/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

bak sennnnnnnn ne demek söylemem sıkarım seni böle sölersin
kuzum ben değil batları yakın olanlardan bi hatun çok tatlı ballı hatun
bize yakında müjde vericek inşallah
darısıda bize ozamn batdaşımminşallh hafif göğüslerim sızlıyo ama kapılmıcam bu belirtlere adette gelebilir

darısıda bize ozamn batdaşımminşallh hafif göğüslerim sızlıyo ama kapılmıcam bu belirtlere adette gelebilir
inşallah batdaşım hayırlısyla ve sağlıcakla gelsin bebişlerimiz inşallah
azıcık kapılsak nolur ki çok mu üzülürüz üzülmeyiz be nasip deriz hayırlısı deriz
hadi kapılalımmmm bebiş geliyor bebişşş inşallah

ya nasil gaz veriyorsun :) keske bu coskuya bebis gelseeee ama bende kapilmak istemiyorum hayallere sonra olmayinca hayal kirikligi oluyor. bakalim son 8, insallah kirmizilar gelmezzz

bat ne zamandı?
Bugun az once test yaptim cikmadi bisi. Ovulasyon testi yapmistim bu ay o gublerde de gun asiri iliski oldu olur saniyodum. Ovulasyondan sonra ondortgun sonra adet olundugu goz onune alinirsa adetime iki gun var. Off keske dusuklerimin pesine yapsaydim ara vermeseydim

ya nasil gaz veriyorsun :) keske bu coskuya bebis gelseeee ama bende kapilmak istemiyorum hayallere sonra olmayinca hayal kirikligi oluyor. bakalim son 8, insallah kirmizilar gelmezzz
Benim işim gaz vermek tatlım :) :)
Gazınız çok olsun ki bebiş geleceğini anlayalım bizde değil mi :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…