/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

iyiki bi müjde verecektik yavvv:KK43:
napalım hayırlısı bebeğim:KK19:nasip böleymiş bu ay için
moral bozmak yok nasip kısmet inşallah 2016 ya hamiş girceksin :KK200::anneadayı::emir_bebek:
sen test siparişlerini ver şimdiden :KK48::KK48::KK48:
hamilelik testi almıcam zaten göremiyorm boşa harcıyorum olurda geçikirse kan testine giderim
kızlarrr hiç belirtiye aldanmayın belirtiye göre ben 9ay sonra doguruyordum :)

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz :cool::cool:

Haydi buyrun geliN hatunlar heyecan ve aşk dolu bekleyişlerimiz birlikte olsun sağlıklı ve hayırlı bebişlerimiz olsun inşallah :emir_bebek::anneadayı:

@smnmrn
@bebegim seni bekliyorum

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicekler inşallah:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:" Semiun garibun"
  1. Esaskiz43 Esaskiz43 1 aralık :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  2. xiexie xiexie 1 Aralık:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  3. @Zeroselo 5 aralık:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  4. @darkgirl1906 6 aralık:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  5. Hijyenik Hijyenik 6 aralık:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  6. @Aicha zeynep 6 aralık:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  7. Forever07 Forever07 7 aralık
  8. @beren20 7 aralık
  9. kimmimmm kimmimmm 9 aralık
  10. @yeniden09 9 aralık
  11. @simarik83 20 Aralık
  12. @ilk heyecan 20-21 Aralık
  13. @bglm 21 Aralık
  14. @Beyazmelek16 23 Aralık
  15. @yagmur1978yagmur
  16. @Hnf sllms
  17. xruyax xruyax
Her şeyin sırrı " Sabırdır " . .
Acıya sabredersin adı " metanet " olur ,
Açlığa sabredersin adı " oruç " olur ,
İnsanlara sabredersin adı " hoşgörü " olur,
Duygulara sabredersin adı " Gözyaşı " olur ,
Özleme sabredersin adı " hasret " olur ,
Sevgiye sabredersin adı " Aşk " olur ..!
BAT'a sabredersin Adı "BEBİŞ" olur :emir_bebek:

:21::21::-):-)

evet hatunlar listemiz güncel hali :KK200:
kırmızılar gelsede moral bozmak yok nasip var kısmet var inşallah tez vakitte hepimizin bebişi olsun sağlıcakla hayırla :KK15::emir_bebek::anneadayı:
bütün bu listeyi hamiş olarak yazmak nasip olsun bana
AMİN ALLAH'IM...:KK200:
BAT ı geçen hatunlar var bu sayede yüzlerimizde gülücük var
test yapmalarını ve müjdeli haberlerini beklemekteyiz aşk ile heyecan ile :KK200::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı:
Esaskiz43 Esaskiz43 xiexie xiexie

hamilelik testi almıcam zaten göremiyorm boşa harcıyorum olurda geçikirse kan testine giderim
kızlarrr hiç belirtiye aldanmayın belirtiye göre ben 9ay sonra doguruyordum :)
bencede kuzum o parayla bi çocuk sevindirilir, duası alınır ve daha kıymetli olur :KK200:
belirtilere bişy diyemiyorum halen şaşkınım bu kadar olur yani :KK12:
rüyalar :63:o_O nasip hayırlısı böylemiş elbet var bir zamanı balım benim

bencede kuzum o parayla bi çocuk sevindirilir, duası alınır ve daha kıymetli olur :KK200:
belirtilere bişy diyemiyorum halen şaşkınım bu kadar olur yani :KK12:
rüyalar :63:o_O nasip hayırlısı böylemiş elbet var bir zamanı balım benim
aynen canım bekliciiiiz artık bu ay biraz daha sıkı calısacııım :KK70:

Çinde şuan saat akşam 10 oldu ve ben hala adet olmadım noluyo acaba neden gecikti şaşkınım valla ilk defa adetim gecikiyor :KK70: karnm adet olcakmışm gibi ağrıyor iki gündür ama gelen giden yok sadece akıntım var :KK70: Forever07 Forever07

Çinde şuan saat akşam 10 oldu ve ben hala adet olmadım noluyo acaba neden gecikti şaşkınım valla ilk defa adetim gecikiyor :KK70: karnm adet olcakmışm gibi ağrıyor iki gündür ama gelen giden yok sadece akıntım var :KK70: Forever07 Forever07
:KK70::KK70::KK70:o zaman kalkıyoruz göbek atıyoruz canım kızlar hadi topiccen halaya:KK49::KK47::KK19::21::KK73::KK75::rolleyes::KK6::KK8:
oh yandan yandan

eller havaya, bir sağa bir sola, çalkala çalkala bir sağa sola
kopun bakem :KK70::KK70::KK70:

sesi güzel olan kim o şarkı söylesin :KK75::KK75::KK75:
bebek geliyor bebek geliyor diye :emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:
eşin test getirmicek mi ya
çıkar artık çizgi :KK48::KK48:

X