/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Senin yumurtlama günün geçtimi? bizimde bu ay 2. denememiz oldu geçen ay 1 gün yaptık 1 gün yapmadık tutmadı. Bu ay hergün çalıştık bir de böyle deneyelim dedik :-):-):-) bakalım nolcak
Adetim biteli 2gun oluyo takvime gore yeni baslayacak biz de oyle gunasiri yaptik olmadi herhangi bir sekilde yumurtlama takibi de yapmadim bakalim bu ay ne olcak rabbim bu ay göbisleri doldurur inşallah :anneadayı::KK200::rolleyes::rolleyes:

Adetim biteli 2gun oluyo takvime gore yeni baslayacak biz de oyle gunasiri yaptik olmadi herhangi bir sekilde yumurtlama takibi de yapmadim bakalim bu ay ne olcak rabbim bu ay göbisleri doldurur inşallah :anneadayı::KK200::rolleyes::rolleyes:

Aminnn inşallah, bu işler nasip kısmet işi :KK51:
istersen yumurtlama günü 100 kez yap :KK48::KK48:

"Kısmet etmiş ise Mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir.
Kısmet etmez ise Mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür. "

ve çok sevdiğim bir söz daha

"Her nasip vaktine esirdir"

Vaktini bekleyen nasiplerimiz hayırla bereketle sağlıcakla gelsin inşallah
AMİNNN

öğleden sonra fotoyla gösteririm şekerim :21::21::21:

yav benim bugün 8.nci günüm wc gittim halen devam ediyor
bu nasıl iştir yav hamişmiyim acabaa :KK70::KK70: hayır yani baya bi üstüne görmüş olarak rekora imza atmış olabilirim :KK70::KK70:
maratonda 15 km yürüdük ondan mı acaba :cool:
ya ben size watsapdan maraton video atacaktımo_O üffffffff
yarın inşallah

Günaydınnnnnnnnnn en taze annecikkk:KK200::anneadayı::emir_bebek:

çok şükür bin şükür:KK200::nazar:
sağlıcakla hayırla tamamına ersin inşallah ablacım :KK200::anneadayı::emir_bebek:
Rabbim esirgesin seni ve bebişini :anneadayı::emir_bebek:

; (((((( allah razı olsun cnm. Çok duygulandırdın benii. Gerçekten gözlerim doldu. İçimi bi hoş ettin Allahta seni hoş etsin inşallah

yav benim bugün 8.nci günüm wc gittim halen devam ediyor
bu nasıl iştir yav hamişmiyim acabaa :KK70::KK70: hayır yani baya bi üstüne görmüş olarak rekora imza atmış olabilirim :KK70::KK70:
maratonda 15 km yürüdük ondan mı acaba :cool:
ya ben size watsapdan maraton video atacaktımo_O üffffffff
yarın inşallah

Ne watsabı kız :KK66:

X