/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

İnşallah cnm. Bende istanbuldayımm ) gel beraber kol kola gidelim

yahu tatlılığa bakkkkkkkkkkk yaffffffffffffff koca bebek seni heyecanlı epey belli
Heyacanınız hyırlısıyla ve sağlıcakla tamamına erer inşallah nurtopu bir oğlan şöle

Ayy inşallah hayırlısıylaa. Ovulasyondan birkaç gün sonra bi rüya gördüm. Eve bi giriyorum salonun heryeri yemyeşil boyanmış bide duvarlara hül deseni yapılmış. Burası ne olmuş böyle diyorum. Sandalyeler konmuş yanyana güya mevlüt ortamı oluşturulmuş. Uyanında dedim tamam bu sefer oldu inşallah

Rüyan hayıra vesile imiş yeşillik, gül çok ama çok güzel maşaAllah
çok şükür

Yok düşmedi adet gününden itibaren ateşim 36,2 civarındaydı. Yumurtlama gününden itibaren yükseldi 36,6 oldu. Eğer önümüzdeki adet günü ya da 1 gün öncesinde düşmezse hamileyim demektir
Yumurtlamadan beri aynı derecedesin yani . Bnm yumurtlama da yukselip sonra bir derece düştü. Bu hamile olmadığımı işaret ediyor sanırım

Yumurtlamadan beri aynı derecedesin yani . Bnm yumurtlama da yukselip sonra bir derece düştü. Bu hamile olmadığımı işaret ediyor sanırım
Şu anda ateşim 36,9-37 derecelerde. Reglden 1 gün önce ya da aynı gün düşüyo benim ateşim. Geçen ay öyle oldu...

selam kizlar beni de ekleyin listeyeeeee BAT im 9 Aralik ve 9 aydir bebis istiyorum ama hala gelen giden yok insallah Aralik ayinda hepimiz tum isteyen hayirlisiyla hamile kalir. Ben bu ay ates olcumu ile deniycem. bugun atesim 36.7 idi sabah. bakalim neler olacak. Dualarinizi bekliyorum

kizlar bebis icin biseyler yaptiktan sonra spermin disari cikmasi normal mi? icimde kalmiyo hic bide is yaptiktan sonra sirt ustu uzaniyormusunuz? kac dakika? merakla cevaplarinizi bekliyorum

kizlar bebis icin biseyler yaptiktan sonra spermin disari cikmasi normal mi? icimde kalmiyo hic bide is yaptiktan sonra sirt ustu uzaniyormusunuz? kac dakika? merakla cevaplarinizi bekliyorum

canım biraz çıkması normal .evet birliktelikten sonra ayaklarını yukarı kaldırıp beline yadtık koyunca daha garanti oluyo. Bi 15 dk kadar öyle beklecnm. Spermin rahme yolculuğu 10 dk sürüyormuş. Ee belki sperm hızı yavaştır belki diye sen beş dk daha beklersin ne olur ne olmaz cnm

tesekkurler dua edin bende bu ay hayirlisiyla bebis sahibi olayim gobisimde

Gunaydinlar olsun canim nasil bir atesolcer kullaniyorsun ben de bu ay atesimi olcsem diyorum en iyi sonuc nasil aliniyor
Normal dijital ateş ölçerle dilaltı ölçüyorum. Genelde sabah uyanır uyanmaz yataktan kalkmadan ve hergün aynı saatte ölçün diyorlar. Ama ben gece yatmadan ölçüyorum aynı çıkıyor. Su içmeden, diş fırçalamadan önce ölçüyorum sonra işlerimi halledip yatıyorum. Bi de reglin ilk gününden itibaren ölçmeye başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…