/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

kıyamam bu ay olcak inşallah :KK15::KK200::emir_bebek::anneadayı: hayırlısıyla ve sağlıcakla gelsin
ben daha yeni olduğm için konuşuyom tabi öle :cool::p
Allah aratmasın, kimsenin kucağını boş koymasın
aminnn
amin Allah kmseye aratmasın canm benm kadr bekletmesn tez zamnda hayrlısıyla nasip etsin inşaallah :anneadayı::emir_bebek:

Topiğin tüm hatunlarına bu güzel vakitte selam olsun
Cuma vakti Cuma'mız mübarek olsun bereketli olsun inşallah:KK200: hayırlı dualarınıız makbul olsun
bu güzel vakitte dua etmek isteyenler için aşağıda tesbih ileticem çekmeniz için
Hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmamız duası ile :KK15::KK15:
en az 7 adet okuyalım hatunlar inşallah:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı:

@kimmimmm Hijyenik Hijyenik beren20 beren20 @yagmur1978yagmur Hnf sllms Hnf sllms yeniden09 yeniden09 @Beyazmelek16 xiexie xiexie
simarik83 simarik83 @xruyax @smnmrn B bebegim seni bekliyorum

'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN '' (Rabbim, bana salihlerden (evlâtlar) bağışla.)

"HUVALLÂHUL HÂLİKUL BÂRİÛL MUSAVVİRU" O Allah ki; Yaratan’dır, Bâri’dir (yokken var eden), Musavvir’dir (şekil verendir), güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerde olanlar O’nu tespih eder. Ve O; Azîz’dir (yücedir), Hakîm’dir (hüküm ve hikmet sahibidir).
İyi ki paylasmissin duaları canim hepimiz icin okudum rabbim kabul eder inşallah :KK200::KK200:

şu açlık meselesi bende de var bu ara :KK70::KK70:aynen psikoljkte olablr ama sende baya değişiklik var canım
hadi inşallah bebişiniz geliyor sağlıckla ve hayırla:emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar: belkide bebişleriniz :emir_bebek::emir_bebek::KK70::KK70:
amin inşallah gelir , rabbim isteyen herkese aratmadan versin inşallah.. eşim erken test aldı yarın sabah denicem hayırlısı olsun, çok korkuyom ama inş negatif çıkmaz :/ yok kııız ben kiiim ikiz yapmak kim :KK70:

Topiğin tüm hatunlarına bu güzel vakitte selam olsun
Cuma vakti Cuma'mız mübarek olsun bereketli olsun inşallah:KK200: hayırlı dualarınıız makbul olsun
bu güzel vakitte dua etmek isteyenler için aşağıda tesbih ileticem çekmeniz için
Hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmamız duası ile :KK15::KK15:
en az 7 adet okuyalım hatunlar inşallah:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı:

@kimmimmm Hijyenik Hijyenik beren20 beren20 @yagmur1978yagmur Hnf sllms Hnf sllms yeniden09 yeniden09 @Beyazmelek16 xiexie xiexie
simarik83 simarik83 @xruyax @smnmrn B bebegim seni bekliyorum

'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN '' (Rabbim, bana salihlerden (evlâtlar) bağışla.)

"HUVALLÂHUL HÂLİKUL BÂRİÛL MUSAVVİRU" O Allah ki; Yaratan’dır, Bâri’dir (yokken var eden), Musavvir’dir (şekil verendir), güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerde olanlar O’nu tespih eder. Ve O; Azîz’dir (yücedir), Hakîm’dir (hüküm ve hikmet sahibidir).
cok guzelll Allah razi olsun, hepiniz duamdasiniz her biriniz icin isimlerinizi bilmesemde duami ettim. Allah kabul etsin insallah cok cok cok tesekkurler :KK200:

Ooff bata 10 gün var 2 adet test çantada nasıl dayanıcammm yaaa Allahtn sabh işe 6,30 da evden cıkıyrm 6da kalkıyorm namz vs. derkn zar zor yetişyrm evde olsam birini, kullanrdm heraldeeee :eek::eek: gerci koca bi negatifi görücem emnmdeee umutt işteee:63:
benimde son 11 gun rabbim ikimize de hayirlisini versin insallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şu açlık meselesi bende de var bu ara :KK70::KK70:aynen psikoljkte olablr ama sende baya değişiklik var canım
hadi inşallah bebişiniz geliyor sağlıckla ve hayırla:emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar: belkide bebişleriniz :emir_bebek::emir_bebek::KK70::KK70:
erken gebelik testi yapcam demiştim . yaptım malesef hamile değilim yine . o belirtiler enfeksiyon belirtisi sanırm :/

haftaya pazar 6sı bat günüm o gün mü yapsam test ptesii mi tabi kırmzılar gelmesse ki gelicek yine hüsran olucak bu ayda :110::110:

erken gebelik testi yapcam demiştim . yaptım malesef hamile değilim yine . o belirtiler enfeksiyon belirtisi sanırm :/

Tatlım hemen moral bozma:KK43: battan bir gün önce yapılan testte bile çıkmadığı oluyor
hatta bazen hiç çıkmadığı
regl olmadıysan umut hala var demektir ve hayırlısıyla olsun inşallah

Ay i
Günaydın kuzummm:KK19:
bu hafta büyük hafta valla :KK48:
ya bat patlaması yaşanacak yada bebiş haftası :KK48::KK48:
inşallah tüm batlar bebeiş olsun kızlar :KK200::emir_bebek::anneadayı:
hayırlı haberler bekliyoruz :KK15::KK15:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah bir sürü bebiş haberi gelir. Benim de regl bitiyo yarın sonra başlasın çalışmalar. :KK70::KK70::KK70:
Ovu testlerimde gelir bugün heralde bakalım ne zaman yumurtluyomuşum :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

X