/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Kızlar ya ben bu ay yine umutlarmı yitirdim hicbir belirti bisey yok sanırım yine olmadı iyice bunaldm çok şükür bi evladm var ama yinede kızım yalnz kalsn istemiyorum canım çok sıkılıyor :-(
:KK43::KK43: daha bugün 15 i
bata var 6 gün sen umutsuzluk diyosuno_O
ama olmaz kiii
kızına kardeş yapcan bu umutsuzlukla nasıl olcak bu iş:KK51:
Allah nasip ettiyse bu aya inşallah sağlıcakla ve hayırla gelicektir canım benim:KK15::KK19:
:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı:
ben hiç belirti hatırlamıyorum...
hepsi regl belirtim idi
Günaydın kızlaaaarrrr :KK73::KK73::KK73:
Bende hala belirti yok ve birşey hissetmiyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:

kuzum benim hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah :KK200:
günaaydıınnllaaarrrrr:KK200:
:KK15::KK15::emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar:
Günaydın kizlarrr :KK36::KK8::rolleyes::rolleyes:

örtmenim örtmenimmm:KK48::KK48: çalışmalar nasıl gidiyor :KK70::KK70:
:KK200::nazar::emir_bebek::anneadayı:

Forever07 Forever07 canim benim calismalar başladı ovulasyon testine gore daha yumurtlama donemi degil ama sonucta herşey allahtan hayirlisi diyorum artik. Sen nasilsin bakalim guzel anne :anneadayı::emir_bebek::KK200:

Forever07 Forever07 canim benim calismalar başladı ovulasyon testine gore daha yumurtlama donemi degil ama sonucta herşey allahtan hayirlisi diyorum artik. Sen nasilsin bakalim guzel anne :anneadayı::emir_bebek::KK200:
Çalışmalar hayırlı olsun inşallah bereketli olsun BAT değil :emir_bebek:olsun hayırla ve sağlıcakla:KK200::KK48:
bilmem iyiyiz galiba:KK51: bende halsizlik uyku gaz yemekten sonra mide de yanma dışında pek bişey yok elhamdülillah
malum kimisi baya zor geçiriyor inşallah böle rahat devam ederiz ve tamamına ereriz sağlıcakla
Darısı da topicteki tüm hatunların tüm dileyen ve isteyen hatunların başına inşallah :KK200::emir_bebek::anneadayı:
bol bol dua ediyorum size canım benim:emir_bebek::anneadayı::KK200:
Allah c.c. hayırla kabul ve makbul eyler inşallah:KK15::KK68::KK68::KK68:

Kızlar test yaptım bat a 5 gün var ve maalesef bişey çıkmadı. Yine başladık testlere Allah sonumuzu hayır etsin :KK70::KK70::KK70:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 49
:KK43::KK43: daha bugün 15 i
bata var 6 gün sen umutsuzluk diyosuno_O
ama olmaz kiii
kızına kardeş yapcan bu umutsuzlukla nasıl olcak bu iş:KK51:
Allah nasip ettiyse bu aya inşallah sağlıcakla ve hayırla gelicektir canım benim:KK15::KK19:
:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı:
ben hiç belirti hatırlamıyorum...
hepsi regl belirtim idi

kuzum benim hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah :KK200:

:KK15::KK15::emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar:

örtmenim örtmenimmm:KK48::KK48: çalışmalar nasıl gidiyor :KK70::KK70:
:KK200::nazar::emir_bebek::anneadayı:
Ayy insallah canim ya

Çalışmalar hayırlı olsun inşallah bereketli olsun BAT değil :emir_bebek:olsun hayırla ve sağlıcakla:KK200::KK48:
bilmem iyiyiz galiba:KK51: bende halsizlik uyku gaz yemekten sonra mide de yanma dışında pek bişey yok elhamdülillah
malum kimisi baya zor geçiriyor inşallah böle rahat devam ederiz ve tamamına ereriz sağlıcakla
Darısı da topicteki tüm hatunların tüm dileyen ve isteyen hatunların başına inşallah :KK200::emir_bebek::anneadayı:
bol bol dua ediyorum size canım benim:emir_bebek::anneadayı::KK200:
Allah c.c. hayırla kabul ve makbul eyler inşallah:KK15::KK68::KK68::KK68:
Amin amin amin inşallah dediğin gibi olur tatlim. Hamisliginin iyi gecmesine cok sevindim:KK19::KK73: kizin mi olacak acaba susam kiz :emir_bebek:seni uzmesin anneler uzulur mu diyesim geldi nedense:KK200::KK200:

xruyax xruyax yumurtlaman oldumu takip edebildinmi acaba. Benim bugunden beri inanılmaz carpintim var neyin nesi cozemedim. Bu arada whatsup icin ozelden yazmistim sana gecen hafta ama donus olmadi gormedinm yoksa :KK12:

günaydın umutrlu hamiş adayları 2016 bizim yılımz olucak İNŞAALAH Rabiyüevvel ayının hürmetine peygember efendmz dünya ya gelmiş bzlere DE RAbbim efendmzn dünyaya geldiği bu mübarek ay hürmetine hayrlı evlatlar nasip etsin aminn aminn aminn

günaydın umutrlu hamiş adayları 2016 bizim yılımz olucak İNŞAALAH Rabiyüevvel ayının hürmetine peygember efendmz dünya ya gelmiş bzlere DE RAbbim efendmzn dünyaya geldiği bu mübarek ay hürmetine hayrlı evlatlar nasip etsin aminn aminn aminn
Aminnm canimmm. Bak ben doktora gittim corasprin cinko demir folic verdi bide.

X