/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

hmmm :) bu ay yeni bisey denicez o zaman, insallah hamile kaliriz da gerek kalmaz ama kalmazsak yapistiralim gitsin bakalim neler olacak :KK49:
ben yaıştırdm taaa geçen sene kıştı malesf ben göremdm yani bişey olmadı ama nasip işi deneyn bişey kaybetmezsnz:anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah kuzum rabbim herkeze nasip eder bakalım hiçte belirti yokk sadece ilaca bağlı olan mide bulantısı dışında gerçi son haftalar ama
Aynen daha erken belirtilere balım benim:KK200:
selam kızlar:) inşallah hepimiz bu y güzel haberler alırız. namazlarımdan sonra hepinize dua ediyorum. benim bat ya 9 u ya 10 u. ben genelde 28. gunde olmuyorum bir gün gecikebiliyor. benimde 2 testim var ama bu ay kararlıyım inşallah bat gelmez sonra yaparım gelirsede zaten gerek kalmaz. ama sanırım ader olcam ben çünkü gögüslerim şiş:KK43: hiç hamileymişim hissi yok . biz aralıkta da eşim için doktora gitcez. kasımda iş yapmaktan bi hal oldum bakalım aralıkta doktor ne dicek . çok yoruldum ama her ay ardarda iş yapmaktan :KK43: sudan korkar oldum duanızı eksik etmeyin güzel anne adayları
selam tatlım:KK200:hadi inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz, duaların için Allah razı olsun senden tez vakitte hayırla versin muradını inşaAllah :emir_bebek::anneadayı: doktora da gerek kalmaz inşallah:KK200: çalışmak hayatmzn bi parçası zaten :KK70::KK70: yüreğini ferah tut inşirah oku canım benim :KK15:
Bugün yapmadm bi kaç gün geçsin adet olmazsam yaparm artk olursam da bu ay eşim söz verdi sıkı bi çalışma yapıp çocuk için uğraşicaz :KK70:
sözü kaptım diyorsun :KK70::KK70: inşallah hamişsndirde :KK70:gerek kalmaz:KK70::emir_bebek::anneadayı:

canım bu sıvı sabun nasıl bir koku ya eşimin elinin kokusu midemi bulandırıyor bişeyde diyemiyorum tropik koku kızlar sizdede öyle bir şey oluyormu yoksa bu :emir_bebek:
biz buna belirti diyoruz tatlım :KK48::emir_bebek::anneadayı::KK200::KK68:
benimde dün gün boyu miğdem yandı bulandı hadi hayırlısı bakalım:KK49::cool:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Yeni
arkadaşlar günaydın bişey aklıma takıldı yardımcı olursanız sevinirim. adetin 23. günü progesteron testi yaptırdım yumurta çatlamamıştı. bugün de adetimin 28. günü adet olmadım hala.. gebe kalma şansım olurmu yani yumurta çatlarmı ?(geç yumurtlama olurmu yani )

melisyasemen, Az önce Düzenle K.İ.B. Favorilere Ekle
günaydın hoşgeldiniz ben sorunuza cevap veremiyorum malesef bilgim olmadığı için
ama bilen var ise cevap verilecektir

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK71:
ahhh canmm ahhh inşallah Allah'ım sesimi duy nolur haftaya bugün mutluluktan uyuyamiyim:KK71::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:haftaya ptesi test günü inşallah hamileyimdir bu ay çok istiyorummm çook umutluyum ama fazla umutlanmiyim diyorm negatif olunca veya hasta olunca çok üzülüyormm:mad::mad::mad:
Tatlım moral bozmadan sabırla bekleyelim bakalım inşallah sonu selamet olur bebiş olur :emir_bebek::anneadayı::KK200:
Rabbim hepimizin gönül muradını versin bu ay inşallah :KK200:

Günaydınnnnnnnnnn hatunlar:KK200:
Günümüz hayırla bereketle bebiş haberleriyle dolsun aydınlık olsun inşallah:KK200::emir_bebek::KK200:
benim size süper ötesi bir haberim var ama henüz erken paylaşmak konusunda :KK52::KK51:
bi 4 gün beklicez sadece :KK48::KK48:
Gunaydin tatlim:KK200: inşallah bu hafta topic bebis haberleriyle dolar taşar sürprizin neymiş merak ettim bekliyoruz artık :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

O gun bugun adet gunum normalde bu gun ama olcak gibi degilim. Zaten yumurtlamaya bakilirsa iki gun sonra afet olmam lazim heveslenmiyorim yani:)))

Günaydınnnnnnnnnn hatunlar:KK200:
Günümüz hayırla bereketle bebiş haberleriyle dolsun aydınlık olsun inşallah:KK200::emir_bebek::KK200:
benim size süper ötesi bir haberim var ama henüz erken paylaşmak konusunda :KK52::KK51:
bi 4 gün beklicez sadece :KK48::KK48:
Günaydın inşallah hepimiz hayırlı haberlerle bu haftayı bitiririz seninde haberini merak ettim o_O:KK54:

Günaydııııınnnn :KK200:
Ay çok merak ettim çatlarım ne ki acabaaaa? :KK70::KK70::KK70:
çatla da patla demicem işte :KK48::KK70::KK70:
Gunaydin tatlim:KK200: inşallah bu hafta topic bebis haberleriyle dolar taşar sürprizin neymiş merak ettim bekliyoruz artık :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
çok çok az kaldı 4 gün kadar bekleyelim o vakte kadar duymak istiyorum hamiş haberleri haydi hatunlarrrrrrrr
test mest bişeyler yapın :KK70::KK70::KK70:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bebişler geliyor :KK48::KK48:
O gun bugun adet gunum normalde bu gun ama olcak gibi degilim. Zaten yumurtlamaya bakilirsa iki gun sonra afet olmam lazim heveslenmiyorim yani:)))
heveslen be nolcak sonu bebiş olsun inşallah :KK48::KK48: ha gayret sık dişini 2 gün olma :emir_bebek::anneadayı:
Merhabalarr
itinayla belirti tespiti yapılır :KK70:
hamilelik şüphesi içe sokulur :KK70:
bol bol test yapmaya teşvik edilir :KK70:

sonrada müjde istenir :KK70: :KK70:
ayyyy:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
merhaba annelerin en güzeliiiiiiiiiiii:KK200::KK200:
ayağını sürüdün inşallah :nazar:
Günaydın inşallah hepimiz hayırlı haberlerle bu haftayı bitiririz seninde haberini merak ettim o_O:KK54:
İnşallah canım inşallah :KK200::emir_bebek::anneadayı:
haberim net olmuş olsa tutamam içimde de işte
4 gün bekliyorum hatunlar olur mu
ama bu 4 günde 4 bebiş haberi istiyorum sizlerden :KK48::KK48::KK48:

X