/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Selam hamiş adayları hatunlar. Bizim görevler yoğun bu aralar o yüzden giremiyorum nete. Forever07 bacım bizim hatun xruyax erkenden gördü kırmızı kartı sen gol at bari bu ay Ben de çalışmalarA başladım bu ay ovu test yapıp gün aşırı ilişki oluyo. Her ay yeni bişey deniyorum bakalım hangisi tutcak

Sorma şoka soktu beni kımızı kart
o yüzden bende erkenden kırmızı kart çıkarabilirim
işim gücüm gol yemek bacı inan ki
hadi dolu dolu ilişkiler kaliteli inşallah
tutcak tutcak hayırlısıyla inşallah

kizlarr benim son 7 gun! Atesi yuksek, gogusler agriyor ama hic akinto yok he oyle oluyo bende yani bu demekki bu ayda tutmadi bazi arkadaslar yas filan yazalim demis bence iyi fikir, benim yas 27 ilk bebis olacak insallah ve yaklasik 7 aydir deniyoruz daha cok dua edelim

kızlar diyorum ki listemize yaş ve ne süredir denediğimizi de yazalım ve kaçıncı bebiş olcağını
ne dersiniz
Slm kızlar nasılsınız bende belirti çok ama bakalım hayırlısı yaş 34 , bir kızım var 8 yaşında ve 3.5 senedir uğraşıyoruz ama kısmet olmadı inşallah bu ay tutar 2 tüp bebek transferi ve 3. Yumurta takibim buda olmazsa kısmet değilmiş deyip bırakıcam artık bu arada bat 6 ve test negatif bugün yaptım

eveettt aynen yazalım kızlar böylee bilgilerimzi..
24 yaşındayım 3 senelik evliyim 2.5 senedir istiyoruz 2 düşüğüm varrrr hsg spermiyogram vs. yaptrdık hamd olsun bi problemmz çıkmadı... 2.düşüğümden sonra pıhtılaşma testi yaptrdk ve kanımda puhtılaşma olduğundan ilaç iğne kullanmam gerekiyoo bebiş doğana kadar inşallah bebeği sağlıkla bnmle olurda bn razıyımmm herşeyeee
yarışmacı arkadslara başarılar dilerimmm Forever07

Ayniyiz kuzuuuu insallah guzel haberler veririz benimde akintim var agrim var baska da bisiyim yok

24 yasindayim 2.5 yillik evliyim iki dusgum var kan pihtilasmasi var bende igne kullancam nasip olursa

canım ya cidden hamilelik mi bilemiyorm hastalık olmasın da bugün de adet olmadım gece boyu lavobaya kalktm karn ağrısı var ama adet yok çok şaşkınım vallahi bugün de olmazsam test alırım artk yarın sabah yaparm

kızlar diyorum ki listemize yaş ve ne süredir denediğimizi de yazalım ve kaçıncı bebiş olcağını
ne dersiniz
23 yaşındayım 8 aylık evliyim 4 aydır istiyoruz ama olmuyor ama öle sıkı bi çalışmamız da olmadı oluruna bıraktık olmadı bu ay adet görürsem bdahaki ay sıkı çalışma olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…