🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Bi

Bildirim gelmemiş yeni gördüm bu mesajını canım. Döndüm döndüm çok şükür. Vakit kendimizi salma vakti değil toparlanıp yaşadığımız her anın hakkını verme zamanıdır. Yardımlaşma bak vaktidir. Ayakta olma vaktidir.
Bugün başlayalım artık diyete kaldığımız yerden. Tırlatıcaz yoksa böyle düşünmeye devam edersek.
Hoşgeldin Leydimm 😘

Söylediklerinde çok haklısın, aynen vakit toparlanma ve ayakta olma vakti. Buradaki enkazı da kaldıralım artık, yoksa hiç toparlayamacağız 😑

Ben hala hiçbir şey yemedim, saatim şaşmış durumda hala 🙈 Menümüzü yazmaya yarından mı başlasak nasıl yapsak? Cuma tartılıp tam anlamıyla o gün mü başlayalım?

Kızlar ben Ankaradayım depremzede birçok aile Ankara ya geliyor eğer bir yardımım olursa bana ulaşabilirsiniz. Hamile doğum yapmak üzere olan bir anneye elimizden geldiğince destek olduk yine onun gibi bişi duyarsanız beni etiketleyebilirsiniz 🙏🏻
Canım benim ❤ Allah razı olsun tüm emeklerin için 🙏

Yaa merhaba bende başlamak istiyorum ölçüm yarın yaparım 82 kiloyum 23 yaşındayım bebek olması için zayiflamam lazım yardımcı olun fsh hormonum yüksek
Merhaba, aramıza hoşgeldiniz 💐

Bebek için sağlıklı beslenip bolca spora yöneleceğiz, bu ikisinde düzen tuttursanız fsh da düzelmeler görebiliriz :))

Polikistik Over sorununuz mu var?

Hoşgeldin Leydimm 😘

Söylediklerinde çok haklısın, aynen vakit toparlanma ve ayakta olma vakti. Buradaki enkazı da kaldıralım artık, yoksa hiç toparlayamacağız 😑

Ben hala hiçbir şey yemedim, saatim şaşmış durumda hala 🙈 Menümüzü yazmaya yarından mı başlasak nasıl yapsak? Cuma tartılıp tam anlamıyla o gün mü başlayalım?
Enerjim bence de öyle yapalım cuma başlayalım tam anlamıyla yani..
Ben kesin artidayim zaten kilo almaya yer arıyor benim vücut 🙄

Bugün de buzluk için bir şeyler yapicam çok yemem ama tadına bakmak için yarım yarım alırım. Şimdi yapmasam ileri günlerde yapmam gerekecek en iyisi yapıyım bitsin.
Bence de ayağa kalkma vaktidir dayanışma vaktidir her anlamda🤛

Hoşgeldin Leydimm 😘

Cuma tartılalım bence ama cumaya kadar bi detoks yapalım bi ödem atalım

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik enerji_kusagi enerji_kusagi canlar ben çok kötü olunca Eskişehir’e geldim ailemin yanına pazartesi döndüğüm de aktif olmaya çalışırım bir arkadaşımız yazmış gerçekten medya teröründen uzak durmak lazım aynı görüntüler vs kaldıramıyorum ekstra evimde duramaz olmuştum panik atak gibi istanbul sırada diye 😞 ama geçecek yitirilenler gelmeyecek Rabbim peygamber sabrı versin. Eskisi gibi olmayız ama toparlamak şart olayın sıcaklığı geçince de çok çok elimizi hissettirmemiz gerekiyor gücümüz yettiğince insanlara

Kızlar tv ortak yayını izliyor musunuz?
Canlı yayına tam Türk Telekom bağlandı, sövüyordum depremde hatlarınız bile çekmedi .... derken adam 2 milyar bağış yaptı :))

Olaylara bak milyarlar havada uçuşuyor şu an kızlar :)) Çok güzel bir kampanya yürütülüyor, inşaallah insanların yaralarına merhem olacak 🙏

X