🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hey masallah😁 çok iyi canım💚

Ben bugün yapamadim hala bi yandan yapsam diyorum bi yandan da yarına sporun etkisiyle şişerim diye tırsıyorum😁

Ruh halime göre bakiyim:KK70:
hafta içi 5 gün yürümek beni biraz zorlamaya başladı ama ramazan geliyo zaten böyle yapamam diye gazlıyorum kendimi:)

9 Mart Perşembe Menüm
09.00 2 ince dilim ekmek arasında yagsiz tost, marul, peynir, maydanoz
12.00 türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş kuru meyve karisimi
15.00 1 küçük muz, 1 bardak süt,1 cay kasigi balla muzlu süt yaptım içtim
16.30 2 kaşık makarna, 2 kaşık yoğurt
17.20 1 kase çorba, 1 kaşık yoğurt

Spor; su anlık yok
Su; 2 lt

Sagol canım😊 yarın tartı günü ins az da olsa eksi görürüm
İnşallah canim 🤩 hadi tartll sabah oldu:rolleyes:
9 Mart
11. 00 bir küçük kase üzüm peynir
13.00 kuru üzüm çiğ badem bir avuç
Bu ara bool kahve soda bitki çayı ile geçti arkadasm geldi
19.30 2 orta boy sucuk penir zeytin 1 dilim ekmek (misafirim olunca yemek yapamadım :) )
Afiyet olsun balım 🤩

Lisbetim tabloya baktım şimdi de eee sen hedefe gelmişsin 😍 hemen yeni hedef koy harikasın ben gram gram giderken harika ilerlemişsin 🧿🧿🧿
Balım dogru söylüyosun ilk hedefe ulaşmışım :) kilo fazla olunca çabuk gidiyo başta sanırım. benim maraton da şimdi başlıyor. sen zaten ideal kilondan cok uzak değilsindir ondan yavaş gitmiştir. önemli olan ilerlemek :KK200:

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım hedefimi 70 olarak güncelleyebilir misin :)

Günaydııın 💃💃💃💃
Geçen hafta: 67.100
Bu hafta: 66.00
Fark: 1.100
Yüzde: 1,6393
Offf işte bu beee :rolleyes:
Tebrik ederim balım çok iyi bu tempoyla devam hadi haftaya 65 🤩
Kilo bildirimi:
Geçen hafta:81.1
Güncel:80.0
Fark:1.1 kg
yüzde:1.3563

**7 Lere ramak kaldı :KK70::KK70:
Vaavv tebrik ederim balım ikinizin de ekşisi aynı yalniz:KK70: sözlestiniz mi naptiniz :KK70: :KK70:

7ler geldi kapıya dayandi:rolleyes:
Balım dogru söylüyosun ilk hedefe ulaşmışım :) kilo fazla olunca çabuk gidiyo başta sanırım. benim maraton da şimdi başlıyor. sen zaten ideal kilondan cok uzak değilsindir ondan yavaş gitmiştir. önemli olan ilerlemek :KK200:

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım hedefimi 70 olarak güncelleyebilir misin :)
Ayy inanmıyorum :cry:
Tamam hemen değiştiriyorum balım🩷
İnsallah bizim de hedefimizi degistircegimiz gunler gelir🤩
Benim hedefe 10 kg civarı var 🙆 ben kendimle ilgili şunu anladım krizlerimi engellersem biraz hareketle veriyorum yavaş yavaş caretta caretta gibi gidiyorum hedefe fıtı fıtı :KK48:
Haha fiti fiti:KK70: olsun yavaş ve sağlam gidiyorsun balim😁
evet krizlerini yönetmen cok önemli balim senin. Onlar çok etkiliyor kilo vermeyi bende de öyle oluyor:KK43:

Kilo Bildirimi

Geçen hafta: 70.3
Bugün: 69.3
Fark: -1kg
:KK73: :KK73: :KK73:
Allahim tez 5'ler gele nolur:KK70:

Çok geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz umarım🌸 canınızı sıkmahın daha büyük bir ameliyata gerek kalmamış çok şükür ki 🙏🏻
Çok sağol canım evet şükür ciddi bişey olmadı♥️
Çok ama çok geçmiş olsun sağlık olsun da kilo her zaman verilir
Sağol canım orası öyle ama bırakmak yok iştahım kapalı zaten 🤭♥️
Ayyy çok geçmiş olsun canım ya:KK43: çok şükür atlatmissin kötü bir şey olmadan🙏
Çabucak iyileş inşallah💚

Canim su an öyle çıkması çok normal ameliyat atlatmissin😁 olsun canını hiç sıkma önce sağlık şükür patlamamış da:KK43:
Yok canım çıkarmam yedek listeye de gerek yok kalıcı listeden devam😍

Menülerni yazarsın biraz kendine gelince. Hiçbir şey yapamazsan muhabbete gelirsin canım 😍
Ay sevindim buna burayı seviyorum ama düzenim yok şu anda. Yemek düzenim bile garip. İştah normale döner yakında dedi dr ama inş gelmez dermişim 🤣♥️
Kuzum çok geçmiş olsun aa 😔

Canımcım lif miktarın az gibi geldi ne dersin😘 bağırsakların çalışması için de vitamin mineral lazım canım yoğurdu seviyorsan bol bol ye 😘😘😘
Çok sağol canım ♥️
Geçmiş olsun canım. Çok şükür ki geç olmadan müdahale edilmiş. kendini bu süreçte zorlama. ben de apandisit ameliyatı oldum 2007 de 10 gün kalkamadım . gerçi herkesin bünyesi farklı ama sen yine de dikkat et :KK200:
Sağol kuzum baya olmuş ama sana da geçmiş olsun Allah beterinden korusun♥️ ben yatmıyorum açıkçası doğumda da hiç yatmadım ama dikiş ağrılarım zorluyor valla ona dikkat ediyorum
A Alyasena
Nyx1 Nyx1
Kızlar nasıl oldunuz iyi misiniz?💚
Çok sağol canımm dün zorlandım biraz ama iyiyim çok şükür iyiye gidecek artık ♥️

Şuan artıdayım ama birden gidecek hiç takmıyorum sadece gerçek kilomu merak ediyorum sizinkileri de takip edeceğim burdan 😁

X