim :) cuma seansım vardı malesef hedefi tutturamadım.inşALLAH önümüzdeki 2 hafta tuttururum .
inşALLAH regl dönemi de bitiyor yarın oruca başlayabılırım .

Gunaydın kizceler .h.sonunu atlattık, bağırsaklarım, midem çok kötü dün tuvaletten çıkamadım
C.tesi
Sahur 3 hurma 1 bardak sut
iftar 1 kepce corba, tas kebabi, 5 kasik pilav, 3 tane tulumba tatlisi
Pazar menum
Sabah omlet 2 dilim ekmek peynir domates salatalık
Ara 1sade kahve
Akşam etli enginar yemeği, yarim.lavas, bir dilim sütlü tatlı ama yediğimi çıkarttım.

1 saat 20 dk yürüdüm geldim:KK49:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-04-03 at 12.37.06.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-03 at 12.37.06.jpeg
    37,7 KB · Görüntüleme: 25
Hedef koyduğumuz adımlar gün içinde toplam adım mi yoksa ayrı yürüyüşe çıkıp orta attigimi adımlar mi. Ona göre koyayım bende
Toplam adım canım.
Ama yani zorlanirim sadece yürüyüşe göre Hedef koyayım dersen o da olur.
Gunaydın kizceler .h.sonunu atlattık, bağırsaklarım, midem çok kötü dün tuvaletten çıkamadım
C.tesi
Sahur 3 hurma 1 bardak sut
iftar 1 kepce corba, tas kebabi, 5 kasik pilav, 3 tane tulumba tatlisi
Pazar menum
Sabah omlet 2 dilim ekmek peynir domates salatalık
Ara 1sade kahve
Akşam etli enginar yemeği, yarim.lavas, bir dilim sütlü tatlı ama yediğimi çıkarttım.
Canim geçmiş olsun ne oldu😐
Hurma ve süt ishal yapabilir dicektim ama pazar yememissin. Usuttun mu

Toplam adım canım.
Ama yani zorlanirim sadece yürüyüşe göre Hedef koyayım dersen o da olur.

Canim geçmiş olsun ne oldu😐
Hurma ve süt ishal yapabilir dicektim ama pazar yememissin. Usuttun mu
Ben sadece yürüyüş için hedef koyayım olmadi ya akilli bileklik felan yok evde de tel yanımda olmuyo. 4 bin yürüyüş adımı diyeyim o zaman

Kızlar squat ve plank programı ne alemde devam ediyor musunuz?

Ben ediyorum bacaklarımda hissediyorum ertesi gün ağrısını🤭

Görmeyen varsa bugün de başlayabilir program ilk sayfada.
Ben devam edemedim canım, zaten yeme düzenim de bozuldu. Yarından itibaren düzene oturtup spora başlıycam ciddi olarak.
İyi geceler kızlar iftara davetliydim. Kaçamak hakkımı bugün kullandım.
Ama kilo vermemişsin aynısın dediler bi tık moralim bozuldu😐
İnşallah yarın kaldığım yerden devam edicm.

Kilo Bildirimlerini ilk sayfada etiketli sayfaya yapıyoruz, tartilmayi unutmayın
Bozma moralini canım belki kıskançlık yapmışlardır :rapci: Spor yapınca kilo verdiğimiz çok daha fazla belli oluyor aslında, bizim yeniden ter akıtan sporlara ihtiyacımız var ve ben yarın başlayacağım artık.

Ben sadece yürüyüş için hedef koyayım olmadi ya akilli bileklik felan yok evde de tel yanımda olmuyo. 4 bin yürüyüş adımı diyeyim o zaman
Tamam canim illa adım hedefine de gerek yok. Mesela 45 dk yürüyüş ya da leslie falan diye de koyabilirsin. Önemli olan biz bilelim yapmazsan müdahale edelim😊
Balım burda hava cok guzeldı . orda daha da güzeldir :)
Emin miyiz buna lisbetim🤣 demin mesaj geldi afaddan fırtına olabilir diye de güneşli ama aşırı derecede rüzgar var ağaçlar sökülecek sanki😵‍💫
Ben devam edemedim canım, zaten yeme düzenim de bozuldu. Yarından itibaren düzene oturtup spora başlıycam ciddi olarak.

Bozma moralini canım belki kıskançlık yapmışlardır :rapci: Spor yapınca kilo verdiğimiz çok daha fazla belli oluyor aslında, bizim yeniden ter akıtan sporlara ihtiyacımız var ve ben yarın başlayacağım artık.
Evet canim ter akitanlar gercekten çok daha etkili oluyor😍
Basla balım zararın neresinden dönsen kardır bırakma.

X