/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

benim de bat 1 aralık :) inşallah bu ay olur belirtilerim var ama hayırlısı olsun :)

Yok normal test yaptım cnm . Ama çıkacagı varsa çıkardı diğer arkadaşlarda 3 gün 4 gün kala çıkıyo bn bi de erken yumurtladığımı düşünüyorum

Topiğimizin ilk hamişi S smnmrn bat 7 kasım iken 6 kasım da yaptığı test negatif çıkmıştı
9unda pozitif göründü, hemen ümitszlğe düşme canım

yani kesim kimyasal öle mi
hayırlısı olsun hakkında inşallah nasip
olamk için ilaç falan yok mu acaba

hoşgeldin nedir belirtilerin hadi inşallah
hoşbuldum saol canm :) ya belkide psikolojiktir bilemiyorum bu kadr erken belirti olur mu bilemedim :) çok uyuyorum geceleri uyuyamazdm artk erkenden uyuyorm sabah kalkıyorm snra tekrar uyuyorm snra karnmın alt bölgesi bu ay değişik bi sertlikte , kasıklarmda ara ara ağrı oluyo ama çok hafif. bi de dün gece afedersinz eşmle ilşki yaşadk ilşkiden snra benden bi iki damla kan geldi . sabah kalktığmda akıntı ile beraber geldi . ama şuan burda yani Çinde saat 15:46 ve öğlen 12den beri kan falan yk sadece bol akıntı var . enfeksiyon da olabilr diye çok da ümitlenemiyorm ama yumrtlama günlermde ilşki yaşadk hamile de olabilrm :)

o teee çinlerden gelmişsin tekrar hoşgeldin o vakit
kesin hamilesin test yaptın mı erken gebelik
seni hemen ekliyorum listeye, ayrılma aramızdan bari
topic hamiş dolsun istiyorum aminnnnnn hayırlsııyla inşallah
ilk çocuk mu nasipse

çinde doktora gitmek işkenceden başka bişey olmadığı için burdaki kişilerden bilgi almayı daha doğru buluyorm o yzden buradyım hamile olana kadar hatta olduktan snraya kadr bile inşallah :) nasip olursa ilk çocuk ama 3 aydır deniyorm. eşim çin içinde şehir dışlarına çıkıyor sürekli o yüzden sadece bu ay yumurtlama günlerime denk getirebildim :)

hiçbişiy yok rüyada görmedim
belimdeki kemer biraz sıkıyor o kadar belirtimi acaba
asıl belirtiler sendeydi ne durumda miğde bel
bir garip hal içindeyim belim devam ara ara gögüsüme bisi batıo gibi oluyo kayboluyo
daha simdide aynısı kasıgıma oldu battı gitti

Çin işkencesi yani Ben de 3. denemeyi haftaya yapıcam hayırlısı bakalım

çin işkencesi her alanda geçerli demek ki
çok memnun oluruz topiccek
bizlerinde çoğu aynı hadi inşallah bu ay tuttumşnuzdur
diğer aylarda böyler belirtilerin yoksa belli gibi zaten
nettende sipariş verebilrisn canım istersen gebelik testi erken test filan

aynı iğrenç espiriyi yapmak kankii
çin işkencesi evet dahaa önce böyle şeyler olmamıştı ayrıca ben 47 kilo çok zayıfım yemek yemeği sevmem ama bu son 4 gündür gece gündüz midem sürekli aç pskolojik de olabilr çok istediğim için ama ne bileyim eşim gelirken erken test getircek yarın sabah uyanır uyanmaz denicem bakalm hayırlısı ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…