/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Bende 29 yasindayim canim. 9 aydir olmuyor. Bende 1 yil beklemek istiyorum ama esimin ailesinin baskisindan bunaldim
anlamış değilim bu baskıları ben ya insanın pskolojini bozuyolar neyse sen yinede takılmamamya çalış zor biliyorum ama çalış ama sağlam bir dr. git bakalım ne olcak bend e11 aydır deniyorum son ayım artık nasip şimdi inofolic kullanıyorum bakalım ne olcak

anlamış değilim bu baskıları ben ya insanın pskolojini bozuyolar neyse sen yinede takılmamamya çalış zor biliyorum ama çalış ama sağlam bir dr. git bakalım ne olcak bend e11 aydır deniyorum son ayım artık nasip şimdi inofolic kullanıyorum bakalım ne olcak
ahhh o baskılar kızlar dün akşm annemle yengmlere gttik bi kaç kişi yakın çevremden hamile ve bendn önce evlenen hepsi yengmler hemn işte doktra gtsene demeye başladı dedim bizm şükrler olsn bi problemmz yok dha geçen ki adetmde gttim muayene etti sadece kanda pıhtılaşma var ona da ilaç verdi dedim hemn bana yöeliyo benm hayatım zaten kolay bi hayt değil ki hemn hamile kalayım kolay gecsin benm hayatım hep zorluklarda sağlık versn ALLAH napaılm yani bzler zaten üzülüyorz sz bari germeyin bizi ki bu yengemn 9 sene çocuğu olmamış beni en ii anlamsı gerekrken sürekli laf ediyolar:110::KK42:

ahhh o baskılar kızlar dün akşm annemle yengmlere gttik bi kaç kişi yakın çevremden hamile ve bendn önce evlenen hepsi yengmler hemn işte doktra gtsene demeye başladı dedim bizm şükrler olsn bi problemmz yok dha geçen ki adetmde gttim muayene etti sadece kanda pıhtılaşma var ona da ilaç verdi dedim hemn bana yöeliyo benm hayatım zaten kolay bi hayt değil ki hemn hamile kalayım kolay gecsin benm hayatım hep zorluklarda sağlık versn ALLAH napaılm yani bzler zaten üzülüyorz sz bari germeyin bizi ki bu yengemn 9 sene çocuğu olmamış beni en ii anlamsı gerekrken sürekli laf ediyolar:110::KK42:
öyle oluyor bağzen en meded umduğun bile olmuyor zaman bi ilaç rabbim en büyük tesellimiz sıkmayalım canımızı o en güzelini eyler

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz :cool::cool:

Haydi buyrun geliN hatunlar heyecan ve aşk dolu bekleyişlerimiz birlikte olsun sağlıklı ve hayırlı bebişlerimiz olsun inşallah :emir_bebek::anneadayı:

@smnmrn
@bebegim seni bekliyorum

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicekler inşallah:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:
  1. Y yagmur1978yagmur 27 kasım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  2. Hnf sllms Hnf sllms 29 kasım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  3. @Esaskiz43 1 aralık
  4. xruyax xruyax 5 aralık
  5. @Zeroselo 5 aralık
  6. @darkgirl1906 6 aralık
  7. Hijyenik Hijyenik 6 aralık
  8. @Aicha zeynep 6 aralık
  9. Forever07 Forever07 7 aralık
  10. @beren20 7 aralık
  11. kimmimmm kimmimmm 9 aralık
  12. @yeniden09 9 aralık
  13. simarik83 simarik83 20 Aralık
  14. @ilk heyecan 20-21 Aralık
  15. @bglm 21 Aralık
  16. Beyazmelek16 Beyazmelek16 23 Aralık
Yeni güncel listemiz hatunlar
simarik83 simarik83 ve Beyazmelek16 Beyazmelek16 aralık hamişi olmak istediler :KK51: hadi hayırlısıyla inşallah :KK15:
Y yagmur1978yagmur sende son durumlar nasıl canım

Yeni güncel listemiz hatunlar
simarik83 simarik83 ve Beyazmelek16 Beyazmelek16 aralık hamişi olmak istediler :KK51: hadi hayırlısıyla inşallah :KK15:
Y yagmur1978yagmur sende son durumlar nasıl canım
Canim
Bende adet olmayı bekliyorum ama hiç ağrım sancim yok .hala ara ara cook az kahverengi lekelenme oluyor.bugun yine gebelik testi yaptım 2.cizgi hiç görünmüyor. Değerim sifirlandi sanırım .bakalım beklemedeyim.

Canim
Bende adet olmayı bekliyorum ama hiç ağrım sancim yok .hala ara ara cook az kahverengi lekelenme oluyor.bugun yine gebelik testi yaptım 2.cizgi hiç görünmüyor. Değerim sifirlandi sanırım .bakalım beklemedeyim.

hayırlısı olsun inşallah :KK43:
ilk yaptıklarında çizgi vardı oysa dimi

hayırlısı olsun inşallah :KK43:
ilk yaptıklarında çizgi vardı oysa dimi
Evet canım çok silikte olsa vardı. Sonra erken gebelik testinde bayagi belirgin çıkmıştı. Hatta burda da paylasmistim resmi.Kanda da 9.78 çıkmıştı. Neyse artık kısmet değilmiş demekki.insallah adet gecikmez bende onun derdindeyim şimdi. Hiç ağrım yok gecikecek sanki

Inofolicigi bende kullandim bir ay sonra biraktim

geçmiyor günler yar yar yar geçmiyor günler ahhh ahhh özcan deniz den hepimize gelsin:) valla eşimin sperm sonuçları ekte . bu ay ilk ciddi denemelere başladık inşallah tutar yarabbim.

Eklentiler

• 12241540_10153843874424063_4751304542030828726_n.jpg
    12241540_10153843874424063_4751304542030828726_n.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 41
X