/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Normal dijital ateş ölçerle dilaltı ölçüyorum. Genelde sabah uyanır uyanmaz yataktan kalkmadan ve hergün aynı saatte ölçün diyorlar. Ama ben gece yatmadan ölçüyorum aynı çıkıyor. Su içmeden, diş fırçalamadan önce ölçüyorum sonra işlerimi halledip yatıyorum. Bi de reglin ilk gününden itibaren ölçmeye başladım.
Teşekkür ederim :KK52: verdigin bilgiler icin deniycem

selam kizlar beni de ekleyin listeyeeeee BAT im 9 Aralik ve 9 aydir bebis istiyorum ama hala gelen giden yok :110:insallah Aralik ayinda hepimiz tum isteyen hayirlisiyla hamile kalir. Ben bu ay ates olcumu ile deniycem. bugun atesim 36.7 idi sabah. bakalim neler olacak. Dualarinizi bekliyorum :KK25:
Selamlar sevgiler hoşgeldiniz :KK200::KK200: inşallah bu 10. ayınızda aralık ayının topiğimiz ve dualrımız ile hamiş :emir_bebek: kalırsınız :KK15:
bende denemek istiyorum şu ateş ölçer metodnunu bu ay :KK48:
hadi inşallah dolsun göbişlerimiz sağlıcakla ve hayırla :emir_bebek::anneadayı:

Hahahh yerim senin trbini:KK15:
sağlık olsun o zaman napalım :KK48:
güne 2 hamiş haberi ile başladım :anneadayı::anneadayı: tanıdığımın tanıdığı ben tanımıyom isimlerini duyuyorum
birisi korunuyomuş epeydir ilk deneme de tutmuş ya laaa :KK70: maşaAllah :nazar:
vaaayyyy beeee ... ilk atışta 12 den vurmuşlar demek :KK9::KK9::KK9:
Darısı başımıza bizde hamiş olalıımmm:anneadayı::emir_bebek::KK73::KK73:

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz becerebilirsem :cool::cool:
bu ay bizim 2. denememiz olacak nasipse ve ben yumurtladğmı anlayamadğm için test kullanmayı düşünüyorum
Tecrübeli hatunlardan bu konuda yardım istiyorum:KK76::KK5:

S smnmrn
@bebegim seni bekliyorum

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicekler inşallah:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:

1. simarik83 simarik83 26-27 kasım
  2. @Beyazmelek16 26 kasım
  3. @yagmur1978yagmur 27 kasım
  4. @Hnf sllms 29 kasım
  5. @Esaskiz43 1 aralık
  6. @xruyax 5 aralık
  7. @Zeroselo 5 aralık
  8. @darkgirl1906 6 aralık
  9. Forever07 Forever07 7 aralık
  10. beren20 beren20 7 aralık
  11. @kimmimmm 9 aralık
  12. @yeniden09 9 aralık
  13. @ilk heyecan 20-21 Aralık

listemizin güncel hali kızlar :KK47:
başta ruziyye var idi ama bildirim yapmadğı için kaldırmak durumda kaldım :KK20:
bu durumda ilk koltuğa şımarık kuzum oturdu:KK200: simarik83 simarik83 çok ümitliyim senden bu ay bebeişim:emir_bebek::anneadayı:
hayırlı haberlerini bekliyorum ve topiğin 3. hamişi olmanı diliyor dua ediyorum inşallah hayırla ve sağlıcakla:KK200::emir_bebek::anneadayı:
ve sırayla tüm liste hamiş kalsın inşallah
KK nın en uğurlu topiği olsun hepimiz için :KK68::KK68:

listemizin güncel hali kızlar :KK47:
başta ruziyye var idi ama bildirim yapmadğı için kaldırmak durumda kaldım :KK20:
bu durumda ilk koltuğa şımarık kuzum oturdu:KK200: simarik83 simarik83 çok ümitliyim senden bu ay bebeişim:emir_bebek::anneadayı:
hayırlı haberlerini bekliyorum ve topiğin 3. hamişi olmanı diliyor dua ediyorum inşallah hayırla ve sağlıcakla:KK200::emir_bebek::anneadayı:
ve sırayla tüm liste hamiş kalsın inşallah
KK nın en uğurlu topiği olsun hepimiz için :KK68::KK68:
öğle arası test yapcam duramıyorum :KK70::KK70::KK70: hiçbir belirtimde yok ama hayırlısı :KK53:

X