/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

oyyyyyyyyyy AMİNNNNNN AMİNNNNNNNN ablacıkkk çok güzlsiniz siz ana kız
Rabbimiz sizleri birbirinize bağışlasın inşallah
nasıl sevinçlidir abla olucam diye

oyyyyyyyyyy AMİNNNNNN AMİNNNNNNNN ablacıkkk çok güzlsiniz siz ana kız
Rabbimiz sizleri birbirinize bağışlasın inşallah
nasıl sevinçlidir abla olucam diye

Hemde nasııılll. Hatta bugün ne olmuş çok komik sizinle paylaşayım ) . Kızım 12 yaşında ama çok saf ve hala çocuk masumluğuu devam ediyor. Okulda sınıfta çantasını toparlarken kendi kendine allahım allahım ne yapıcam ben nasıl bekliycem demiş . Çok yakın arkafaşıda ne oldu sana bişeyin mi var demiş .bende kızımı daha önce uyarmıştım keseyi görene kadar kimseye söylemiycez ne olur ne olmaz. Bişey olur sonra diye. Asıl bundan sonrasına bakın :))))). Arkadaşı öyle sorunca gözleri yerinden fırlayacak gibi olmmuş vee yoooookkk yok bişey demiş kekeleyerek. Arkadaşı ısrar edince . Şimfi söyleyemem demiş. Arkadaşuda hemen anlamış kardeşin mi oluyo yoksademiş. Benim kızda yo yo yo drmiş kaçmış. Şimdi bana ağlayarak soruyo anneee kardeşime bişey olmaz dimii ben hayır dedim bişiy olmaz dimiii )) yorumu size bırakıyorum

Ay yazık kıyamam yaaaa

yahu tatlılığa bakkkkkkkkkkk yaffffffffffffff koca bebek seni heyecanlı epey belli
Heyacanınız hyırlısıyla ve sağlıcakla tamamına erer inşallah nurtopu bir oğlan şöle

iyi tabi annesi inşallah
annesinn ve babasının kalp atışlarnı duymayı bekliyor
nerde kaldınız diye fırçada yiyeblrsiniz sıpanızdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…