🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tebrik ederim balım çok iyi😍

Ex ekürim tebrikler aynı eksi vermisiz :KK60:
Evet aynı vermişiz sende de bi düşme var mı moral olarak. Yukarda yazmışsın ya ben de desteğiniz olmasa bugün bırakırdım🙄 kendimi yemeğe falan verirdim ama haftaya iyi olacak diyorum şimdi burası sayesinde 🙏🏻

Evet aynı vermişiz sende de bi düşme var mı moral olarak. Yukarda yazmışsın ya ben de desteğiniz olmasa bugün bırakırdım🙄 kendimi yemeğe falan verirdim ama haftaya iyi olacak diyorum şimdi burası sayesinde 🙏🏻
Balım düşmedim açıkçası. Cunku ben hafta içi hep 71 70 falan gördüm çok kotuydum size fazla yansitmasam da.. artı gelcem saniyordum eksi gelince sevindim😁
Ama yine de haftaya biraz hedefi büyük tuttum. Hedefi büyük tutunca daha başarılı oluyoruz bence.
Var mısın diğer cuma bi çılgınlık yapip 1 kilodan fazla vermeye🤣 benim Hedef 67.9dan daha az olmak ramazana olabildigince düşük kiloyla girmek.
Ve aynen siz olmasanız ben çoktan bırakmıştım 7leri yeniden görmek beni şoka soktu hafta içi 😁 neyse ki öyle değil sonuç şükür.
A Alyasena senın yüzde :1.42 oluyo kuzum:KK200:
Aynen ben de not almıştım hesaplayıp canım teşekkürler 😍

Kızlar ben hafta sonu fazla kaçırdım dedimya. Bana ne abur cubur ne o ne bu en kötü gelen şey hamur işi. Cikolatadir abur cuburdur hepsini bir şekilde eritiyorum kacamak yapınca. Ama bi börek poğaça ne zaman yesem o bana yük oluyor çok zor atıyorum.
O yüzden bi süre komple ara vercem onlara kaçamak gününde de yemicem.
Ramazanda genelde sahurda bazlama falan çok yenir bizde ama onu da yapmicam sahurda klasik kahvaltı yaparız.

Tatlı da bu aralar pek canım çekmiyor yemedikçe insan alışıyor. Ramazan boyunca olabildiğince az yemek hedefim tatlıyı da.

Şimdilik kafamda böyle netlestirdim insallah uygulayabilirim😍 beraber uygulayabiliriz❤

Ramazanda kopmamak çok önemli beni rahat bırakmayın gözünüzü seviyim çok çozutuyorum iftarda :KK70:

Kuzum 10 bin adıma tamamlayacağım vallahi gözüm döndü o kadar 1000 altı alışmışım yemeye o kadar şiştim ki şuan 😞😅🤦‍♀️
Düzen şaşınca hemen vücut tepki varıyor canım benim, diğer günlerde bayağı az yiyormuşsun şimdi farkettim.
Bolu'da bugün deprem oldu ne yedim ne içtim bilmiyorum bu gece disardayiz büyük ihtimalle.surekli artçı oluyor
Çok geçmiş olsun canım, Allah hepimizi korusun, sakinlik versin.
Afiyet olsun balım
Yedin mi hurmaları😁
Yemez olur muyum hiç, yürüyüş öncesi attım ağzıma. Hatta 4 tane yedim ama küçüktü zaten. Bir de bu çok yumuşak ve çok tatlı olanlardan değil, sert hurma seviyorum ben, onlardan yedim canım.

Kızlar çooookkkk uzun bir alıntıya hazır olun, çok işim var ama bakmadan duramadım buraya. Akşam daha sakin olurum inşallah.

16 Mart Perşembe Menüm
12.30 peynirli, Susamlı cörekotlu omlet, domates, çay
14.00 türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş, çeyrek muz
18.00 1 tabak mantar sote, 3 kaşık yoğurt, 1 dilim ekmek

Spor; 20 dk eliptik 20×8=160 puan
4355 adım=152.4
Toplam= 312.4
FitVenus FitVenus bugün biraz az oldu ama kusura bakma geç uyandım zaman bulamadim😐
Afiyet olsun balım, çok güzel menü, spor da çok iyi bence.
Kahve limonlu su
  • makarna ciğer yoğurt
  • muz
  • yeşil çay kahve Nescafe kayısı cayı kiraz sapı çayı limonlu tarçınlı karanfilli maydonozlu su 😀 1 lt
Su 2.5 lt

Midem bulandı bu gün tek öğün yedim

9.000 adım - 315 puan
328 kez ip atlama -328 puan
Temizlik 1 saat - 60 puan
Plank - 50 sn - 50 puan

Toplam 753 puan
Afiyet olsun canım, sporun muhteşem yine.
17 Mart menu:

kahvaltıya kadar ıhlamur ve kayisi cayi
11:00 baklagilli salata+3 galeta

15:00-2 mandalina+10 badem
16:00 -soda+kahve+3 kayisi+10 badem

19:00 -- 8 kasik barbunya+3kasik pirinç pilavi+yarim kase yogurt+bol salata

spor:
gun içinde atılan 5000 adim ve 40 temizlik toplam:215 puan

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
sonngulen sonngulen
Lisbetim afiyet olsun balım, menü de spor da çok güzel.
balim iyi diyeyim iyi olayım. hastanedeyim simdi . kardiyoloji icin sira bekliyorum .bakalim ne diyecek.
İnşallah iyi haberlerle gelirsin derken.......
Canım çok şükür bi sıkıntı yokmus. ekg de bıraz bozukluk var ama çok anlamlı değil dedi. Çok şükür ALLAH dermansız dert vermesin hiçbirimize :KK200:
.... iyi haberlerle gelmiş bile balım :KK76:
tebrık ederım canım :KK200:

tebrik ederim ekurimmmm:KK200:
Sağol canım benim :KK68:
Kızlar ben hafta sonu fazla kaçırdım dedimya. Bana ne abur cubur ne o ne bu en kötü gelen şey hamur işi. Cikolatadir abur cuburdur hepsini bir şekilde eritiyorum kacamak yapınca. Ama bi börek poğaça ne zaman yesem o bana yük oluyor çok zor atıyorum.
O yüzden bi süre komple ara vercem onlara kaçamak gününde de yemicem.
Ramazanda genelde sahurda bazlama falan çok yenir bizde ama onu da yapmicam sahurda klasik kahvaltı yaparız.

Tatlı da bu aralar pek canım çekmiyor yemedikçe insan alışıyor. Ramazan boyunca olabildiğince az yemek hedefim tatlıyı da.

Şimdilik kafamda böyle netlestirdim insallah uygulayabilirim😍 beraber uygulayabiliriz❤

Ramazanda kopmamak çok önemli beni rahat bırakmayın gözünüzü seviyim çok çozutuyorum iftarda :KK70:
Balım öyleyse hamur işini gördüğümde sana ceza vereyim, böylelikle bir süre ondan uzak durmanı sağlamış oluruz ne dersin.
:sampiyon:SPOR YARIŞMASI BİRİNCİLERİ:sampiyon:

TAM 5042 PUANLA; :KK8:

4. GRUP

A Alyasena 💫
MiLissy MiLissy 💫
:sampiyon: :sampiyon: :sampiyon: :sampiyon: :sampiyon:

TEBRİKLER BASARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM:KK60::KK60:

Diğer Grup Puanları

1. Grup /3835 Puan

L lisbethsalander00
sonngulen sonngulen

2. Grup / 2950 Puan
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
FitVenus FitVenus

3.Grup :KK43:
A Alyasena MiLissy MiLissy canlar çok tebrik ediyorum birinciliğinizi, hakettiniz siz bunu.

Lisbetim eline emeğine sağlık balım, civciv ve sudansebep sizleri de kutlarım ballar. Hepimize güzel hareket oldu bence. Ama ben enerji_kusagi enerji_kusagi balıma da tebriklerimi gönderiyorum, buraya yazmasa da güzel sporlarını tahmin edebiliyorum.
:sampiyon:YÜZDE YARIŞMASI BİRİNCİLERİ:sampiyon:
%2.51 yüzdeyle; :oha:

1. GRUP:KK31:

sonngulen sonngulen ❤️‍🔥

L lisbethsalander00 ❤️‍🔥

TEBRİK EDİYOR BOL EKSİLER DİLİYORUM :KK73::KK73::KK73:

Diğer Yüzdeler;

2. Grup: %1.48 (civciv-sudan)
4. Grup: % 0.87(alya-milisy)

3. Grup :KK43: yarışma dışı.

İki yarışmanın da rövanşı en kısa sürede olacaktır rahatlamayiniz:KK8:
Vayyyy bu da mı vardı, bak nasıl sevindim ben buna, ekürim çok tebrik ediyorum.

Canlar hepimize kocaman tebrikler.

X