🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Balım sabit olmak da önemli. Artı değilsin en azından
Ama bunun bi sebebi olmalı mutlaka. Bir şey sana iyi gelmiyor...
Mesela dün yanlış hatirlamiyorsam menunde pilav vardı ne kadar yedin? Fazla geliyor bir şeyler ki koruyorsun kilonu.

Ya da insanın hiç tahmin etmedigi şeyler engelleyebiliyor mesela maydanoz cogu insana ödem söktürür ama bazılarına gerçekten ödem yapıyor..

Yani biraz kendine ne kötü geliyor bulmak lazım. Çikolata da vardı menunde yanlış hatırlamıyorsam çarşamba miydi bi bakcam. Ne kadar yedin? Ya da ne kadar yesen sana artı olarak dönmüyor bakmak lazim
Çikolata küçük 30 gr dı. Kalorisi 130 du 2 elma yesem aynı kalori. Ama dedigin gibi pilav veya makarna yiyorum hep cünkü ekmek tüketmiyorum. Biraz sürdürebilecrgim bisey yapmaya çalışıyorum. Ömür boyu makarna ve pilavdan vazgeçmem ama belkide bi süre ara verebilirim. En azından istedigim kiloya indikten sonra yiyebilirim. Aslında daha önce ev yemegi yiyerek ve fast food tatlıdan keserek sadece baya kilo vermistim:KK43: bugün böyle cıktıgı icin tek öglen yedim bende istah kalmadı moral bozukluğundan. Aç kalmadan zayıflamanın bi yolu yok sanırım

Balım mesela burda pilavlarin miktarı çok önemli. Püre var o da önemli.
Simit ve çikolata aynı gün, spor olmayınca az da olsa artiya döndurmus olabilir sonraki günler dengeledin muhtelemen.

Menulerin aşırı değil ama spor az kalıyor o zaman..

Bu hafta temiz beslenip bi deneyelim mi bence birden gidecek. Sımit falan hiç olmasın, nescafe haftaici 5 günde sadece 1 gün olsun. Çikolata çok canın çekerse 1 kare bitter olsun.

Bir de 3 gün spor yap; bir gün yap bir gün yapma. Böyle bi deneyelim kesin eksi geleceksin haftaya. Sen de benim gibisin çok etkileniyor vücudun demek ki :KK43:
Nescafeyi bayağı azalttım ben de sırf bu yüzden sisiriyor çünkü beni:KK43:

Ve lütfen eleştiri gibi algılama sadece çözüm sunmaya çalışıyorum aklıma gelenler bunlar inşallah bi çözüm buluruz🩵☺️
Ben kahvaltı yapmıyorum ondan kahve içmezsem duramam ama çikolata hic yemesem de olur:) ama dedigin gibi ödem yapıyor olabilir. 1 hafta pilav makarnasız denicem bide şu wc olayını düzene sokarsam sıkıntı gider gibi. Kahveme dokunmayın😁 bide ben işyeri yemegi yiyorum ondan da olabilir.

Canım bozma moralini. bazen sabit kalıyo,bazen artı geliyo ama sabırla devam edince birden düşecek inşALLAH. Civcivim işin ehli olarak öneriler sunmuş onları da göz önünde tutarak önümüzdeki hafta güzel eksiler görelim hep birlikte inşALLAH :KK200:
İnşallah bakalım pes etmek yok. En azından saglıklı beslendiğim için kendimi bedenen daha iyi hissediyorum. Bakalım bişeylerde değişiklik yapcam

sonngulen sonngulen balım nerdesin hafta sonu kacamaklarini olduğu yerde bırak ve gel cezana razi ol😂
Valla balım benim listeleri görsen, verecek ceza bulmakta zorlanırsın, o kadar çok ceza çeşidi yoktur çünkü. Bu hafta ne yediğimi ne içtiğimi ne de uyuduğumu bilmeden geçti gitti. Yarından itibaren ceza mode on benim için :KK70: öncekileri yedik bitti gitti :KK70::KK70:

Geldim kankacım geldim, tezi teslim ettim bugün, yarından itibaren bomba gibi burdayım. Hatta istersen bir plan yapalım bu hafta için, ortak bir spor falan olabilir.
hosgeldin ekurim🥰🥰 hayirli uğurlu olsun 😍😍tez isleri zordur cok sukur bitmis 🥰spora varım:) ama ben sadece yuruyebiliyorum. gunde 1 saat ile 1 bucuk saat arasında değişiyor surelerim:) gel yürüyelim birlikte❤

Hala kk izni çıkmadı bana :KK42:

Balım kilomu da yazayım girmişken, sanırım diğer sayfaya yazmak gerekiyor öyle bir şey okudum sanki ama buraya yazacağım şimdi aceleden 😳

Geçen Cuma 71.0
Bu Cuma 69.1

Fark - 900 gr
Tebrik ederim balimm❤❤6 lar da gelmis ohhh miss😍😍

hosgeldin ekurim🥰🥰 hayirli uğurlu olsun 😍😍tez isleri zordur cok sukur bitmis 🥰spora varım:) ama ben sadece yuruyebiliyorum. gunde 1 saat ile 1 bucuk saat arasında değişiyor surelerim:) gel yürüyelim birlikte❤
Sağol canım benim :KK68: Bayağı zordu şükürler olsun bitti, hiç bitmeyecek gibiydi.

Ben de şimdilik sadece yürüyorum, o zaman ikimiz de her gün yürüdüğümüz zaman birbirimizi etiketleyerek yazalım kuzum. Ben de süre olarak o civarlarda yürüyorum, yaklaşık 10bin adım falan atıyorum. Hangi saatlerde yürüyorsun canım peki.

Selam herkese kusura bakmayın hastanedeydim pzar karın ağrısıyla hastaneye gittim gece apandisit ameliyatına aldılar 1 gece evde ağrı çektim gaz sıkışması zannettim sırtıma göğsüme kadar vurdu önemsemedim arada olurdu. Ama ertesi gün dayanamadım ağrısına hastaneye gittim gece acil ameliyata aldılar patlayacakmış biraz daha beklesem. Şimdi iyiyim patlamayınca basit bir ameliyat zaten o yüzden çok şükür diyorum. Ertesi gün çıkarmadı bi gece daha kaldım enfeksiyon var diye. Eve geldim iyiyim ama şimdi yazabiliyorum buraya da
Çok geçmiş olsun canım, neyse ki ihmal etmeyip hastaneye gitmişsin. Patlaması daha kötü sonuçlar doğuruyormuş. Şükür ki patlamadan almışlar, umarım en kısa sürede toparlanırsın, çok dikkat et kendine.

Kızlar bugun hastaneye gittim. hem tansiyon için danışmaya hem de kan değelerime bakılsın diye. iyiki gitmişim d vit yerlerde. d vit verdi doktor Tansiyonu da 5 gün takip edeceğiz ona göre bakılacakmış. Ramazandan önce gidip bi toparlanmak istedim .
Geçmiş olsun canım, inşallah değerler hızlıca toparlanır balım.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik şöyle bi toparladım:)

Sudansebep:

Geçen hafta: 67.100
Bu hafta: 66.00
Fark: 1.100
Yüzde: 1,6393
-----------------------------------
Lisbeth

Kilo bildirimi:
Geçen hafta:81.1
Güncel:80.0
Fark:1.1 kg
yüzde:1.3563
------------------------------
Civciv

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 70.3
Bugün: 69.3
Fark: -1kg
--------------------------------------------------
Huma---
Gecen hafta : 54.450
Güncel : 54.450
----------------------
VioletCat :sabit
Ballar hepinizi tebrik ederim, ne güzel eksiler görmüşsünüz. Hümanın kilo zaten gözlerimden yıldız çıkartıyor maşallah.

Balım kilomu da yazayım girmişken, sanırım diğer sayfaya yazmak gerekiyor öyle bir şey okudum sanki ama buraya yazacağım şimdi aceleden 😳

Geçen Cuma 71.0
Bu Cuma 69.1

Fark - 900 gr
Balım rakamlarda hangisi doğru hangisi yanlış bilemedim ama sanırım 6ları gördün artık, çok sevindim kuzum senin için. darısı başıma olsun.

Gunaydin Kizlar:)
10 mart cuma menu:
12:00-- baklagilli salata+4galeta
14:00--3 karabugday patlagi+3tatli kaşığı fıstık ezmesi
17:00-kahve+soda+2 kare bitter +10findik
19:00--6 kucuk kofte+bol salata+yarim kase corba+ 3 sarma(4 galeta yerine corba ve sarma yedim)

Gunaydin Kizlar:)
10 mart cuma menu:
12:00-- baklagilli salata+4galeta
14:00--3 karabugday patlagi+3tatli kaşığı fıstık ezmesi
17:00-kahve+soda+2 kare bitter +10findik
19:00--6 kucuk kofte+bol salata+yarim kase corba+ 3 sarma(4 galeta yerine corba ve sarma yedim)
Afiyet olsun canım 👍

Günaydın kızlar🩷
Dünkü kacamaklardan dolayi bugün siskinim. Acikana kadar kahvaltı yapmicam 😬

Biraz ders çalışıp geçmişi okucam😘
Hava güzel belki yürüyüşe çıkarım bugün😌 (çıkamadı:KK70:)
Günaydın balım 😘 ben de yürümek istiyorum ama fırsatım olmayacak sanırım 😔

Kahvaltını aşırı acikmadan yap bence, ayarı kacirmamis olursun.
Günaydın kızlar. Dün 1 ögün yemiştim ve tatlı da yemiştim ve 1 kg eksi gördüm sonunda 😊 direnç kilomu kırdım sanırım
Tebrik ederim canım, sonunda eksiyi görmek iyi gelmiştir sana.

Kızlar bugun hastaneye gittim. hem tansiyon için danışmaya hem de kan değelerime bakılsın diye. iyiki gitmişim d vit yerlerde. d vit verdi doktor Tansiyonu da 5 gün takip edeceğiz ona göre bakılacakmış. Ramazandan önce gidip bi toparlanmak istedim .
Çok iyi yapmışsın canım şifa olsun inşallah.
Tansiyonun da inşallah düzene girer bi sıkıntı çıkmaz🙏
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik şöyle bi toparladım:)

Sudansebep:

Geçen hafta: 67.100
Bu hafta: 66.00
Fark: 1.100
Yüzde: 1,6393
-----------------------------------
Lisbeth

Kilo bildirimi:
Geçen hafta:81.1
Güncel:80.0
Fark:1.1 kg
yüzde:1.3563
------------------------------
Civciv

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 70.3
Bugün: 69.3
Fark: -1kg
--------------------------------------------------
Huma---
Gecen hafta : 54.450
Güncel : 54.450
----------------------
VioletCat :sabit
Lisbetim ellerine saglik😍😍😍
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik diğer sayfaya kilo bildirimi yapmadım 69.9 çıktım diye dün, bugün de aynıyım güncellemek istersen söyliyim dedim,bilemedim oraya da yazmalımıydım diye
Tamam canim oraya yazmana gerek yok o zaman burdan bakarim😘
10 Mart cuma menü
12.00 karışık sebze haşlama, peynir, 1 dilim nohut unlu ekmek
13.00 Türk kahvesi çerez
16.00 yarım kase bulgur pilavı yoğurt
19.30 2 but hindi, 2 kaşık bulgur pilavı, yoğurt
Suyu sayamadım ama 1.5 litre vardır
Afiyet olsun balım 😍
Çikolata küçük 30 gr dı. Kalorisi 130 du 2 elma yesem aynı kalori. Ama dedigin gibi pilav veya makarna yiyorum hep cünkü ekmek tüketmiyorum. Biraz sürdürebilecrgim bisey yapmaya çalışıyorum. Ömür boyu makarna ve pilavdan vazgeçmem ama belkide bi süre ara verebilirim. En azından istedigim kiloya indikten sonra yiyebilirim. Aslında daha önce ev yemegi yiyerek ve fast food tatlıdan keserek sadece baya kilo vermistim:KK43: bugün böyle cıktıgı icin tek öglen yedim bende istah kalmadı moral bozukluğundan. Aç kalmadan zayıflamanın bi yolu yok sanırım
Çok haklısın sürekli olarak hayatımızdan cikaramayiz ben de yasaklara karşıyım.
Az ve öz yemek en güzeli.
Ben kahvaltı yapmıyorum ondan kahve içmezsem duramam ama çikolata hic yemesem de olur:) ama dedigin gibi ödem yapıyor olabilir. 1 hafta pilav makarnasız denicem bide şu wc olayını düzene sokarsam sıkıntı gider gibi. Kahveme dokunmayın😁 bide ben işyeri yemegi yiyorum ondan da olabilir.
Anladım canim inşallah beraber basaricaz pes etmek yok😍
Aslında dediğin gibi aç kalmadan da verirsin ama yavaş ve az verirsin. Aslında bence de en sagliklisi bu 🥺 ama işte bende (kendim icin) öyle bir sabır yok o yüzden bikac ayda halletmek istiyorum.
Aslında enerji_kusagi enerji_kusagi enercimin diyetisyeni de bundan bahsetmişti ona öyle bir liste vermisti. Yiyor aç kalmıyor hatta bitiremiyorum tabağını. Ama sporu çok yaptiriyordu. Yani aç kalarak değil spor yaparak vereceksin sen diyordu.

Geçen Cuma 71.0
Bu Cuma 69.1

Fark - 900 gr
Tebrikler balım çok iyi😍😍😍

X