🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Lisbetim, teşekkür ederim ❤
Biraz işyerimle ilgili pürüzler vardı. Bu arada istifa etmem gerekti, artık işsizim 🙈

İstifa ettiğim günde eşim kk ambargosu koydu, sadece onunla ilgilenmemi istiyor. Buranın nasıl bir yer olduğunu ve sadece kadınların bulunduğu bir yer olmasını hala anlayamadı. Onun için şimdilik wc köşelerinde kaçak olarak bakıp çıkıyorum 😳
Canım geçmiş olsun ..Hakkında hayırlısı olsun. Rabbim Hayırlı kapılar açsın inşALLAH. Eşini de anlıyorum kıyamam sana :)ama arkadaslarım özlüyo. merak ediyo beni de :)

Ben de 1.5 kg hedefliyorum, spor olarak neler yaptığını takip edeyim. Benim de yürüyüş dışında evde yapabileceğim nabız yükseltecek bir şeylere ihtiyacım var.
Bende koşu bandı var onu çok kullanıyorum koşmayı seviyorum, sıkılaşmak için ek olarak chloe ting videolarına başlamayı düşünüyorum yada uzun vadeli düşünüp pilatese başla diyorum ona karar veremedim biraz bakınıp hangisi aklıma yatarsa ona başlayacağım ama kilo verme sürecini hızlandırmak istiyorsak cardiosuz olmuyor nabız yükseltmek mükemmel bişey yürüyüş de güzel ama imkan varsa evde bile videolarla cardio antrenmanı yapabilirsen şahane olur ilk zorlanacaksın yarım yapacaksın kendine göre yapacaksın ama iyiye gidecek 😇
Kilo bildirimi:
gecen hafta:81.8
güncel:81.5
Fark:-300

Burdan yediğim baklavalara ,kurabiyelere ve bi kaç gün sonra olacağım adet döngüsüne selam olsun :KK70:
Az gitmiş ama durmak yok yola devammm..elbet gidecekkkkk...
Offf o baklavalar 🤤 ona rağmen eksidesin tebrikler 👏 şimdi dikkat edeyim reglden sonra ödemlerim gitsin yediklerimi de yakmış olurum dersen güzel eksi görürsün vee zaten kilit nokta burada şimdi hepimiz aynısını yapıp yaza vereceğiz 🥰

Biraz işyerimle ilgili pürüzler vardı. Bu arada istifa etmem gerekti, artık işsizim 🙈

İstifa ettiğim günde eşim kk ambargosu koydu, sadece onunla ilgilenmemi istiyor. Buranın nasıl bir yer olduğunu ve sadece kadınların bulunduğu bir yer olmasını hala anlayamadı. Onun için şimdilik wc köşelerinde kaçak olarak bakıp çıkıyorum 😳
Merhaba ben de yeni katıldım aranıza,28 yaşında evliyim 1 kızım var şuan çalışmıyorum
İş için hakkınızda hayırlısı olsun Allah daha iyi kapılar açsın size🤲
Eşiniz de alışır inşallah 🤭

Güzel cizkekim tebrikler😘
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
57.2 gördüm sabah
Geçen cuma 56.6
Fark +600 gram
Ama ödemliyim ciddili. Sıkıntı yok haftaya devamm
Aynen öyle sıkıntı yok balım zaten senin kilonda Normal bence bu dalgalanmalar.
Keşke ben de 57 olsam da dalgalansam:KK70:
İnşallah hedefine ulaşırsın canım, hatta hedef koyman bence çok güzel olmuş seni daha çok motive eder.

Sağol balım 🤩 yanlis yazmışım bu arada, faark 3.1 kg. İnanılmaz motive oldum, çok iyi geldi bu bana 🎉

Artık gerçekten hedefimize varalım dimi balım 😘
Off iyi ki dün birakmamisim seni tartilma diye🤩 bu eksiden mahrum kalacaktik harika🥳
Ben de kendi fikrimce söyleyecektim biraz vereyim tartılırım deyince iyice salabiliyor da insan ne olursa olsun başlayın diye zaten çok güzelmiş sonuç 🥰

Ama çok iyi vermişsinn birkaç gün aynı kilo görmek çok normal haftaya 6lardasın🤩
İnşallah canim ya bu hafta da çok dikkat edicem. Geçen hafta hep aç uyudum akşam yemeğinden sonra bir şey yemedim hiç. Bana gece açlığı çok iyi geliyor
İlk başta çekindim -500gr nedir (bu arada -500kg yazmışım galba😅) daha iyi vermem lazımdı sonra dedim neyse o,bu hafta yenileniyoruz motive oluyoruz hedef koyuyoruz devam ediyoruz 😍

Çok sevindim 🥰 hedefimdeki halime gelmek için bugün ilk günüm gibi düşünüyorum düzgün devam edeceğim esnek beslensem de salmayacağım, yazın da kışın da istediğim gibi kilo düşünmeden giyineceğim ve bu son verişim olacak inş amin 🤲
Aynen öyle moral bozacak hiçbir şey yok 500 kg ay pardon gram gayet iyi🤩😁
gunaydin kizceler, bende 62.85 ciktim -700
Tebrikler canim çok iyi🤩 bu ne zamandan bu yananin eksisi kısa zaman oldu sanırım başlayalı ona rağmen çok iyi
Kilo bildirimi:

Burdan yediğim baklavalara ,kurabiyelere ve bi kaç gün sonra olacağım adet döngüsüne selam olsun :KK70:
Balım ben baklava falan yesem 5 kilo artı gelirdim yani bence ona ragmen eksi 300 gr mük:KK70:
24 Şubat kilo bildirimi

Geçen Cuma 71.3
Bu Cuma 70.5

Fark - 800 gr
Tebrikler balım çok güzel eksi🤩🥳
Seni özledik:KK43:

Ay canım yaa 😔 şaşırdım valla
Neyse hayırlı olsun diyelim önemli olan eşinle evdeki huzurunuz, iş bulunur nasılsa 🙏

Kilo bildirimi:

Lisbetcim tüm bu selam gönderdiğin muhteremlere rağmen eksi görmek muhteşem canım, haftaya güzel rakamlar gelir 🤩
Merhaba, hoşgeldiniz . Ben de 34 yaşında iki çocuk annesiiym. Dogumlarda aldıgım kilolarda kaldı . Sağlık problemlerim yüzünden 2 bucuk ay kadar once diyete başladım .. InşALLAH hepimiz hedeflerimize ulaşırız . Memnun oldum..

Civcivim neler yapıyosunnn sen böylee ..harikasın canımmmm :KK200:

Dr. Songül hanım muhtesemsiniz ...3.1 kg gitmiş ..bu motivasyonla durmak yok yola devam :KK200:

Canım 500 gr ekside az degil . tebrik ederim:KK200:
Canım çok teşekkür ederim, ilk haftada iyi gider diye bekliyordum ama bu kadarı bana da sürpriz oldu, demek ki vücudum da bana kolaylık sağlayacak, o da bu kiloları istemiyor 🤩
24 Şubat kilo bildirimi

Geçen Cuma 71.3
Bu Cuma 70.5

Fark - 800 gr
Balimmmm tebrik ederim 🎉 çok güzel bir eksi gelmiş.

Bende koşu bandı var onu çok kullanıyorum koşmayı seviyorum, sıkılaşmak için ek olarak chloe ting videolarına başlamayı düşünüyorum yada uzun vadeli düşünüp pilatese başla diyorum ona karar veremedim biraz bakınıp hangisi aklıma yatarsa ona başlayacağım ama kilo verme sürecini hızlandırmak istiyorsak cardiosuz olmuyor nabız yükseltmek mükemmel bişey yürüyüş de güzel ama imkan varsa evde bile videolarla cardio antrenmanı yapabilirsen şahane olur ilk zorlanacaksın yarım yapacaksın kendine göre yapacaksın ama iyiye gidecek 😇

Offf o baklavalar 🤤 ona rağmen eksidesin tebrikler 👏 şimdi dikkat edeyim reglden sonra ödemlerim gitsin yediklerimi de yakmış olurum dersen güzel eksi görürsün vee zaten kilit nokta burada şimdi hepimiz aynısını yapıp yaza vereceğiz 🥰
Bende de koşu bandı var ama sıkılıyorum onda. Yine de kullanmaya başlayacağım. Chloe ben de yapıyordum, jillian da yapıyordum, şimdi kilom yüksek olunca zor mu gelir bilmiyorum ama bir şeylere başlamam lazım. Bir ara çoğumuz Leslie yapıyorduk belki yine onla başlarım. Pilates için salona mı gideceksin peki.

Off iyi ki dün birakmamisim seni tartilma diye🤩 bu eksiden mahrum kalacaktik harika🥳
İyi ki canım çok teşekkür ederim, sen istemesen gerçekten tartilmayacaktim ve kilonun bu kadar düştüğünü bilmeyince de yemeye devam edecektim muhtemelen, her zaman dediğim gibi iyi ki varsın balım 💕
İnşallah canim ya bu hafta da çok dikkat edicem. Geçen hafta hep aç uyudum akşam yemeğinden sonra bir şey yemedim hiç. Bana gece açlığı çok iyi geliyor
Kesinlikle sana bu yariyor. Benim için de aynı şey geçerli, su ve yürüyüş de ekleyince güzel gidiyor.

bikaç gündür gelemedim kızlar çocuklardan telefon elime düşmüyo resmen

Ben bırakmaya karar verdim. 1 haftadır diyete sıkı sıkıya bağlıyım.Geçen gün 13bin adım attım, üstüne kardiyo yapıyorum.Tartıdan çok umutluydum 1 haftada 10 kilo vermeyi beklemedim tabi ama birazda veririm diye düşünüyodum.Dün özellikle daha da az yedim erkenden bitirdim. Sabah 67.9 çıktım çıldırdım. Ödemdir belki ama kendimi motive edemiyorum şu durumda devam etmek istemiyorum

3ü 1 arada mı canım
Evet 2si bir arada ve evet sen söylemeden ben söyluyum zararlı biliyorum😂 ben bile isteye içen psikopatlardanim😁
İyi ki canım çok teşekkür ederim, sen istemesen gerçekten tartilmayacaktim ve kilonun bu kadar düştüğünü bilmeyince de yemeye devam edecektim muhtemelen, her zaman dediğim gibi iyi ki varsın balım 💕

Kesinlikle sana bu yariyor. Benim için de aynı şey geçerli, su ve yürüyüş de ekleyince güzel gidiyor.
Sen de iyi ki varsın Songülüm 😍
Evet bu hafta da öyle devam etcem regl haftam ama inşallah etki etmez ya sismek istemiyorum. Bu sefer onun için de ekstra çaba sarfetcem fazla tuzlu falan yemicem bakalım işe yaricak mi
bikaç gündür gelemedim kızlar çocuklardan telefon elime düşmüyo resmen

Ben bırakmaya karar verdim. 1 haftadır diyete sıkı sıkıya bağlıyım.Geçen gün 13bin adım attım, üstüne kardiyo yapıyorum.Tartıdan çok umutluydum 1 haftada 10 kilo vermeyi beklemedim tabi ama birazda veririm diye düşünüyodum.Dün özellikle daha da az yedim erkenden bitirdim. Sabah 67.9 çıktım çıldırdım. Ödemdir belki ama kendimi motive edemiyorum şu durumda devam etmek istemiyorum
Canim zorlamak istemem ama vazgecmeseydin keske😐
Aralıklı oruç denedin mi?Ya da akşam yemeğini öne çekmeyi mesela? 5ten sonra asla hiçbir şey yememek gibi.
54.400 hastanedeydim o yüzden yazamadım menü dün eve geldiğim gibi de uyumuşum
Dün espresso limonlu su
Mercimek çorbası roka
Tavuk salata
Geçmiş olsun canım bir şeyin yok inşallah

Bende de koşu bandı var ama sıkılıyorum onda. Yine de kullanmaya başlayacağım. Chloe ben de yapıyordum, jillian da yapıyordum, şimdi kilom yüksek olunca zor mu gelir bilmiyorum ama bir şeylere başlamam lazım. Bir ara çoğumuz Leslie yapıyorduk belki yine onla başlarım. Pilates için salona mı gideceksin peki.
Aa ne güzel yaptıysan biliyorsundur zaten şimdi de yavaşça kondisyon kazanıp sahalara geri dönebilirsin 🤩
Chloeyle yüksek kiloda çok güzel veriyorlar videolarından görüyorum çok güzel inceliyorlar bence en etkilisi olabilir senin için
Leslieyi daha rahat yaparsın ama şekillenerek güzel eksilere düşmek için bence chloe dene derim, süreleri aşagı yukarı aynı, lesliyle kendini çok zorlamayacaksın o sürede chloeyle daha verimli olabilirsin diye düşündüm
Tabi ilk başta mata yapışacaksın bitiremeyeceksin ama kendi performansının en iyisini sergileyerek bi süre sonra bütün hareketleri de yapacaksın ben de öyleyim 😀💪
koşu bandı sevmiyorsan da hiç başlama soğuyabilirsin diyet ve spordan, bir yandan seveceğin şeyi sürekli yapmanı isterim tabi en önemlisi senin düşüncen nefes kontrolünü isteğini beklentini düşünüp bi şeye başlayacaksın 😇
Pilatesi yaparsam evde yapacağım videolarla falan, callanetics düşünüyorum, hepsine göz gezdiricem öyle karar veririm ama koşu ana odağım şu an

Son düzenleme:
X