🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tamam canim illa adım hedefine de gerek yok. Mesela 45 dk yürüyüş ya da leslie falan diye de koyabilirsin. Önemli olan biz bilelim yapmazsan müdahale edelim😊

Emin miyiz buna lisbetim🤣 demin mesaj geldi afaddan fırtına olabilir diye de güneşli ama aşırı derecede rüzgar var ağaçlar sökülecek sanki😵‍💫

Evet canim ter akitanlar gercekten çok daha etkili oluyor😍
Basla balım zararın neresinden dönsen kardır bırakma.
YapmaSak cezamız ne 🤣🤣 bu saate kadar uyudum çocuğa yemek yedircem şimdi sonra çorba yapcam umarım yapabilirim bugün

Ben döndüm 😀 umarım artık 69 olurum
Küçük hedefler önceliğim 69 olmak

Bugün oruç değildim
Sabah
2 yumurtalı omlet
5 zeytin
2 dilim peynir
1 kase yeşillik domates

Ara
Yeşilçay
10 badem

Akşam
1 kase yoğurt
8 kaşık et yemeği
3 kaşık pilav

Spor 30 dk bisiklet
Su 2 litre

Gece de ara öğün yaparım büyük ihtimalle

Gunaydın kizceler .h.sonunu atlattık, bağırsaklarım, midem çok kötü dün tuvaletten çıkamadım
C.tesi
Sahur 3 hurma 1 bardak sut
iftar 1 kepce corba, tas kebabi, 5 kasik pilav, 3 tane tulumba tatlisi
Pazar menum
Sabah omlet 2 dilim ekmek peynir domates salatalık
Ara 1sade kahve
Akşam etli enginar yemeği, yarim.lavas, bir dilim sütlü tatlı ama yediğimi çıkarttım.
Sut hurmayi iyi yurutuyorsun ben 2.gune dayanamiyorum yine baslamak.istiyorum ama🤔
1 saat 20 dk yürüdüm geldim:KK49:
Cok iyi canim ben huc spor yapamiyorum ya cok yoruluyorum.aksam.olunca kilirdayasim gelmiyo spor yapsam guzel gidecek😒
selam kızlar gece sahurda yulaf lapası yedim hic acıktırmadı tavsiye ederim
Yulaf lapasini ya ben beceremiyorum yapmayi yada tadi bana gore degil 😁afiyet olsun🙂

Menümü yazıp yatıyorum kızlar
Sahurda 2 kaşık yulaf 1 kaşık granola süt karışımı. 1 haşlanmış yumurta
İftar 1 hurma 1 kase tarhana salata bulgur pilavı üstüne haşlanmış et
Sonrası biraz karışık çay yannda az leblebi bira daha pilav et yarım çay bardağı çilekli kefir
Ortalama 4500 adım attım tam yürüyüş şeklinde değildi oğlumla beraber çıktık o scooter sürdü bende peşinden koştum yürüdüm durdum gibi biseyler oldu

sekamlar herkese ,
Bugğnki menüm
Sabah
1 h yumurta
Öğle
1 kase şehriye çorbası
Yarım tabak etli nohut
1 kase yoğurt
3/4 kase z.yağlı kabak
Ara
Avuç içi kurudut
Akşam
1p tavuk kanat
2 küp patates
3-4 küp havuç
1 dilim tortilla
Su:1.5 lt
Adım:4550
Koltukta uyumuşum :KK43:
7982977E-08A7-4243-A618-5FE799C061FD.jpeg

3 Nisan Menü:
Sahur :
2 yumurta beyazından omlet+2 galeta+1 kase komposto+2 ceviz+salata

İftar:
1 küçük kase mercimek corba+2 kofte+2 kasık sebze+3 sarma+1 kalem börek şeklinde ıspanaklı börek+salata+3 kasık yogurt

AKşam: kahve+soda+2 hurma
2 bardak yeşilçay
spor : 14000 adım
***Dün akşam iftara davetlidik. Pide hakkım yerine böreği yedim . 6 kasık yemek yemem gerekiyodu onu da azaltıp sarma yiyerek dengelemeye çalıştım. yapılan tatlıları yemedım.kahve saatinde hurma yemek beni kurtarıyo :)

Son düzenleme:
X