🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

kizlar mesajlara baktim ama alintilayamadim.hepinizden Allah razj olsun. perşembe gece yola çıktık eşimle,cenazelerimizi cuma günü defnettik. mahşer yeri gibiydi heryer .memleketimde binalar yıkılmış. hatayı düşünemiyorum bile. kardeşlerim ve annemi aldim ankaraya getirdim.her seste korkuyorlar panikliyolar. ara ara ağlıyoruz durup durup. bu yaralar nasil sarılacak bilmiyorum. Allah hepimize sabır versin.
Allah rahmet eylesin Lisbetim, başınız sağolsun, size ve yakınlarına sabır, yaralarınızı saracak şifa diliyorum 🙏 Üzüntümü, duygularımı dile getirecek bir tarif bulamıyorum. Hepimiz o kadar dağıldık ki... Ailenin yaşadıkları da o kadar zor ki ve senin.. bunu atlatmanız kolay olmayabilir, zaman alabilir, ailece uzman bir destek almanız süreci hızlandıracaktır canım benim, başka bir çözüm yolu var mıdır bilemiyorum, keşke bilsek. Biz her zaman yanındayız Lisbetim, acılarına ortak ve sana yoldaşız, yalnız olmadığını unutma ❤

Herkese günaydın , elimizden geldiğince desteklerimize devam edicez , bi yandan da hayata devam edicez çünkü yas sürecinde iyileşebilmek için hayat rutinine dönmeye ihtiyacımız var . Zaten depremi yaşayanlar çok etkilendi onlar için ekstra zor , eğer biz de bırakırsak onlara destek olmaya gücümüz olmaz hem mental hem fiziki

İyileşme süreci için önerim de sosyal medya (instagram,twitter vb ) bırakmanız olur , fazla bilgi kirliliği ve duygusal yönden yıpratıcı içerikler var . Ruh sağlığımı korumak önemli bu süreçte ,özellikle depremi direkt yaşayanlar için söylüyorum kötü haberlere odaklanıp daha da yormayın kendinizi . Özellikle resimli videolu içeriklere bakmadan geçin

Ben utanarak söylüyorum ki bir gün hiçbişi yemeyip, birgün bütün hırsımı yemekten çıkarıyorum yemek bozukluğum üzüntü ve tedirginlikle beraber çoştu :KK43: Ankaradayım ama kaygı ve stres içindeyim
Bende birebir aynı senin gibiyim işte, bütün ayarlarım bozuldu. Birde üzüntü stres derken hala adet olamadım, epey uzadı, duyguları zirvede yaşıyorum :KK43:

Bende birebir aynı senin gibiyim işte, bütün ayarlarım bozuldu. Birde üzüntü stres derken hala adet olamadım, epey uzadı, duyguları zirvede yaşıyorum :KK43:
Yaşananlar zor olduğu için böyle şeyler yaşıyoruz doğal olarak Allah yardımcımız olsun , insan gücü bi yere kadar yetiyo bazı şeylerde

Ben galiba bir daha eskisi gibi olmayacağım. Olamam. Çok deprem yaşadım ama bu çok başkaydı. Dilerim bu bize ders olur. Kilo verdim mi bilmiyorum ama bişey yiyip içemedim
Galiba bende olamayacağım. Ülkece çok olaylara şahit olduk fakat daha önce hiç böyle bir şey yaşadığımızı da hatırlamıyorum. Kabus gibi 8 gün, hala bitmedi... Unutmayalım da, unutturmayalımda, umalım herkes ders almıştır.

Yaşananlar zor olduğu için böyle şeyler yaşıyoruz doğal olarak Allah yardımcımız olsun , insan gücü bi yere kadar yetiyo bazı şeylerde
Amin, Allah yardımcımız olsun 🙏 Haklısın, elden bir şey gelememesi de çok üzdü, çaresizce seyretmek zor oldu. Takdiri ilahi diyorum, böyle büyük bir afet ve çaresizlik, insana acizliğini de gösteriyor. Keşke sorumluluk sahibi bir toplum olsaydık da daha az hasarla atlatsaydık, üzgün ve de kızgınım..

İyi akşamlar kizlar kalp kalbe karşı ben de etiket yapıyım bugün bi sorayım diyordum fırsat bulamadım.

İyiyim ben şükür. Zaman alacak tabi iyileşmemiz. Yani sürekli tetikte sürekli gözlerimiz dolu dolu bi hafta geçirdik.. Allahım yaşayanların yardımcısı olsun inşallah bi an önce hayata tutunsunlar🙏

Siz nasılsınız napiyorsunuz? Sayfaya bu hafta yeniden dönmeye baslariz artik dönmesek de elimizden bir şey gelmiyor duadan baska çünkü hayat devam ediyor öyle ya da böyle..

Leydim unutulacak gibi değil ki. Ama keşke 99 depremi ve diğer depremler sonrasında da unutulmasaymis da en azından kimsenin suçu yok diyebilseymisiz. Hem üzgünüm hem çok kızgınım cook.
Civcivim çok iyi düşünmüşsün, ufak ufak toparlanmaya çalışalım, tekrar hayata adapte olalım. Günlerdir ruh gibiyiz, depremle birlikte bizde yıkıldık, bunun artık hiç kimseye faydası yok, unutamayız unutulmaz ama bir rutine dönüp kendimizi toplamamız şart çünkü hayatımız devam edecek, hepimizin düzeni bozulmuş durumda 😑

Kizlar merhaba. umarım hepiniz iyisinizdir. biz iyi olmaya çalışıyoruz ama nasil iyi olunur bilmiyorum.depremden sag kurtulan enistem suan bizde .halamın kizi ve enistem jaldi bi tek aileden. benim ailem de bizde. civcivim sayfaya doneriz demissin . ama ben uzun süre donebilecrgimi dusunmuyorum. ne diyet yapabilecek durumdayım ne de kafamı toparlayabiliyorum. esim sen iyice zayifliyosun dedi. günlerdir dogru duzgun bisey yemedik .yiyemedik. suan enistem ve halamın kızına da moral vermek için kendimizi sıkıyoruz. ara ara kötüleşiyorum. içime atmaktan da yoruldum. bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama yapamıyorum. diyet yapamasam da sizlerin paylaşımlarını gormek iyi hissettiriyor. ara ara gelip bakarim. hepinize teşekkür ederim. Allah a emanet olun.

Kizlar merhaba. umarım hepiniz iyisinizdir. biz iyi olmaya çalışıyoruz ama nasil iyi olunur bilmiyorum.depremden sag kurtulan enistem suan bizde .halamın kizi ve enistem jaldi bi tek aileden. benim ailem de bizde. civcivim sayfaya doneriz demissin . ama ben uzun süre donebilecrgimi dusunmuyorum. ne diyet yapabilecek durumdayım ne de kafamı toparlayabiliyorum. esim sen iyice zayifliyosun dedi. günlerdir dogru duzgun bisey yemedik .yiyemedik. suan enistem ve halamın kızına da moral vermek için kendimizi sıkıyoruz. ara ara kötüleşiyorum. içime atmaktan da yoruldum. bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama yapamıyorum. diyet yapamasam da sizlerin paylaşımlarını gormek iyi hissettiriyor. ara ara gelip bakarim. hepinize teşekkür ederim. Allah a emanet olun.
Kalbimiz dualarımız seninle... Onları üzmemek için güçlü durmanı anlıyorum ama tutma kendini lütfen bize yaz, ağla, eşinle paylaş bir şekilde dök içini lütfen. Sen acını içinde tuttukca büyüycek hastalanma lütfen, onların sana ihtiyacı var yasını tutman çok insani lütfen dikkat et kendine 🙏🏻

Kalbimiz dualarımız seninle... Onları üzmemek için güçlü durmanı anlıyorum ama tutma kendini lütfen bize yaz, ağla, eşinle paylaş bir şekilde dök içini lütfen. Sen acını içinde tuttukca büyüycek hastalanma lütfen, onların sana ihtiyacı var yasını tutman çok insani lütfen dikkat et kendine 🙏🏻
L lisbethsalander00
Balım harfiyen sudansebep'ciğimin dediklerine katılıyorum. Lütfen karşınızdakileri üzmemek adına birbirinizi güçlüymüş gibi kandırmaya çalışmayın bunun daha çok zararı olur, atlatmanızı uzatır, acınızı katlar. Ağlanacaksa ağla, konuşulacaksa konuş, duygularını vaktiyle yaşa, lütfen kendini sıkıp bastırma, korkarım böylesinin sana daha çok zararı olur diye.Geçecek Lisbetim inanki geçecek, unutmasanızda eskisi gibi canınızı acıtmayacak, alışacaksınız, sadece biraz daha zaman geçmesi lazım, şu an her şey çok taze. Olanlardan başka bir şey düşünememek, dünyanızın yıkılması, geçmeyecek gibi gelmesi normal. Acı büyük olunca başta kabullenememe dönemi oluyormuş, biraz kendine gelince kabulleneceksin ve iyileşmeye başlayacaksın canım benim 😔 Fırsat buldukça gel yanımıza, salma kendini, bizimle konuş dertleş içine atma. Allah yardımcınız olsun 🙏

Ben utanarak söylüyorum ki bir gün hiçbişi yemeyip, birgün bütün hırsımı yemekten çıkarıyorum yemek bozukluğum üzüntü ve tedirginlikle beraber çoştu :KK43: Ankaradayım ama kaygı ve stres içindeyim
Benim de aynı canım strese girince zaten ekstra yiyorum cok saldim maalesef
İyileşme süreci için önerim de sosyal medya (instagram,twitter vb ) bırakmanız olur , fazla bilgi kirliliği ve duygusal yönden yıpratıcı içerikler var . Ruh sağlığımı korumak önemli bu süreçte ,özellikle depremi direkt yaşayanlar için söylüyorum kötü haberlere odaklanıp daha da yormayın kendinizi . Özellikle resimli videolu içeriklere bakmadan geçin
Aslında çok haklısın gerçekten sürekli o görüntüleri izlemek de mahvediyor insanın psikolojisini. Biraz uzak kalmak gerek
Lisbetim sen ne zaman istersen o zaman dön ama bizi habersiz bırakma. Ayrıca kızlara katılıyorum kendini sıkma içine atma. Gel bize anlat biz de senin bi kardeşiniz biliyorsun. İlla diyet yapmak için gelmene gerek yok buraya içini dökmeye gel.
Kendine de dikkat et hasta olma maalesef işte hayat bi şekilde devam ediyo:KK43:

Yine kızlara katılıyorum her zaman yanındayız bi ihtiyacın olur bir şey olur düşünme bile lütfen 🙏

Yaa merhaba bende başlamak istiyorum ölçüm yarın yaparım 82 kiloyum 23 yaşındayım bebek olması için zayiflamam lazım yardımcı olun fsh hormonum yüksek

Merhaba kendinizi tanıtır misiniz
Pardon zaten tanitmissinizya iste🤦🏼‍♀️
Hosgeldiniz bu ara fazla aktif değildik yavaş yavaş toparlıyoruz.
Her gün menü yazıyoruz, yaptığımız sporlari da menüye ekliyoruz. Zamanla görürsünüz o şekilde yazarsınız siz de.

Kaç yıllık evlisiniz?

enerji_kusagi enerji_kusagi

sonngulen sonngulen

asliogretmen asliogretmen

L lisbethsalander00

FitVenus FitVenus

Humakaser Humakaser

@_BuRc_

L LADY VEGA

@SebastianCheesecake

A Alyasena

melisa- melisa-

D Deltavealfa

kittenlove kittenlove

MiLissy MiLissy

Kızlar öncelikle hepimize geçmiş olsun. Bu süreç uzun bi süreç biz de maddi manevi elimizden geleni yapmaya devam edicez mutlaka. Ama böyle beklesek de bir faydamız olmuyor olmayacak.

Bunu yazmama gerek bile yok ama depremde yakınları zarar gören maddi manevi etkilenen arkadaşlarım ne zaman isterseniz yazın anlatın gelin burası sadece diyet sayfası olmasın.. Her zaman yanınızdayız 🙏

Yavaştan toparlanalim menülerimizi yazmaya başlayalım. Cuma günü de tartiliriz.

Bi
Günaydın Leydim, döndün mü evine?
Bildirim gelmemiş yeni gördüm bu mesajını canım. Döndüm döndüm çok şükür. Vakit kendimizi salma vakti değil toparlanıp yaşadığımız her anın hakkını verme zamanıdır. Yardımlaşma bak vaktidir. Ayakta olma vaktidir.
Bugün başlayalım artık diyete kaldığımız yerden. Tırlatıcaz yoksa böyle düşünmeye devam edersek.

X