/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Bak canim kan testi yaptr doktor yonlendircek zaten seni bes haftalikken keseyi gorceksin alti haftalikken bebisi yedi sekiz haftalikken kalbini duycaksin o muthis ani yasarken gozlerinden dokulenlere engel olamayacaksin. Gunluk nir yumurta bir avuc cevizini mutlaka ye. Folic zaten almaya baslamissindir. Maydonoz agzina surme. Seni rahatlatici bitki caylari asla icme.aklima geldikce yazarim. Hep mutlu ol ki benegin cok mutlu bi bebek olsun
Canım çok teşekkür ederim ya ne güzel yazmışsın benm için uzun uzun çok sağol inşallah hayırlı günde allahım sana da nasip edecek dua edicem bol bol :)

Tüm namazlarımdan sonra edicem allahim kabul eder inşallah :) ay bende şaşkınım annemi olcam ben şimdi :KK48: :KK70:
Allah razı olsun bende özellikle isim alıyorum ki ismen dua edeyim
hatta inan bugün sana, beren20 beren20 - Esaskiz43 Esaskiz43 - @Aicha zeynep ve diğerlerine isim soracaktım ki ismen dua edebilelim
çok daha önemli, Allah kabul etsin inşallah :KK200:
senin hamiş takvimini yesinler :KK15::KK200::emir_bebek::anneadayı:
eşine nasıl söyledin nasıl tepki verdi anlat bakim :KK19:
aileler uzakta sanırım
sizin ne işiniz var orda ya :KK70::KK70: gelsnize güzelim memelketimize
ne yersiniz ne içersiniz orda yoksa o yüzden mi zayıfsın sen :KK70::KK70::KK70:

Allah razı olsun bende özellikle isim alıyorum ki ismen dua edeyim
hatta inan bugün sana, beren20 beren20 - Esaskiz43 Esaskiz43 - @Aicha zeynep ve diğerlerine isim soracaktım ki ismen dua edebilelim
çok daha önemli, Allah kabul etsin inşallah :KK200:
senin hamiş takvimini yesinler :KK15::KK200::emir_bebek::anneadayı:
eşine nasıl söyledin nasıl tepki verdi anlat bakim :KK19:
aileler uzakta sanırım
sizin ne işiniz var orda ya :KK70::KK70: gelsnize güzelim memelketimize
ne yersiniz ne içersiniz orda yoksa o yüzden mi zayıfsın sen :KK70::KK70::KK70:
Sabah 7de kendiliğimden uyandım aklımda test vardı çnkü ama endişem büyüktü korkuyordum . eşimi uyandırmadan sessizce banyoya gittim testi yaptım direk çift çizgi ben şok oldm tabi odaya gittim baktım eşim uyuyor kalk kalk hamileyim bak dedim :KK70: mutluluktan beni bi sarması vardı ki sormayın Allah korusun çocuk varsa da düşecekti o an :KK70: öyle uzun uzun konuşup aileye henüz söylememe kararı aldık Ocak sonu Türkiye'ye gelicez o zaman söylıcez inşallah bi sorun çıkmassa :) benim eşim 8 yıldır Çin'de . Biz görücü usulü evlendik Eşimle birbirimizi nişanda yüzük takarken gördük :KK70: bu sene nisan ayında evlendik :KK48: Direk çine geldim iyi ki de geldim memnunum çok şükür :KK70: hayatımı anlattm :KK70:

kızlar benim 4 gündür az az lekem geliyor bugun normalde bat günüm 4 gün önce gelmeye başladı adet olcam diyorum ama akıntımın içinde leke geliyor ben ne yapsam ki söker diye bekliyorum

Sabah 7de kendiliğimden uyandım aklımda test vardı çnkü ama endişem büyüktü korkuyordum . eşimi uyandırmadan sessizce banyoya gittim testi yaptım direk çift çizgi ben şok oldm tabi odaya gittim baktım eşim uyuyor kalk kalk hamileyim bak dedim :KK70: mutluluktan beni bi sarması vardı ki sormayın Allah korusun çocuk varsa da düşecekti o an :KK70: öyle uzun uzun konuşup aileye henüz söylememe kararı aldık Ocak sonu Türkiye'ye gelicez o zaman söylıcez inşallah bi sorun çıkmassa :) benim eşim 8 yıldır Çin'de . Biz görücü usulü evlendik Eşimle birbirimizi nişanda yüzük takarken gördük :KK70: bu sene nisan ayında evlendik :KK48: Direk çine geldim iyi ki de geldim memnunum çok şükür :KK70: hayatımı anlattm :KK70:
canım hayırlı olsunnnnnnnnn allahım ne güzel bir duygudur şimdi o allah bizlerede tez zamanda yaşatsın..........

kızlar benim 4 gündür az az lekem geliyor bugun normalde bat günüm 4 gün önce gelmeye başladı adet olcam diyorum ama akıntımın içinde leke geliyor ben ne yapsam ki söker diye bekliyorum
Allah Allah 4 gün öyle leke neden geliyor ki canm

Allah Allah 4 gün öyle leke neden geliyor ki canm
canım normalde benim 2,3 gun lekem gelir normal edet günümde bunun için cok doktora gittim ama olabilir dedi hiç bir şey çıkmadı ama hiç erken olmadım ve hiç bu kadar uzamazdı lekem yumrtlama günümüde biliyorum o günden sonra normalde 14 gün donra bat.ım olur ama bu defa 10.gün lekem geldi az az ve önce kahve gibiydi şimdi pembe ve kahve tonlarında acaba stresmi yaptım ondan mı diyorum ama ???

hoşgeldin nerelerdesin sen bakim o_O
neden gelmiyorsun yazmıyorsun hiç :eek:
canım senin bat 5 aralıktı dimi, erken oldun yani hayırlısı olsun kuzum, önümüzdeki aya inşallah...:emir_bebek::anneadayı:
bu lekelenme bende de oluyor ama ara ara oluyor bazen 1-2 gün ve inan bir hafta leke sürdüğünü bilirim
o zamanlar korunmasaymışım kendime kesin hamişim falan derdim herlade öyleki bide bu durum hep ramazana gelir o_Oo_O o zaman çok üzülüyorum ama yapcak bişey yok...
bence hiç bişey kullanma oluruna bırak canım benim:KK15:

iyi yapmışsınız hemen ailelere söylemeyin. Hem gelicekmişsiniz nasılsa buraya yüzyüze söyleyip sürpriz yaparsınız :rolleyes::rolleyes:

hoşgeldin nerelerdesin sen bakim o_O
neden gelmiyorsun yazmıyorsun hiç :eek:
canım senin bat 5 aralıktı dimi, erken oldun yani hayırlısı olsun kuzum, önümüzdeki aya inşallah...:emir_bebek::anneadayı:
bu lekelenme bende de oluyor ama ara ara oluyor bazen 1-2 gün ve inan bir hafta leke sürdüğünü bilirim
o zamanlar korunmasaymışım kendime kesin hamişim falan derdim herlade öyleki bide bu durum hep ramazana gelir o_Oo_O o zaman çok üzülüyorum ama yapcak bişey yok...
bence hiç bişey kullanma oluruna bırak canım benim:KK15:
canım bu leke için dr. okadar dedim ne geçirir dedi birsey geçirmez senin adetin böyle oluyor dedi ama bende birden sökmesini istiyorum ama olmuyor....inşallah hayırlısı olur canım benimde en son ramazanda öyle olmuştu 5 gün lekem gelmişti kesimişti sonra dr.gittim söktürücü verdi sökmüştü silk ve son oydu galiba evlenince insanda farklı şeyler oluyor artık neden bilmiyorum.canım yok bugundu adetim canım

canım normalde benim 2,3 gun lekem gelir normal edet günümde bunun için cok doktora gittim ama olabilir dedi hiç bir şey çıkmadı ama hiç erken olmadım ve hiç bu kadar uzamazdı lekem yumrtlama günümüde biliyorum o günden sonra normalde 14 gün donra bat.ım olur ama bu defa 10.gün lekem geldi az az ve önce kahve gibiydi şimdi pembe ve kahve tonlarında acaba stresmi yaptım ondan mı diyorum ama ???
Yerleşme lekesi olabilir mi peki ?

Allah şükrünü artırsın canım benim:KK15:
hep mutlu olun inşallah:KK200:
ailelere süpriz o zaman hadi inşallah hayırlısıyla ve sağılcakla:KK49::KK8::KK73::KK19:

X