/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

bak sennnnnnnn ne demek söylemem :KK19::KK19: sıkarım seni böle sölersin :KK48::KK48:
kuzum ben değil batları yakın olanlardan bi hatun çok tatlı ballı hatun
bize yakında müjde vericek inşallah :emir_bebek::anneadayı:
darısıda bize ozamn batdaşımminşallh hafif göğüslerim sızlıyo ama kapılmıcam bu belirtlere adette gelebilir

darısıda bize ozamn batdaşımminşallh hafif göğüslerim sızlıyo ama kapılmıcam bu belirtlere adette gelebilir
inşallah batdaşım hayırlısyla ve sağlıcakla gelsin bebişlerimiz inşallah:emir_bebek::anneadayı:
azıcık kapılsak nolur ki çok mu üzülürüz :KK43: üzülmeyiz be nasip deriz hayırlısı deriz:KK51::KK15:
hadi kapılalımmmm bebiş geliyor bebişşş inşallah :emir_bebek::anneadayı::KK200:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah batdaşım hayırlısyla ve sağlıcakla gelsin bebişlerimiz inşallah:emir_bebek::anneadayı:
azıcık kapılsak nolur ki çok mu üzülürüz :KK43: üzülmeyiz be nasip deriz hayırlısı deriz:KK51::KK15:
hadi kapılalımmmm bebiş geliyor bebişşş inşallah :emir_bebek::anneadayı::KK200:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ya nasil gaz veriyorsun :) keske bu coskuya bebis gelseeee :KK45::KK45::KK45: ama bende kapilmak istemiyorum hayallere sonra olmayinca hayal kirikligi oluyor. bakalim son 8, insallah kirmizilar gelmezzz:oops::KK19:

bat ne zamandı?
Bugun az once test yaptim cikmadi bisi. Ovulasyon testi yapmistim bu ay o gublerde de gun asiri iliski oldu olur saniyodum. Ovulasyondan sonra ondortgun sonra adet olundugu goz onune alinirsa adetime iki gun var. Off keske dusuklerimin pesine yapsaydim ara vermeseydim

X