/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Tebrik ederim çok güzel bir haber

Nede güzel yazdın canımıniçi
Ağzına yüreğine sağlık...
En başından beri dediğim tek ve en öenmli DUA...
Ama ümid de ediyor ya insan kuzum bir ihtimal deyip yapıyor oda çok yanlış değil aşılında bir Zaman sonra doktora gitmek gerekiyorsa tedavi görmek gerekebiliyor
Diliyorum dua ediyorum hiçbirine gerek kalmadan Hamiş haberinizi alayı
Rabb'imiz biliyor ne vakit gelecekler biz biz bilemiyoruz... Bizlere de tevekkül düşüyor...
Evet hamişim mutluyum ama tedirgnlklerle doluyum aile babamız herkes sevinç içinde ama ben inanın yaşayamıyrm o kadar inşallah Rabbimiz Hamiş olanlarımızı da hayırla sağlıcakla tamamına erdirir inşallah
Çok öpüyorum seni tatlım

Can'ım benim ne güzel haber çok şükür bin şükür rabbimize
Var edene
Gözümüz aydın bitanem çok çok sevindimmmm nede güzel Zaman'da gelmiş maşallah hediye gibi gelmiş
Rabbimiz sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah kuzummm

Bebiş geliyor inşallah
Hayırlı haberlerini bekliyorum bitanesi
günaydınnnnnn hayırlı haftalar
inşallah kuzum eşimle konuşuyoruz diyorki önce allahın izni sonra senin ve forumdaki arkadşlarının duası vesilesi ile olucak sanırım.
şuan kırmızılar yokya öyle rahatım içim huzur dolu inşallah orda ufak bir melek vardır tek temennim daha kaç gün bekleyim dr. gitmek için bilmiyorum ama sen kaçıncı günde gittin kuzum

tatlım günaydınnnn
ben daha çok çok mutluyum ya yerim seniiii
inşallah bu ay oldu bebeğim
diyorum ki bi test yapsan öncelikle
doktor için erken aslında yeni olacağı için kese görünmez
Yada kan testi yaptırsan
hadi kuzummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
merak eidyorummmmm inşallah geliyor meleğimiz Allah'ım AMİNNN

inşallahh olmadı yarından sonra ben dr. gideyim çünki bizde meraktan mahvoldukk öyle dua ediyoruzki size anlatamm özellikle eşim hatta ocak ayında ist. gelicem astım dr. eşim diyor arkdşlarınla buluşş ya ne bileyimm tek temennimiz var ol olması ve inanıyorum sizin dualarınız ve rabbimin izniyle var olacak o bebiş bugün giydiğim badinin arkasında kanat ambilemi var ve eşime dedim gizli şifre veriyorumm şuan varmı bilmiyorum ama içim çok huzurlu çok mutluyum

Canım benimmm gönlünden nasıl geçiyorsa öle yap
test yap diye diretmiycem sana bu ay
içime doldu şuan okurken inşallah AMİNNNNNNNN
eşinden onay aldığına göre görüşebiliriz, watsap izin yokmu gelsene watsaba
huzurun mutluluğun olsun inşallah daim olsun inşallah

İZİN VERDİ ÖZELDEN ATIN BEN EKLEYİMMM SİZİ DÜN KNŞTK BAYA İNAN SİZDEN BİN KERE RAZI OLSUNNN AİLEM GİBİ OLDUNUZ BURDASİZDEN BAŞKA KİMSEYE SÖYLEMEMİ İSTEMEDİ EŞİM GECİKTİĞİNİ HATTA DÜN KENDİSİ DEDİ AŞKIM KIZLARA HABER VER BAK BUGÜNDE GELMEDİ DİYE MERAK EDERLER DEDİ

B belgeseller bende bebiş varmı o bile daha belli değil ama biliyorum var orda minik bir melek çok bekledim sen nezmndır bekliyosun bilmiyorum kuzum inşallah benim senin ve tüm bekleyen arkdşların olur kucakları dolar. sakın canını sıkma inan rabbim çok büyük bak biz burda kocaman bir aileleyiz sakın sıkma canını

3.5 yıldır her ay bekliyorum yok Yok yok..artık olsun istiyorum.....isteyen herkese rabbim nasip etsin.

Teşekkür ederim. İnsallah hamilesindir..tez zamanda haberlerimizi paylasiriz tez zaman da insallahhh

işte bu yavvv kuzum çok sevindim
daha çok sohbet edebilceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…