/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

; (((((( allah razı olsun cnm. Çok duygulandırdın benii. Gerçekten gözlerim doldu. İçimi bi hoş ettin Allahta seni hoş etsin inşallah

yaaa kıyamam ne didimki ablacım, amin inşallah cümlemizi
birbirimizi görmeden gönül bağı kuruyoruz ve dua ediyoruz ne kadarda kıymetli şeyler :KK200:
iyiki burdasın ve bzilesin bebişinle birlikte :emir_bebek::anneadayı::nazar::KK200:

yav benim bugün 8.nci günüm wc gittim halen devam ediyor
bu nasıl iştir yav hamişmiyim acabaa :KK70::KK70: hayır yani baya bi üstüne görmüş olarak rekora imza atmış olabilirim :KK70::KK70:
maratonda 15 km yürüdük ondan mı acaba :cool:
ya ben size watsapdan maraton video atacaktımo_O üffffffff
yarın inşallah
Al sana cillop gibi test :KK70::KK70:

Eklentiler

• IMG_20151117_120737.jpg
    IMG_20151117_120737.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 31
iyikii varsınn aramızdasınnn beybisimm yaa tripmi ne tribi:KK49::KK76:

trip yap bize hamişsin sen:KK15::emir_bebek::anneadayı: oyyy yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:emir_bebek:
nazını çekmek istiyorum :KK70:

görümcem günlük yazıyormuş kızlar oğluşuna
doğum günü hediyesi enişte defter almış
kocacıkta bana anlatıyor dedim genelde her hamiş yazar duygusal bir bağ :cool::cool:
arasana kutlasana dedi niye aramadın falan
dedim msj yazdım yeter :KK70::KK70:
msjımda dedim ki abini soran kızlarada selam söle:KK70::KK70:(konuyu hatırıyonuz herlde)
S smnmrn simarik83 simarik83 xruyax xruyax

trip yap bize hamişsin sen:KK15::emir_bebek::anneadayı: oyyy yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:emir_bebek:
nazını çekmek istiyorum :KK70:

görümcem günlük yazıyormuş kızlar oğluşuna
doğum günü hediyesi enişte defter almış
kocacıkta bana anlatıyor dedim genelde her hamiş yazar duygusal bir bağ :cool::cool:
arasana kutlasana dedi niye aramadın falan
dedim msj yazdım yeter :KK70::KK70:
msjımda dedim ki abini soran kızlarada selam söle:KK70::KK70:(konuyu hatırıyonuz herlde)
S smnmrn simarik83 simarik83 xruyax xruyax

hahahaha çok fenasın kuzucumm ya :KK70: :KK70: iyi demişsin ama hatırlamamak mümkün mü ya o lafları pis görümcenin:KK20:

sende hamiş olda senin nazını çekelimm canım istediiiiiii :KK70:

günlük olayı ilk gebeliğimde başlamıştım boş olunca eşimde baya bir zaman sonra bulmuştu biraz duygusallaşmıştık şimdi yazmıyorum az tekmesini falan hissediyim başlıcam ozaman :KK70: :anneadayı:

X