🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

14 mart Menu bildirimi:
Kahvaltiya kadae filtre kahve
11:00 baklagilli salata +3 galeta
14:00 3 karabugday patlagi+3 ceviz
16:00 kahve+soda+3 gun kurusu +15 badem
19:00--az tavuk haslama+4 kasik dövme pilavi+2 kasik kısır +3 kasik firin karnibahar bol salata

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Spor bildirimi:
15.443 adim =541 puan

47 ve 52 sn planklar= 47+52 =99
100 tane ipsiz ip atlamak =25 puan

toplam=665 puan :cool:

** ballarım bugun ilk defa yürüyüşten sonra plank denedim ve başarabildim. 30 sn den sonrası ölüm gibi oldu ama kimse ölmedi:KK70: ve asil mutlu olduğum ip atlayabiliyorum:) normalde dizimden dolayi asla atlayıp zıplamaya cesaretim yoktu. denedim baktim yapiyorum cok mutlu oldum. geliştirmeye calisacagim insALLAH ❤

Eklentiler

• Screenshot_20230314-212305_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230314-212305_Samsung Health.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20230314-212255_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230314-212255_Samsung Health.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20230314-212249_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230314-212249_Samsung Health.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 23
YouTube da 21 günde incel 12 cm olanı yapıyorum canım 15 dakika olan
aletlinin aletsiz olanı zorlamadı hareketler geçen sene ham iken iflahımı kesmişti benim anladığım pilatesciler onun pilates yaptığını düşünmüyor uzman olmadığını düşünüyorlar 🤣🤣

MiLissy MiLissy takım arkadaşıyız canım 🤣 iyi yürüyüşler
Geldim eve şimdi dinleneyim biraz plank 1 sn 1 puan diyor 😀 hadi bakalım dinlene dinlene kaç puan yapicam gece 12ye kadar devam herhalde zaten

Ooo tamam ben çıkıp biraz yürüsem iyi olucak 😀 o zaman
Yok ya bosver şimdi kim yurucek otur be balim :KK4: yok mu evde abur cubur falan dinlen biraz
balim beni de arti gosteriyor zalım tarti . :KK43:

Civcivim bugun ben de plank yaptim denedim yani. karin bölgem yirtilircasina agriyor suan😄😄
Evet ya etkisi büyük masallah😂 yavaş yavaş 20 saniyeyle falan baslayip gittikçe artırmayı düşünüyorum ben de😍
14 mart Menu bildirimi:
19:00--az tavuk haslama+4 kasik dövme pilavi+2 kasik kısır +3 kasik firin karnibahar bol salata

Spor bildirimi:
15.443 adim =541 puan

** ballarım bugun ilk defa yürüyüşten sonra plank denedim ve başarabildim. 30 sn den sonrası ölüm gibi oldu ama kimse ölmedi:KK70: ve asil mutlu olduğum ip atlayabiliyorum:) normalde dizimden dolayi asla atlayıp zıplamaya cesaretim yoktu. denedim baktim yapiyorum cok mutlu oldum. geliştirmeye calisacagim insALLAH ❤
Aboo bu nee bize de spor bıraksaydın :KK57: Ben bi eliptik yaptım yurudum saftim kaydı su an çok yorgun hissediyorum:KK70:

Geldim eve şimdi dinleneyim biraz plank 1 sn 1 puan diyor 😀 hadi bakalım dinlene dinlene kaç puan yapicam gece 12ye kadar devam herhalde zaten
Tüh yetişemedim yürümüş gelmiş bile:KK45:
Maşallah herkesler enercik benim içim geçmiş gibi adeta bu hafta ya :KK70: :KK70:

Sıkıntı yok canım 12yi geçse de bugün istersen bugün sayarız.

Tüh yetişemedim yürümüş gelmiş bile:KK45:
Maşallah herkesler enercik benim içim geçmiş gibi adeta bu hafta ya :KK70: :KK70:

Sıkıntı yok canım 12yi geçse de bugün istersen bugün sayarız.
Sabah 4 gibi falan uyuyorum ama 😀😀 haksızlık olur ben 12ye kadar devam mekik ve plank yapıyorum hadi başarılar 😀😀😘

Bu arada perşembe günü de yarışma devam etsin mi kızlar ya 2 gün çok kısa oldu sanki?
Bi yandan da tartıya yansır diye tırsıyorum ama.
Ben her türlü perşembe de spor yapcam çünkü iyi hissetmiyorum artidayim😐
Ödemdir ödem devam etsin valla ben sporu bırakmıştım iyi oldu

14 mart Menu bildirimi:

Spor bildirimi:
15.443 adim =541 puan

Niye yoruyorsun kendini bu kadar uzat ayaklarını bir tarçınlı havuçlu kek yap oh mis 🤣

Sabah 4 gibi falan uyuyorum ama 😀😀 haksızlık olur ben 12ye kadar devam mekik ve plank yapıyorum hadi başarılar 😀😀😘
Tamam canim sen bilirsin madem öyle diyorsun😁
12ye kadar devam mı :işsiz:

FitVenus FitVenus balım rakipler cok dişli ne yapcaz:KK70:
Ödemdir ödem devam etsin valla ben sporu bırakmıştım iyi oldu
Bence de 🤩
Aynen Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik devam edelim kuzum yarışma bahane hareketlenelim ben de kırayım artık gerçekten Çin Seddi gibi Ramazan’a daha hafif girelim
Evet ya ramazan önemli cidden benim ayarlarım oynayabiliyor 🥹 gerçi geçenlerde oruç tuttugumda tam tersi oldu canım bir şey istemedi ama.
Niye yoruyorsun kendini bu kadar uzat ayaklarını bir tarçınlı havuçlu kek yap oh mis 🤣
Lisbete dedin ama bana isabet etti napcaz şimdi:KK70:

Şaka şaka cumaya kadar ağzıma bile sürmem:KK12:
ahh alyamsenam sen de mi:) balim bugun misafirler vardi pastalar baklavalar havada ucustu ama bi çatal dahi almadim😁😁
Çok ayıp cook:KK12::KK12: misafirler üzülmüştür çok ayip
civcivim bence de perşembe de olsun ancak ısınirız😁
Tamamdır kızlar öyle olsun😂

6dk 35 sn plank yaptım 30 mekik çektim şimdi bir kahve molası gece 12 de yazarım 😀😀 valla hiç bir dansöz böyle titrememiştir kızlar zil taksam ritim tutarım 😀😀😀
Allah seni napmsın haykırdım :KK70: :KK70: eşim yanımda içime kaçtı kahkaham yaaa:KK70:

6dk 35 saniye plankı kaç sette yapıyorsun canım? Sen bayağı idmanlisin maşallah. Bu zamana kadar faydasını gördün o zaman?

Tamam canim sen bilirsin madem öyle diyorsun😁
12ye kadar devam mı :işsiz:

FitVenus FitVenus balım rakipler cok dişli ne yapcaz:KK70:

Bence de 🤩

Evet ya ramazan önemli cidden benim ayarlarım oynayabiliyor 🥹 gerçi geçenlerde oruç tuttugumda tam tersi oldu canım bir şey istemedi ama.

Lisbete dedin ama bana isabet etti napcaz şimdi:KK70:

Şaka şaka cumaya kadar ağzıma bile sürmem:KK12:

Çok ayıp cook:KK12::KK12: misafirler üzülmüştür çok ayip

Tamamdır kızlar öyle olsun😂
Tabiki devam 😀 geç başladım ama yetişirim size

Allah seni napmsın haykırdım :KK70: :KK70: eşim yanımda içime kaçtı kahkaham yaaa:KK70:

6dk 35 saniye plankı kaç sette yapıyorsun canım? Sen bayağı idmanlisin maşallah. Bu zamana kadar faydasını gördün o zaman?
60 sn 45 sn falan yapıyorum dinlenerek 54 dk olmuş işte aralarda da mekik yani eskiden baya yapardım belim inceldi ama çok fazla hareket yapıyordum sadece plnak yaparak inceldi diyemem belim 78den 69a düştü

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik Sen çalış buralar bana emanet ben kızlara kaynana kaçıran, akademik başarının sırrı kurabiye tarifi falan veriyim bari :KK48:sen aralarda Squat çek zıpla falan civcivim:KK39:
En kısa sürede bekliyorum canım sırlı kurabiyeyi, yoldan çıkaracağım bazı kişiler var çünkü :))
sonngulen sonngulen songülüm balım ben bugun kendime göre çılgınca şeyler yaptım senin için :KK70: hadi sen de depar at da diğer gruplar bi görsün :KK70:
Gece 12de paylaşacağım canım, sürpriz olsun :)
Korktun mu :)
balım çok zor geçti. başım sabahtan agrımaya başladı. orucu açınca başımın agrısından öleceğim sandım. tansyonum 138 80 oldu en fazla o beni mutlu etti. ama biraz ondan biraz da ilk oruc etkisinden başımın agrısı beni çok zorladı.bakalım persembe doktorla görüşeceğim. ona göre şekil alırımç ama tutmak istiyorum inşALLAH nasip olur :)

tabiki de balım ben fair play olsun diye yazdım :KK70:
Geçmiş olsun canım. İnşallah iyi olursun da tutarsın.

Fair playsiz olmaz diyosun :))
Al işte fitnelik yapalım dedik bize döndü sen değilll onlar yicek:KK20::KK4:kiloları verelim ben sana "gelin haklı dağılın" pastası yapcam söz 😂
Ne güzel tarifler bunlar yaa böyle, civcivime o tarif hemen lazım bence :)
O kadar bilgi verdim hatrım için bi minik şeker at ağzına Lisbetim nolcak 🤪
Kankitomu yoldan çıkaramazsınız cankuşlar.
Ben yarışmaya dahil miyim diye diye 3 sayfa okudum herhalde wc de 😅

Sudansebep ile Civciv, Songül ile Sen ikili yarışıyorsunuz anladığım kadarıyla, bunu anlamak için üstün zekaya gerek yok diye kınamasın kızlar beni valla yazdıklarımın çoğu tahmin ve bence hepiniz şaibeliniz mesajları bulana kadar :KK70:

Lisbetim ❤ eski bir künefeci olarak birinciye künefeler benden 👌 Madem ben yokum (var mıyım o da muamma) ; yarışmanın sponsorluğunu üstleniyorum :KK70:
Dahilsin balım dahilsin, kambersiz düğün olur muymuş ama yarışı benle lisbetim kazanacağız haberin olsun :))

X