/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

inşallah batdaşım hayırlısyla ve sağlıcakla gelsin bebişlerimiz inşallah:emir_bebek::anneadayı:
azıcık kapılsak nolur ki çok mu üzülürüz :KK43: üzülmeyiz be nasip deriz hayırlısı deriz:KK51::KK15:
hadi kapılalımmmm bebiş geliyor bebişşş inşallah :emir_bebek::anneadayı::KK200:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
inşalah 40 kere söyleyince olurmuş ya bebişlerimz gelsn bu ay biz bekliyoruzzzz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayy insallah hep birlikte haberlerimizi paylasip gulelim insallah :KK49::KK31::KK5:
inşallah kuzucukk:KK15:
ben hala adet olmadım :KK70: ama karnım ve kasıklarım ağrıyor iki gündür arada. 4 gündür de göğüslerim ağrıyor normal adet zamanımdaki gibi . bugün de adet olmassam süper :KK70: Forever07 Forever07
kız çinli hadi bi test yap beya :KK48::KK48::KK200::emir_bebek::anneadayı: inşallah hamişsindir balım :anneadayı::emir_bebek::KK200:
Ayniymis gunlerimz senle hadi bakalim.bende olmadim henuz :)
kızlar çok heycanlı :KK48::KK48::KK48::KK48:
inşallah sende hamişsin canım:KK200::anneadayı::emir_bebek:
kızlarrrr herkese günaydınnn :KK200::anneadayı:

nasılsınız bakalım özledim sizi bi uğrayım dedim. güzel haberler varmı bakalım 3. kim oldu
hoşgeldin annelerin tatlısıı:KK15:
özletiyosun ama kendinii:KK200: gel arada uğra yalnız bırakma bizi, dua ediyosun dimi :KK15:
henüz haber yok ablam merakla heyecanla aşkla bekliyoruz:emir_bebek::anneadayı:
sen nasılsın bebişin nasıl :anneadayı::KK200::emir_bebek:

inşallah kuzucukk:KK15:

hoşgeldin annelerin tatlısıı:KK15:
özletiyosun ama kendinii:KK200: gel arada uğra yalnız bırakma bizi, dua ediyosun dimi :KK15:
henüz haber yok ablam merakla heyecanla aşkla bekliyoruz:emir_bebek::anneadayı:
sen nasılsın bebişin nasıl :anneadayı::KK200::emir_bebek:

hastalığımdan yeni yeni kurtuluyorum. bebiş iyi kalp atışını dinledik cumartesi başka doktorada gideceğim. gittiğimi beğenmedim.

Forever07 Forever07 canım ya inşallah tabi ama bugün de bi geçsin de öyle test yapıcam . erken testi yapmştm negatif çıkmıştı o yüzden pek ümidim yok ama olsun belki mucize olur diye bekliyorum :KK70:

ben yarın sabah TEST yapıyım mı yapmıyımı 30 günde adet oluyorm yarın 27.gün yani 3 gün var bata ama çok sabırszlanıyorummmmm bişe diyn

ben yarın sabah TEST yapıyım mı yapmıyımı 30 günde adet oluyorm yarın 27.gün yani 3 gün var bata ama çok sabırszlanıyorummmmm bişe diyn
erken test mi yoksa gebelk normal mi
bekle bence yav yada iki taneydi
birini yarın sabah yap birini de bat geçince en mantıklısı

X