/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

çin işkencesi evet :KK70: dahaa önce böyle şeyler olmamıştı ayrıca ben 47 kilo çok zayıfım yemek yemeği sevmem :KK70: ama bu son 4 gündür gece gündüz midem sürekli aç :KK70: pskolojik de olabilr çok istediğim için ama ne bileyim :KK70: eşim gelirken erken test getircek yarın sabah uyanır uyanmaz denicem bakalm hayırlısı ya :)

şu açlık meselesi bende de var bu ara :KK70::KK70:aynen psikoljkte olablr ama sende baya değişiklik var canım
hadi inşallah bebişiniz geliyor sağlıckla ve hayırla:emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar: belkide bebişleriniz :emir_bebek::emir_bebek::KK70::KK70:

Topiğin tüm hatunlarına bu güzel vakitte selam olsun
Cuma vakti Cuma'mız mübarek olsun bereketli olsun inşallah:KK200: hayırlı dualarınıız makbul olsun
bu güzel vakitte dua etmek isteyenler için aşağıda tesbih ileticem çekmeniz için
Hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmamız duası ile :KK15::KK15:
en az 7 adet okuyalım hatunlar inşallah:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı::anneadayı:

kimmimmm kimmimmm Hijyenik Hijyenik beren20 beren20 Y yagmur1978yagmur Hnf sllms Hnf sllms yeniden09 yeniden09 Beyazmelek16 Beyazmelek16 xiexie xiexie
simarik83 simarik83 xruyax xruyax S smnmrn B bebegim seni bekliyorum

'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN '' (Rabbim, bana salihlerden (evlâtlar) bağışla.)

"HUVALLÂHUL HÂLİKUL BÂRİÛL MUSAVVİRU" O Allah ki; Yaratan’dır, Bâri’dir (yokken var eden), Musavvir’dir (şekil verendir), güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerde olanlar O’nu tespih eder. Ve O; Azîz’dir (yücedir), Hakîm’dir (hüküm ve hikmet sahibidir).

bencede bide testler kandırmaca kızlar pek inanmamak lazım:KK48::KK48:
S smnmrn bat 1 gün öncesinde çıkmamıştı düşünün yani :KK51:

topiğin ilk hamişi benmiyim gerçektenn ayağımı bolca sürüdüm ya tek tek dökülün arkamdan inşallah dualarım isteyen herkesle :)

10 gün önceden testlere başlamıştım ama bat 2 gün geçene kadar hep negatifti kızlar ümidinizi kaybetmeyinn :)

topiğin ilk hamişi benmiyim gerçektenn ayağımı bolca sürüdüm ya tek tek dökülün arkamdan inşallah dualarım isteyen herkesle :)

10 gün önceden testlere başlamıştım ama bat 2 gün geçene kadar hep negatifti kızlar ümidinizi kaybetmeyinn :)

evet kuzucum sensin bereketle hayırla inşallah:KK200::emir_bebek::anneadayı::KK200:
ikinci de B bebegim seni bekliyorum ablacık ama hiç sesi çıkmıyor meraktayım:KK43::KK43:

Ooff bata 10 gün var 2 adet test çantada nasıl dayanıcammm yaaa Allahtn sabh işe 6,30 da evden cıkıyrm 6da kalkıyorm namz vs. derkn zar zor yetişyrm evde olsam birini, kullanrdm heraldeeee :eek::eek: gerci koca bi negatifi görücem emnmdeee umutt işteee:63:

Ooff bata 10 gün var 2 adet test çantada nasıl dayanıcammm yaaa Allahtn sabh işe 6,30 da evden cıkıyrm 6da kalkıyorm namz vs. derkn zar zor yetişyrm evde olsam birini, kullanrdm heraldeeee :eek::eek: gerci koca bi negatifi görücem emnmdeee umutt işteee:63:
ne tesadüf benimde 2 adet testim var :KK48::KK48:
ama çok erken bence bat günü yapılmalı da dayanamıycaz belli :KK48::KK48:

ne tesadüf benimde 2 adet testim var :KK48::KK48:
ama çok erken bence bat günü yapılmalı da dayanamıycaz belli :KK48::KK48:
Dayanıcam tatlım o testlere dünyanınn parasını veriyorm 15-20 tane almışımdr üstüde vardır 20x4=80 tl bi ayakkabı 2 eşarp faln alırdım o paraya tutucam kendmi bata kadarrr:rolleyes::KK35:

Dayanıcam tatlım o testlere dünyanınn parasını veriyorm 15-20 tane almışımdr üstüde vardır 20x4=80 tl bi ayakkabı 2 eşarp faln alırdım o paraya tutucam kendmi bata kadarrr:rolleyes::KK35:
Benim ilk testim olucak bu ikisi :KK48::KK48: harbi ya pozitif çıksa no problem dimi :cool:
nette daha ucuz bizim kızlar sipariş veriyor bende bu ay tutmazsa sipariş etcem :KK51:
hayırlısı bakalım :emir_bebek::anneadayı::KK200:

Her şeyin sırrı " Sabırdır " . .
Acıya sabredersin adı " metanet " olur ,
Açlığa sabredersin adı " oruç " olur ,
İnsanlara sabredersin adı " hoşgörü " olur,
Duygulara sabredersin adı " Gözyaşı " olur ,
Özleme sabredersin adı " hasret " olur ,
Sevgiye sabredersin adı " Aşk " olur ..!
BAT'a sabredersin Adı "BEBİŞ" olur :emir_bebek:

:KK70::KK70:NASIL AMA HATUNLAR:KK70::KK70:
simarik83 simarik83 xruyax xruyax

Benim ilk testim olucak bu ikisi :KK48::KK48: harbi ya pozitif çıksa no problem dimi :cool:
nette daha ucuz bizim kızlar sipariş veriyor bende bu ay tutmazsa sipariş etcem :KK51:
hayırlısı bakalım :emir_bebek::anneadayı::KK200:
netten ovu testi gebelik testiyle çook aldım artık farklı eczanelerdn alıyorm zaten utanıyorm sürekli test almaktann o_Oahhh insan o çift çizgiye hayran oluyo bu ay bzde görürüz inşallah batdaşım :21::21:

netten ovu testi gebelik testiyle çook aldım artık farklı eczanelerdn alıyorm zaten utanıyorm sürekli test almaktann o_Oahhh insan o çift çizgiye hayran oluyo bu ay bzde görürüz inşallah batdaşım :21::21:

sende testkoliklerdensin yani :KK70::KK70:
amin inşallah hayırla sağlıcakla vakit yaklaştkça sabırsızlanıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm batdaş :KK19::KK19:

X